Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) regener válasza hati (#650) üzenetére


regener
veterán

Nekem valahogy jobban bejön mint a PC-s, lehet a botok miatt ;]
Vagy mert elindul alaplapival is :))

(#652) Pahli válasza regener (#651) üzenetére


Pahli
tag

persze, a pc-s az egy rakat szar. Játszhatatlan. Már csak a kínaiak nyomják. A mobil viszont nem rossz.

(#654) lkristóf válasza Pahli (#646) üzenetére


lkristóf
senior tag

Milyen rankba vagytok?

(#655) ben11


ben11
őstag

Mára elég volt ennyi. :)

(#656) lkristóf


lkristóf
senior tag


Lassan csak meg lesz az az ejtőernyő! :DDD

(#657) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Üdv. Az egész rankinggal az a bajom, hogy nagyon támogatja az unalmas játékstílust. Sokkal jobb a játék, ha belemegyek random csapattal egy intenzívebb területre, miközben a rankingnak pont ez árt a legtöbbet, mert 60%-ban ott leszünk az első 20 áldozat között. Azt meg persze nem értékeli túl, ha a maradék 40%-ban középmezőny vagy chicken dinner környéke megvan durvább killcounttal, egyszerűen többre pontozza azokat a játékosokat, akik egy kő árnyékában heverésznek alkalmanként fél órát kockázatvállalás nélkül.

Szóval morális válságban vagyok, ér-e annyit a rang, hogy az utolsó izgalmas percekért 20 perces üresjáratokban sunnyogjak, <<ilyen visszafogottan>>, csak azért, hogy később <<több hasonló módon felsunnyogott magasabb rangú camperrel lessük egymást a fűben heverészve>>

Telefonon játszom, úgyhogy eleve nem erőltetem a tökéletes eredményt, néha úgyis belecsörög valaki a játékba. Illetve nagyon ritkán notebookon, hivatalos emulátorral, de annak nem sokan örülnek :)

(#658) hati válasza -NoVa- (#657) üzenetére


hati
addikt

Ez a játék a túlélésről szól. Ha harcolni akarsz, akkor arra vannak más játékok vagy játszol ezen harcolósat és nem nézed a rankodat. Ha alacsony rankban maradsz, akkor lesz sok sikerélményed, mert kapod a sok bot-ot. :)

[ Szerkesztve ]

(#659) -NoVa- válasza hati (#658) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hát, 100-ból 1-4 számára szól épp a túlélésről, a többiek max megpróbálják. Most is mentem egyet, az Abandoned Resortban kezdtek Sanhokon, 3 fős lett a csapat, talán Arabok. Az egyiket instant némítottam, egy visítozó 12 éves bármilyen nyelven idegesítő. A másik hamar meghalt, a kissrácot felélesztettem, túlélte a resorts kipucolását, majd az első érkező újabb csapat leszedte. M416A-val dolgoztam, 4x scope, később egy SKS + 6x párost szedtem még mellé össze, aztán követtem a zónát. Végül egy híd tövénél lett vége. Mindenkit leszedtem, az utolsó túlélő a hídon maradt, én alatta. Volt nálam 2 adrenalin, 4 energiaital, és 3 painkiller, úgyhogy kivártam :)

Csak épp ha egy ilyenre jut kettő olyan, ahol nem találok fegyvert időben, akkor a ranking szerint negatív az össz eredmény. Vagy network lag, telefonhívás, bármi, és megint marad az átlagos Gold rank.
Szóval nem a játék rossz, hanem a pontrendszere nem tükrözi a tudást.

