Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) D@ni88 válasza infectedmann (#600) üzenetére


D@ni88
addikt

mikor fognak emelni? :Y

(#602) sleve válasza D@ni88 (#601) üzenetére


sleve
tag

mikor fognak csökkenteni? (árat)
átkellett volna menni fiberhez :W

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#603) g.i.gattuso


g.i.gattuso
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a PRTELEKOMMAL Szigethalmon??? Internet és a tv érdekelne.
Köszi előre is :))

(#604) shabbarulez


shabbarulez
őstag

Helyközi és helyi fejlesztések a PR-Telecomnál [link]

Helyközi összeköttetések kiépítésével is igyekszik segíteni az ügyfelek egységes színvonalú és tartalmú kiszolgálását a PR-Telecom. A nyolc távolsági szakasz közül a legnagyobb egybefüggő vonal Jászfényszaru - Jászberény - Kecskemét - Kiskunfélegyháza között fut, ezen kívül működik még Sopron - Ágfalva; Kőszeg - Szakony - Csepreg; Hollóháza - Sárospatak - Tarcal; Dunaharaszti - Szigethalom; Nagyvázsony - Sümeg, valamint Baj - Tata - Szomód között távolsági összeköttetés. Folyamatban van Nagyvázsony, Zánka és Balatonszepezd felfűzése is, tájékoztatta Hírlevelet Kendi Péter ügyvezető és kommunikációs igazgató. A kiépített hálózatot nemcsak a társaság maga használja, hanem bérleti és barter-megállapodás keretében hasznosítja a szabad kapacitást. Bizonyos területeken, ahol ez műszaki vagy gazdasági okokból célszerűbb, más távközlési társaságtól (pl. Inviteltől, MVM-től, GTS Datanettől) bérel optikai vonalakat a PR-Telecom.

A több mint 180 településen 86 ezer előfizetőt kiszolgáló társaság helyi hálózata kb. 200-250 ezer lakást ér el, azaz néhány kivételtől eltekintve teljesen lefedik a településeket. Mindezek 90 százalékán igényelhető az internet is. Az átlagos sávszélesség 3 Mbps / 512 Kbps, a maximális pedig 12 Mbps / 1 Mbps, ez utóbbit az ügyfelek közel 90%-a érheti el. A tervek szerint a sebesség a közeljövőben 20Mbps / 3Mbps-re nő.
Területi fejlesztések is folynak, többek között Kőszegen és térségében, Tatán és környékén, valamint a Balaton északi régiójában, így Nagyvázsonyban és Sümegen.

(#605) D@ni88 válasza shabbarulez (#604) üzenetére


D@ni88
addikt

itt már csak az a kérdés hogy milyen csomagok lesznek.
mert ugye eddig volt a 12/1, 10/1, 6/1
szval ha ezeket megemelik akkor ezek mindegyikének feltöltése 3mbit lesz?
mert akkor megint csak letöltésben lenne különbség, aminek én örülnék;)
vagy a 12és 10mbiteset összevonják?;)
10/1és 12/1 -> 20/3
6/1 -> 16/3
vagy ez nem valószínű?
mert nekem most 6/1m van:)
és jó lenne a 6megabt upload;)

(#606) sleve


sleve
tag

Reszkess pr jön a digi :C

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#607) fatal`


fatal`
titán

Jéé, van topicja?:)

Én is pr-es vagyok, elégedett vagyok vele (sajnos alternatívának itt Szigethalmon csak ADSL van, ami nem túl gyors). Kiváncsi leszek az emelésre, most 6/1M van remélem mi is megkapjuk a 3M feltöltést. :D

(#608) sleve


sleve
tag

Áfa emelés :(

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#609) pugi11


pugi11
csendes tag

Hello. Szeretném megosztani a PR-s netemet routerral /2db gép lenne/, de nem tudom, hogy minden router jó hozzá vagy van esetleg valami lista a használható routerekről?
/Pl. SMC is jó? ez a legolcsóbb./
Vagy milyet ajánlanátok?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#610) Pecc válasza sleve (#608) üzenetére


