Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11101) PaJa1


PaJa1
őstag

TOCA3, kezdem unni takarítani a szemetet utánad! Most egy egész topicot csináltál teljesen feleslegesen... Ha nagyon akarsz ligára jelentkezni, az euróra már megtetted, akkor próbálkozz még az ausztrálban. Ahol hamarabb sorrakerülsz ott fogsz versenyezni.

Teljesen értelmesen ki vannak írve hogy milyen ligák vannak! Csak olvasni kell nem pedig new reply, new topic gombot ész nélkül nyomkorászni!

Vlad: nem Crea vagyok de tudom a választ :) Explorer módban ha 8an játszunk akkor a végelszámoláskor kap mindenki 200% bonuszt, azért mert 8an voltunk. Combókat kell gyűjteni, mert úgy megkpaod a kombóban szereplő itemek felszedésért járó pontok összegének többszörösét pluszban, ez a combo bonus. KB 30 kombó van :) a legegyszerűbb: 3 egyforma zsinórban. Ha játszol majd látod hogy is műküdik. A lényeg, hogy csak combót kell szedni, nem pedig össze vissza kapirgálni a korongokat

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11102) VladimirR válasza Creative997 (#11090) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt leirnad magyarul is egy kezdo (en) kedveert?
addig megvan, hogy 8 jatekos, palya neve, de onnantol elveszek es csak a szamokat ertem, az osszefuggeseket nem

[ Szerkesztve ]

(#11105) [pH]Lacika válasza toca3 (#11095) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Azért mert, GSXR13K többnyire, egy saját maga kreált acc ellen játszik.
Csinál 1 jelszavas szobát és ott nyomja maga ellen.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#11106) UnConnecteD válasza [pH]Lacika (#11105) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

eppen tegnap neztem az acc-ot. 5500 futambol 5200-at nyert meg.

azert citizen se gyenge a kis 6700 versenyevel :C :Y

(#11110) Creative997 válasza VladimirR (#11102) üzenetére


Creative997
őstag

A combo lényegét Paja elmagyarázta, tehát combóban többet gyűjtesz (rp-t) mint ha csak mész mint a birka és szeded ami jön az utadba. Ha jól csinálod akkor lehet mostanság alapjáraton 4-8k rp/xp-t gyűjteni.
És én már előrevetítettem a jövőt :DDD ha lesz egy minimális time rush is (10%), akkor a sponsor kurvákat aktiválva, illetve double rp/xp szorzókat is berakod a tatyódba, akkor végeleszámolásnál kapott, mondjuk példának 7000-t a sok +cucc hatásának élvezéséből rátesz erre még 400%ot, ami kb 10 percért kb 35k rp/xp, ami nem rossz.
Ja és szükséges venni ehhez explorer hack pack II és IV-et.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11111) PaJa1 válasza Creative997 (#11110) üzenetére


PaJa1
őstag

Jaj, ilyen furcásn számolja a duplázó témákat a játék ha van szerver bónusz, lehet ez kavart be neked.
Ha szerverbónusz van meg te teszel mellé v csajt v poppert akkor 2xx% lesz, ha mindkettüt teszel a szerverbónusz mellé akkor 4xx% lesz.
De aszem bonusz nélkül, a csaj és a popper együtt csak 200%. Külön külön 100%

szép a hsz száma :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11112) Creative997 válasza PaJa1 (#11111) üzenetére


Creative997
őstag

Igen én is erre gondoltam, ha van popper meg csaj+szerver bónusz akkor 4xx% :) ezt is írtam sztem
"És én már előrevetítettem a jövőt ha lesz egy minimális time rush is (10%), akkor a sponsor kurvákat aktiválva, illetve double rp/xp szorzókat is berakod a tatyódba, akkor végeleszámolásnál kapott, mondjuk példának 7000-t a sok +cucc hatásának élvezéséből rátesz erre még 400%ot"

várhatunk a köv szép számra-22222 :DDD

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11122) csaba0223


csaba0223
senior tag

Nem szeretek munka után enyit olvasni! :DDD Föleg hülyeségeket! Másfél oldal ugyanarról szol :(

Jól leszerepeltünk a triatlon eventen!!!

- Drag -
1. FrankZappa
2. MoRpHiN_CZ
3. S2tG_Bowl
4. SamMaster
5. crazy_simba
6. mianiak

- Drift -
1. shumy74
2. SamMaster
3. MoRpHiN_CZ
4. krivjur
5. Shivamcool
6. RCKing

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#11123) PaJa1 válasza csaba0223 (#11122) üzenetére


PaJa1
őstag

Azok a csoportelsők. Én dragben 2. lettem a csoportomban, driftben 3.
Wagonon amit nem szeretek sztem még a dobogó se lesz meg :(

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11124) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ma játszottam a világlegnagyobb Pt-kockájával yUPPatriots:7100-verseny! Durva :DDD

Project Torque nick: csaba0223

(#11125) VladimirR


VladimirR
nagyúr

kosz a valaszokat, meg annyi kerdesem lenne, hogy csajokat, illetve xp/rp duplazot szoktak akcioban rp-ert is adni, vagy azok csak ap-ert kaphatoak?

meg egy hulye kerdes (aki jatszott street road-dal, az tudni fogja, mire gondolok): pink slip mod miert nincs? ^^

(#11126) Isten88 válasza VladimirR (#11125) üzenetére


Isten88
senior tag

AP-s cuccot csak AP-ért adnak, max kicsit kevesebbért, mikor akciót tartanak. Megkérdezhetem, hogy milyen mód az a "pink slip" mód?

