Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) szacsee válasza mgy (#450) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lehet egy kérdésem?
Bg-ről vetted az xsr-t?
Volt hozzá kábel? Mert spéci csati van rajta.

(#452) szacsee válasza Patics (#449) üzenetére


szacsee
nagyúr

Esc kivezetés nincs beforrasztva. Lehet úgy is venni 1-2 helyen, de meg kell adni hogy egyenes vagy derékszögű csatival kéred.

(#453) mgy válasza szacsee (#451) üzenetére


mgy
senior tag

Igen, és persze volt. Én nem vagyok képes megtanulni ezeket a neveket, de szerintem szabványos csati.
Tegnap este felraktam a 150-es gépre ezt, meg az et600-as adót, röhej a hely. :)

Viszont szopódás az van megint, sma-rp sma-fiú-lány, nem írom le mit gondolok. Természetesen pont olyan hosszabbító, illetve antenna nincs, amivel szépen össze lehetne rakni az egészet. Mi erre a kitaposott út (best practice :D ), hogy jó vinni a videojelet?

(#454) szacsee válasza mgy (#453) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!

Ilyet vettem, de merev kicsit és az fc fölött lenne az adó.

http://www.banggood.com/5cm-RP-SMA-Male-to-RP-SMA-Female-Right-Angle-Cable-p-956188.html

(#455) Attika82 válasza Minstrel (#448) üzenetére


Attika82
csendes tag

Az esc-nek tudnia kell a one-wire protokolt szerintem. Az afro-kat akarod használni?Az nehéz 1 250-re. Cumi a forgatás mert forrasztgatni kell. De még mindig eccerűbb mint esc-re one-wiret varázsolni.

(#456) mgy válasza szacsee (#454) üzenetére


mgy
senior tag

Itthon nem lehet kapni értelmes áron ilyen kábeleket? Egyszerűbb lenne összerakni a gépet, lemérni a centit, megcsináltatni Józsi bácsival egy 4.3cm hosszú kábeles pigtailt.

Pont ezen megy most reggel a matek, milyen pigtaileket kéne még hamar venni, a két különböző adóhoz. Amúgy én az ebayen vettem eddig, azok jóval hajlékonyabbak. Annál a kereskedőnél is van 1.5 meg 3mm-es vezetékkel, a vékonyabbal szokták szerelni.

[ Szerkesztve ]

(#457) fape válasza mgy (#453) üzenetére


fape
senior tag

Milyen kellene és nem találtál?
Ezek vannak:

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#458) mgy válasza fape (#457) üzenetére


mgy
senior tag

A fiókban nem találtam! :D Amúgy nincs baj, csak ne a világ másik feléről kéne rendelni.
Nem tudsz boltot, ahol van ilyesmi?

(#459) fape válasza mgy (#458) üzenetére


fape
senior tag

Ezen én is bosszankodtam a minap. Minden sz*r van már a dobozomban, de az sosincs/nem találom ami éppen kéne.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#460) Allien válasza mgy (#458) üzenetére


Allien
veterán

Szerintem google TUD segíteni! Azért egy nyomi csatlakozó miatt heteket/hónapokat várni nonszensz. Ne vicceljetek mán. ;) De pl Sylka modellbolt (elköltözött, most már a Nagyvárad térnél vannak a 9. kerben), vagy pl wireless-bolt (igaz, ez vidéki, de ugye van posta). De van azért bőven másutt is... :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#461) mgy válasza Allien (#460) üzenetére


mgy
senior tag

Alattad pontosan kettő darab hozzászólásban kérdeztem, nem-e tud valaki ilyen boltot itthon valahol.

(#462) Allien válasza mgy (#461) üzenetére


Allien
veterán

Ok, de most akkor írjam ki ide ismét? Elvileg nem szabályos (asszem) ha beírom linkelem a boltot. De, kopipaste, és google egyből kiadja: wireless-bolt. :K
példul.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#463) mgy válasza Allien (#462) üzenetére


mgy
senior tag

Köszi!
Közben lett egy hely, ahol igény szerint készítenek kábelt, kipróbálom, ha jó, linkelem.