Pecc
őstag

350Ft-tal szépen megnőtt havi díjam :(((

(#611) sleve válasza pugi11 (#609) üzenetére


sleve
tag

bármelyik router jó

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#612) D@ni88 válasza Pecc (#610) üzenetére


D@ni88
addikt

áfaemelés miatt, erről ők sem tehetnek

(#613) Pecc válasza D@ni88 (#612) üzenetére


Pecc
őstag

Ez igaz, de az előtte lévő 8-asról igen:)

(#614) D@ni88 válasza Pecc (#613) üzenetére


D@ni88
addikt

én inkább arra leszek kíváncsi, mit találnak ki erre :)
elvileg 20/3as csomag volt tervezve, de a digi, és ezután lehet változni fog, főleg hogy t-kábel meg bírja majd a 80at. ;)

[ Szerkesztve ]

(#615) fatal` válasza D@ni88 (#614) üzenetére


fatal`
titán

Remélem lépnek rá valamit, lassan tanyanetnek érzem ezt a 6/1 megabitet. :D

(#616) D@ni88 válasza fatal` (#615) üzenetére


D@ni88
addikt

ezt írta webmaster:

Valami lesz, mert úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Új csomagok lesznek, lehet, hogy sávszél emelés is, lehet, hogy mindkettő, de ennyire ne szaladjunk előre, mindent a maga idejében!

[ Szerkesztve ]

(#617) fatal` válasza D@ni88 (#616) üzenetére


fatal`
titán

Jaja olvastam a fórumon. :)

(#618) Pecc válasza fatal` (#615) üzenetére


Pecc
őstag

Szintén:)

(#619) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok! Nem igazán találtam jobb topikot, újat nyitni meg nem akartam. Hátha nem harapjátok le a fejem, ha itt felteszem a kérdésem. Szóval. Szüleim egy nyírségi faluban laknak, ahol a T-HOME honlapja szerint elérhető ADSl szolgáltatás. Azonban ez nem teljesen így van, ugyanis pár évvel ezelőttig a település antennás, úgynevezett akkumulátoros telefonokkal volt ellátva. Aztán ezt lecserélték légvezetékesre, az egész faluban megcsinálták ezt a fejlesztést, kivéve 3 utcában, amik 1 KM-re vannak a településtől, de hozzá tartozik. A T-HOME honlapja nem tesz különbséget ezen 3 utca és a falu többi része között, vagyis úgy mutatja hogy az egész faluban elérhető a szolgáltatás. De személyes érdeklődéskor kiderül hogy bizony technikailag ez lehetetlen. Próbáltunk szép szóval, és aláírás gyűjtéssel hatni a T-HOME-ra, de válaszra sem méltatnak. Van valakinek ötlete, milyen lehetőség volna hogy náluk is kikényszerítsük a hálózatfejlesztést? Sajnos más lehetőség nincs nethez jutásra. Vagyis, van egy helyi vállalkozó, aki vezetéknélküli netet szolgáltat, de szó szerint bicskanyitogató minőségben. Szóval, mondjatok okosakat, hol és hogyan lehetne célt érni. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#620) fatal`


fatal`
titán

Tegnap és ma sem volt net szinte egész délelőtt, délután 2ig. :( Dolgoznak vajon vagy mit csinálnak?:D

(#621) tusi74 válasza fatal` (#620) üzenetére


tusi74
őstag

Tegnap Dunaharasztin el-elment a net. Ez nekem azért volt furcsa, mert én már 2 éve átjöttem a Magenta ADSL-ére, és itt szinte sosincs kimaradás. Elmentem valahová segtíeni, ahol PR-es net volt, és azzal kezdtünk, hogy nem volt net. Annyira fucsa volt, mert ettől teljesen elszoktam.

