Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11054) Creative997


Creative997
őstag

Ecsém már megint kezdődik a vita a helyesírásról...

A ligával kapcs meg nem tom mikor jelentkeztél, de a nevezésnek már vége, mivel most hétvégén kezdődik. De ha el is fogadják akkor is max tartalékos leszel, mivel a leggyorsabb 21 jelentkező versenyzik, aki nem jön el, azok helyett jönnek a tartalékosok és ők veszik át a helyet.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11057) toca3 válasza Creative997 (#11056) üzenetére


toca3
csendes tag

juj bocsi!!!
Na az idö hogy mikor lesz a verseny mert a játék oldalán nem tudom ki bogarászni!
a vita meg az egyik taggal volt az imént!
meg hogy az ilyen eventeken tudnál e segiteni jellenkezni és hogy hogyan kell!

(#11059) Creative997 válasza toca3 (#11057) üzenetére


Creative997
őstag

Itt van a liga topicja, minden információval, Paja testvér rendezi és elég részletesen ki van vesézve minden szabály. Erről már lecsúsztál, a következőre akkor tudsz jelentkezni ha ennek vége, de vannak más ligák is, itt tudod megnézni- sports és touring. De sportsba akkor tudsz menni ha min 3 touring ligán indultál már.
Jelentkezni meg úgy tudsz hogy a topic bal felső sarkában lévő new replay-be írsz hogy vegyenek fel, persze mind angolul zajlik (count me in) és submit.
Tehát auszi és euro touring liga van, más időpontban

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11061) Creative997 válasza toca3 (#11060) üzenetére


Creative997
őstag

nm. na lépek dikózni.

Holnap (vagyis ma :D ) meg gyertek explorerezni és megint megszedjük magunkat mint állat :)) Egész nap szenvedtem mire összekapartam 50k rp-t, erre 2 óra alatt megvolt 60k, erről ennyit. :W

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11062) toca3 válasza Creative997 (#11061) üzenetére


toca3
csendes tag

az szép Euro Sports Sedan League #2

erre még asszem lehett még!!!

(#11065) csaba0223 válasza UnConnecteD (#11063) üzenetére


csaba0223
senior tag

Explorerben meg van lazán a 60k Rp-2 óra alatt! Főleg úgy,ha pár ember 2 acc-.al nyomja . Ha 4 ember 2-vel nyomná,akkor szerintem 1 óra alatt is meg lenne.
Toca3: elég ha 1x jelentkezel valahova,nem kell 3x mert csak hülyét csinálsz magadból!

Project Torque nick: csaba0223

(#11066) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#11065) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én jövök explorerbe két acc-al is sőt lehet [HUN]-Twix-et is meg tudom fűzni hogy jöjjön! Ha meg tudom fűzni akkor ő is jön a másik acc-val vtomi1993-al....:DDD
De nektek mikor lenne jó :F

magyarsrac

(#11067) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#11066) üzenetére


csaba0223
senior tag

6-ig dolgozom! Nekem kb 7-körül lenne jó, aztán a triatlon kezdetéig ráérek!

Project Torque nick: csaba0223

(#11068) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#11067) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ok nekem bármikor jó a mai nap folyamán..
Hétfőn reggel remélem nem lesz semmi event vagy új dolog a gammába mert 8-tól 10-ig nem érek rá hiszen kezdődik a suli..Pontosabban évnyitó :O

magyarsrac

(#11069) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez mi? Aki tudja segítsen please!

magyarsrac

(#11070) csaba0223 válasza [HUN]Dani (#11069) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ha veszel egy spiedo-t Ap-ért akkor az 1-es szintü tuning ingyé van!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#11071) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

ezekre az Euro Ligakra hol lehet jelentkezni es hogy? :) :D

Project Torque nick:Csabiiika

(#11072) Csabiiika


Csabiiika
csendes tag

annak mi az oka hogy nekem nem igy van a menu?

