Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Esténként folyamatosan naponta vacakol a net, most átállítottam a dnst guglisra, meglátjuk lesz e változás

(#1002) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Szakmai tanácsot szeretnék kérni(ügyfélszolgálaton sem tudtak érdemileg segíteni) a PR Telecom digitális kábelszolgáltatásával kapcsolatban....: az lenne a kérdésem, hogy náluk (PR Telecom) a HD csatornás csomagjukban a csatornák 1920X1080-ban jönnek (nyilván a megfelelő HD képes STB-al), vagy "csak" 1440X1080-ban...? Mert azt kiirja a TV-m, hogy 1080i - de nem tudom, hogy ez vízszintes sorok tekintetében mennyi....?Mert most hosszú PR Telecom-os előfizetőként lehet megválok tőlük, de a lakóhelyemen csak T-Home-os Sat TV-s (+ vezetékes net)előfizetést köthetnék, ahol a Sat TV-n kapott HD csomagban 1440X1080p-ben jönnének a csatornák... :U Jelen pillanatban a PR Telecom-nál sincs még előfizum a HD csatornákra - csak néha szabadon "odaadják" , és így néztem őket pár napig....de mivel így is borsos az előfizetésem ára náluk, lefelé meg nem nagyon hajlandóak váltani csomagokat, ezért - a hűségidőm lejártával már - " megszabadulhatok" tőlük.....csak szeretnék tájékozódni alaposan,mielőtt más szolgáltatóhoz mennék...

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1003) fatal` válasza R3nts (#1002) üzenetére


fatal`
titán

Ahol én lakom ott 1920x1080 (Szigethalom, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós környék).

[ Szerkesztve ]

(#1004) R3nts válasza fatal` (#1003) üzenetére


R3nts
senior tag

Köszi szépen....akkor valószinűleg mindenhol (náluk)így jön....thx még egyszer...! :R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1005) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok! A TV-m specifikációi szerint CI modul fogadására alkalmas - de mintha valaki emlitette volna már itt,hogy elvileg a CI+ -t is tudja kezelni...Kérdésem az lenne hogy a kábelszolgáltatóm (PR-Telecom) elmondása szerint CA modul fogadására képes készülékhez lehet náluk megvenni a modult, ill. kártyát bele.....Az nekem jó, vagy a CA, és a CI teljesen más?

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1006) fatal` válasza R3nts (#1005) üzenetére


fatal`
titán

CI modult használ a PR (nem CI+).

(#1007) R3nts válasza fatal` (#1006) üzenetére


R3nts
senior tag

Akkor megint az ügyfélszolgálatos hölgy volt nagyon képzett, mert CA-t mondott.....köszi szépen!

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1008) fatal` válasza R3nts (#1007) üzenetére


fatal`
titán

CA modulnak is hívják. Illetve a TV CI (vagy CI+, de a PR-nél CI-t használnak) csatlakozójába teszed a szolgáltató CA modulját és abba a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#1009) R3nts válasza fatal` (#1008) üzenetére


R3nts
senior tag

Ok,ha kompatibilis,akkor rendben van....mindegy nekem hogy hívják,ha jó bele... ;] csak gondoltam,azért itt megkérdem,mert erősen megkérdőjeleztem a csajszi hozzáértését.... :DD köszönöm szépen a válaszod...! :R

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1010) gulylali


gulylali
csendes tag

2 hónap múlva lejár a hűségem(PR Delta+d top+15 net+telefon stb+modem=8370Ft) . Akarok új szerződést HD csomaggal ezért érdekelne a véleményetek hogy CI modullal(12500) vagy set topbox-al (850/hó) érdemesebb foglalkozni ,esetleg valami jobb javaslatotok van?

(#1011) fatal` válasza gulylali (#1010) üzenetére


fatal`
titán

Ha tud a TV-d DVB-C-t és fogadni kártyát, akkor én biztos azt választanám. Bár nem tudom milyen a box, amit adnak mostanában, de én utálom, ha két távirányító van. :D

[ Szerkesztve ]

