Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) jokerone válasza mustang08 (#449) üzenetére


jokerone
tag

Laaa04 néven játszom, szintén mikrofon nélkül.
Aki szeretne vegyen fel bátran, és vadászom én is majd innen az embereket.
Köszi :)

(#452) szbalogh válasza hati (#433) üzenetére


szbalogh
őstag

Persze, köszi, külföldiekkel is okés ha értelmeseket fogok ki. Bocsi de ha alszanak a gyerekek nem beszélhetek.
Viszont jövő héten mennek anyóshoz, tolhatjuk bármikor mikrofonnal :C

Nick: HE_Storm

(#453) hati válasza szbalogh (#452) üzenetére


hati
addikt

Ha már szóba jöttek a külföldiek. Tegnap egy érdekes esetem volt velük. 3-man mentünk magyarok + egy random török. Kijelölt minket, hogy menjünk vele, de nem akartuk. Nyomta fuck you-t, mi meg bosszankodtunk, hogy milyen bunkó és úgyis hamar kinyírják. Szedtük össze a cuccot, mentünk ide-oda, de valahogyan mindig elkerültük az ellenséget, majd egyszer csak ott voltunk a 10 között és a török még mindig élt. Majd 5-en maradtunk, és egyszer csak csirke. Hármunknak 1 kill-ünk volt, a töröknek 10. Majd összebarátkoztunk vele, mert tudott angolul. :)

(#454) hati válasza jokerone (#451) üzenetére


hati
addikt

Mikrofon nélkül kevésbé érdekes, hogy kikkel játszol, kivéve, ha legalább írásban kommunikálsz játék közben.

(#455) mustang08 válasza hati (#454) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Írásban?
Mire bepötyögnék valamit, már 2x le is szednek :D

(#456) hati válasza mustang08 (#455) üzenetére


hati
addikt

Igen, van aki írkál. Pl szóljatok, ha láttok supressort, menjünk autóval, stb.

(#457) cd334 válasza mustang08 (#449) üzenetére


cd334
tag

Ha van még hely. cd334 és mikrofon nélkül, mert melóban vagy alvó gyerek mellet tudok játszani.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#458) jokerone válasza hati (#454) üzenetére


jokerone
tag

Szerintem az emberek többsége nem csak azért játszik szívesen magyarokkal / itteniekkel, mert mikrofont használ. Egyrészt így könnyebb bővíteni az ismerőseidet, másrészt ez már amúgy is egy közösség, akikből összejöhetnek jó kis csapatok, mégis valamennyire "ismerősökkel" játszol.
Persze a mikrofon az még egy plusz dolog, lehet néha én is használnám, de nincs rá mindig lehetőségem.

(#459) hati válasza jokerone (#458) üzenetére


hati
addikt

Nem a mikrofon a lényeg, hanem a kommunikáció, ami lehet akár írásban is. Akkor tudunk közös döntéseket hozni, egymást segíteni, ha kommunikálunk. Még az előre elkészített sablon chat szövegek is jobbak, mint a semmi.

(#460) mark! válasza jokerone (#458) üzenetére


mark!
őstag

vagy csak az itteniek szimplán értelmesebbek mint némelyik visítozós koreai :)
és ez szinte kivétel nélkül így van, egy olyannal, aki tudja mit csinál, és érti a játékot, nem nyertes meccsek után meg lehet beszélni a hibákat, és máskor könyebb lesz nyerni

[ Szerkesztve ]

>

(#461) jokerone válasza hati (#459) üzenetére


jokerone
tag

+ ZedMester: egyetértek mindkettőtökkel. Remélem össze tudunk hozni sok játékot.

(#462) hati válasza jokerone (#461) üzenetére


hati
addikt

Esténként szoktam játszani. Jelenleg a Crow V a cél. :)

(#463) szbalogh válasza hati (#462) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem is, viszont csapatra egyedül tényleg sokáig kell várni, így visszaszoktam a szólóra. Második helynél alább nem is adtam eddig :DDD

Nick: HE_Storm

(#464) hati válasza szbalogh (#463) üzenetére


hati
addikt

Ha várnom kell, akkor megyek egy 8 perces arcade meccset. Tegnap -60 pontot szereztem, szóval inkább a diamond I-ből nem kikerülés a cél. :(

(#465) lafaty80


lafaty80
őstag

Hali ez a topic kifejezetten a mobilosoknak szól vagy a PC-s emulátoros közösség is idetérhet? :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#466) hati válasza lafaty80 (#465) üzenetére


hati
addikt

Mivel ugyan azt a szoftvert futtatod (PUBG Mobile), szerintem ide való az emulátoros is, max kevesebben fognak tudni rá válaszolni.

