Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Cifu: Űrhajózás 2025 - Összefoglaló írás
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás – Bors
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- leslieke: leslieke farmerzsebe
-
LOGOUT
PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:
Új hozzászólás Aktív témák
-
kisbuba
tag
Körübelül egy hete vettem egy PS3-at, amivel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy lejátszhassak pl:vob, m2ts stb. formátumban készült dolgokat pendrive-ról. Az első topikban leírt könyvtárszerkezetet megcsináltam a 16Gb-os kingston pendrive-on és kisi írja a PS3 a pendrive nevét, de semilyen adatot nem lát rajta.
Mi lehet a gond. Várom válaszaitokat és előre is köszönöm a segítségeteket. PS3 media szerverrel is próbálkoztam, de az 1080p filmeknél nagyon szaggat. -
anulu
félisten
Sony vs mindenki témában fejlemény.
kérdezem én: mihez kezdenek ezzel nem az USA-ban élő emberekkel szemben? mint az már többször el lett mondva, az IP cím kezelés az EU-ban szigogúan szabályozva van, valamint továbbra is a DMCA-ra hivatkoznak.
meglátásom szerint egyre nagyobb tömegeket fordítanak saját maguk ellen.
az meg, h az új játékokhoz 3.56 kell, egy vicc. 3.41 patchek is szépen jönnek. szóval inkább fejlesztenének, mutatnák meg, h miért éri meg a PSN, stb, ahelyett, h perelni akarnak mindenkit.
-
szasanyi
félisten
válasz
Gebriel
#22593
üzenetére
Annyira nem, mert ma délután vettem némi hezitálás után... inkább erre áldoztam, mint bagóért eladjak 31db játékot, ráadásul BD lejátszót meg úgyis vennem kellett volna. Aztán meg elvitték a hibás gépemet némi apróért (HDD és kontroller nélkül 17k-ért). Mivel csak Bp-ről lehetett volna picit olcsóbban rendelni olyan 75k körül (plusz ~2.5k kltsgért, ráadásul a hivatalos SONY garancialevél megléte is kétséges) úgy döntöttem helyben veszek egy Killzone 3 csomagot. MM-ban van pár napig "akcióban" a SLIM 320GB verzió a játékkal 89.900 HUF-ért, és a KZ3 meg úgyis be volt tervezve. Igaz, nem MM-ból, mert ott 15k.

Bár kicsit drága volt (mondjuk náluk a SLIM 160GB verzió plusz tartalom nélkül is 85k), de tuti a garancia, és helyben sk. hipp-hopp intéztem, majd gyorsan kipróbáltam (internetes vásárlástól azért is tartottam kicsit, mert ha belenyúlok egy hibás darabba, nagyon macerás és nem költségmentes 280km-ről intézni).
De vegyesek az eddigi tapasztalatok, mert bár kis csinos gép és halk is, a lemez be/kiadása hangos, és néha búg. FAT esetében ez nálam teljesen halk volt, ilyen morgó - búgó hangja egyáltalán nem volt a BD olvasójának.
Mint látod a DS3-at meg el akarom adni, mert már 2 van, a 3. fölösleges.
A KZ3 eddig tetszik, mind irányítás, mind grafikailag - ha nem is sokkal, de - jobbra sikeredett az elődjénél. Iszonyú nagy harcok vannak már az elején. ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Apropó... erről az 1. azaz a PS2 verzió jutott eszembe, arról meg az, hogy állítólag létezik jól működő PS2 emulátor program, amit pendrájvon a PS3-ba dugva lehet játszani PS2 játékokkal is. Erről több infó, tapasztalat van valakinek? -
szasanyi
félisten
Igen, próbálj a PS3 Audio beállításán változtatni. A játékot nem ismerem sajnos...
MÁS:üzembe helyeztem az új PS3 Slim konzolt, és beállítottam mindent amit be kellett állítani az üzembe helyezést követően (többek között a net kapcsolatot), és beírtam a "régi" azaz eddig használt azonosítókat a PlayStation Store használatához. Látszólag sikerült, de belépés helyett ez az üzenet:This service is not available in your country/region.
Ebből a O gombbal vissza tudok lépni, de semmi egyéb lehetőség. Mi a fenérét nem lép be azzal, amivel ez előtt használtam? Találkozott már vki ilyennel? Az internet kapcsolat jól működik, a böngésző megy, és a 3.56 Firmware frissítése is megtörtént.