(#1012) R3nts válasza fatal` (#1011) üzenetére


R3nts
senior tag

Amiko HD 8840-est adnak.....meg egy Alma HD2220-as is van nekik....mindkettő HD....hogy mi alapján döntik el,kinek melyiket adják,vagy kérni kell-e konkrétan valamelyiket,azt nem tudom....Az Amiko HD8840-es, havi 850-ért bérelhető....kifejezetten jókat hallottam róla! A másikat nem ismerem...én is most egyezkedem velük épp,mert elég borsos árat fizetek havonta nekik, netért ,dktv-ért,és telóért,prémium csomagokkal ugyan,de mégis drága....a hűségem lejárt náluk.....a HD csomag kéne még pluszban-de úgy, hogy nem fizetnék többet a mostaninál-egy fillérrel sem.....ki kéne venniük 2 db nekem nem kellő csomagot, plusz betenni a HD csomagot, az egyik beltérit lecserélni HD-sre....és ugyanott lennék pénzileg havonta....egyezkedünk emailben.....de nem mondhatnám (eddig), hogy nagyon rugalmasak....bár ütjük a vasat azért...!! :DD

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1013) fatal` válasza R3nts (#1012) üzenetére


fatal`
titán

Kivenni nem nagyon szokták engedni, csak bővíteni. Kivételhez többnyire le kell mondani a szerződést, de három hónapig nem köthetsz újat.

Idióták egyébként.

(#1014) R3nts válasza fatal` (#1013) üzenetére


R3nts
senior tag

Hát ez az! :(((
Bár több sebből is vérzik ez a történet...
Ha a teljes szolgáltatásra lejárt a hűségidőm,miért nem variálhatok úgy csomagokat,ahogy szeretném,ha a havi előfizetésem, maradna ugyanannyi...
Miért köteleznek,egy önmagában 3500ft-ba kerülő analóg(!!!!)programcsomagra, ha a lakáson belüli mindkét,hivatalos(!!!!)végponton digitális set top boxuk van...ez a GVH, és a NMHH szerint is árukapcsolásnak minősül,és illegális...
Ha a havi 15 500(!!!!) Ft-os előfizetési díjam nem olyan tétel nekik,amit érdemesnek tartanának megtartani,akkor sajnálom....arról nem beszélve hogy ma már ezért a pénzért 20/3-as netet adni, és egyetlenegy (!!!!) HD csatornát biztosítani,enyhén szólva nevetséges.... :DD

Csak sajnos lakhelyem szerint egyetlenegy olyan szolgáltató alternatívája van,ahol tv, és net is lenne....az is Sat TV, és wifi modem-es 10mbit/sec-es ( :(( ) net.....de komolyan lelépek hozzájuk, ha nem jutunk dűlőre,mert ez már pofátlanság... :(((

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#1015) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

Az elégedetlen PR-eseket gyűjtjük ezen a facebook oldalon :) érdekes módon a PR fórumon azonnal törlik a linket, amint megosztom :C

https://www.facebook.com/nincsnet

csatlakozzatok Ti is :R

[ Szerkesztve ]

(#1016) shuttle válasza tboy93 (#1015) üzenetére


shuttle
tag

szívesen csatlakoznék , csapnivaló a szolgáltatás (Tata)
a tv zavaros sd ---- alatt ha van valami akkor az alatti felbontás .
az internet meg hol van hol nincs , ha van akkor is lassabb mint az igért.

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#1017) tboy93


tboy93
nagyúr

link :) itt van az előző nem tudom miért nem működik

(#1018) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Itt a PR-nél a fekete kis set top boxon digitális jelnek kellene jönnie ugye? Meg szebb képnek kellene lennie a TV-n mint az analógnál?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1019) CloZee


CloZee
aktív tag

Pr telecomnál hogyan lehet Ip címet váltani? (Gondolom resetelni kell a modemet, de mennyi ideig kell lenyomva tartani a reset gombot?)

(#1020) club1 válasza CloZee (#1019) üzenetére


club1
veterán

Kábeltv-s rendszereknél az ip címek ritkán változnak. Hogy te a modemen mit mókolsz, az ezen nem fog változtatni, hiszen a modem csak továbbosztja az ip címet.

(#1021) fatal` válasza CloZee (#1019) üzenetére


fatal`
titán

Hosszú a lease time. Most vagy 6 vagy 48 óra már nem emlékszem, ennyi időre kell áramtalanítanod a modemet ha új ip-t szeretnél. És még ez sem garantálja, hogy változni fog, mert ha legközelebb visszakapcsolod és a rendszer még senkinek nem osztotta ki a régi ip címed, akkor újra te fogod megkapni.

(#1022) CloZee


CloZee
aktív tag

Aha értem, köszönöm.

(#1023) hengelhof


hengelhof
senior tag

Ma délelött eltűnt, illetve "rendszerüzenet - nincs hozzáférése" felirattá változott az RTL+ csatotna Törökbálinton.