(#467) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék, akik a gyári emulátorral játszanak. Ezt hogy lehet orvosolni?

(#468) lafaty80 válasza Balázs1621 (#467) üzenetére


lafaty80
őstag

Hali,

A keyboard beállításoknál egy reset és save megoldják ezt

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#469) Balázs1621 válasza lafaty80 (#468) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Koszi, delutan megprobalom.

(#470) lafaty80 válasza Balázs1621 (#469) üzenetére


lafaty80
őstag

ok, annyi amit nem biztos hogy elsőre jól (érthetően) írtam, a keretprogramnál kell ezt megcsinálni nem a játékon belül.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#471) Gigant20 válasza Balázs1621 (#467) üzenetére


Gigant20
tag

Nekem is csinálta ezt valamelyik nap, de másnapra megjavult. :K

uplay: jul3s4ty_HUN

(#472) Gigant20 válasza lafaty80 (#465) üzenetére


Gigant20
tag

Én is a hivatalos EMU-val tolom a laptopomon, esküszöm jobban fut mint az asztalin a rendes verzió. (csak sok a bot, Még duoban is!)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#473) lafaty80 válasza Gigant20 (#472) üzenetére


lafaty80
őstag

Majd diamond szint környékén már érkedes lesz, addig 1-man squad-ban toltam :)
Most cimborákkal tolom esténként, vagy solo-ban + megy a twitch is mellé :D
Igen, többen mondták hogy feeling-je van, nem úgy mint a rendesnek (azzal is toltam elég sokat pedig).
Csak hát ide is megjöttek a cheater-ek sajnos...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#474) Gigant20 válasza lafaty80 (#473) üzenetére


Gigant20
tag

Akkor van még hova fejlődni, mert még csak gold IV vagyok.
De tolom... :K

uplay: jul3s4ty_HUN

(#475) bollizolee


bollizolee
tag

Üdv mindenkinek. Érdeklődnék hogy nálatok is van e probléma a játékkal. Gondol eggyet és kegyetlenül leveszi a telefon fényerejét a játék az új frissítés óta. Telefon full fényerőn van nem autómatikusan, ismerősömnél ugyan ez a helyzet. Kegyetlen idegesítő így játszani.
Aki beírta ide a nevét a játékban majd bejelölöm ha nem gond. Nekem ugyan az mint itt.

(#476) Giovan! válasza bollizolee (#475) üzenetére


Giovan!
addikt

Mostanában nem nagyon játszottam, a frissítés óta 2 meccset mentem kb, de nekem nem voltak ilyen jellegű problémáim.
Más: A QBZ bent van már a játékban, nem tudjátok?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#477) mustang08 válasza Giovan! (#476) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Nem nincs, mint ahogy az új map sem.

Amúgy a fényerős problémát én se tapasztaltam még.

(#478) hati válasza bollizolee (#475) üzenetére


hati
addikt

Nálam nincs ilyen probléma.

(#479) bollizolee válasza hati (#478) üzenetére


bollizolee
tag

Nem csak nálam van ilyen Ezek szerint nem egyedi a dolog. De furcsa módon a frissítéssel jött ez a probléma.

(#480) Giovan! válasza mustang08 (#477) üzenetére


Giovan!
addikt

Köszi, akkor hanyagolom. Játszottam pár meccset a pc-s verzióval és nagyon megtetszett az a fegyó.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#481) m0h0senator válasza bollizolee (#479) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem is így van i7-n. De már régóta és random. Én arra gondoltam, hogy ahogy melegszik a telo akkor veszi vissza a fényerőt, hogy ne melegítse a belsejét...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#482) bollizolee válasza m0h0senator (#481) üzenetére


bollizolee
tag

Én kipróbáltam azt hogy levettem a felbontást a játékban hd-ra a framet pedig mediumra. Múltkor eszembe jutott hogy frissítés után felnyomtam mindent maxra. Két napja minden délben kajaidő alatt 30 fok felett nem csinálta egyszer sem , munkatársamnak iPhone 7-en ugyan úgy sötétedik, neki ma is produkálta. Valószínű a nagy melegben kinn nem nagyon bírják a telók.