(#660) Pahli válasza -NoVa- (#657) üzenetére


Pahli
tag

annyi embertől hallom ezt vissza, "ez a játék a túlélésről szól". Vicc. Abban mi a kompetitív, hogy kempelsz egy sarokban, vagy a fűben fekszel? Cod2 ben kempelhettél várva a killre majd miután megöltél valakit 10 sec után jött a headshot. Soha az életben nem tanulsz meg sem lőni, a játékintelligenciád nem fejlődik, taktikai/stratégiai érzéked 0 marad, helyzetfelismerés szintén. A reakcióról nem is beszélve reflex/kognitív szinten. És ez kb mind platformfüggetlen. Teljesen mind1, min csinálod, ha építed magad, "meghálálja a játék/játékok" és a tranzíció másik gambe sokkal kisebb problémát fog okozni, nem csak azonos zsanrán belül. Az szimplán "bad game design" hogy kempelhetsz 10 percet dupla csövűvel azt megnyered attól még nem leszel, jobb, nem fejlődsz. A túl sok casual implementáció egy játékban azt eredményezi, hogy totál elveszted jobbá válásnak az igényét és ha nem nyersz akkor egy random faktorra fogod, hogy azért nem nyertél, aztán amikor nyersz, akkor te vagy a király. És a szomorú, hogy kb. mindenki nyerhet ha pl. rászűkül kedvező helyen. Quake, ott már csak a hardcore réteg játszik, lehet, hogy az első 100 órában nem lősz senkit, de miután meg lesz az első kill, akkor már nem fogsz magadra ismerni, játékintelligencia terén és ezt mind beépítheted majd más játékokba.

én azt sem tudom melyik gombbal kell feküdni, szóval ha jó akarsz lenni valamiben ne kempelj, crownos-ok is ugyan olyan csírák kempelnek össze-vissz, oszt ha éppen nem a szerver ellen játszol (azaz nem laggol) az awm-be egyből esik. Minimum ketten nyomjátok mert ott a társad sokban tud segíteni és csapassátok keményen, mi minden dropra rámegyünk általában 2 nagypapival szoktam csapatni. Mi ezt csináljuk dia szinten. (jelenleg nem nyomjuk mert emuval nagy a szerver lag) és szinte csak a sanhok néha kis erangel. Miramar hulladék.

ha meg csak valami jelentéktelen státusz jelölésre vágysz, ami nem azt jelöli hogy milyen jó vagy, hanem hogy mennyit játszol, akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#661) szbalogh válasza -NoVa- (#657) üzenetére


szbalogh
őstag

Többnyire sunnyosgósan játszom, tegnap fel is kerültem diamond 5-be... nem sokat játszom mostanában. Ja meg egyedül nyomom a 4-es meccsekben :B
Viszont volt egy kör aminek az elejéről lemaradtam, a többiek meg elvittek pocsinkibe... Gyorsan az AR sörétest tudtam felkapni és sikerült 6 killt csinálni pár percen beül de aztán engem is elkaptak. Meglepő módon 30 pont felett volt az összesített eredmény. Szóval úgy tűnik, hogy az agresszív játékot is jutalmazza valahogy a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#662) szbalogh válasza Pahli (#660) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem értek Veled egyet :) Én is öreg vagyok és a reflexeim sem jók, a gépem se valami erőmű így sokkal tovább jutok ha egyedül óvatosan játszom, nem visz a többi majom veszélyes helyzetbe, mint amikor nem kell alkalmazkodni máshoz és a saját tervem szerint tudok mozogni. Azt azért sejtem, hogy magasabb szinten ez már nem lesz elég, kell majd valami jó csapat.
Nyilván dropra se megyek soha, viszont ha nyílt terepre esik, akkor várom a szomszéd hegyről lesből, hogy menjenek oda az agresszívak :)

Nick: HE_Storm

(#663) hati válasza Pahli (#660) üzenetére


hati
addikt

Mert arról szól. A killekrre alig ad pontot, szemben egy top 10-es helyezésért. Volt már egymás után azonos helyezésem (top 10-es), az egyik 1 killes volt, a másik talán 3-4. Az egyik 20, a másik 24 pont volt. Arányaiban, az a plusz kill, alig számított. Ettől függetlenül, aki háborúzni akar, az játszhat azt. Nincs megtiltva. :)

(#664) lkristóf válasza hati (#663) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szerintem aki háborúzni akar annak ott vannak az arcade módok. Én amikor megyek egy squadot enragel pályán akkor általában örülök ha a vége fele még 1 társam életben van. Előbb is olyan meccs volt, hogy egyedül lettem 2.

Az elmúlt napokban fordult elő olyan, hogy egy házban hasalva húztam meg magam egyedül.Olyan 3-4 perc múlva egy squad érkezett meg kocsival. Kiszálltak a kocsiból és mindenki az én házamat kezdte el gránáttal dobálni, pedig körülöttem több ház is volt! :DDD A gránátoktól nem haltam meg de mikor bejött egy azt likvidáltam de a többivel nem bírtam el. Nem hiszem el, hogy kilátszódtam vagy bármi is jelölte volna, hogy ott vagyok abban az épületben, ugyan is gyalog jöttem, és szerintem senki sem látott. De merem remélni, hogy nem csaltak. :)

(#665) -NoVa- válasza hati (#663) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem olyan tiszta a helyzet. A tegnapi chicken dinnerem 10 kill, 1 revive, 1500 damage, 190 heal, 25 perc, sSs grade, 29 pont.
Ehhez képest pár napja 3. helyezés, 5 kill, 0 revive, 570 damage, 50 heal, 32 perc, Ss grade, 75 pont. Lehet fejvakarva számolgatni, mit értékelt a játék.

