Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4111) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Hi!

A konfigom adott és a problémám a következő: Adott az oprendszer XP SP2 vagy SP3.
Na most egyáltalán nem tudok sem CD-t, sem pedig DVD-t írni, mert egy író program sem látja azokat a fránya íróimat a gépben. Viszont tökéletesen olvasnak minden lemezt. Próbáltam mindent. Format, újratelepít, frissítések és egyéb programok telepítését is hanyagoltam. Eddig tök jól szuperált minden és egyszer csak puff. De még egy Audio CD-t sem tudok berippelni. :F Kész idegbaj! :W Nero 7 Premiumot használok alap esetben, de próbáltam 8 és 9-es verzióval is de semmi. Semmilyen program nem hajlandó kezelni az íróimat. Előtte kb. 3 évig tök jól működött. Ezért aztán rákényszerültem, hogy felrakjam a Vista Ultimate SP1-et és láss csodát tök jól működik. Ezt követően ismét XP és megint nem jó... :F Így történt hát, hogy Vista megint vissza és megint flottul megy minden, ha csak le nem számítjuk azt, hogy a Vista memória kezelés szempontjából elég rendesen félresikerült, de még az én konfigommal is megvolt a 3,9-es pontszám az élmény indexen, szóval nincs nagy baj. :DDD Olvasgattam a topicban ilyen hibákról, de sajnos a hibák megoldására szolgáló ötletek egyike sem oldotta meg a problémámat. :( Ha esetleg valaki tudna segíteni azt megköszönném! :R

Bye!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Probléma DVD/CD íróval (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.