(#1024) volvos70


volvos70
csendes tag

Üdv azért kiváncsi lennék a pr mikor fog sávot emelni és mikor fog fejleszteni mert csak az árat fejleszti felfelé

(#1025) hengelhof válasza volvos70 (#1024) üzenetére


hengelhof
senior tag

amíg nem lesz másik szolgáltató normális kínálattal, vagy nem kényszeríti erre valami törvény, addíg várhatod.
Állandóan változtatgatják az analóg kínálatot. Anyámnak nem kell HD. Én meg azzal szórakozok, hogy újrahangolom a TV-t. Szép lassan kiszednek minden nézhetőt, hogy átváltson az ember digitálisra (STB-re)
Most csak a sz@r, a digitől átvett ismeretterjesztők vannak. Kirúgták a Discoveryt itt is. Bárhová kapcsolok, állatok, meg cukiságok vannak, vagy főznek.
Mondjuk az internettel nekem nincs gondom, bár csak hetenként 1-2 napot vagyok ott. Ha ott laknék, lehet nem lenne elég a 12 Mbs.
Ha lenne alternatív szolgáltató, úgy rúgnám ki, hogy a lábuk sem érné a földet.
Akárki akármit mond, Még az UPC a legjobb a piacon. Mondjuk a kínálatukból max ha 20 csatorna érdekel, de az korrekt minőség. A net is nagyon jó, megbízható.

(#1026) mlala56


mlala56
csendes tag

Segítség
A ruterbe melyik mac cimet kel be írni modem vagy hállókártya ??

(#1027) kabelmania27 válasza mlala56 (#1026) üzenetére


kabelmania27
félisten

Hálókártya de lehet elég újraindítani a modemet és nem kell átírni a címet.

(#1028) volvos70 válasza hengelhof (#1025) üzenetére


volvos70
csendes tag

alternativ nem ártana mostani alternativa invitel de inkáb felejtös azis másik alternativa rádios net horror áron
tv csatornák lcd tv nézve pixel háboru van leszarják hogy nincs választék de eurosportokat visszatehetné de azokat sem fogja

(#1029) rache


rache
csendes tag

PR telefon mobilon/sip kliensben

Nem lenne rossz. Szakad a net de legalább az ügyfélszolgálat elérhető maradna.

(#1030) volvos70 válasza rache (#1029) üzenetére


volvos70
csendes tag

net mostsem megy jopár orája ugyfél csicskák meg nem tudnak semmit

(#1031) tboy93


tboy93
nagyúr

dunaharaszti szondi utcaban egesz nap nem volt, allitolag atvagtak valami optikai kabelt...

(#1032) Gubek-Einste válasza rache (#1029) üzenetére

UPC Phone, nem kell ehhez a Horizon-t bevezetni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1033) rache válasza Gubek-Einste (#1032) üzenetére


rache
csendes tag

Akarod mondani :
UPC Phone (Magyar)

Nem tudom mit kell/nem kell hozzá bevezetni, de PR -nél miért nincs ? Igény az lenne rá hogy ne egy valag pénzért jelentsünk hibát. :(((

(#1034) morpheus133


morpheus133
tag

Sziasztok!
Mi a szolgáltató szokása, ha valakinek lejár a hűsége és nem köt új szerződést(hűségidős)?
Mennyivel emelik meg az árakat?
Anno UPC-nél 1000 Ft-tal kellet többet fizetnem.

Mert ma felhívott egy hölgy a prtelecomtól, hogy mivel lejár az 1 év hűségem ezért felajánl egy szuper lehetőséget, ha 2 év hűséget kötök akkor 300 forinttal kevesebbet kell fizetnem.
Mondtam, hogy szívem szerint ismételten csak 1 évet kötnék.
Erre közölte, hogy akkor 4000 forinttal több lesz.

Nem szívesen kötnék 2 év hűséget, hiszen nem nagyon tűnik úgy hogy bármiféle fejlesztést terveznének, és úgy tudom a T is már ott húzza a kábelt.

(#1035) club1 válasza morpheus133 (#1034) üzenetére


club1
veterán

Nálunk felajánlottak egy dupla akkora netcsomagot 800 Ft-al nagyobb havidíjért, amit elfogadtam hűséggel együtt (itt nincs másik kábeles szolgáltató). Persze valószínűleg nagyobbat emeltek volna, ha nem fogadom el...
Ha nem akarsz két évet aláírni, akkor jelezd feléjük hogy megvárod a T-t, és maradnál határozatlanban. Rögtön lesz szerintem egy jobb ajánlatuk, az ügyfélvesztés ui. sehol sem cél.