(#666) lkristóf válasza -NoVa- (#665) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szerintem kisebb szinten több pontot ad rosszabb eredményre is nem?

(#667) hati válasza -NoVa- (#665) üzenetére


hati
addikt

75 pont? Azt max goldig adhatja. Crownban jó, ha 20-at összekaparsz majd egy meccs alatt.

(#668) -NoVa- válasza lkristóf (#666) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ránéztem alaposabban, a legutóbbi patch utáni első pár játéknál nem hozta át minden statomat, és visszavágott 1300 pontos bronze-ra. Aztán másnap már újra a patch előtti 2700 körüli volt. Profi munka:)
Igaz, a BT füleskezelést is elrontották a patchhel, phone call módba kapcsol azóta a játék, 64 kbit mono. Be kell dugjak vezetékes fülest játszani, mint dédapáink.
De az továbbra sem jó, hogy épp nem játszom azért, mert nem biztos, hogy 3 gyerek mellett be tudom fejezni a fél órás kört, ha meg kilépek, durva minusz.

(#669) KFORboy


KFORboy
senior tag

Majd valaki biztos elmagyarázza nekem, hogy miért jó a rankra verni...

Én fizetnék azért, hogy bronz legyek újra... :U

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#670) lkristóf válasza KFORboy (#669) üzenetére


lkristóf
senior tag

És az miért jó, hogy bronzba 30 botot megölsz aztán free win. :DDD

Én múltkor egy elég jó csapattal találkoztam igaz én nem velük mentem, de a végén találkoztunk és 4v1 maradt, így is az utolsó megölte 2 csapattársam de elsők lettünk!

Ha a játék célja az, hogy első legyél és ha ehhez az kell, hogy bujkáljak a házakban, kússzak a földön sziklák mögé, nem gond. Szerintem jó móka az amikor hallod, hogy ott vannak körülötted és nem tudod, hogy melyik ablakon vagy ajtón fognak rád rontani, izgalmas tud lenni.

Ja és közben meg lett az a fehér ejtőernyő. Így kicsit különlegesebbnek érzem magam. :B Bár becsúszott múltkor egy 70 akárhányadik hely, mert hárman rám futottak és senki sem segített, pedig ott voltak a közelben a többiek és így -22 pont. Hamar vissza lehet esni ha nem bújsz el időben, és nincs szerencséd.

[ Szerkesztve ]

(#671) hati válasza KFORboy (#669) üzenetére


hati
addikt

Menj át amcsi vagy ázsiai régióra és ott megint bronz leszel és lesz sok killed a botok ellen.

(#672) KFORboy válasza lkristóf (#670) üzenetére


KFORboy
senior tag

Igazából ez egész hamar megváltozik... Vagy legalábbis mikor mi elkezdünk játszani akkor aznap 20 kör legalább lemegy.

Magasabb szinten inkább a csalók, emulátorosok száma nő mintsem a játék élmény.

Én / Mi ezért játszom-unk... Hogy jólérezzük magunk, dumáljunk, és közben játszunk.
Amm amit te csinálsz az kempelés és még összeszokott csapatod, társaságod sincs...
Ezt inkább hadne minősítsem :U

És nem, a szememben semmi előnye nincs a ranknak, ott feszíteni Crown meg Conquer között, vagy épp visszabukni Plat vagy Dia (nemtommár mi van alatta)

Senkit sem érdekel ! Pont lex@rja mindenki ! Nem vagy szpesöl sznóflék, pláne nem emiatt, csak egy játékos a többi között :)

A Skinek meg nevetségesen bénák, de én csak örülök mikor valaki neon narancsban vagy hófehérben feszít vagy a Ghillie alól rikít a neon narancs puska... 300 méteren belül pillanat elkapom mint mindig...

