Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- aquark: Zsebszámológépek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- bobalazs: i5 4690 + RX 460 HTPC
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: MárkaLánc
Új hozzászólás Aktív témák
-
BullZeye
veterán
DXVA az van benne, amit beállítasz, profibb emberek szinte csak az exe-t meg a hozzátartozó potplayer dll-eket tartják meg, és "saját" codeckeket raknak progiba.
Azt tudom, hogy pl az FFdshow nem a legújabb licence problémák miatt, de 1 másolással és felülírással kicseréled. Ha nem tetszik a benne lévő DXVA, csak bemásolod a DLL-t és átnevezed az előzőre, és már működik is tökéletesen (vagy beállításokban átrakod rendszer alapértelmezettre, és akkor a telepítettet használja).
Mivel eddig az utolsó használható (3 éves) Kmplayer-t használtam, amiben nem hogy DXVA, de még több magos proci támogatás sem volt! Így még nem különösebben vetettem bele magam, hisz már annak is örülök, hogy 1080p-t normálian le tudja játszani anélkül, hogy matatnom kéne akármit is Biosban. (és eközben 7-8% procit eszik a 25% - 1mag 100%onhoz képest.
PotPlayer-t kb 2 hete használom, azóta megnéztem vele vagy 200+ rész sorozatot, Kmplayerrel ellentétben ez 1x sem fagyott le, és sokkal-sokkal gyorsabb. Értem ez alatt, hogy egy 170 megás avi megnyitása nem 4-6 másodperc, hanem 0.5s.
Jah, és ami PotPlayer mellett szól, teljesen alapbeállításokon simán lejátszott egy olyan RM fájlt, amit se a legújabb, se a 3 éves Kmplayer nem tudott, és még az Media Player Classic is codeck hibát írt rá.
Próbáltam annó Media Player Classicot is használni, de egyrészt nagyon fapados, másrészt olyan ma már alap dolgokat nem tud, hogy mutassa chaptereket a seekbaron.
PotPlayerrel egyetlen problémám van, a feliratkezelése még nem annyira kiforrott mint Kmplayer-ben, azaz hiába van rá 20 beállítási lehetőség, mégsem néz ki úgy ahogy szeretném, de még így is sokkal több mint Media Player Classic-nál.
Beta dologról nem tudok mit mondani, mert nem szoktam telepíteni progikat, csak kiszedem a megfelelő fájlokat és futtatom.
De Gmail hány évig volt béta státuszban? O.o
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell notebook topic
- Fogyjunk le!
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Google Pixel topik
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Mikrotik routerek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Renault, Dacia topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- További aktív témák...
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- PC Játékok
- Xbox / Microsoft Store feltöltőkártya kód (digitális, HU) több címlet, több db, azonnal, olcsón
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- AKCÓ! HTC VIVE Pro 2 virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Optiplex 3020 MT,i3-4130,8GB RAM,128GB SSD,WIN10
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
De Gmail hány évig volt béta státuszban? O.o