-
válasz
szasanyi
#22585
üzenetére
A játék audió beállításainál a PCM 7.1-et hozza fel alapértelmezettként és nem tudok rajta változtatni. Ezért gondolom, hogy csak a sima PCM jelet adja ki. Blue-Ray és DVD lemezeknél minden rendben van, akár a True HD hangot is ki tudom választani, ha a lemez tartalmazza. Még arra gondoltam, hogy esetlegesen a PS3 audió beállításait változtatom meg oly módon, hogy nem az Auto beállítást használom, hanem egyenként bejelölök mindent a PCM kivételével. Nem tudom, hogy ez megoldást jelent-e mindenesetre kipróbálom.
Üdv:
SándorZ
-
olbaidhun
őstag
Emlékeztek még a contra hard corps mega drive játékra?
Hasonló klasszikust találtam, de csak psn és xbox live-on elérhető.. sajnos

-
Sziasztok!
Kérdésem, hogy mi lehet annak az oka, hogy amíg a Blue-Ray lemezeimet a PS3 a megfelelő kódolással játsza le, a játékok esetében - pl. GT5 - az erősítő nem ismeri fel a Dolby Digital hangot, hanem folyamatosan csak PCM hangként azonosítja. Beállítási problémára gyanakszom, ha valaki tud, kérem segítsen.
Köszönettel:
SándorZ
-
Att1la.
őstag
Nem tudjátok mi van a Store-al mert nem tudok belépni. Motorstorm Apocalypse demót akartam megnézni

-
DM-Fan
nagyúr
válasz
viktorhmv
#22575
üzenetére
Én semmilyen használt PS3-at nem vennék, pláne olyat nem, ami már meg volt bontva és nem tudsz rá méltányossági garanciát sem érvényesíteni, de ez nyilván az én hülyeségem. Még 20 eFt-ot rátéve a használt és "megkímélt" készülék árára már újat kapsz garanciával, ami már ráadásul modernebb architektúra is.
-
DM-Fan
nagyúr
-
viktorhmv
senior tag
Sziasztok!
Érdemes megkímélt, újrapasztázott 40GB-os PS3 Fat-et vásárolni manapság? Vagy teljesen mind1 mert úgy is tönkremegy? Kérlek homályosítsatok fel

Előre is kösz!
-
bwoay
nagyúr
válasz
szasanyi
#22571
üzenetére
"Mennyi időn belül érvényesíthetjük szavatossági jogunkat?
A szavatossági igények érvényesítésére két év áll rendelkezésre.
Ha a jogosult igényét menthető okból nem tudja érvényesíteni, így különösen, ha a hiba a jellegénél vagy a dolog természeténél fogva két éven belül nem volt felismerhető, a szavatossági jogok érvényesítésének határideje a teljesítés időpontjától számított három év."
viszonylag rövid