(#622) fatal` válasza tusi74 (#621) üzenetére


fatal`
titán

Ez Szigethalom. Állítólag szeptemberben emelés lesz, vagy csak új csomagok még nem tudni. Mindegy ha sokáig ez lesz, akkor átmegyek Invitel ADSLre, avval korábban sem volt gondom az előző házban, csak mikor ide kötöttük a netet még nem volt telefon az utcában.

(#623) fatal` válasza fatal` (#622) üzenetére


fatal`
titán

Hát ez nagyon jó. :( Ebben a pillanatban volt egy DNS lerohadás, újraindítottam a modemet meg a routert és jó lett. Cserébe a 6ból 3-3,5 megabitem lett, felfele az 1 helyett 0,5-0,6. :/

Szerk.: A letöltés már helyre állt, felfele 0,7.

[ Szerkesztve ]

(#624) tusi74 válasza fatal` (#623) üzenetére


tusi74
őstag

Szigethalom, Dunaharaszti egy kutya. Én a tegnapi napot Dunaharasztira írtam. Haza is kellett szaladnom driverekért, mert nem volt net.

[ Szerkesztve ]

(#625) fatal` válasza tusi74 (#624) üzenetére


fatal`
titán

Jaja, ez a két település, ha jól tudom egy gerincen van. Hát remélem emelnek meglévő ügyfeleknek is, mert, ha nem, akkor tényleg váltok ADSLre. Lehet, hogy lassabb a feltöltés de legalább stabil a kapcsolat, gyorsabb a letöltés és olcsóbb egy ezressel most havonta.

(#626) D@ni88


D@ni88
addikt

Na még április 9-én megjelent egy cikk, hogy [link]

Az átlagos sávszélesség 3 Mbps / 512 Kbps, a maximális pedig 12 Mbps / 1 Mbps, ez utóbbit az ügyfelek közel 90%-a érheti el. A tervek szerint a sebesség a közeljövőben 20Mbps / 3Mbps-re nő.

Erre bevezetnek 2 új csomagot. 15/2 és 20/3...
15/2 11.500 Ft
20/3 13.500 Ft

de sztem az a szó hogy nő. az nem azt jelenti hogy bevezetnek 2 új csomagot, hanem hogy a meglévőket emelik (növelik). De nemhogy csökkentenék az árakat hanem berakják ilyen árkategóriába, amikor itt a UPC Fiber power, T optika, sőt adsl is most már szép sebességű adsl2+al... Most mondja már meg hogy ki az aki fizet ennyit ezért?

(#627) fatal` válasza D@ni88 (#626) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem senki. Azt hiszem megy át az Invitelhez, 8/512 7k ha jól látom, 1300ft-tal olcsóbb, mint most a 6/1M. Vicc.

(#628) bitpeti


bitpeti
csendes tag

Üdvözlet!
Ezt az egy topicot találtam, ahol a PR Telekommal még érdemben foglalkoznak, így feltenném a kérdést a nagyérdeműnek:
Dunaharasztin másnak is rogyadozik az elmúlt 2-3 hónapban a ktv-s net (főleg esténként) vagy csak nálam jelentkeznek ezek a problémák?

Üdv.mP

(#629) pazo77


pazo77
tag

Sziasztok !
Csak 2 érdekesség ,ha már PR !
Akciós havidíj 2010 január 1-től új előfizetőknek, hűségnyilatkozat nélkül:

PR-unó 768/256: 2 500 Ft
PR-duó 1.5/256: 4 000 Ft
PR-trió 3/512: 4 500 Ft
PR-quantó 6/1: 5 000 Ft
PR-qvintó 10/1: 6 000 Ft
PR-kvintó+ 12/1: 6 500 Ft
PR-15/2: 7 000 Ft

és ezek csak a net árak !

