Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) T. I. válasza -NoVa- (#998) üzenetére


T. I.
senior tag

"John Wicket játszani" :-)
ezt milyen ligában gondoltad?
ez a stuki max az arcade - pistols pályán lehet menő, de még ott sem, akkora recoil-ja van, rendesen félreveri a tücsöklőszert.
Más körömények között nincs ember,akinél egyáltalán bármilyen pisztoly is lenne. Minek is, ha lehet helyette pl. UZI nálad. Ezt úgy mondom,hogy már több mint 1év tapasztalat van benne.

(#1002) Csokishurka válasza -NoVa- (#999) üzenetére


Csokishurka
őstag

Okés köszi, kényelmetlen is meg "cheat"nek számít akkor hanyagolom :)
Még azt kell majd kitapasztalnom hogy milyen sensi beállítások a jók, mert elsőre nagyon gyors volt, azóta vettem lentebb de még mindig az.
A másik pedig hogy melyik felosztás a kényelmes, alapból kínál 3 lehetőséget, ti melyiket használjátok?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1003) Csokishurka válasza dionaea (#1000) üzenetére


Csokishurka
őstag

Áhhh botok ellen könnyű :D :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1004) _CICAFIU_ válasza -NoVa- (#998) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

P18c? Ilyen is van a játékban? Még soha nem találkoztam vele. Úgy sem hogy azzal öltek volna meg.

Huawei P30

(#1005) -NoVa- válasza _CICAFIU_ (#1004) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezért is mondom, ha találsz egyet, félre kell tenni mindent, és kiélvezni, nem sűrűn jön szembe :D

Kicsit Ingram M10 pótlék, amikor egy icipici eszközzel adott irányban nagyon sok fémmel kifejezed a nemtetszésed, de azért nem akarsz nagy zajt csapni. Majdnem mint egy Vector, csak nem foglal fő weapon slotot.

(#1006) Blackmirror válasza Csokishurka (#993) üzenetére


Blackmirror
senior tag

15 kill és csirke, hát de jó lenne :C
Nagyon rég játszottam olyat.
Amúgy egyre nehezebb lesz, ha nem unsz rá közben a botokra.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1007) Csokishurka válasza Blackmirror (#1006) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen már két meccsen éreztem, hogy nehezebb :D Nem is lett csak 3 killem és kiestem 12.-nek :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1008) T. I. válasza Csokishurka (#1007) üzenetére


T. I.
senior tag

Ha társaságra is vágysz, gyere a CiGaReTTeBreak klánba. Nincs belépési minimum liga-limit, van nálunk bronz ligástól kezdve gamer, szóval full open a tagság.
Ja, és változatos időközökben vagyunk fenn, esélyes, h összefutsz valamelyik klántaggal egy teamwork erejéig. Ha épp a kedves, egyetlen Ace rangú co-leader úrhölggyel, akkor jó eséllyel szerzel értékes tapasztalatot a harctéri know-how terén. ;-)
De egy-egy quick match-re napközben is rendszeresen be szoktam/szoktunk ugrani Erangelre. Úgyhogy várunk szeretettel. :)

(#1009) Csokishurka válasza T. I. (#1008) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oksi, akkor majd belépek de inkább csak este játszok ágyból :)
Nap közben PC-n próbálom csiszolgatni PUBG skillemet :C :W
Szoktatok közben dumálni is vagy hogy szokott menni?
Egy két kérdés ami még nem tiszta:
- FPS módban játszom (ez van megszokva PC miatt), ha belelépek a sensi beállításokba van annyi fajta lehetőség hogy nem igaz. Melyikkel tudom állítani az ironsight, red dot, 2x 4x stb sensiket? Mert van camera és ads sensi is.
- ti milyen gomb elhelyezést használtok, próbáltam minél kényelmesebben de még mindig lenne mit rajta csiszolni még.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1010) Slier


Slier
tag

Azt meg tudná mondani valaki. hogy Conqueror szint eléréséhez mennyi pontot kell összeszedni ebben a szezonban EU szerveren?

Life is a game, go 4 it.

(#1011) Blackmirror válasza Slier (#1010) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Squad? TPP ?FPP?
Meg kell nézni a rankingot mennyitől vannak a conquerorok.(top 500)

iPhone X@R, iPad Pro

(#1012) Slier válasza Blackmirror (#1011) üzenetére


Slier
tag

Igen Squad. Tpp

Life is a game, go 4 it.

