Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11501) PaJa1


PaJa1
őstag

Ennél jobb 5lettel nem tudtam előállni az idpont megbeszélése ügyében.
Nem bonyolult, magyarázat is van rajta
TÖRÖLNI TILOS, az úgyis meglátszik... és különben is a saját szórakozásod tennéd tönkre.

Crea, töltéskor nem mindig valós infót közöl a szobáról a képernyő. Meg nem kunszt akármilyen autóval akárhova bemenni :D Sajnos javítva lesz... az ilyen funt mindig elveszik :(

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11502) Creative997 válasza PaJa1 (#11501) üzenetére


Creative997
őstag

Jah, csak kár hogy nekem ilyen fun-om még nem volt. :( Csak Pro-s ótóval rookie-sok közt gyaláztam a mezőnyt 2x is, aztán fejenként 50 sor anyázás után kivágtak mint a macskát, nem is tudom miért... :D

Én már jelentkeztem elsőként, a biztonság kedvéért mindenhova :DDD Najó, csak mert Pajával hajnalok hajnalán ezen agyaltunk (főleg ő :)) :R ) hogy hogyan legyen megcsinálva ez az időpontmegbeszélés. Azt hiszem ennél egyszerűbben nem lehetne... és ez egyben akár 1 nevezési lista is.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11503) Creative997


Creative997
őstag

Bocsika, lejárt a szerk idő A reklámcsíkon a játékban írnak egy vette bajnokságot. Annak hol van a topikja? Meg nem vágom teljesen a szöveget, csak ennyit h vette bajnokság, nagy nyeremények, nsx pl, a többihez már tompa az agyam...

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11504) PaJa1 válasza Creative997 (#11503) üzenetére


PaJa1
őstag

SOON - hamaraosan :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11505) Ricco_hun válasza PaJa1 (#11501) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Mire beírtam volna a nevem, a wikipédiások törölték. :(((
Indoklásnak vmi olyat írtak, hogy eltévedt téma :F

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#11506) csaba0223 válasza PaJa1 (#11501) üzenetére


csaba0223
senior tag

Törölte valami Beroesz csávó :(

Project Torque nick: csaba0223

(#11507) PaJa1 válasza csaba0223 (#11506) üzenetére


PaJa1
őstag

Hogy szakadna rá a menyezet hétfőn 11 órakor!
PEdig 5letnek szerintem kiváló volt :)
Valaki nem tud valami publikusan szerkeszthető dolgot?
Most nézem meg a google docst...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11508) Shad0w válasza PaJa1 (#11507) üzenetére


Shad0w
senior tag

Miértnem nyittok Aerián egy fórumot, szépen leírva, hogy kiknek, miért lett létrehozva (díjakat szigorúan kihagyva), és akkor ott lehet jelentkezni. Azt kész.

(#11509) PaJa1 válasza Shad0w (#11508) üzenetére


PaJa1
őstag

Az nagyon fel lenne kapva és mndig mutatná mert leglább 20 hsz fog bele érkezni és nem értenék h miért van.
Meg oda nem lehet táblázatot feltenni amit mindenki tud szerkeszteni.
Itt a megoldás!
Jobboldolt meg kell nyomni az OLDAL SZERKESZTÉSE gombot utána lehet írni. Asszem mindenkinek google fiok nélkül is.
Bal első oszlopba a neved, a többibe meg hogy mikor jó. Ez se bonyolult :)
Abno de gyorsan haladsz :D Látom hogy hova írsz, LOL :) tetszik

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11510) ABnormal válasza PaJa1 (#11509) üzenetére


ABnormal
őstag

ez jó,de nekem pl nincs google-s regem,ennek a szerkesztéséhez pedig az kell...

szerk:most operával nyitottam meg és nem kell bejelntkezni...ki érti ezt? :B

én meg kommyt látom,de az a baj,hogy ha a linknedre kattintok,akkor az eredeti táblázat jon be,nem a modositott

[ Szerkesztve ]

(#11511) PaJa1 válasza ABnormal (#11510) üzenetére


PaJa1
őstag

Bárki tudja szerkeszteni! Nem kell bejelentkezni google-ra. Ha bemész a szekesztésbe akkor látszik hogy mivel van feltöltve.
Szerintem annak akinek van regje annak meg publikálni kell a változásokat. De a változások a nem publikált dologban menn maradnak. Mindjár nyomok 1 publikálást, meglátjuk abban benne vannak e a változások.
Jah úgy van ahogy fentebb írtam. Lehet módosítani akárkinek, módosításkor látszik a teljes táblázat! A módosított táblázat csak akkor lesz elsőre látható(nem szerkesztéskor) ha valaki akik rendelkezik googlis accal publikálja.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11512) PaJa1


PaJa1
őstag

qrva limit...
Mostmár minden módosításkor elmenti és közzéteszi a szerkesztett lapot :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11513) ABnormal válasza PaJa1 (#11511) üzenetére


ABnormal
őstag

Nekem ezt adja be,ha IE -el probálom megnyitni,Operára meg azt mondja,h nem támogatott...