Project Torque nick:Csabiiika

(#11073) had423


had423
aktív tag

csináltam azt amit a toca-nak magyaráztak, csak eljutottam addig a new reply-ig és akkor bejött az hogy members login. Lehet hogy csak le vok maradva. de mit csesztem el?
még egy kérdés plusszba... :D

(#11075) Kommy válasza Csabiiika (#11072) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem azért nem ilyen nálad a menü, mivel ez valami nagyon régi változata lehet a pt-nek

(#11076) Target78hu válasza Csabiiika (#11072) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ez akkor volt ,mikor még bugosabb volt a játék ,de volt FUN benne! Mostmár kevesebb bug és kevesebb FUN is..sajnos (FUN=élvezetes,hangulatos,szimpla)
A nagy-peccs kiadást aug 20 idejére volt datálva mikor néztem ,azt késnek 2-3 hetet! Remélem megéri várni rá!

hkv.hu

(#11077) PaJa1


PaJa1
őstag

Azta mindenit! Jól belehúztatok a HSZ gyártásba tegnap este óta!

Amiket eddig olvastam ahhoz a hozzáfűzni valóm:
Toca, találd már meg azt a nyomorult (MOD) gombot. Olvasd el és értsd meg az utasításokat, nem kifogás, hogy nem tudsz angolul, mert a ligával kapcsolatban Crea ideírta magyarul is a tömör lényeget, erre hülyeséget kérdezel (még nem néztem az aeriás forumot de ha hülyeségeket írkáltál a ligákhoz akkor azokat törlöm, a te érdeked is)... és valóban, az általad helyesnek vélt mondat nem volt tökéletes, érettségim nekem is van, de ezzel nem dicsekszem mert nem kunszt megcsinálni. A többi tanfolyam amit elvégeztem ahhoz inkább kellett törni a fejem, főleg a hajóvezetőihez, és még csak nem is tengeri, hanem EU belvizei.

had, ahhoz hogy hozzá tudj szólni bármelyik forumhoz BE KELL JELENTKEZNI, azért jöne elő a belépős kép ha hozzá akarsz szólni.

Újabb visszaolvasás következik, valamit úgyis kihagytam :D

Ez a menükép eléggé régen fogadta a játékosokat, még a zárt béta idősszakban. Változik a játék...

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11078) Creative997


Creative997
őstag

Csabiiika bazz, pár hsz-szel feljebb fejtettem ki linkkel együtt toca pajtásnak hogysmint van ez a jelentkezés, szíveskedsz feljebb húzni az oldalt. (#11059) hsz

Az a régi menü, még a kezdetek kezdetén kb 1 évvel ezelőtti, azóta már 2 frissítésen is keresztül ment.

A 60k meg ahogy csabesz írta akár 1 óra alatt is meglenne, csak a szoba ahol voltam az egyben fórumszoba is volt :DDD mint régen, explorer, 8 ember, 200% mass bonus, hack packek, de ez csak 2x jött össze, addig csak lassan gyarapodtunk5-6an voltunk, az kb 60-70%. De így is min 4k-8k között lehetett keresni. Ha lenne rush+bula, popper......... :D

Speedy: :R több kell mint pár óra gyakorlás :B :P :)) :DDD najó nem ;)

had423: sztem az azért van, azért nem tudsz írni, mert előtte be kell jelentkezni, logikus, különben honnan tudnák ki akar jelentkezni :)

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11080) Creative997


Creative997
őstag

Na véget ért a módosítási idő. Most nekem lenne kérdésem:

Explorerben, mikor elindul 1 pálya, ott ugyebár nem top 3 time van hanem top3 points. Na de az első pl 16354, a második 17634... és nővekszik. :F Ez mi? Biztos van magyarázat, de nekem nem tűnik logikusnak hogy növekszik :F Miért van a legkissebb legelöl?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11081) had423


had423
aktív tag

megnéztem azt a linket amit mondott a toca-nak a hogy is hívják.
és megírtam privibe a FALLEN1x9ANGEL-nek hogy vegyenek fel és azt hogy én nem tudok angolul... arra akartam kilyukadni hogy mennyi az időeltolódás. mert ő milyen idő szerint írja ki hogy mikor lesz az event? :F
kössz a segítséget ha kapok...