(#464) szacsee válasza mgy (#463) üzenetére


szacsee
nagyúr

Máshol kérdezted a fesz tüskét vs damped light esetén. Utánaolvstam és a probléma valós, sőt némelyik fesz szabi is bekapcsoláskor dob egy tüskét. Legegyszerűbb a pdb 5V kimenetére 470uF 16V-os kondit rakni. Alin pedig van lc filter 25V-os kondival, az jó 4S-re is. Teréz Atya érdemben hozzá tud még szólni, ha hülyeséget írnák... Ő még érti a témát ahogy észrevettem.

Sajátom másképp készül majd. Hk-s pdb 2db lc filterrel. Egyik a polou elé, másik a vtx elé, de előbb még le kell tesztelni. Holnap jön meg a legós oszcilloszkóp, az nagy segítség lesz. 😊

(#465) mgy válasza szacsee (#464) üzenetére


mgy
senior tag

Jujj, ez most nekem is nagyon égető téma, feszítem majd kicsit a napokban, számíts rá, hogy kérdezni fogok! :D
Milyen a PDB-d amúgy?
Linkelnétek értelmes LC szűrőt? Lehet buta kérdés, de máshogy kell méretezni 3 és 4 cellás akksihoz?
---

Viszont én most lekapcsoltam a féket, azt hiszem nekem semmi szükségem rá. Cserébe baromi zavaró volt a leálló motorral zuhanó gép (látványa). Amatőrként az ember ilyenkor JóNagyGáztAd, aztán megint HolVanAGép jön. Kíváncsi leszek, mi lesz a DL sorsa, egy év múlva fogjuk-e még használni, vagy csak röhögünk a buta vadhajtáson. ;)
---

Megtanultam ma mégvalamit, a pici gépen hatványozottan érződik a helyes egyensúly. Vettem egy pici, de tömzsi akksit, amit a rövid kábel miatt nagyon hátra kellett rakni. Úgy tolatott vele a gép, csak néztem.
Elkezdem összerakni a 250-t, lehet egyszerűbb azzal tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#466) mgy válasza mgy (#465) üzenetére


mgy
senior tag

Kicsúsztam a szerkesztésből, elnézést.

Nem tudom amúgy mennyire kell a szűrésre figyelni. Egy aprócska van a mostani kamera előtt, így vettem (használtan) fogalmam sincs milyen minőségű. A nagyobb gépre vett VTX meg eleve szűrt áramot ad a kamera felé, szóval lehet most megúszom a dolgot. Ha jól olvasom az ET600-ban nincs beépített filter.

(#467) Patics


Patics
tag

Jönnek szépen sorban az alkatrészek a 250-eshez, csak éppen a váz (elsőnek rendeltem, EU-ból), meg az ESC-k vannak még úton. Viszont az FC megjött, legalább annak a beállítását tudom gyakorolni...

Eddig, hogy el ne kopp.. kopp.. elkerültem a vámot és ez, ezután is igy lesz! Pedig volt benne 10 ezer fölötti csomag, 3 darab is. Az EMAX RS2205-ös mocik is itt vannak, már nagyon pörögnének ... :D

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#468) Jackal2


Jackal2
senior tag

Megjöttek a lábak a vázamra, DE valamiért 2 csavarral nem tudom jól felfogatni, mert nem elég hosszú maga a csavar. Hol lehet Pesten csavarboltot találni Budán?

Ezt keresem:
- süllyesztett fejű, belső kulcsirányú csavar (igen, ez az imbuszkulcs)
- a mostani 3x9mm-es na ennél kellene hosszabb, mondjuk 3x12 vagy 3x14mm hossz
- nem tudom milyen menet van, nem önmenetező

Így néz ki a cucc nagyjából, DE nekem nem kell 500-meg 1000 darab, hanem kb. 4x4 szóval 16 db-ra van szükségem, VAGY egy hosszabb szárúra (mondjuk 16mm) és ugyan ennyi anyára.

Honnan lehet ezt behorgászni? Mert nem akarok hasra rendelni 500 db-ot, aztán majd nem jön be és akkor megint rendelhetek 500-at egy hosszabból...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#469) szacsee válasza mgy (#465) üzenetére


szacsee
nagyúr

Pdb eddig oké, de cicereg. Matek-ot használom amit anno linkeltem. Lc szűrőn a kondi árulkodik. 4s-re 16V-os kondival szereltet nem használnék. A normálisabbakon 25V-os kondi van. Tapasztalatot leírom ha megjön egy hónap múlva. 😊

(#470) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Srácok!
Meghozta a postás bácsi a Falcont! :))
Se vám, se áfa! :DDD
Olyan kis cuki. Sokkal könnyebb, mint a Runner.