(#11127) PaJa1 válasza Isten88 (#11126) üzenetére


PaJa1
őstag

Az az h elnyered a másik autóját.
Fákk fél mpvel maradtam le megint az 1. helyről. fááákkk

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11128) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Van iwiwem és beléptem a PT-klubba!
Akit nem jelöltem az jelöljön be please! :R Nevem: Horváth Dániel

magyarsrac

(#11129) UnConnecteD válasza Isten88 (#11126) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nem volt ismeros a kifejezes a most wanted-bol ? :)

(#11130) VladimirR válasza UnConnecteD (#11129) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugyanmar, most wanted? ;p
street rod (fentebb elirtam) - a valaha volt legjobb autos jatek '89-bol ('63-ban jatszodik) es a masodik resz '90-ol ('69-ben jatszodik)^^

amugy onnan a nev, hogy eleinte az usa-ban jarmuvek tulajdoni lapja rozsaszinu papirra volt nyomva, s ez a pink slip (rozsaszin fecin) volt a tet

[ Szerkesztve ]

(#11131) PaJa1 válasza VladimirR (#11130) üzenetére


PaJa1
őstag

Ma MOn meg a gépjármű használati jogáról szólo papír rózsaszín :)
Amúgy Street Legalban -szintén Invictus- is van pink slip.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11132) Isten88 válasza PaJa1 (#11127) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszi a választ PaJa és UnConnecteD! Most Wantedot kijátszottam, de nem maradt meg valami sok dolog bennem belőle, meg már régen is volt. :)

(#11135) VladimirR válasza PaJa1 (#11131) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na jo, csak jogositvanyban nem olyan mokas fogadni

(#11140) toca3


toca3
csendes tag

lehet hülye kérdés de ha fel vettek eventre akor hol kapok választ?????

(#11141) Creative997 válasza toca3 (#11140) üzenetére


Creative997
őstag

nem tom milyen event, de az olyan versenyes jelentkezős eventeknél a verseny előtt kapsz egy üzenetet aerián a postaládádba. Melyik event?

Volt most egy szerverleállás, de semmi újat nem látok sehol sem, sem idő törlés, se misson, se új cucc, sem új pálya, semmi. Csak javítás?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11143) toca3 válasza Creative997 (#11141) üzenetére


toca3
csendes tag

nem lesznek ujj kocsik cucok????

(#11144) Creative997 válasza toca3 (#11143) üzenetére


Creative997
őstag

De majd lesznek valamikor, csak csúszik a patch. :O Erre várunk.

De asszem te tartalékos vagy, ha végül is felvettek, akkor neked nem tudom hogy küldenek e. Paja biztos tudja, mivel ő csinálja :) De mindenesetre érdemes ellátogatni a liga időpontjára, mert ha nem jön valaki akkor tartalékos száll be helyette.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11145) toca3 válasza Creative997 (#11144) üzenetére


toca3
csendes tag

kösz!!!!i a seggítsége :C :C :R :R t az idő pontok megnézem az ujj kocsik roll hol találtál infót???

[ Szerkesztve ]

(#11146) [HUN]Dani válasza Creative997 (#11144) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem már tartalékos sem lesz Toca3 mert már abból is van egy csomó!

magyarsrac

(#11149) PaJa1


PaJa1
őstag

11134-re válasz: Tisztázzunk pár dolgot. Ez nem az én fórumom. Dr. Romanoé az első HSZ amiben elég jól össze van foglalva a játékról a lényeg. Feltételezem, hogy ő készítette. Azzal rongálnám a forumot, hogy értelmesen felhívom a hibákra a figyelmet, próbálok segíteni, mert nagy valószínűséggel tudok, lassan 1 éve játszok a játékkal, fél éve belátok 1 kicsit a kulisszák mögé. És eléggé meg vagyok lepődve azon, hogy ilyen alacsony színvonalúak a hozzászólásaid a korod és a évgzettséged ellenére. Nem csak formailag, tartalmilag is.Nem csak itt PHn, de a hivatolos fórumon is.
Állok elébe, hogy admin vagy mod átnézze az összes HSZem, bármelyik forumon. Tudtommal nincs félni valóm. Megsérteni valakit nem áll szándékomban.
Olyan fajta ember vagyok aki, ha meg van róla győződve, hogy neki van igaza akkor ki is tart mellette. Nem tudok átsiklani a nekem címzett hozzászólásokhoz, és gyakran van van rá válaszom.
Láttam, hogy a végefele már egész jók lettek a hsz-ek. Talán már csak a MOD gombot kell megtalálni :)

Válasz a többire: A liga nem mezei event. 5 héten át tartó versenysorozat. Egyszerre csak 1en lehet indulni, az újak csak touringban mehetnek, onnan lehet továbblépni. Már az euró tele van, aki még beírt az már nem kap levelet, csak legyen jó helyen jó időben és ha lesz annyi üresedés akkor behívom.

Amúgy az even leírásában le van írva minden részelt amit tudni kell. Az is hogy kapsz e levelet vagy sem.

Igen, fakjún én is gondolkodtam. Angolul már van wikin :) Én csináltam :)

Új autók, cuccok...2 autónak kéne jönnie a közeljövőben: NSX & RX7(fc3). A nagy patch őszre van beígérve. Új modokkal, pályákkal autókkal.

HEHE ezek a kockulós videóóók auuu :D ez idázet is komoly :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.