Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Scale válasza mark! (#150) üzenetére


Scale
őstag

Azt hittem a ros előbb volt mint ez, bár ugye az mobilra van, ez meg pcre jött előbb.

(#152) Micsurin válasza mark! (#150) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha... battleroyal, van benne ak , m4 tiszta copy :DDD Jézus...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#153) Nashaba válasza Micsurin (#152) üzenetére


Nashaba
tag

Tuti benne van a Tencent keze is mert nagy a verseny közte és a Netease között.

(#154) Micsurin válasza Nashaba (#153) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egészen biztos, mondhattok rossz májúnak... de el kell ismerni a Rules of Survival nem egy iparos munka copy paste.
Sőt sok tekintettben lehet jobban teljesít mint a PUBG mobile.... Nem akarok méregetni... annyit mondok nem pofátlan copy mint pl a "Mobile Legends" ahol a hős skinek is lopottak...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#155) mark! válasza Micsurin (#154) üzenetére


mark!
őstag

nem az ötlet miatt perelik őket, hanem a pálya részletei, a fegyverhangok és azthiszem a házak miatt. (ugyanolyan felépítésűek és ugyanúgy néznek ki, ha jól vettem ki)

>

(#156) Nashaba


Nashaba
tag

Nekem alapvetően az a fura, hogy miért most? November óta elérhető a ROS és addig nem volt gáz?

(#157) D013 válasza Nashaba (#156) üzenetére


D013
aktív tag

Azért meg ki akarják irtani a konkurenciát. Mert persze a PUBG az az "igazi batteroyal" (khm), de azért pl a ROS jobban megy gyengébb telefonokon, szerintem mobilbarátabb pl hogy nincs annyi féle lőszer stb. PC-n mondjuk állítólag nagyon sok a cheater, nem próbáltam. A PC-s PUBG-t tegnap vettem meg, nekem eddig sokkal jobban bejön mint a Fortnite, de a gépemet zabálja is (eléggé kavarnak a ventik hogy meglegyen az 50-60 fps). Ami biztos hogy a Fortnite ingyenes, és a gépigény az fele. A ROS PC ingyenes, ráadást HD3000-en elindul...

(#158) Scale


Scale
őstag

Már a héten bekerülhet a 0.4 globál verziója a szerverekre. [link]

(#159) konci79


konci79
őstag

Sziasztok.
Valaki tudja melyik domb alatt van az óvóhely szerű létesítmény? Lépcsőn lehet lemenni,az istenért se találom...

(#160) MarkusSchulz válasza konci79 (#159) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Shelter

[link]

de van hasonló a Shooting Range-n is

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#161) konci79 válasza MarkusSchulz (#160) üzenetére


konci79
őstag

Köszi,nagy nehezen meglett :)

(#162) konci79


konci79
őstag

Néha kell a siker,tegnap is ma is :)

(#163) Giovan!


Giovan!
addikt

Ma elültettem egy Daciát a játékban, remélem kihajt :D

Bocs a fos minőségért, i6-on sajnos csak így fut el :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#164) chapwees válasza Giovan! (#163) üzenetére


chapwees
tag

:C

(#165) mark!


mark!
őstag

újraraktam telómat de nincs kedvem letölteni a játékot :DDD tudom hogy felbsznám magam 3kör után 😂

[ Szerkesztve ]

>

(#166) Nashaba válasza mark! (#165) üzenetére


Nashaba
tag

Ah, engem nem tud felmérgelni akárhogy sikerül:D Kivéve ha 3 perc után megölnek, akkor picit.

(#167) Micsurin válasza mark! (#165) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Számolom a napokat meddig bíród! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#168) szbalogh


szbalogh
őstag

Sziasztok! Aktív játékos jelentkezik :D

Nick: HE_Storm

(#169) szabacsik


szabacsik
őstag

Frissítésről van valami hír?

/\____/\

(#170) Scale válasza szabacsik (#169) üzenetére


Scale
őstag

Hát van ingame egy számláló (aminél kapod a rewardokat), ami szerint most pénteken lesz belőle valami.