Ellenben annál gyakoribb mostanában a feszkó, csapaton belül is mikor jól láthatóan Recoil Hackkel tolja a srác meg Emulátor, aim, colum hack, wall hack (bár ez a béna LoD miatt natúr is megoldható) és még sorolhatnám...

Sajnos van kolléga aki ráfeszült a rankra... És összességében csak ront a játékélményen az ilyen sutyerákok miatt keletkező feszkó végett ami társaságon belül csapódik le.

Ha legalább lennének Classok, szintezések, stat up vagy valami bónusz, valós előny a szintekkel... De nem.
Semmi jutalmazás, a skinek is bénák... Csak a feszkó ered belőle.

Tegnap estefelé egy buta piTSával is kerül összefutni random aki olyan szinten felhúzta saját magát ugyan ebben a témában, meg ajnározta, hogy sorry hogy ő sokkal jobb meg társai mert Crown X és menne is tovább Crown Y-ba :DDD

Mit ne mondjak, kilépés, friend list törlés...

De felőlem lehet e-péniszezni... De racionális érv nincs a rank mellett, csak erőltetett handabanda !

További jó sarokban kuporgást !

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#673) lkristóf


lkristóf
senior tag

(#672) KFORboy

Köszi meglesz, te neked is sok sikert a csata közepébe való beugráshoz és a hamar meghaláshoz. :DDD

Ha nincs is jól összeszokott csapatom vannak olyan külföldi ismerőseim akik ha fent vannak mindig invitálnak squad játékmenetre és szövegesen kommunikálunk.

Lehet te így élvezed a játékot más meg úgy! Ennyi! :P

[ Szerkesztve ]

(#674) hati válasza KFORboy (#672) üzenetére


hati
addikt

Nem értem a problémát. Mindenki nyerni akar, csak kinek ilyen, kinek olyan módszere van rá. Aki meg nyerni sem akar, az meg csak nekem jó, mert jó látni, amikor 5 perc után, 30 hülye már lelövette magát. 😃

(#675) lkristóf


lkristóf
senior tag

(#676) hati válasza lkristóf (#675) üzenetére


hati
addikt

Kedves Özvegy!

Férje a háború 5. percében elesett, de volt 10 killje.

Üdvözlettel,
a bajtársa, aki viszont túlélte, de csak 1 killje volt. Pont jókor.

(#677) Balázs1621 válasza KFORboy (#672) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Ilyen hackek vannak a MOBIL verzióban? :Y :W

(#678) _CICAFIU_ válasza Balázs1621 (#677) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Keress rá youtube-on. Sok videó van a mobilos csalásokról/csalókról. Remélem bannolják az összeset de félek hogy hiába a report. :/

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#679) Giovan! válasza lkristóf (#673) üzenetére


Giovan!
addikt

A pubg nekem mindig is a bújkálásról, suttyomban gyilkolásról és a campelésről szólt. Ez egy ilyen játék, épp ezért szeretem. Gondolkodni kell. Ha a schoolhoz ugrassz, vagy fegyver mellé esel és ledarálhatod a többi Rambót, vagy kapsz egy scope-ot és szétlőnek. Nem látom be ez miért lenne jó és élménydús, de gondolom ha sokszor csinálod, az esetek egy részében túléled.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#680) szbalogh válasza -NoVa- (#668) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem anyósom problémázik, hogy amikor látogatóba jön nem ülök velük az asztalnál és bazsajgok, hanem PUBG-zek... pedig szerintem tök nyilvánvaló, hogy azért jön, hogy a két gyereket lefoglalja és végre nyugodtan játszhassak :) Muszály lesz ezt megbeszélnem vele ;]

Nick: HE_Storm

(#681) T. I. válasza szbalogh (#680) üzenetére


T. I.
senior tag

Ismerős helyzet. ☺
Mocsok játék ez a PUBGm, hogy negyvenhez közeli, értelmiségi emberekből félórákra befordult, játékfüggő kamaszt csinál. 😂