-
szasanyi
félisten
Úgy tudom az egy viszonylag rövid idő, a garanciaidő után közvetlenül. Biztos nem 2 év, és elvileg az is térítésmentes. Abból gondolom, mert egy Samsung DVD felvevőm ~3 hónappal a garanciaidő letelte után beadta a kulcsot, és fődarabhibás (fej) lett, amit a Samsung egy levélváltást követően, a helyi szervizzel díjmentesen cseréltetett.
-
válasz
SweetWally
#22566
üzenetére
Külön borítékban adják fel őket, 1-2 napos csúszás sajnos megeshet.
Ha pedig mégsem ér ide, akkor 30 napnál korábban nem is fogadnak el reklamációt, szóval türelem... -
dudikpal
senior tag
válasz
SweetWally
#22566
üzenetére
Mennyi idő alatt kaptad meg? Én is várok tőlük, és nemtom h a héten ideér e.
-
SweetWally
tag
Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék:
Most rendeltem először a zavvi-tól. Két BR lemezt. Egyszerre adtam fel, egy rendelésben, viszont csak az egyiket kaptam meg.
A rendelés leadáskor, és a visszajelzéskor is együtt szerepeltek. Mind a kettő státusza "raktáron" volt. Nem írták, hogy kifogytak és nem tudják küldeni.Parázzak, vagy lehet, hogy külön lettek feladva?
Holnapig mindenképpen várok, ha nem ér ide, akkor írok nekik.
Szoktak ilyet csinálni, hogy egy rendelésen belül külön adják fel?
-
Sonja
nagyúr
Resistance 3 Multiplayer gameplay!
Nem is tudtam, hogy ebben is van Cloak.
Egyébként tetszik a multi így videó alapján. -
DM-Fan
nagyúr
válasz
szasanyi
#22553
üzenetére
Tudtommal 1 év a hivatalos Sony garancia a PS3-akra, még a Sony-tól veszed közvetlenül, akkor is. Ezen túl ugye még +2 évig (tehát összesen 3 évig) terjed a méltányossági garancia, magyarul a 2. év elejétől 16.500 Ft ellenében javítják, bármi is a baja. Ennek a feltétele, hogy hivatalos Sony garanciával vedd (vagyis legyen meg hozzá a Sony saját jótállási jegye és a számla, ami 1 év Sony garanciát biztosít). Szerintem a 10%-ért +1 év az csak bolti garancia (tévedés joga fenntartva), sok értelmét nem látom, mert ha tényleg baj van 1 év után, akkor ott a méltányossági garancia 16.500 Ft-ért, amit tényleg csak akkor kell kifizetned, ha már megvan a baj. Én legalábbis inkább baj esetén fizetnék 16,5 eFt-ot és azzal a 3. év végéig rendben vagyok, mintsem tutira ki kelljen fizetni már vásárláskor a plusz 7,5 eFt-ot, amivel ráadásul csak 2 évig vagyok rendben és ráadásul a bolt intézi a dolgot. Jellemzően inkább a 3 harmadik évben (vagy az után) szokott meghibásodni a konzol, ahogy most esetedben is történt, így a +10%-os felár szerintem nem jó buli.
-
szasanyi
félisten
-
szasanyi
félisten
válasz
DM-Fan
#22535
üzenetére
Nézegetem a PS3 320GB verziót és árait, de nem értek valamit... hivatalosan nem 2 év garanciát biztosít a SONY a PS3 konzolokhoz? Csak mert a legtöbb webshopban 75k körüli áron 1 évet adnak (persze az sem derül ki, hogy az az 1 év hivatalos SONY garancia-e
), és +10% felárért igényelhető +1 év. De akkor árban szinte ott tartok, mintha bementem volna a helyi Media Markt-ba (ami ugye drága, de ott legalább tuti frankó a garancia). -
chatran
őstag
Kaptam egy ilyen átalakítót a videokártyámhoz. Ezzel össze tudom kötni a PS3-at a DVI monitorommal?
-
AMD_ok
őstag
Hello
Valaki segítene abban, hogy a külső usb-s vinyónak milyen fájlrendszere kell legyen ahhoz, hogy olvasni tudja a PS+? Mert az ntfs-t nem olvassa.
Köszi
-
Sonja
nagyúr
Küldetésszerkesztő lesz az InFamous 2-ben!!!
Ejj, ez nagyon jó lesz! 
-
olbaidhun
őstag
válasz
Edgeri
#22544
üzenetére
Szeretjük. Talán a pc verzsön jobban adja majd az érzést az egér és belkin n52te kombó miatt.. új alice-t is várom.
Korábbi beszélgetéseket olvasva, nagy ge*i a sanyi, nem kétséges.. de nekem a box nem alternatíva. Ps3 emulator még nincs.. igy marad az adásvétel. Jelenleg 4konzolom van, fat és slim is akad, meg egy box, délután teszek fel hírdetést, ha valakit érdekelne korrekt áron, elfogadható konzol.
-
Köszi az infót és a tippeket!
-
Gebriel
veterán
válasz
DM-Fan
#22537
üzenetére
Úgy néz ki a Devil May Cry is mozi vászonra fog kerülni.
-
DM-Fan
nagyúr
Film készül - többek között - több PS3 exkluzív játékból, így az Uncharted-ből és a Heavy Rain-ből is. Forrás. Kíváncsi leszek.
-
Ha jól tudom ti már többször rendeltetek külföldről játékokat. Eddig én csak ebay-en vettem, de most az amazon.co.uk-t néztem k, hátha itt van valakinek velük tapasztalta. Kiválasztom a két játékot amit szeretnék és írja a kosárban, hogy Subtotal: £49.90. Viszont amikor véglegesíteném, akkor rátesz vagy £10 VAT-ot. Ezek szerint az alap árak amit ír áfa nélkül vannak ott? Vagy vámolni akar magyar címre? Ha jól tudom EU-n belül nincs vám.
-
DM-Fan
nagyúr
válasz
szasanyi
#22534
üzenetére
"Nem akarom fillérekért elherdálni 30 db játékomat, és még ott van 21 db BD film is amihez megint csak kell legalább BD lejátszó."
Sajnos ezt a Sony is tudja, ezért tudja eladni a Slim-eket a volt FAT tulajoknak, annak ellenére is, hogy csalódtak a konzolt illetően.

