Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mark! válasza Micsurin (#200) üzenetére


mark!
őstag

van degeci topik itt ph-n, ha nem is díszpolgár, de tiszteletbeli lakó ;] ;]

>

(#202) Micsurin válasza mark! (#201) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kérvényeztem a letelepedési kötvényt már!
Szeretem az eszetlen off topicokat a lokál szekcióban. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#203) jokerone válasza Giovan! (#185) üzenetére


jokerone
tag

Az új verzióban már megoldható, ha jól láttam.

szbalogh : köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#204) Giovan! válasza jokerone (#203) üzenetére


Giovan!
addikt

Az új verzió nem biztos hogy idén kijön ios-re...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#205) szbalogh válasza jokerone (#203) üzenetére


szbalogh
őstag

Még pár részlet. Nox-ban sokkal simábban megy a játék ugyan olyan beállítások mellett de 2-3 játékonként újra kell indítani, meccs közben kilép "outdated graphics driver" hibával. A Memuban sok apró akadozás van, mintha nem lenne meg 50 fps, viszont nem dobott még ki játékból soha. Az egerem többi gombját is kezeli, amiket nagyon praktikus kihasználni. Lehet, hgy Nox-ban is lehet valahogy használni de nem sikerült rájönnöm még.

Nick: HE_Storm

(#206) jokerone válasza szbalogh (#205) üzenetére


jokerone
tag

:R

ma, vagy hétvégén tervben van a tesztelésük. Köszi a plusz infókat!

(#207) Giovan!


Giovan!
addikt

Másnak sem jön az update iPhonera vagy csak a 6-ost tartják egy elévült fosnak amire nem frissítik a gamet? :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#208) Megvagyok válasza Giovan! (#207) üzenetére


Megvagyok
tag

Nalam sincs meg (iPhone 7) :(((

(#209) Scale válasza Giovan! (#207) üzenetére


Scale
őstag

Sajnos globálisan nincs meg udpate iOS-re. Redditen vannak posztok ezzel kapcsolatban, hivatalos hír szerint ami 2 napja volt posztolta, review fázisban van, és ez feltehetőleg a mikrotranzakciok bevezetése miatt van. [link]

De azért ez durván kiakaszto, hogy androidra már napok óta kint van és így teljesen ellehetetlenítik a crossplatform duo-equadozast.. ami mellesleg engem is érint. :(

(#210) mark! válasza Scale (#209) üzenetére


mark!
őstag

első game-changing update, perszd hogy várni kell.
és az app store sokkal szigorúbb mint a play, nem kerül be minden alkalmazás.
szerintem 1-2 nap még

>

(#211) Scale válasza mark! (#210) üzenetére


Scale
őstag

Hát igen, de ezt más fejlesztő megoldja úgy, hogy appstore-ra felrakja először dev mode-ban (nem tudom pontosan mi a neve) amire arra való, hogy felkerül az update de nem publikusan, dev kap róla értesítést, aztán felrakja google play store-ba is, aztán mikor ott bekerült a store-ba, elsüti a publikálást appstore-ban is.
Így bőven 1 órán belül van a kettő update releaselése. :K

(#212) Nashaba válasza Scale (#211) üzenetére


Nashaba
tag

Igen, mondjuk logikusabb lett volna ha az app storera kerül először aztán a playre, pont a gyorsaság miatt.:) Mondjuk az Arcade módot nagyon élem, vártam már.:D

(#213) szbalogh


szbalogh
őstag

Tegnap volt egy vacsoránk duóban egy random játékossal. Georgopoltól keletre az első híd végében a kis sziklát bevettük elég hamar és a többiek meg csak jöttek és haltak :) 10-10 kill jött össze. Jó messze ellátni onnan minden irányban. Persze volt rendes fegyverünk is meg minden. De legnagyobb szerencsénkre a kör is oda szűkült.

Nick: HE_Storm

(#214) Scale


Scale
őstag

Kint van iOS-re is az update!!!