(#682) hati válasza T. I. (#681) üzenetére


hati
addikt

Izé, velem is ez van. :B

(#683) ben11 válasza szbalogh (#680) üzenetére


ben11
őstag

Hehe. 2 gyerek. Max este fu időt egy-egy quick gamere, vagy másnap hulla vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#684) -NoVa- válasza Giovan! (#679) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mindenkinek lehet saját személyes élménye és preferenciája egy játékkal, az természetes. Az, hogy a pontrendszer egyféle stílus felé tereli a játékost, az már designprobléma. Lásd pl Deus Ex: Invisible War, ahol a játék nagy részén szellemként végiglopakodhatsz, vagy épp terminátorként mészárolhatsz tetszőleges skálán a kettő között,, a játék szinte bármit megenged, és támogat. A bossfightokat viszont egy kontraktorcég csinálta, ahol nem voltak ilyen tapasztaltak a designerek, így teljesen szemtől szembe küzdelemorientált harcot készítettek, ami egy erre egyáltalán nem upgradelt karakterrel szinte lehetetetlen akadályt teremtett, és teljesen felborította a játékmenetet is. Elismerték, totális tervezési hiba.
A Dishonored viszont egy kiváló példa rá, hogy tud ez működni, akár egyetlen gyilkosság nélkül végigjátszható, és élvezetes.

A PUBG magán a játékon belül ezt jól oldja meg, a fegyverek sebzése, szórása, a célzás, mozgás, lövedékfizika, és sebesség az kiegyenlíti az esélyeket egy géppuska és egy sniper között, de totálisan szemet huny afelett a tény felett, hogy alapvetően egy szerencsejáték mechanikájára épül. Ma reggel pl óriási szerencsém volt, hogy a sok darálós kezdésben megtanultam rendesen mozogni, szűk helyeken kihasználni az összes fedezéket, és közelharcban túlélni, így ököllel győztem UMP ellen, és lett fegyverem. Végül 4. helyről lőtt ki egy level 3 armoros AWM-es player szemtől szemben, miközben oldalról egy M24 puffogott, nyílt füves területen kerülgettük egymás lövéseit egész sokáig.

Összefuthattam volna az első percben is ugyanazzal, tudott mozogni, tudott célozni, az úgy ugyanolyan veszélyes egy pisztollyal is, mint feltápolva. Ott csak egy távozik a helyszínről, a másik meg bukik jópár pontot, pedig kifejezetten jó élmény nagyjából hasonló képességű ellenféllel intenzív harcban részt venni vesztesként is. Az M24-es player inkább háttérzaj volt, kezelhető, tudtuk, hol van, nem talált fejre, sokat lőtt mellé, A másik turista kicsit arrébb heverészett egy domboldalon, és remélte, hogy nem látta meg senki. Gondolom napozott, és várta a biztos 2. helyet.

(#685) Giovan! válasza -NoVa- (#684) üzenetére


Giovan!
addikt

Persze, ezzel tökéletesen egyetértek. A 672-es hsz viszont nem éppen erről szólt.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#686) KFORboy válasza Giovan! (#685) üzenetére


KFORboy
senior tag

Hosszabb lett mint akartam, de így átfogóbb mindenkinek a gondolatmenet;

Azt hiszed, hogy az aki nem egy sarokban gubbasztva tölti az időt azért, hogy nyerjen pár semmire se való pontot, az megy halomra lövetni magát a csőcselékbe ?

Az már igen...

Azt látom itt fórumon, hogy mi az ismerőseimmel igazán szerencsések vagyunk, mert mi JÁTSZUNK, jól érezzük magunk.
Társalgunk, néha baromkodunk, ha meg helyzet van, reagálunk.
Win van, örülünk neki, aztán jöhet a kövi, mert mi a játékért játszunk, nem egy nem létező eredményért ami még e-pénisznek se jó, mert rajtad kívül senkit nem érdekel :")

Tulajdonképp a legrosszabb nektek, ahogy látom, hogy igazán nincs kivel játszanotok... Random formákkal nemigazi az élmény, amit megosztotok, nincs puffogás vagy rötyögés a lobbyban meccs után vagy spectateben (appropó spectate, ha engem kilőnek, én vagyok a második pár füle és szeme a kollégának és viceversa, nem instant kilépés...)

A PUBG erősen squad orientált és kötelező a kommunikáció !
Töltelékkel vagy kukákkal hatványozottan romlik az egész... Hát még duoban vagy soloban.
Révén bárki hibázhat, és akkor nincs második esély.