(#483) Slier


Slier
tag

SilyeMester a nevem ha gondoljátok vegyetek fel. Haverral szoktuk csapatni mikrofonnal.

Life is a game, go 4 it.

(#484) #83699712


#83699712
törölt tag

Ezeket a speciális ruhákat amiket indításnál felajánl a játék meg lehet venni véglegesen? Nagyon tetszik ez a bunny girl jelmez de azt írja hogy "open 10 times" és hogy "open once". Vagy ez hogy van?

(#485) Scale válasza #83699712 (#484) üzenetére


Scale
őstag

Különféle ládák vannak amiket kinyithatsz és az egyikben van az a jelmez, nem lehet 100%ra kinyitni. Az open once meg az open 10x azt jelenti hogy egyet vagy 10et nyitsz, de ahhoz hogy 10et nyithass ahhoz kell hogy legyen annyi fizető eszközöd.

(#486) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Másnál is 1kb/s-el jön a játék Google Play-ből? :(
Egyszerüen képtelenség letölteni a játékot napok óta, mert nem jön semmivel sem :U
Más játék (legyen szó bármiről - max sebességgel jön) kivéve a pubg mobile-t. :F

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#487) #83699712 válasza Scale (#485) üzenetére


#83699712
törölt tag

Köszi! Ha egyszer fizetne az ember egy jelmezért nem tudom miért nem lehet egyből azt megvenni. :/

(#488) lkristóf válasza #83699712 (#487) üzenetére


lkristóf
senior tag

Az a trükk benne, hogy minél többet legomboljanak az emberekről. :DDD

(#489) #83699712 válasza lkristóf (#488) üzenetére


#83699712
törölt tag

Hát igen sajnos.

(#490) Allien válasza #83699712 (#489) üzenetére


Allien
veterán

Nem, szerencsére. :P Hiszen, fenn kell tartani a szervereket is. Viszont, az meg ugye unfair lenne, hogy veszel egy fegyót, és már azzal is ugrasz a gépből. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#491) #83699712 válasza Allien (#490) üzenetére


#83699712
törölt tag

De ezek csak skinek :) semmi előny nem származik belőle és ez így jó. Messze a legjobb játék androidra szerintem jelenleg.

(#492) Allien válasza #83699712 (#491) üzenetére


Allien
veterán

Eddig így van. De, ha megvenné az EA games, akkor... :Y ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#493) #83699712 válasza Allien (#492) üzenetére


#83699712
törölt tag

Abba ne is gondoljunk bele. Remélem marad ahogy van. De az a nyuszi lányos cucc akkor is kell :)

(#494) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki hasonlót? Nem enged be.

(#495) #83699712 válasza Balázs1621 (#494) üzenetére


#83699712
törölt tag

Nekem is újra be kellett jelentkeznem de nem volt probléma.

(#496) Balázs1621 válasza #83699712 (#495) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Próbáltam, de mindig megkapom ezt a hibaüzenetet.

(#497) #83699712 válasza Balázs1621 (#496) üzenetére


#83699712
törölt tag

De legalább ha angolul lenne hogy mi a probléma. Próbáld törölni az alkalmazás adatait vagy telepítsd újra hátha. Amúgy szerintem volt valami frissítés mert ha meccs közben belenézel a hátizsákba már külön jelzi a sisakot és a mellényt meg van valamilyen szám is rajtuk.

(#498) Balázs1621 válasza #83699712 (#497) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Nem a frissites a baja, mar regota ilyen sajnos.

(#499) #83699712 válasza Balázs1621 (#498) üzenetére


#83699712
törölt tag

Akkor nem tudom mi lehet a baj nálad.

(#500) mustang08 válasza Balázs1621 (#494) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Angolul (Google fordítóval):
Tip Dear Special Forces: As the game is in the test phase, the simulator registration has reached the upper limit. Please use the mobile device to swim, let exciting batlefield on your fingertips bring you more fun, I wish you a happy game!

Szerinted töröld le és tedd fel a normális google play-es verziót, vagy úsztasd meg kicsit a telefonodat :D . Bár így nagy valószínűséggel bukod az eddigi játékmenetedet (mindkét módszernél).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.