(#215) Nashaba


Nashaba
tag


Életem első vacsorája Classic Soloban. :DD Azt hittem nem fog menni amúgy sem, többször majdnem kinulláztak és kb több, mint a játék fele arra ment el hogy ne haljak meg a körtöl. A vége volt a fordulat: már alig volt életem és még messze volt a kör széle. Azt hittem meghalok, mirr pont megpillantottam egy motort - bele a kör közepébe, reménykednk, hogy nem vesznek észre, lefeküdni. Amennyire tudtam, felgyógyítottam magam. Vártam, hál istennek körben nyirbalta egymást az utolsó 5 ember. Valaki pont elbújt a mögöttem lévő fa mögé és elkezte sorozni szemből a másik: én is elkezdtem lőni a fűben fekve aminek az lett az eredménye, hogy nem tudta honnan lövik és a másik sem vette észre, hogy én ott vagyok. Ketten maradtunk, végül beljebb kúsztam és türelmesen vártam: a srác azt hihette szikla mögött vagyok így elindult - pechére mindenem töltve volt és bár jól fel volt szerelve, legyőztem. Good game! :D

(#216) szbalogh válasza Nashaba (#215) üzenetére


szbalogh
őstag

Gratulálok! :C

Nekem egy 4-es meccset sikerült szinte az elejétől egyedül megnyerni. ;] Pedig szépen együtt indultunk, együtt mentünk. Ám az egyik tanya lútolásakor a másik három a ház jobb oldala én meg a bal oldala felé indultam. Szerencsétlenségükre a ház jobb oldala felől levő kis dombon volt egy másik 4-es brigád... mind a hármat lekaszabolták.
Aztán jöttek le guberálni, de nem tudták, hogy én még lapulok. Lesoroztam mind a négyet :D Utána kb én is úgy menekültem végig, lapultam és vártam, hogy kilőjék egymást, mint Te :B 1v1-ben pedig engem vettek észre először de csak a füvet lőtte, csak karcoltak. VIszont amikor felállt, hogy jobban lásson már félvakon is ki tudtam lőni.

Egyébként egyre nehezebb a játék, valószínűleg egyre többen fedezik fel az emulátoros módot.
AMikor kezdtem, már az első kör után 30-40 játékos maradt. Most pedig 70-80. Egyre kevesebb a bot.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#217) Nashaba válasza szbalogh (#216) üzenetére


Nashaba
tag

Igen, szerintem az emulátoros közösség is nagy és mobilon is egyre többen vannak - ami izgalmasabbá teszi a játékot.:D

Gratulalok a győzelmekhez! :) Nem gondolkodtál azon, hogy PhoenixOS-en játssz? Natívan szebben fut a játék.:)

(#218) mark! válasza szbalogh (#216) üzenetére


mark!
őstag

már nincsenek botok.
csak addig voltak, amíg kevesen játszottak.

>

(#219) Scale válasza mark! (#218) üzenetére


Scale
őstag

Dehogyis nincsenek, tele van még mindig velük. Ezt az infót honnan vetted? :U

(#220) Giovan! válasza Scale (#219) üzenetére


Giovan!
addikt

Speciel gold iii-ban már nem találkozni velük. Legalábbis itt én már nem futottam össze bottal.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#221) MarkusSchulz válasza Giovan! (#220) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Rank1 vagyok/voltam vannak botok és lesznek is, mert a mobilos változat nem bírja el a 100 embert. Maximum 30-40 az igazi játékos.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#222) mark! válasza Scale (#219) üzenetére


mark!
őstag

redditen olvastam.
jóideje nem találkoztam már bottal, pedig elég sokat játszok. (15 meccset számoltam tegnap)
gold 5, de silver 3 óta nem nagyon látok botot.

[ Szerkesztve ]

>

(#223) Scale válasza Giovan! (#220) üzenetére


Scale
őstag

Én gold1-ben vagyok és tucatjával jönnek szembe a botok.

(#224) szbalogh


szbalogh
őstag

Sok bot van még. Csak futok az erdőben és ott áll és céloz. Vagy rohan, belelövök, rohan ugyan arra tovább.