(#11084) PaJa1


PaJa1
őstag

2 óra alatt 100ezer...húha be ne pisiljek :D - ennél páran jobbat tudunk (90perc, 400 ezer legalább) :P
Viccet félretéve, az nem rossz kereset, feltételezem hogy wagonozol és magad mögött hagysz egy álló autót, remek... Közlöm hogy ha rajtakapnak ilyen altenratív account elleni tartós győzelemsorozaton akkor figyelmeztetés és felfüggesztés következik. Ezzel görbíted a tükröt magadról, Sok verseny, sok győzelem, sok RP, magas szint és vezetni NEM TUDSZ. Sok kezdő játékos nem fog menni ellened, hiába tud jobban vezetni, mert megtéveszted a hamis statisztikával. Aki meg megy ellened az nevetni fog rajtad... ilyen stattal ennyire béna?! Ha nem így van akkor ne vedd magadra.
Toca, Amúgy 3hszed töröltem, teljesen felesleges 4xer beírni ugyan azt... Már a tartalékosokhoz sem férsz be, de ha sok lesz az üresedés akkor nem csak a tartalékosoknak szólok hanem mindenkinek aki regisztrált, szóval legyél ott időben.

had, ki a makk az bukott angyal?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11088) had423


had423
aktív tag

lehet hogy hülyeségeket beszélek, de én itt nem értemm eggyik eventet se. mindegy ha majd lesz normális akkor majd úgy is szóltok, de azért azt megkérdezem hogy mi ez:
Get up to 500 FREE AP: Introduce Our New Games on YouTube

[ Szerkesztve ]

(#11090) Creative997


Creative997
őstag

ha jól számolom, akkor most a helyzet következő lehet: maxon persze, 8ply, serpentine, az 200% mass, ha lesz time rush, akkor bula, popper az +400% és mondjuk összeszedek 7k-et, az a végén 35k 10 perc alatt, az 1 óra 210k...
ja és nem is uncsi, sokáig lehet csinálni :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#11092) G@bi90MR válasza PaJa1 (#11084) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Hogy sikerült a segítő kezes event? :)

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11093) [pH]Lacika válasza PaJa1 (#11084) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Akkor GSXR13K-t már régen ki kellett volna dobni.

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#11094) MaciG válasza [HUN]Dani (#11041) üzenetére


MaciG
addikt

Én ezekkel mentem az előzőn és most is így lesz. :K

B-road: rolla
Over the Head: rolla
South Half: rolla
Touge: kawa
Brodways: rolla

Fánkozás az tényleg jó, de csak ha van bulád vagy/és RP-s tallérod. Este lehetlesz :)) én is leszek egy kis exlporer-re. :R

Te jó ég, mi megy itt a fórumon :(( Komolyan mondom ,régen még szívesen jártam fel és olvasgattam a hsz-eket, és segítettem is ha tudtam ,meg én is kértem segítséget, de ami most megy az már siralmas. Az egy dolog , hogy valaki nem perfect magyarból, de azért van egy szint amit tartani kéne. (Ha pocsék a helyesírásod, akkor vedd a fáradtságot és írd meg world-ben amit akarsz, az legalább nagyjából kijavítja) . Arról nem is beszélve, hogy ezek fele tuti, hogy multiacc. Nah de nem akarok én senkit kioktatni, ez csak egy észrevétel volt és remélem ez változni fog és nem az lesz a divat, hogy 10 hsz-ből 9 az csak faxság. :O

BANZAII

(#11096) PaJa1 válasza [pH]Lacika (#11093) üzenetére


PaJa1
őstag

Hát igen... az is elég furi alak... De az ő statja tényleg azt tükrözi hogy mennyire jó vezető.
Amúgy én még csak 2xer láttam...
Neki nem kell lovetta. Rengeteget nyert már eddig, szóval ő szerintem csak a körrekordokat hajkrássza, nem pedig statot javít, RPt farmol. De majd rákérdezek GMnél h akkor vele mi van ha rajtakpjuk? :D

A segítő kezet most nézem

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#11097) toca3 válasza PaJa1 (#11096) üzenetére


toca3
csendes tag

ebben a játékban nem lehet csalni a szerver figyel nem???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.