"This is why you fail." - mondaná Yoda mester.
-
szasanyi
félisten
válasz
F.B.I.
#22533
üzenetére
Már van hirdetés hozzá, a kérdés az kereslet lesz-e? Nézegetem az újakat is - ha jól emlékszem akkor a 320GB SLIM amit "érdemes" választani -, de a közelemben nincs normális áron, így nem igazán vagyok döntéskényszerben. Sajnos úgy tűnik, hogy az lesz a jobbik rossz ha másikat veszek - persze csak ha találok új, hivatalos SONY garanciával rendelkező modellt normális áron. Nem akarom fillérekért elherdálni 30 db játékomat, és még ott van 21 db BD film is amihez megint csak kell legalább BD lejátszó.

-
szasanyi
félisten
válasz
szasanyi
#22520
üzenetére
Ennek ellenére szétszedtem a PS3-mat. Nem egy nagy ügy tényleg, miután megnéztem a YouTube videón simán ment a dolog és összerakni is egyszerűbb mint a kontrollert. Már a szétszedés végére nyilvánvaló lett, hogy nem ez lesz a probléma lényege, ugyanis egy 1 éves, szét nem szedett PC-ben sztem 5x ennyi por, kosz gyülemlik fel mint ami ebben az elmúlt ~3.5 év alatt. A pasztázásnál sem láttam problémát, és csak az RSX szélein lévő fölösleg volt kicsit megszáradva, de ha már szétszedtem letisztítottam és MX-2 használatával újrapasztáztam. Szépen összeraktam, minden a helyére került (nem maradt se csavar sem alkatrész
), bekapcsolás, ééééés.... semmi. Illetve ugyanaz mint volt, azaz YLOD. No és hab a tortán, hogy a lemezt továbbra is benne van, mert sehogyan nem adja ki a rohadék. Úgy tűnik, a BD olvasó szétszedése lesz csak megoldás, de azt meg sajnálom mert kifogástalanul működött, és hátha valakinek kell(ene). Hát mit mondjak, jót legóztam a SONY-t meg üdvözlöm Bláner Bozsó nevében is. 
-
Edgeri
senior tag
Új DLC a Dead Space 2-höz
Link katt -
Edgeri
senior tag
-
Scoobyka
addikt
Masnak is nyikorog a ps3 joya? Kb 2hetes,de nyikorog a szimbolumos gombok,valamint az egesz joy nem ad egy biztos fogast,pedig nagyon csinyan banok vele.
Xbox360 joya sokkal masszivabb volt. Ps3joy 10bol 5 x360 meg 8. Szoval eleg hamar leamortizalodik a ps 3 joya.
pedig kezdtem mar megszokni a fogasat,de ez a nyikorgas nem add minosegi erzest. -
F.B.I.
veterán
válasz
szasanyi
#22518
üzenetére
Haver 60Gb-os gépét átpasztátam, utána 3 hét múlva megint lehalt. Sajnos a 60Gb-os változat nagyon rosszul lett forrasztva, javíthatatlan, add el amíg tudod, előtte ezt olvasd el ha lehet és próbáld meg: KATT!.
Minden gépnak, amin már nincs gari sokat segít egy pasztázás és fél évente portalanítás. Nagyon komoly mennyiségű port be tud szívni a FAT gép, a nagyméretű 12 cm-es venti miatt.
A helyedben a legolcsóbb megoldást választanám, vennék egy használt 80Gb-os változatot, pasztázás után teljesen megbízható modellek (40-50K között).