Nick: HE_Storm

(#225) szbalogh válasza Nashaba (#217) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem hallottam róla. Köszi az infót, este kipróbálom.

Nick: HE_Storm

(#226) Nashaba válasza szbalogh (#225) üzenetére


Nashaba
tag

Remélem jó lesz majd;) Válaszd majd a MEGAs linket, az sokkal gyorsabban tölt le!

(#227) szbalogh válasza Nashaba (#226) üzenetére


szbalogh
őstag

Jelentem Phoenix OS-en hihetetlen folyékonyan megy a játék! Végigjátszottam egy meccset vendégként (csak botok voltak :) ) és mindössze két kisebb akadás történt. Nem állt le semmi textúra betöltéskor! Alapból maxra tette a grafiakai beállításokat! Sőt, a net elérés késéses is csak 28 ms körül van, míg a másik emulátorokban 40-50 szokott lenni.
Viszont a video driverrel van egy kis gondja:
Flickr képek
(elnézést a mobilos képekért! nem tudtam hol kell screenshot-ot csinálni)
Az irányítást ehhez megint konfigurálni kell, alapból egy sokadik fajta van beállítva :U

Jó lesz ez, érdemes vele foglalkozni :C :R

Ja, és a Windows-nak se lett semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#228) szbalogh válasza szbalogh (#227) üzenetére


szbalogh
őstag

Az integrált vga-val hibátlan, de azzal meg kicsi az fps :U
Közben facebook-on is volt egy poszt ugyan erről a hibáról ugyan ilyen videókártyával (radeon 6570).

Nick: HE_Storm

(#229) szbalogh válasza szbalogh (#228) üzenetére


szbalogh
őstag

GLTools app lesz a megoldás. Este kipróbálom. Mások írták, hogy a felbontást visszavéve is eltűnik a hiba.

Nick: HE_Storm

(#230) Nashaba válasza szbalogh (#229) üzenetére


Nashaba
tag

GLtools előtt nézd meg a PUBG Graphics alkalmazást is:) Hogy váltottál a két GPU között?

(#231) szbalogh válasza Nashaba (#230) üzenetére


szbalogh
őstag

Rákerestem de szerintem nem találtam. Küldejél kérlek egy llinket erről, hogy konkrétan mire gondoltál!

1600x1050 vagy milyen felbontson jó a kép de egy kicsit nyújtott amúgy. A GLTools fizetős.

Nick: HE_Storm

(#232) MarkusSchulz válasza szbalogh (#231) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Szerintem erre gondolt, tesztelve, működik.

Végén a reklámot meg kell nézni!

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#233) szbalogh válasza MarkusSchulz (#232) üzenetére


szbalogh
őstag

Hálásan köszönöm! :R

Nick: HE_Storm

(#234) Nashaba válasza MarkusSchulz (#232) üzenetére


Nashaba
tag

Igen, rá gondoltam :R

(#235) mark!


mark!
őstag

mostanában suliban szoktunk squadozni osztálytársamékkal :D
nekem kell őket carryzni, de legalább eltudom nekik magyarázni, hogy mikor hova mit mivel, szóval én is okulok belőle :D

>

(#236) szbalogh válasza MarkusSchulz (#232) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt hiszem feladom... addig míg rendesen be nem lehet álíltani. Két éjszakát próbálkoztam.
Az irányítást nem tudom megcsinálni. Memu-ban be lehet állítani, hogy az egér 3. és 4. gombja nyissa az inventory-t, illetve lockolja a z egeret, így nagyon praktikus. Tudnátok esetleg ajánlani egy másik key mapper programot? :B
Ráadásul nem ismeri fel emulátornak, így nem poén :(

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#237) Nashaba válasza szbalogh (#236) üzenetére


Nashaba
tag

Valóban? :F Nekem mindig azt írta, hogy emulator detected. Esetleg az Octopust kipróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#238) szbalogh válasza Nashaba (#237) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig igen, sajnos.