(#11514) Karibaba válasza ABnormal (#11513) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Ide a gmail.címed kell +jelszó.

[ Szerkesztve ]

Projekt Torque online MMO

(#11515) Karibaba válasza PaJa1 (#11511) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Nekem is csak bejelentkezve engedte.

Projekt Torque online MMO

(#11516) ABnormal válasza Karibaba (#11514) üzenetére


ABnormal
őstag

de nekem nincs olyan,tehát IE-el nem szerkeszthető bárki számára...

(#11517) Kommy válasza ABnormal (#11516) üzenetére


Kommy
veterán

Hát nekem mind1 , hogy ff-et vagy IE-t használok, egyiknél se kellett bejelentkeznem és gond nélkül tudtam szerkeszteni.

Amúgy van valami változás a játékban, elég rég nem játszottam vele.

(#11518) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

nagyon jo ez a megoldas.nekem teccik :DDD

Project Torque nick:Csabiiika

(#11519) Creative997


Creative997
őstag

Nekem simán engedte, semmi gond nem volt vele. Ezek az időpontok gondolom most hétvége lesz. Na majd holnap este kiderül hányan jelentkeztek fel...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11520) PaJa1 válasza Creative997 (#11519) üzenetére


PaJa1
őstag

Ez olyan általános hétvége sablon :) Nem konkrétan a mostanira vonatkozólag. Aktuális hétvégre :) Szal ha nem jön össze most a bajnokság akkor a kövi hétvégre vonatkozóan kell módosítani a bejegyzéseinket, ki mikor ér rá.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11521) PaJa1


PaJa1
őstag

Ezt a kibaxást!
Mudon a sárkányrepülő a replayen nem ugyanakkor van azon a helyen mint élesben! El van tolva, lehet csak a beletekerés miatt...de akkor is ez így TRÉ. Nem tudok így képet csinálni arról hogy elkaptam :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11522) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Na én is felraktam magam erre a listára.. ;)
Úgy látom hogy péntek este majdnem mindenkinek jó.:DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#11523) Ricco_hun válasza PaJa1 (#11521) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

A megoldás: élesben kell a printscreen-t nyomkodnod.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#11524) PaJa1 válasza Ricco_hun (#11523) üzenetére


PaJa1
őstag

Az a baj h laptopomon a print screen 2 kezes :D
Meg átmegyek rajta, szal nem lehet megmaradni a tetején :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11525) ABnormal


ABnormal
őstag

...eddig a péntek este tűnik a legalkalmasabb időpontnak,feltéve,hogy MaciG nem lesz részeg és csabiii-nak lesz netje...

[ Szerkesztve ]

(#11526) MaciG


MaciG
addikt

Figyelem

A PH-s versenyre holnap este 20:00-ig lehet még jelentkezni nállam PM-ben (privát üzi).
Aki akart még jönni az feltétlen jelezze!

Akik már jelentkeztek:

[HUN]Dani
karibaba
[pH]Lacika[HUN]
Creative
[HUN]-Kisa
tomkatomi
had423
MaciG_HuN
[HUN]This No All
csaba0223

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#11527) ABnormal


ABnormal
őstag

...ööö...azon a google dokumentumon nem a jelentkezőket gyüjtjük most?
mert akkor írok neked PM-et...

(#11528) Plokijuma


Plokijuma
aktív tag

Paja: A doodle-t pont erre találták ki. (események/ütemezések)

Szerk:
MaciG, aki felírja magát a naptárba, azt már lehetne jelentkezett tagnak számítani. Úgyis csak az írja fel magát, aki indulni akar. Szerintem nem kellene PM-kel vacakolni.

[ Szerkesztve ]

(#11529) MaciG válasza Plokijuma (#11528) üzenetére


MaciG
addikt

Napi 5-7 infó mellett van időm, legalább adddig sem unatkozom :))

BANZAII

(#11530) had423 válasza PaJa1 (#11520) üzenetére


had423
aktív tag

Én felírtam magam a google-s táblázatba, de frissítettem és nem voltam ott! Miért?

(#11531) ABnormal válasza had423 (#11530) üzenetére


ABnormal
őstag

...nyugalom,ha felírtad magad akkor majd ott leszel,csak 5 percenként frissül...