Ha valakit szedni kell ott az esetek túlnyomó többségében kell az aki szed és valaki aki fedez...
Ez csak squadban valósul meg.
Minden más esetben egyetlen ellenség tökéletesen le tudja fogni az egészet aminek a vége hogy vagy kivérzik a knockos vagy a szedővel együtt levarrják, minden más csak szerencse (legalábbis ezen a szinten)

Igazából nem akarok komolyabban belemenni, itt nagyon nem egy kategóriában mozgunk...
Pedig mi is csak hétköznapi dolgozó emberek vagyunk, casual gamerek.
De itt egy igazán béna perspektíváját, oldalát toljátok a játéknak ami a legkevésbé adja a teljes élményt, mégis megy a világmegváltó szónoklat meg a printscreen hogy Uuuu top 5-10 meg win...

Whatever...

Most bedobom ide a mai napi hentet ami minden másodikra win, vagy a tizen-X killt vagy a poén gerillázásunk KORJP szerón mert kolléga megakart csinálni egy küldit (mellesleg ott kezdő szint ellenére alig volt bot, kiírtottuk szegény noobokat tizen huszon killekkel zárva, én még kellemetlenül is éreztem magam miközben azért keserédesen de nevettünk...)
Akkor én most Supreme MuDDhafaka vagyok és Isten?
Vagy ez érdekelni is fog valakit ?

Pls...

Mi csak jól érezzük magunk, de azt nagyon.
Mert a lényeg, hogy ismerős formák, együtt, és mellette van mit babrálni mint játék.

A PUBG egy játék, méghozzá "társas játék" semmivel sem több !
Ha nincs társad benne, önmagaddal sakkozol és önmagaddal beszéled meg a dolgokat...
De ez egyrészt qrva gáz, másrészt bipoláris személyiség zavar !
Nem pálya...

Hát még mércének használni, meg olyan pozícióból osztani a lapot aki csak pár beszokott épület sarkait vágja mint időtöltés, hogy nagynehezen beleszenvedje magát a top 10-be... ennyit látott a játékból és ennyi neki a játék :U

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#687) lkristóf válasza KFORboy (#686) üzenetére


lkristóf
senior tag

:))

Nem is értem miért kerülhetett a játékba a solo mód ha squad orientált meg társas játék, biztos a fejlesztők elnéztek valamit a specifikációban.

;]

Akkor én most Supreme MuDDhafaka vagyok és Isten?
Sajnos nem, elég szánalmas ha új szerver kell egy küldetéshez. :P

[ Szerkesztve ]

(#688) cd334 válasza KFORboy (#686) üzenetére


cd334
tag

Szerintem a te álláspontod is csak egy vélemény. Neked így tetszik ez a játék, másnak máshogy. De azért mert másnak más ad a játékban örömet, még nem kéne azt lenézni. Le lehet szállni a magas lórol.
Az meg hogy mi volt a játékkészítők szándéka, szerintem fogalmad nincs. Azért jó ez a játék mert sokan sokféleképpen játszthatják, nincsenek lekorvátozva csak sqadra vagy bármire, ott vannak a rövidebb mini játékok is.

Casual játékos vagyok családdal, nincs időm arra, hogy társasággal megbeszélve egyszerre nyomjam. Napi egy max. két játékra van időm. Az duoban szoktam lenyomni általában random arcokkal, mert játék közbe nincs esélyem beszélni, mert vagy melóhelyen nyomom, vagy már amikor alszik a család. Néha jó társakat dob a gép, néha nem, amikor nem, akkor sincs gond, mert 1 vs 2 szitut még meg lehet oldani. Stabilan az esetek 95% top10 eredményt érek el.

Én kemper vagyok, igyekszem kihasználni a dolgokat, stratégiázni, megismerni a helyszínt(az egészet, próbálok mindig máshova ugrani, hogy felfedezzem az egészet) és az ellenfelek helyzetét és ehhez igazítani a harcmodort és ezt nagyon élvezem.

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#689) Giovan! válasza KFORboy (#686) üzenetére


Giovan!
addikt

Én csak öcsémmel játszom, folyamatosan mozgásban vagyunk a mapon, pláne mióta bejött a Sanhok (nem is sikerült még visszavergődni platinába sem ebben a seasonban). Nem azzal van a baj, hogy te úgy játszol ahogy, hanem azzal, hogy nyomod itt leereszkedő stílusban a “bölcsességed”. Rajtad kívül bizonyára senki nem érzi jól magát a topikban, ahogy haverjai sincsenek rajtad kívül senkinek a világon :(((
Arról már ne is beszéljünk, hogy látatlanban, ismeretlen embereket ítélsz meg a saját hibás prekoncepciód alapján.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#690) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Casual + család stimmel, solo vagy random 4 fővel, kikapcsolt mikrofonnal. Külön élvezem, hogy mindig más stílusú társakkal is kialakul hamar együttműködés, és a többiek mozgását olvasva összehangolódik a taktika, vagy eldől hamar, hogy ez nem csapat, és nehezített single player lesz.