:)) :)) :)) :)) :))

(#471) SpydeR3412 válasza SpydeR3412 (#470) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Mondjuk a Devo7 meg pont nem fér bele a táskába.

De akkor is: :)) :)) :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#472) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudhatom, milyen sorrendbe kell begudni a csatikat a vevőbe?

(#473) Nohab61 válasza SpydeR3412 (#472) üzenetére


Nohab61
aktív tag

cc3d ugye? elvileg így. [link]
Ha jól emlékszem pont rx701-el akarod használni.

[ Szerkesztve ]

(#474) fape válasza SpydeR3412 (#471) üzenetére


fape
senior tag

Nighthawk nincs a közelben? Ha esetleg akad megnéznéd, kérlek, hogy belefér-e a táskába?

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#475) Patics válasza Nohab61 (#473) üzenetére


Patics
tag

Éppen én is itt tartok, a vevőmet szeretném az FC-ben beállítani.

Amit linkeltél, az egyik képen a barna vezeték a BATT, a másikon az AUX2 csatira van dugva. Melyik a helyes, vagy mi a különbség?

A vevő beállításához az FC-n, kell ani az FC-nek 5V-ot a PCB-ről, vagy elég az USB-ből kapott fesz is?

Egyenlőre ott tartok, hogy USB-t és a vevőt dugtam rá az FC-re, de a vevő nem kelt életre még, lehet az 5V kéne neki?

Így dugtam össze, vajon jól?

A CH7 helyett próbáltam a CH6-al is ..

[/L]

[ Szerkesztve ]

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#476) mgy válasza Patics (#475) üzenetére


mgy
senior tag

tessék ilyenkor multimeterrel végigsipolni a labakat!
a vevőnek tok mindegy, melyik csatornara adsz tapot, össze vannak kotve.
nálam nem eleg az usb 5v, kell az akksi felől a pdb-n keresztül is.

(#477) Nohab61 válasza Patics (#475) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Amin be van dugva az rc-be azon is az aux2ben van a barna csak nehezen látszik.

(#478) szacsee válasza Patics (#475) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem jó!
Töltsd le a kézikönyvét a vezérlőnek.
Io1
1 gnd
2 vcc
3 ch1
4 ch2

Io2
3 ch3
4 ch4
8 rssi max3,3v

5v-ot adj a vevőnek és életre kel.

(#479) szacsee válasza Patics (#475) üzenetére


szacsee
nagyúr

Bind Plug szerintem neked nem kell.
Rssi-t kösd ki addig, míg rámérsz a data tüskére, mert Elvileg oda kell dugni, ha 3,3V-nál nem mérsz többet.
Magyarul vevő oldalról kép alapján bal fekete a data pi-re megy, az 5V-os betáp meg pl mehet a 3-as csatorna signal kábele alá polaritáshelyesen, de hitech-hez hülye vagyok nézd meg a manualját vagy kérdezz meg olyat akinek ilyen van. Esetleg yt videóra keress rá sp racing f3 optima7 kulcsszavakkal.

(#480) Patics


Patics
tag

Köszönöm a válaszokat, emésztem ... :R

Mgy: multiméter az van, de nem tudom mit kellene, kell-e egyáltalán, kimérnem, végígsípolnom a lábakon.

Nohab61: Valóban, nem néztem elég figyelmesen.

Szacsee: Köszi a sok segítséget... igyekszem utánanézni, van sok amit még nem tudok, pl. fogalmam sincs, mi a, vcc; rsi; Bind Plug; miért és hol kellene 3.3 V-ot mérnem.

Nohab linkje alapján úgy értelmeztem, hogy csak az Io1-re kell kötnöm mindent, a Te válaszod alapján az Io1-ből csak a fele kábelt kössem be, a másik felét az Io2-be...

Nehéz a kezdő élete, de nem adom fel!