A youtubeon vannak komoly videók a szétszedésről, 1/2 óra, a szalagkábelekre figyelni kell.
-
anulu
félisten
whoops:
újabb pofon a Sonynak. röviden: az LG vs Sony csörte jelenleg úgy áll, h Rotterdamban 10 napra lakat alá került az összes EU-ba irányuló PS3 szállítmány.
mivel a lejátszásra vontkozó szabadalmakat sértett a Sony, elképzelhető, h az összes Blu-Ray médián megjelent termékkel is bajok lesznek, így a PS3 játékokkal is.
-
szasanyi
félisten
válasz
Gebriel
#22510
üzenetére
Nekem olyan havi 500k bevétel kéne ahhoz, hogy így fogjam fel mint te - legalább is matematikailag, mert ott a másik fele is amit szintén furán mérlegelsz. Úgy látom ilyen hozzáállással - mind1 mi okból, de - TE lehetsz az ideális vásárló!
Esetleg te vagy Krőzus, és semmi sem számít.
Nekem számít, de ha annak ellenére mégis úgy döntök, hogy pénzt akarok pocsékolni, akkor azt hogy mikor, mire és mennyit ne a SONY döntse már el helyettem.
-
DM-Fan
nagyúr
válasz
Gebriel
#22510
üzenetére
Ettől függetlenül akkor sincs igazad! Egy ilyen értékű, prémium minőségűnek mondott, drága eszköz ne 3 évig működjön már! Úgy vélem, hogy nem a mobiltelefonhoz kéne hasonlítani, ami egy mindennap, adott esetben mostoha körülmények között használt strapaeszköz és a tervezett életciklusa sem több átlag 2 évnél (az már az egyén hülyesége, hogy ennek ellenére negyedmilliót képes kiadni egy szaros iPhone-ért).
Most hozhatnék sarkított példákat, hogy a 25 évvel ezelőtti C64-em mai napig tökéletesen működőképes, pedig nem keveset ment (jó, jóval egyszerűbb konstrukció), de ha már a japán gyártónál tartunk: érdemes megnézni szüleim '90-ben vásárolt Trinitron képcsöves Sony TV-jét, ami a 20 év alatt talán kétszer látott szerelőt banális hibák miatt. Értem én, hogy tömeggyártás van, meg silányodik mindennek a minősége (a mai TV-technológiáktól például tényleg nem várható el, hogy a jó értelemben vett igénytelen CRT-technológiához hasonló élettartamot érjenek el), de egy olyan terméknél, aminek házon belül nincs még jelenleg sem utódja - és ha így vakarózik a Sony még vagy 2 évig nem is lesz - joggal várja el az ember, hogy b*ssza meg, legalább a következő generációig húzza már ki! A '89-ben megjelent Nintendo Game Boy-ok (szintén strapagépek) mai napig működőképesek, pedig most jött ki a 3DS, ami kb. a hatodik generáció azóta.Szóval én szasanyi-val értek egyet, szerintem is felháborító, hogy ilyen köztudomású tervezési hibával voltak képesek gépek millióit piacra dobni és nem visszahívni őket, mikor már rögtön az elején nyilvánvaló volt, hogy komoly gond van a gépekkel. És mielőtt azzal jönnél: a Slim-ek is YLOD-oznak bőszen.
Arról már nem is beszélnék, hogy egy játék új ára a gép jelenlegi árának kb. 1/6-a. Érdekes a helyzet olyan esetben, ha az ember rendelkezik már egy kisebb-nagyobb gyűjteménnyel, ami ugye ezen esetben mehet a levesbe, mert a kedves gyártó úgy gondolta, hogy ha tönkremegy a user gépe a generációváltás előtt az nem baj, majd vesz egy másikat. Még a világ szerencsésebbik, nyugati felén sem ennyire együgyűek az emberek, hogy ezt a békát csont nélkül lenyeljék. -
szasanyi
félisten
Sajnos csak egy dologban tudok 1et érteni, az pedig a Fucking YLOD!, amit nyugodtan ki lehet egészíteni (ez opcionális) a Fucking SONY! felszólítással.
Ezt is próbáltam amúgy, de a lemez továbbra is benne maradt. Azért köszi, egyelőre nem logózok vele míg nem látom van-e érdeklődő a megvételére. De ha nem lesz, na majd akkor!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Gebriel: pontosan, jól látod.
Viszont az nem elhanyagolható különbség, hogy ha akarom akkor cserélem , és akkor is úgy hogy a régit eladom nem pedig kidobom, mert idő előtt elromlott. Ha a két rossz közül választanom kel, lehet nem a SONY lesz az. A játékok miatt évelődök még rajta hogy legyen úgy, és a legfinomabban rúgjam magam tökön... 
-
Gebriel
veterán
válasz
szasanyi
#22505
üzenetére
Persze nincs ezzel semmi gond, nem veszel PS3-t nem játszol rajta. Ennyi!!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Marad a PC. Ott meg, hogy most megint ez kell venni, megint az, ez a videó kártya már nem elég stb, stb....Érzed a pikantériáját...

