Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#549) neogotik válasza Jagamo (#547) üzenetére


neogotik
csendes tag

Közben a probléma is megoldódott amikor "kicsit eréjesebben rájuk lett szólva"

Nálunk /kb 10K-s város/ szerintem a hálózat kiépítése /lehet máshol is/ a sz@r
Légvonalban nem vagyok messzebb 1km-re a feljebbi hiaba helyétől, de nálam eddig nem volt probléma. :F
igaz, pár hónapja egy utcányira innen hasonló volt a helyzet és oda furcsamód kimentek még vasárnap is /mint utóbb kiderült/ és nekik megcsinálták ide oda szaladgálva kiderítették melyik csatlakozásnál volt a hiba...

A szolgáltatáson kellene csiszolni, mert a termékükkel nem lenne baj, de a szolgáltatás... soxor (igaz nem mindenüt) botrányos...

kis off de ez is pr-hoz kapcsolódik:
egyik helyre mostanság köttettek netet (pr-net), bekötés előtti nap elmentem és antivirus progit telepítettem, meg beállítottam egy tűzfalat és egyéb okos könnyen használható prg-ket /avira, comodo, ad-aware, c-cleaner/.
Felírtam mik lettek feltelepítve, hogy ne tudjanak a szerelők "belekötni". Akiknek csináltam ismerősök nem vérprofik mintahogy a pr-os szakik sem. Ám mégis az amit felraktam szerinte szar volt és ő tudna felrakni sokkal jobbat 2k-ért :F :F .........
megjegyzem informatikus vagyok a rendszer-infós fajtából ;) , csak tudom mit telepítek mi lehet a jo annak akinek csinálom, ám ő szerinte mégis sz@r... Bírom az ilyen hobbi IT zseniket magávalhordja a vírussal fertőzött pendrive-ját, amin a mittomén milyen szuper crackfixes antivir x.y.n+1 verziója van..... Értsen hozzá, oké. De ha valaki nála is puskább az IT-hez ne jácca má' az agyát lécci :) :)
nem is irok többet legyen ennyi elég! mert lehetne még sorolni.....

[ Szerkesztve ]

sorry for stupid questions!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.