Már meg is van a videó, Szacsee.. jól írtad, igazad van! :R :R

[ Szerkesztve ]

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#481) szacsee válasza Patics (#480) üzenetére


szacsee
nagyúr

Gép elé kerülök, akkor válaszolok részletesen.
Gnd 5v- fekete kábel io1 v. Io2 1 pin
Vcc 5V+ piros kábel 2-es pin
1-4 csatorna irányítás, 5-7 kapcsolóhoz hozzárendelt cf-ben aux1-3.
Rssi a telemetria, nálad a vevőn Data pin lehet. Gnd és a Data közt ha bindelted a vevőt mérj rá multiméterrel. Ha analóg a jel mutat a műszer valamit ez nem lehet több mint 3,3V. Mérd meg bekapcsolt és kikapcsolt rádiónál is.

(#482) SpydeR3412 válasza Nohab61 (#473) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! :R :R :R
Sajnos most nem tudom kipróbálni, de majd holnap meló előtt.

Fape: Jelenleg épp nincs a kozelemben egy sem, de emlékeim szerint azért nagyobb a NH.
A szivacsbol még már nem igazán van hova faragni.
Én a DEVO7-et próbálnám... :(

[ Szerkesztve ]

(#483) Teréz Atya válasza fape (#474) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A NightHawk 280-as, ha minden igaz tobbe-kevesbe egy sztenderd QAV280 vazat hasznal. A torzson azert mashova tettek a furatokat, h ne legyen masik vazzal kompatibilis, de ez most mellekes. Tehat neked egy QAV280 hordtaska kell.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#484) SpydeR3412 válasza Teréz Atya (#483) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Pl. Amit Jackal vett a qva jó! Csak hát 14k. :(((

(#485) Patics válasza szacsee (#478) üzenetére


Patics
tag

Ezzel a sorenddel szépen működik. Még tesztelgetem ... :R

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#486) _X10Dead_ válasza SpydeR3412 (#470) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Hát igen a Runner az nem egy balerina, az biztos.
Megerősítve, teljes harci díszben 600 gramm felett van. Mellette az Eachine egy etióp anorexiás :DDD

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#487) Patics válasza Allien (#460) üzenetére


Patics
tag

Kössz a hírt a Sylka - Yako bolt új címéről, régebben többször vásároltam náluk, most ujra felkerestem, kaptam is csatikat amik SOS kellettek.

Érdekes infót adott Tamás a boltban: Szerinte a Taranis nem jó, ne vegyek... :F legalábbis olyant ne amit EU-s piacra szántak, mert le van korlátozva a hatótávjuk, állítólag legutóbb a velencei FPV versenyen e miatt "dobálták el" sorra a versenyzők a Taranisukat.

Ő a FlySky I10 -et ajálja..

Mi a véleményetek? (azon kívül, hogy biztos azért azt ajálja mert azt forgalmaz ..) :)

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#488) Patics válasza Patics (#487) üzenetére


Patics
tag

És persze megint az alpproblémám.. nincs, hozzá magyar nyelvű kézikönyv... :W

Már 6 éve sem értettem, de úgy látszik a helyzet nem változott. Hogy árulhatnak egy magyar boltban, magyar leírás nélküli műszaki terméket? Mert ha kintről rendelem, ok. de ha itthon veszem? :F

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#489) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

No, miutan sikeresen lenyakaztam a gombantennam a nighthawkon (fejjel lefele vegigcsuszott egy plehboden), jonne egy ujabb dilemma.
Mit erdemesebb venni, egy ujabb ugyanilyen, gyengebb antennat, vagy egy dragabb, erosebbet azt kockaztatva h legkozelebb vagy az ado vagy a keret adja meg magat az antenna helyett?

Amugy jotanacs:
Soha ne nyomjatok faradtan, mert ami 5X elotte sikerult, kimerulve nem biztos, hogy ujra sikerul.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#490) Teréz Atya válasza Patics (#488) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nem csak szoftveresen van visszafogva a taranis? Valahol olvastam, hogy EU-s taranis-oknal elso dolog h atflashelik oket.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#491) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Nos, nem igazán akar összejönni ez a blindelés a falcon és a Devo7 között.
Már mindenféle kombinációban bedugtam őket, mert más van a képen, mint a videón, de egyikkel sem működik.
Az Fc gyorsan villog, majd egy idő után lassan, és hiábba adok gázt, semmi reakció.
Meg lenne egy olyan kérdésem, hogy az arm/disarm minek a függvénye? FC vagy táv?
A Runneren jobbra le, lehet a Faconon más? Erre tudok még gondolni... :F De azért próbáltam balra le is. ;)
Ráadásul indulnom kell dolgozni :(((

Szóval szívesen fogadok ötleteket. :)

UI: De legalább a Runnert tegnap meghajtottam rendesen. ;]

(#492) szacsee válasza Teréz Atya (#490) üzenetére


szacsee
nagyúr

Én is úgy tudom, hogy flashelni kell csak.