(#1036) wolf13


wolf13
őstag

SZiasztok.

Még 2007 -ben húzta nálunk a egy kis cég a netet és a TV-t.
Akkor elég sok gond volt vele (1m net), mert ha nekiálltak tv-t nézni este (pl. Barátok közt) akkor eszméletlenül belassult az amúgy sem gyors net. A másik gond az online játék közbeni pingelés , laggolás volt.
Hűség idő lejártával váltottam. Most viszont látom a Pr honlapján , hogy van 60,00Mbps/5,00Mbps
csomag , ami jóval olcsóbb és gyorsabb mint amit jelenleg használok. 2007 -óta nem láttam sem az utcában , sem a faluban semmilyen fejlesztést a Pr részéről. A kérdésem az lenne , lehetséges , hogy az akkor kihúzott hálózaton tudja biztosítani a feltüntetett sebességet? És a legnagyobb kérdés , hogy normális lesz -e a ping mondjuk 30-50 között egy játékban ? Úgy tudom egy faluval arrébb (ahol ugyan így történt a felvásárlás a cégek között) ott optikai kábel húztak. Remélem érthető mit szeretnék megtudni.

Segítséget előre is köszönöm.

(#1037) Gubek-Einste válasza wolf13 (#1036) üzenetére

Valószínűleg ugyan azon a hálózaton lesz a szolgáltatás amin korábban volt, feltéve, hogy régen koax kábelen ment. Azóta cserélhettek már eszközöket a hálózaton amitől jobb lehet mint amilyen akkor volt.
A legegyszerűbben úgy lehet kideríteni, hogy milyen most a helyzet ha a szomszédoknál/környéken érdeklődsz, hogy akinél be van kötve a szolgáltatás mik a tapasztalataik/észrevételeik.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1038) pszichiater válasza wolf13 (#1036) üzenetére


pszichiater
senior tag

Hozzám hétfőn ( 15-én ) kötik a 60/5-ös csomagot. Csak netet kértem. Átmentem a szomszéd haverhoz hogy mi újság nála. Neki 6/1 van. Természetesen engem is főleg a ping érdekelt, és hogy szokott-e szakadni. Sebességet hozta simán, és nagyon kellemes pingjei voltak. Speedtest 8ms, de ugye ez nem mérvadó, ezért a németben bérelt játékszerót pingeltem, illetve tracert teszteltem le. Szintén nagyon jó eredmények születtek: ping átlag 28ms tracert teszt ugyanaz szinte 26-28ms. Összehasonlítás képpen a meglévő adsl2+ kb 37ms körül van ( oké hogy ezt nem veszed észre ) csak azért mégis na....és sajnos szakad is. Azért döntöttem úgy hogy belevágok.

Ami negatív:
Csak modemet kapsz ( routert kell cserélnem mert kevés a mostaninak az adatátviteli sebessége )
Negyedéves számlázás van
Bekötéskor be kell mutatnom a tulajdoni lap másolatát, hogy én vagyok én. LOL!

pszichiater

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1039) drmotto válasza pszichiater (#1038) üzenetére


drmotto
őstag

A negyedéves számlázás csak annyit jelet, hogy 4x3 számlát kapsz, de fizetni havonta kell. :)
Engem inkább az zavar, hogy nincs normális 1 éves akciójuk. Nekem 12/1 netem van, ezt már nem tudom kérni. A 10 olcsóbb, de nem elég, a 15 meg annyival drágább, hogy ne éri meg...

[ Szerkesztve ]

(#1040) wolf13 válasza pszichiater (#1038) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm , közben én is kipróbáltam egy utcabelinél.(átvittem a gépemet :D)
Igaz ott csak 3 Mbps a net , de BF 4 ben német szerveren 48-55 volt a ping. Ha ennél nem lesz rosszabb akkor nekem megfelel. Routerem az van , amin meglepődtem , az az , hogy kértem digitális adást is és meg kell vennem a CA modult. A TV-m tudja kezelni nem kellene semmit beszereznem , de így inkább nézegetem a s-t boxot. Egy évet írtam csak alá , elvileg jön a UPC is normális szolgáltatással (bár eddig sok jót nem hallottam róluk) és az invitelt is eladták. Majd jövőre meglátjuk.