(#1013) T. I. válasza Slier (#1012) üzenetére


T. I.
senior tag

A választ pedig már meg is adta Blackmirror:
Nincs kifejezett, rögzített ponthatár. A legjobb, legtöbb ponttal rendelkező 500 játékos a Conqueror. Így a ponthatár pillanatról pillanatra változik.

(#1014) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Eddig a google fiókommal jelentkeztem be a játékba de meg szeretném változtatni inkább a facebook fiókomra. Ez megoldható valahogy hogy minden eddig elért dolgom megmaradjon?

Huawei P30

(#1015) KisApám


KisApám
addikt

Küldetés:
szálljak le Pichinki-ben bármilyen épület tetején.
Már 4x leszálltam, de csak 2-őt számolt... ebben is hulladék a játék?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#1016) _CICAFIU_ válasza KisApám (#1015) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nekem 4-ből sikerült a három. Ha leszálltál a tetőre maradj ott pár másodpercet ne ugorj le egyből.

Huawei P30

(#1017) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nemrég feltettem a telómra, de kissé túl könnyűnek találom a játékot. Na most vagy én vagyok überjó vagy a többiek ennyire bénák (mindkettőt kétlem).
Szóval miért van az hogy majdnem mindenki bot a játékban. Jelenleg level 6 vagyok. El kell érni valami szintet hogy játszhassak élő emberekkel is vagy másik mapot kell választani a default helyett?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1018) T. I. válasza Dr. Romano (#1017) üzenetére


T. I.
senior tag

Nyugi, te vagy űberjó.
De ahhoz,hogy még jobb legyél,olvass vissza 24 hsz-t.

(#1019) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ha a profilotoknál ráböktök a saját képetekre akkor kiteszi nagyban nektek? Nekem kissebben mint kéne.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#1020) _CICAFIU_ válasza _CICAFIU_ (#1019) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Kép lemaradt. [kép]

Huawei P30

(#1021) T. I. válasza _CICAFIU_ (#1020) üzenetére


T. I.
senior tag

Nekem is pont akkora, mint neked. ☺
Megint barátkozós portfólióra váltottál, Jubka? 😉

(#1022) Dr. Romano válasza T. I. (#1018) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kösz már elég jó vagyok így is, inkább elolvasom az összefoglalót, azzal többre megyek mint hszek olvasgatásával.... ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1023) T. I. válasza Dr. Romano (#1022) üzenetére


T. I.
senior tag

Ne viccelj, már annyira csúcs vagy, hogy meg is írhatnád azt a topik összefoglalót. 😄

(#1024) Dr. Romano válasza T. I. (#1023) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Gondoltam már rá... ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1025) _CICAFIU_ válasza T. I. (#1021) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ja a kép miatt? Igen :) ;)

Huawei P30

(#1026) Blackmirror válasza Dr. Romano (#1017) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Sztem kurva jó vagy, de gyakorolj még egy kicsit, hogy szintet lépj, akkor több lesz az élő játékos.
Ezt fogd fel bemelegítésnek.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1027) T. I. válasza Dr. Romano (#1024) üzenetére


T. I.
senior tag

Megtisztelnél, ha csatlakoznál a CiGaReTTeBreak klánhoz.
Kéne egy kis erősítés. 😉

(#1028) Dr. Romano válasza T. I. (#1027) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rákeresek, ha nincs tele belépek hátha ott kevesebb a bot ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1029) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már ilyen hibával?

Korábban letöröltem a Tencent Gaming Buddy-t.

Tegnap letöltöttem, telepítettem újra és ezt a hibát dobja amikor indítanám a PUBG mobile-t...

" download failed because the resources could not be found "

Mi lehet a hiba? Ez úgy történt, hogy hétfőn még jó volt, tudtam játszani, pénteken már szívás és semmi... azóta küzdök

Előre is köszönöm a segítséget!

:R

(#1030) dionaea


dionaea
őstag

túl sok volt a játék mentes napok száma. 😁

(#1031) sonar


sonar
addikt

Helló,

A lite edition-t nyomja vki? Nem vagyok nagy gamer, de szivesen játszanék vmi normális sqaddal.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1032) cd334 válasza sonar (#1031) üzenetére


cd334
tag

Honnan lehet letölteni? Én nem találtam a play storeban?

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#1033) _CICAFIU_ válasza cd334 (#1032) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Onnan de akkor nem támogatja a telefonod. (Nem azért mert nem futna rajt) Gondolom azért hogy akiknek megy a rendes változat is ne azon játszanak.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#1034) sonar válasza cd334 (#1032) üzenetére


sonar
addikt

play
De ahogy mondták, valszeg a telefonod nem elég hozzá és ezért nem hozza fel a play.