(#493) fape válasza szacsee (#492) üzenetére


fape
senior tag

Zsoltee írt róla még januárban pár szót.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#494) szacsee válasza SpydeR3412 (#491) üzenetére


szacsee
nagyúr

Fc szoftverében beállítottad az üzemmódot? (ppm, pwm stb)
Önmagában bindel ha csak a vevőre akksi van kötve, ha igen akkor fc kapcsolat vagy szoftver beállítás lesz a ludas, ha így sem, akkor önmagában bindelésnél van a hiba. Ha a vevő és táv közt jó a kapcsolat, akkor ált. a vevők zömén zöld led folyamatosan világít.

(#495) SpydeR3412 válasza szacsee (#494) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Szoftveresen semmit nem állítottam. Sztem jobb is, mert azt sem tudom mi az a ppm/pwm. :DDD
Pont az a gondom, hogy nem tudom hogy kapcsolódik-e a távval. Lehet hogy csak armolni kéne, csak nem sikerült. Vagy lehet valamit félre dugtam, azért nem jó. De olyan us előfordulhat, hogy a videóban látottakat nem sikerült lemásolnom tökéletesen. :F
Mert elég gyorsan mutatja, és nem tudom hogy számít-e, hogy más értékek vannak beállítva, mint ott.
Mindenesetre az fc kék-en villog.

[ Szerkesztve ]

(#496) mgy válasza SpydeR3412 (#495) üzenetére


mgy
senior tag

Ismerős történet! :)
Légy előbb biztos, hogy sikerült kötni a távot a vevővel! (Sajnálom, nem követtem neked mi van) nézd meg a leírásban, pontosan hogyan megy ez a folyamat, mikor kész a vevő, az adó a szinkronizálásra, mi történik közben, utána, hogy néz ki a vevő, ha látja a távot.
Ne izgulj az arm miatt, mert kb. semmi szükség rá, a Cleanflightben pontosan látszik, mikor látja az fc a távot.
Viszont jó lenne tudnod, mi az a ppm/pcm, mert anélkül hogyan állítod be hozzá az fc-t, hogyan kábelezed hozzá a vevőt. Szóval tessék kicsit olvasgatni ezügyben! :D

(#497) szacsee válasza SpydeR3412 (#495) üzenetére


szacsee
nagyúr

5v-ot adsz a vevőnek és bekapcsolod a rádiót, akkor a vevőn milyen színű a led és villog vagy folyamatosan világít?

(#498) SpydeR3412 válasza mgy (#496) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Én szerettem volna kikerülni a szoftveres részt egy jó ideig.
Az fc-be benne vannak a kábelek. :)
Majd utánna olvasok, ha találok magyarul. Mostanában mondjuk egyre több minden van. :)

szacsee: arra gondolsz, hogy csak a piros/fehér/fekete kábelt dugjam be? Az a táp?

Otthon leírok pontosan mindent egy hsz-be, amit/ ahogy csinaltam.

[ Szerkesztve ]

(#499) Patics


Patics
tag

Most éppen azt nem értem, hogy a PDB 3A-es... De ez táplálja majd meg az ESC-ket is... Négyet is... Fogja bírni? Az egész, olyan törékeny.. ha átmegy rajta 50-70A nem nyekken meg? :F

A 3A tulajdonképpen mire vonatkozik? Melyik részére?

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#500) mgy válasza Patics (#499) üzenetére


mgy
senior tag

A 3A az 5, illetve a 12V ágra vonatkozik.
Megint sértődés lesz belőle, de már mondtam a csipogót.
Tök egyenesen átmegy rajta a motorok felé az áram. Azért kell csak a pdb, hogy egyrészt fizessünk érte a gyártónak, másrészt meg kultúr módon nézzen ki a forrasztmány.
Én amikor megkapok egy új alkatrészt, tökre végignézem, hogy lehet bekötni, mi merre hány méter. Mindezt úgy, hogy fingom sincs a rajta lévő alkatrészek szerepéről, nem értek hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.