http://www.prtelecom.hu/prf/viewtopic.php?t=169
http://www.prtelecom.hu/prf/viewtopic.php?t=170

prpeticio@gmail.com

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#630) D@ni88


D@ni88
addikt

Az idei hálózat-felvásárlások eredményeként átlépte a 90 ezret a PR-Telecom előfizetgőinek száma. Januárban Tiszaföldvár és Kunszentmárton 4000 kábeltévés és 1200 internetes előfizetőjének átvételét követően márciusban ismét 2000 kábeltévés és 200 internetes előfizetőt vásárolt meg a társaság Bekecs, Hejőbába, Mezőcsát, Szerencs és Tiszakeszi településeken.
Mindemellett ebben a hónapban sávszélesség emelést is végrehajtanak, illetve ezzel egyidőben a 15/2 Mbps és 20/3 Mbps csomagok mellett bevezetik a 60/5 Mbps csomagot, és további nagysebességű csomagok kialakításán dolgoznak. Tóbiás Ildikó, kommunikációs igazgató a Hírlevélnek elmondta, hogy jelenleg még nem homogén az internetes fejállomásaik összetétele, de egyre nagyobb számban EuroDocsis 3.0-ás berendezéseket használnak. A 15-ös, a 20-as és a bevezetésre kerülő 60-as hozzáférésű csomagok már a 3.0-ás architektúrán működnek.
Ebben az évben nagy hangsúlyt fektetnek az alternatív értékesítési csatornákra is, így már elindult az ügynöki rendszerük továbbfejlesztése, erősítik jelenlétüket a nyomtatott sajtókban és újra kaput nyitottak a telemarketing felé, melyet a korábbiakkal ellentétben már közvetlen munkatársakkal oldanak meg.

2010. 03. 11.

(#631) D@ni88


D@ni88
addikt

Ma bementem a PR Félegyházi ügyfélszolgálatára: és megkérdeztem hogy mi a szándékuk a 6/1megás csomagommal, mert hogy olvastam hogy SÁVSZÉLESSÉG EMELÉS lesz.
Erre a nő benyögi, hogy csak a kis csomagokét fogják növelni...
6/1 az marad 6/1.

(#632) fatal` válasza D@ni88 (#631) üzenetére


fatal`
titán

Bizony, már a fórumon is ki lett tárgyalva. Szánalom...

(#633) fatal`


fatal`
titán

Új ÁSZF, májustól HD csomag és 60/5 net (20k kedvezmény nélkül :DDD)

(#634) ferero


ferero
tag

diginet kéne nekünk is harasztira )))

"Taurus"

(#635) ferero válasza tusi74 (#624) üzenetére


ferero
tag

tonline milyen, stabil? multigame miatt kérdezem, pr-nél mostanában elég sűrűn ugrál a ping :(

"Taurus"

(#636) demeterr


demeterr
csendes tag

Az igaz, hogy kecskeméten bekebelezte a digi a pr-t?
Jól jártak fele áron dupla net :)

(#637) fatal` válasza demeterr (#636) üzenetére


fatal`
titán

Igen, igaz.

Bekebelezhetné az egészet. :D

[ Szerkesztve ]

(#638) M3oH válasza fatal` (#637) üzenetére


M3oH
addikt

Ehh, valszeg az en kis varosom cserelte el Kecskemetert(Ajka, Veszprem megye) Digi kiepitette a halozatot a varos 3/4ben, feleben mar szerzodeskotes is megvolt (persze es a rossz feleben lakok...). Es most elmegy a digi, helyette lesz a PR. Baromi boldog vagyok, kivancsi vagyok mit kinal, mennyiert.

[ Szerkesztve ]

(#639) ferero válasza M3oH (#638) üzenetére


ferero
tag

nem akarlak elkeseríteni( dehogynem) :DDD pr kicsit kínál drágáért

"Taurus"

(#640) Nimrod


Nimrod
addikt

Halmon évek óta Inviteles netem van, semmi gondom nincs vele (leszámítva a kicsi feltöltési sávszélességet). Van most mellette T-s mobil netem is, az is nagyon szépen megy. PR-t semmi szín alatt nem köttetnék be, mert szerintem egyrészt drága, másrészt amióta figyelem ezt a topikot sosem hallottam jót róla ezen a területen.