Más: Mit kell csinálni, hogy fusson a játékos? (azaz eltenni a fegyvert és úgy futni?)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1035) Gebriel válasza sonar (#1034) üzenetére


Gebriel
veterán

Pont az ellenkezője. Elég a normál verzióhoz a telefonja ezért nem találja a Lite verziót. :U
Legalább is lentebb ezt írták.

(#1036) cd334 válasza sonar (#1034) üzenetére


cd334
tag

Furcsa lenne, mert oneplus3 telóm van ás elfut rajta a normál pubgm. Én azt várnám, hogy akkor a lite jobban fut rajta. Node tényleg azt írja, hogy nem kompatibilis.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#1037) _CICAFIU_ válasza Gebriel (#1035) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Igen így van. Ha a rendes kompatibilis akkor a lite nem és fordítva. Ez jó dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#1038) Gebriel válasza sonar (#1034) üzenetére


Gebriel
veterán

A fegyver gombra nyomsz akkor teszi el.

(#1039) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Most olvastam hogy a köv frissítésben jön a g36c de csak vikendire és változó időjárás miramar-ra és erangel-re. Meg ezt nem tudom hova tenni, aki jó angolos lefordíthatná: "the new update will bring Prime and Prime Plus membership system, which are expected for a long time." A teljes cikk

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#1040) T. I. válasza _CICAFIU_ (#1039) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszi a friss infót!
Nem kell ehhez angol tudás sem: még több pénzt költhetsz teljesen felesleges, de legalább feltűnő cuccokért. RP-ben érdekes lesz,hogy még azon felül, vagy amellett képzelik el.

(#1041) _CICAFIU_ válasza T. I. (#1040) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Remélem azért a royal pass megmarad a jelenlegi formájában. Meg szoktam venni szezononként. Szeretem csinálni a feladatokat benne.

Huawei P30

(#1042) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Ace után plat 3 :Onew season :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1043) T. I.


T. I.
senior tag

Játszik valaki bluetooth-os fejhallhatóval? Tegnap próbáltam,és azt vettem észre,hogy a hang csúszik pár tizedmásodpercet. Irtó zavaró. Nem tudom,hogy ez a technológiából adódó általános jelenség, vagy csak a Genius ilyen zseniális.

(#1044) sonar válasza T. I. (#1043) üzenetére


sonar
addikt

BT velejárója.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1045) -NoVa- válasza sonar (#1044) üzenetére


-NoVa-
őstag

A jobbak azért támogatják a kiskésleltetésű aptx-et, ott nincs ilyen gond.

(#1046) T. I. válasza -NoVa- (#1045) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszönöm a választ neked és sonarnak is.
Aptx-es BT füles akkor ezek szerint jó a játékhoz? Van, aki olyannal játszik, mi az, ami ajánlott?
Szeretném kiváltani az USBtypeC-dongle-ös megoldást.

(#1047) -NoVa- válasza T. I. (#1046) üzenetére


-NoVa-
őstag

aptX Low Latency kell, telefon és füles oldalon is. Nem tudja mind, és nem tüntetik fel külön. Csak hogy egyszerű legyen :)

Én Soundmagic E10BT-t használok, S9-cel jó. S7-tel nem volt jó ugyanezzel a fülessel, call módba tette, mono 64kbites hangra kapcsolva csorbul a játékélmény :)

[ Szerkesztve ]

(#1048) T. I. válasza -NoVa- (#1047) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszi az infókat, de ezen aztán nem tudok kiigazodni. Annyira jutottam, hogy az aptx az egy qualcomm technológia. Annak a weblapján van enable products keresési lehetőség, de phones kategóriában aptX Low Latency-vel csak 1féle telóvan, valami jelly bean rendszerű noname. Sima aptx enabled között ott van az s9, de az s7, sőt, az s4 is. De már az aptx hd enabled között nincs is samsung. A soundmagic pedig még a brand-ek között sincs. Így nem könnyű bármit is választani.

(#1049) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Kíváncsivá tettetek, én nem BTn játszom ( azért is vettem mondjuk s9et iphone után mert hiányzott Jack :D ), kipróbálom majd van két fajta BT fülesem.

iPhone X@R, iPad Pro

(#1050) T. I. válasza Blackmirror (#1049) üzenetére


T. I.
senior tag

Igazán nem akartam szétoffolni a topikot.
Ugyanakkor minden tapasztalatnak örülök, ha megosztod/megosztjátok. 😉

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.