(#11532) PaJa1


PaJa1
őstag

A dudliról még nem hallottam. Szerintem most a guglidoksi tök jó erre a célra. De jó tudni h ilyen is van :)
PMekkel meg minek vacakolni?
Tandemre 6tól fogok ráérni, de lehet h mire elkészülne 1 video addigra lejáaz eventr, szal max szórakozásbül próbálkozok majd :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11533) Creative997


Creative997
őstag

Szerintem várni kéne még 1 hetet, hogy akik most esetleg nincsenek azok is tudjanak jelentkezni. És akkor a statisztika szerint szinte mindenkinek a péntek este lenne jó. És talán azért lenne még jó az egy hét mert akkor mindenki be tudja kalkulálni már előre az is aki esetleg az utolsó pillanatban veszi észre a szavazást és már pont nem jó neki. Meg azért is mert az emberek kaptak 2 nap időt hogy észrevegyék ezt. De ez az én véleményem, lehet h nem jó ötlet, végül is nekem jó bármikor csak mások érdekében gondolom ezt. :B

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11534) UnConnecteD válasza Creative997 (#11533) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

esetleg kettot. en mind2 penteken az orszagon kivul leszek

(#11535) sanye89


sanye89
csendes tag

Senki nem tudja,mikor várható a patch? :))

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#11536) [HUN]Dani válasza sanye89 (#11535) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez engem is nagyon érdekelne.. :B :K

magyarsrac

(#11537) toca3 válasza sanye89 (#11535) üzenetére


toca3
csendes tag

Jöhetne már nagyon! Nsx reklám az megyen de javítás még sehol!!!
Tudja valaki mikor jön már???

(#11538) UnConnecteD válasza sanye89 (#11535) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

PDT 3 AM- kor leall a szerver. ez mar jelent valamit , tehat holnap reggel, mikor felkelek es elinditom a PT-t, elegge valoszinu, hogy nagy budos frissitessel fog startolni

(#11539) Creative997 válasza UnConnecteD (#11538) üzenetére


Creative997
őstag

Hát abból amit kiírtak nem hiszem hogy hú de nagyon kell majd frissíteni, ha kell. A kiírás szerint az England - Banked Road pályának a szintjét lejjebb viszik. De hogy még mit fognak csinálni... :F

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11540) PaJa1


PaJa1
őstag

Nem valószínű hogy nagy újítás érkezne... Ha mégis akkor jól bixatak velem... Teszt szerveren nincs semmi...
Az autók és a nagy újításoknak nincs közük egymáshoz. NSX és RX7 FC3 már most is benne van a jatekban, csak nincs feloldva, nem látszik. Amikor friss volt akkor már LPedro ment az NSXel, jókor volt jó helyen... aztán lezárták.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11541) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

nem tudok belepni a PT-re.valamiert bannoltak :O kuldtek egy ilyen levelet az e-mail cimemre:Dear Minimano2, This is a notice of a ban placed on the Aeria Games account assigned to this e-mail address. It was found that a character under the account was 'Wrecking/grief'. With this behavior confirmed we have placed a 'temporary' ban on the account starting on Mon, 2008-09-01 08:34. If you wish to discuss this ban further please contact us at info@aeriagames.com to receive a request ticket. -- Aeria Games Team most mit tegyek :F please help me

Project Torque nick:Csabiiika

(#11542) csaba0223 válasza Csabiiika (#11541) üzenetére


csaba0223
senior tag

Írj egy levelet az info@aeriagames.com-ra! Írd azt hogy te nem tudod hogy mi történt és szeretnéd ha visszaadnák az accodat! Persze angolul!

Project Torque nick: csaba0223

(#11543) csaba0223 válasza Csabiiika (#11541) üzenetére


csaba0223
senior tag

Valakit nagyon idegesítettél játék közben? Többször összetörted? Vagy ilyesmi?

Project Torque nick: csaba0223

(#11544) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

kossz a segitseget.hat nem nagyon de volt egy angol csavo s dragba eluttem venetlenul s kezdett sztrajkolni h fel jelent.csak ennyi,mas nem volt

Project Torque nick:Csabiiika

(#11545) toca3 válasza UnConnecteD (#11538) üzenetére


toca3
csendes tag

Hát nem jött semmi!!!: :( :( :( :( :( :( :( :W :W :W

(#11546) toca3 válasza Csabiiika (#11544) üzenetére


toca3
csendes tag

xdxdxdxdxdxdxdxdxd :C :C :C :C :C :R :R :R

(#11547) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

meg nem attag vissza :O :O :O :O

Project Torque nick:Csabiiika

(#11548) ABnormal válasza Csabiiika (#11547) üzenetére


ABnormal
őstag

meg nem attag vissza - még nem adták vissza /segítek fordítani/

(#11549) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

bocsi.elirtam :DDD

Project Torque nick:Csabiiika

(#11550) bergusz


bergusz
tag

Szasztok!

Új vagyok a szeren! Nagyon zsír a gáme, úgy látom kedvelni fogom...

A nick-em "Lawnmover"!

Chiao! :C :C :C

Laptop javítás és alkatrészek! 06304370507

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.