(#1041) pszichiater


pszichiater
senior tag

Nah ez így érdekes lesz. Lentebb írtam hogy hétfőn kötik a 60/5-ös netet. Most úgy néz ki hogy mégsem. Hogy tiszta legyen a kép, nálunk korábban pr telekom-jelenleg nettv néven van a szolgáltató. Tegnap hívott egy hölgy, hogy nem biztos hogy van élő hálózatuk a mi részünkön. Korábban volt az utca elején egy előfizetőjük, de annak már öt éve...És? Kiküld a helyszínre egy szerelőt hétfőn, és kiderül. Igen de én közben leszerveztem a ups-is szerelő haveromat hogy kábelezzük ki a tetőtérből a gépig, hogy a nettv-s szerelőnek csak annyi legyen a dolga, hogy összeköti, setup és kész. Hölgy megígérte, hogy akkor ma küldi a szerelőt és hívni fog. Sajnos egyik sem történt meg. Én hívtam, de 12h-ig voltak. Legközelebb hétfő. Mondjuk az is elég kemény hogy hétvégén semmilyen ügyfélszolgálat nincs. Mi a helyzet ha pont hétvégén van valami probléma? Az utcában, a ház előtt, az oszlopon ott a jó vastag kábelük, sőt a házunkba is bejön, plusz látom a szürke fémdobozos erősítőjüket. is. Most úgy fest, hogy nem kellek nekik. LOOL.

Itt a fórumban nem szokott felbukkani egy ott dolgozó szerelő, vagy munkatárs?

pszichiater

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1042) drmotto válasza pszichiater (#1041) üzenetére


drmotto
őstag

Az, hogy a házad előtt ott a madzag, egy dolog. Ha nincs rendezőjük, vagy más berendezés, akkor nem lesz szolgáltatás. Márpedig ha öt éve nem szolgáltatnak az utcában, akkor esélyes hogy nincs ott cuccuk, és nem lesz szolgáltatás.

(#1043) pszichiater válasza drmotto (#1042) üzenetére


pszichiater
senior tag

Egészen a tetőtérig be van húzva. Mit értesz ez alatt hogy rendezőjük? Elosztóra gondolsz? Mert az van. Egy hármas elosztó+a bordázott erősítőféle. És ez így van az egész utcában. Meg a település 2/3-án.

pszichiater

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1044) drmotto válasza pszichiater (#1043) üzenetére


drmotto
őstag

Nem a házadban vagy az utcában.
Olyan cucc, ami kiosztja netet a végpontok felé, meg szűri a sebességet, stb. Ez pedig bárhol lehet, nálunk például a mi házunkhoz tartozó 5 utcával arrébb van. Ha ez nincs, akkor hiába van a házadban madzag, azon csak az tud szolgállatni, akinek rendezője is van.

(#1045) pszichiater válasza drmotto (#1044) üzenetére


pszichiater
senior tag

Reméljük a legjobbakat. Tegnap megtörtént házon belül a kábelezés-tök jó lett. Meglátjuk....

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1046) pszichiater


pszichiater
senior tag

Csak összejött ez. Kiváncsi vagyok milyen. :)

Bekötötték a mai napon.

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1047) wolf13 válasza pszichiater (#1046) üzenetére


wolf13
őstag

Nálam is megcsinálták ma délben. Én is ennyit merek. Meg vagyok elégedve vele.

(#1048) pszichiater


pszichiater
senior tag

Öt napja nem szakadt meg a net. ADSL2+ után ez nagyon bíztató. Játék is tökéletes, ping szuper.
Egyenlőre minden ok:)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1049) 1Room


1Room
tag

Kedves szakértők!

Pr-telekomos előfizető vagyok az alábbi nettszélességgel: 60Mbs / 5Mbs + 2db analóh tv HPF85 szűrővel

Alábbi modemem van: Cisco EPC3208 EuroDocsis 3.0 2-PORT EMTA
Normális dolog, hogy a Upstream Channels csak egy sávon van érték (41.8 dBmV)??
(A többi három 0.0 dBmV)

Itt a jelenlegi adat:

Válaszokra, tippekre, javaslatokra feltétlen számítok és előre is köszönöm.

Gondolkodás olyan mint az ejtőernyő, akkor jó ha nyitott.

(#1050) kabelmania27 válasza pszichiater (#1046) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szuper.
wolf13: Teis mérj egyet spedtest.net oldalon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.