Én a helyedbe megpróbálkoznék a méltányossági garanciával.
Ha a számla hiánya lesz csak a probléma, dobj egy privit segítek..
-
szasanyi
félisten
válasz
Gebriel
#22504
üzenetére
"ennyi pénzért" - miért kevesled?
És a "sokáig" kifejezés ezután ennyit jelent majd, és örüljünk, hogy megvehettük? Hát ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni: gratulálok! Ha a nagy, neves gyártók - akik eddig többnyire minőséget gyártottak - is csak az árcédulájukon maradnak "nívósak" akkor komolyan el kell gondolkozni azon, vesz-e olyat az ember... ez nem élelmiszer, amit muszáj meg venni. Szerencsére. -
Gebriel
veterán
válasz
szasanyi
#22501
üzenetére
Semmibe sem nézem a SONY-t ezek után, mert ha egy gyártó ~130.000 HUF ellenében ezt a minőséget és élettartamot tudja garantálni, ott a baj nem kicsi.
Jó reggelt ez a XXI. század!!!
Nagyon kevés elektronikai termék van ami ennyi pénzért sokáig bírja. Pl ott a telefonok...
-
szasanyi
félisten
Én nem tudom pontosan mit is kellene látnom a linkelt videón.
Az a gyerek lemezt nem vesz ki, amit mutat azt mg próbáltam minden variációban. A lemez benne maradt és nem jön ki.DM-Fan: Igen, FAT 60GB változat (2007. novemberében vettem). Azt hiszem nem javíttatom, hanem megpróbálom eladni alkatrésznek HDD és kontroller nélkül. Azt viszont nem tudom veszek-e másikat, mivel ez nekem óriási csalódás a márkában és az általa képviselt minőségben. Semmibe sem nézem a SONY-t ezek után, mert ha egy gyártó ~130.000 HUF ellenében ezt a minőséget és élettartamot tudja garantálni, ott a baj nem kicsi. És ezek után 80k körüli áron vegyek másikat, ami 3 év után megint tönkre mehet? A meghibásodás után a másik nagy gondom a ~30 db PS3 játék... azzal mit kezdjek?
Tulajdonképpen ez az egyetlen érv egy új PS3 mellett, de az még koránt sem biztos, hogy elég lesz a vásárláshoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3584
- AKCIÓ! Törött Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
- Eladó Apple iPhone 13 Mini 128GB / 12 hó jótállás
- Samsung Tablet S9 FE, 128GB, 5G, SM-X516BLGA
- Ultimate előfizetés akár 4166 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


A KZ3 eddig tetszik, mind irányítás, mind grafikailag - ha nem is sokkal, de - jobbra sikeredett az elődjénél. Iszonyú nagy harcok vannak már az elején. ![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



(NES)



Ejj, ez nagyon jó lesz!