Tegnap behívott duo-ba friendlistről egy magyar, aki valamikor régebben jelölt be 4 fős random teammatch végén. Látványos volt a különbség.
Menekült mások elől, ha nem tudott, akkor közelharcban pontatlanul lőtt, menteni kellett. Egyszer talált valakit, aki nem látta meg, és nyugodtan leszedte, amúgy inkább csak bújt, kerülte a közvetlen összecsapást. A vége felé amikor a kör szűkült, a buggyból kiszállva nem rohant, hanem hasalt, leszedték. Ez platinára (sok játékkal magasabbra is) elég, szóval így kell kezelni a rankingot.
Oldalról kaptam egy sorozatot fejre kb 50 méterről, amikor épp elintéztem volna a campert, aki kilőtte. Túlságosan ráfókuszáltam a vadászatra, tudtam hol van, kiürítette felém a fegyverét, én meg a fal túloldalán épp befejeztem a tárcserét, de ezalatt nem néztem körbe. Amatőr hiba... :)

(#691) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Ebédszüneti gyors randomnak kaptam 3 társat, akik mentek és lőttek, és más fölösleges dolgot nem csináltak. Ugrópont a Military Base, onnan lesöpörtük a környéket. Konkrétan senki sem gugolt le, senki sem hasalt le, senki sem állt meg, max pillanatokra lootolni. 19 perc alatt megvolt a chicken dinner, 28 killt csinált a csapat. A már jól bevált silenced Vector 2x scope, silenced M416 6x scope párossal, mindkettőn extended quickdraw mag, level 2 armorban, de összesen 11 damage-t szedtem össze. 1 revive volt még az elején a csapatban, azt nem láttam, nem mindenki pont ugyanoda ugrott.

(#692) Pahli


Pahli
tag

haha, ma nyomtam egy élőpajzsosat, ilyen acsi nincs?

(#693) Giovan! válasza Pahli (#692) üzenetére


Giovan!
addikt

Csak kérdezem, a pajzsod tudott róla hogy ő most pajzs lesz, vagy csak afkolt? :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#694) lkristóf válasza Pahli (#692) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ez jó! :D

Én meg elbújtam ismét. [link]

(#695) Giovan! válasza lkristóf (#694) üzenetére


Giovan!
addikt

De nem érted hogy ez nem szórakozás!? ;]

Grat amúgy, ennyi lőszerrel csoda hogy nem fogytál ki a végére :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#696) Pahli válasza Giovan! (#695) üzenetére


Pahli
tag

nem is tudtam hogy a doom-os kódok itt is működnik...

(#697) lkristóf válasza Giovan! (#695) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ja én is utólag néztem, hogy csak ennyi maradt. Amúgy meg a környékre ugrottam és ennyi cuccot sikerült felmarkolnom elbújás előtt. :DDD Mindvégig sisak nélkül voltam, egy valakit még előtte megöltem míg ennyire szűkült a kör, de rögtön odébb kellet állnom mert hátba lőttek hasalás közben.

(#696) Pahli Hova kell írni, nálam nem jó. :B

(#698) szbalogh válasza KFORboy (#686) üzenetére


szbalogh
őstag

Én profi játékos vagyok és azt élvezem ha az olyanok, mint Ti halomra lövik egymást és a végén én nyerek. ;) Még szerencse, hogy vannak ilyen társaságok ;]

Nick: HE_Storm

(#699) szbalogh válasza lkristóf (#694) üzenetére


szbalogh
őstag

Ilyen videót ne tegyél fel, mert egy életre megbélyegzed magad :DDD

AMúgy milyen beállításokkal tudtok ilyen szépen menteni videót? Nekem a Tencentes beépített valami 20 másodpercenként ment egy képet... :U

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#700) SzentIsten válasza lkristóf (#694) üzenetére


SzentIsten
újonc

Gondolom gyerekkorodban nem bújócskáztak veled és most éled ki magad.
Unalmas a játékstílusod, és jobb játékosok ellen nem is eredményes. :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.