Nick: HE_Storm

(#239) MarkusSchulz válasza Nashaba (#237) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Pc-n szeretnél játszani vagy OTG-vel telefonon?

PC-n sima Bluestacks 3 kell és nem is kell hozzá semmi.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#240) szbalogh


szbalogh
őstag

Egy újabb izgalmas meccs. Kicsit para volt mikor le kellett szaladni a katonai bázishoz a kopár hegyoldalon mikor még 7-en éltek. Nem értem a mesterlövészt az antenna tetején, nem hogy gondolta, hogy nem fogok rájönni ott van fent? :D

Nick: HE_Storm

(#241) Nashaba válasza MarkusSchulz (#239) üzenetére


Nashaba
tag

Én telefonon játszom néha PhoenixOS-en, csak a kolegának ajánlottam egy másik keymappert.:) Csak az lepett meg, hogy a PUBG nem emulátornak látja a PhoenixOS-et hanem telefon/tabletnek, pedig magát a rendszert felismeri a PUBG elvekben - legalábbis nálam

[ Szerkesztve ]

(#242) szbalogh


szbalogh
őstag

Az abszolút nyertes szituáció :DDD

volt egy kis gránátpárbaj a végén de sikerült.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#243) mark! válasza szbalogh (#242) üzenetére


mark!
őstag

hasonlót buktam el délelőtt, csak az pochinkire szűkült és a srác megkerülte a házat miközben dobáltam a gránátokat :D

>

(#244) szbalogh


szbalogh
őstag

Április 28-án új verzó jött ki a Phoenix OS-ből. Tezsek egy próbát ma is :D

Nick: HE_Storm

(#245) szbalogh


szbalogh
őstag

Hogy ez a feltuningolt Vector milyen brutális! :Y

Nick: HE_Storm

(#246) mark!


mark!
őstag

kimásztam goldba, és már nem olyan egyszerű a játék :D
alig tudok bejutni top10-be, bár lehet azért van, mert türelmetlen vagyok és mindig idegeskedek.
következő seasonben duóra szeretnék ráállni, squadot egyelőre hanyagalom.

>

(#247) Giovan! válasza mark! (#246) üzenetére


Giovan!
addikt

Velem is ez van. Soloban végig 180 fölött van a vérnyomásom, de duóban pl. egyáltalán nem idegeskedek, elhülyéskedjük tesómmal az egészet. És érdekes módon soloban 1 winem van, duoban meg 14 (pedig mindkét modban gold IV-ben vagyok mióta soloban visszaestem). Bár mondjuk ez lehet inkább azért van mert duóban van velem egy skilles ember :D
Na mindegy, a lényeg az, hogy szerintem sokkal funabb csapatban tolni :K

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#248) szbalogh válasza Giovan! (#247) üzenetére


szbalogh
őstag

Haha igen, sokkal viccesebb. Duóban egy gold I-es dobott alám gránátot a végén 2v2-ben :DDD
Szerencsétlen szerintem nagyon izgulhatott. Kilőttem ez egyik ellenfelet aztán mennünk kellett, mire lesebeztek. Ő pont dobta volna a gránátot de közben felém fordult hogy felgyógyítson... :C Aztán ki kellett mennie a fedezékből és lelőtték.
Még csak gold III-ban vagyok szólóban. Épp írtam volna, hogy már a billentyűzetkiosztást is megszoktam... De egy solo 1v1-et buktam el amiatt, hogy nem tudtam gránátról valami lőfegyverre váltani időben. ELdobtam vagy 3-4 gránátot mire rájöttem, hogy rossz gombot nyomok :O Hiába a végén nehéz megőrizni a hidegvért.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#249) glutamin válasza kiezTe90 (#41) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem gy ipega 9055-os kontrollerem van. Ide meg nem birtam rendesen beallitani. Rockstar jatekok alatt tokeletes (minimalis lagja van csak)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#250) szbalogh


szbalogh
őstag

Első meccs egy új egérrel :D

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.