(#641) ferero válasza Nimrod (#640) üzenetére


ferero
tag

egy gond van vele. drága

"Taurus"

(#642) M3oH válasza ferero (#639) üzenetére


M3oH
addikt

Kiderul. Remelem, hamarosan. Ha draga akkor maradok az invitelnel... Eszement penzert pedig nem adhatja, mivel van neki konkurencia, a helyi kabelszolgaltato. 5/0,5m netet ad mar 3900Ftert es a 20/2m pedig 6900ftert. Mielott kerdeznetek miert nem naluk vagyok, azert mert a szolgaltatas eleg szakados, belassulos, aki jatszik, annak nem nagyon jo. (Es megjegyeznem, hogy nekem semmi gondom az invitellel, az aran kivul.) Viszont van szep szammal elofizetoje, atlag msn, iwiw userek, akiknek tokeletesen megfelel. Ha dragan adjak, nem fog bejonni nekik itt az elet. Digi is csak az ara miatt hoditott par honapig, mig el nem huztak innet, hogy rohadna meg...

(#643) ferero válasza M3oH (#642) üzenetére


ferero
tag

3/0,5 ért fizetek kb 7k-t...20/2ért oda adnám a szomszéd kezeit is ;]

"Taurus"

(#644) club1


club1
veterán

Budakeszin átvette a TVNetwork-től ez a szolgáltató a szolgáltatást. Az előfizetők nem tudják, hogy mi a szerződésszámuk. Ugyanakkor áll a net, de nem tudják bejelenteni a hibát a szerződésszám hiányában...

(#645) Palika71


Palika71
őstag

Esetleg van valakinek tapasztalat a HD adásról?
Milyen STB-t adnak, és milyen a kép?
:R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#646) plömplöm


plömplöm
őstag

tudom hogy "kábeles internetszolgáltató", azt is visszaolvastam hogy inkább ne mint de, engem viszont a tévé-szolgáltatásuk minősége érdekel. ezügyben tapasztalat? nem a hd, hanem a "sima" digitális.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#647) Palika71 válasza plömplöm (#646) üzenetére


Palika71
őstag

A Digi TV égi adásának minőségét jócskán meghaladja, de az UPC Direct -et nem éri el.
Nem blokkosodik, szerintem normális.
A beltéri, amit adnak hozzá, na az, valami döbbenet gagyi, kiváltképpen az irányítója.
Nem is hittem volna, hogy ilyen fost még gyárt valaki a 21. században.

MOD: Netet meg ne tedd! :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#648) plömplöm válasza Palika71 (#647) üzenetére


plömplöm
őstag

kösz az infot

netet akkor fogok tőlük, ha valami gigaakcióval adnák a tévé mellé, az invitel nagyjából ugyanannyiért adja a 15megásat ugyebár. a feltöltésieik és a garantáltjaik mások.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#649) krapu


krapu
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy vettem egy laptopot, amin windows 7 van. Az adsl (invitel) tökéletesen megy rajta, de viszont a pr telecom nem akar. Mi lehet a probléma? Annyit még azért hozzátennék, hogy van egy asztali gép is, amin pr internet megy rendesen. Nem akarok megosztani semmit, csak ki akarom váltani az asztalit a laptoppal. PR-es modemen keresztül jön a net, semmi router.
Egy kis leírásra lenne szükségem, hogy mit csináljak :R

Segítséget előre is köszönöm.

http://www.interceptor-antilaser.hu/ http://www.traffipaxshop.hu/

(#650) tuser válasza krapu (#649) üzenetére


tuser
aktív tag

Vagy Az asztali kártyájának MAC címét klónozod, vagy a lapost regisztráltatod be.

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.