(#171) chapwees


chapwees
tag

Azért olyan nagy újítások nem lesznek ebben a 0.4-ben, jobb lett volna ha mi is megkapjuk a 0.5-öt, de ezek szerint arra megint lehet hónapokat várni. :O

(#172) Scale válasza chapwees (#171) üzenetére


Scale
őstag

Hát nem tudom, de szerintem rohadt sok újítás ez egy f2p játékhoz képest, és mennyiségen is jó sok, én speciel ennek is nagyon fogok örülni :K

(#173) szbalogh


szbalogh
őstag

Emulátorban játszom. Miért van az, hogy néha lehet kúszás közben kanyarodni néha pedig csak akkor tudok fordulni ha nem kúszok előre? Ha elteszem a fegyvert akkor is hol így hol úgy.

Nick: HE_Storm

(#174) chapwees válasza Scale (#172) üzenetére


chapwees
tag

Nem azt mondom, hogy F2P-hez képest nem jó ez a frissítés, hanem hogy már most el van maradva nagyon sok mindenben az odakint már live verzióhoz képest, pedig még ki sem jött a mi kliensünkön. Ha azt vesszük hogy alap funkciók kerülnek be, amik az eredetiben, meg a kintiben már bent vannak, akkor már jóval kisebb frissítésnek számít ez. Ha F2P ha nem (jelzem valószínűleg kerül majd be fizetős tartalom), a (jelenlegi) teljes játékot várja az ember, arra meg még várhatunk pár hónapot.

(#175) szabacsik


szabacsik
őstag

Én csak azért várom mert remélem hogy jobban fog futni mert jelenleg szinte élvezhetetlen úgy 15perc után. Oké csak egy "szar" xz-m van de na. A remény hal meg utoljára.

/\____/\

(#176) chapwees válasza szabacsik (#175) üzenetére


chapwees
tag

Elvileg javítanak az optimalizáción is, de a 0.5-ön tuti jobb az is... Én nem sírok, S8-on teljesen jól fut, a kis kijelző miatt meg nem is nagyon várom, hogy Z3C-n jobban teljesítsen, de elég sokan vannak akiknek nem csúcs/csúcs közeli HW-el ellátott telefonja/tabletje van, szóval ebből a szempontból is jobb volna a legújabbat megkapni, nem a "régi" verziót...

(#177) Nashaba


Nashaba
tag

Na, majdnem megvolt életem első csirke vacsija csak pont rosszul időzítettem - soroztuk egymást az utolsó sraccal a végén, majd mind talált csak neki jobb volt a mellénye és pontosabb volt nálam. :DDD Lehet ha nyugton maradok nyerek de sebaj, jó volt.

(#178) mark! válasza Nashaba (#177) üzenetére


mark!
őstag

az 1v1-ekből lehet tanulni a legtöbbet. az a lényeg igazából hogy nemszabad stresszelni, akkor csak roszabb lesz.

>

(#179) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Aki emulátorral játszik mit használ?

Peek&Fire-t bekapcsoltátok? Még nem próbáltam, de azt írják hasznos lehet mobilon is.

Üdv:
Laci

(#180) Scale


Scale
őstag

Amúgy holnap hajnalban lesz vmi karbantartás, lehet előkészítése az updatenek.

(#181) szbalogh válasza jokerone (#179) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem a Nox jött be. A Memu se rossz.
Be van kapcsolva.

Nick: HE_Storm

(#182) Nashaba


Nashaba
tag

Akit érdekel esetleg annak jó opció lehet a Phoenix OS ami egy Android x86 variáns - sokkal jobb a játék sebessége vele. :)

ZedMester: IGen, sajnos elbaltáztam, mert becéloztam és nem jött elő akkor. Mire visszavettem a célzást kinyitotta az ajtót és már kb. veszett volt mert előnyben volt és én is inkább soroztam, pedig lehet jobb lett volna visszabújni. Viszont előtte volt egy jó killem, arra büszke vagyok: fentről egy ház felső emeletéből becélzott egy srác és azt hittem, ott végem. Visszavonult tölteni, amennyire tudtam felgyógyítottam magam és besurrantam az ablak alá. Nem volt nálam rendes gránát már sajnos (el kellett használjam valakire, akit végül elkapott a kör de majdnem elvitt engem is) csak egy füst. Gondoltam: ezt ő úgy sem tudja, így bedobtam neki én pedig elindultam felfele a lépcsőn. Hallottam hogy előtte gyorsan elszaladt így már készenlétben álltam: teljesen lefagyott, gondolom a robbanástól és a sercegéstől nem hallotta hogy jövök és így elkaphattam. Ő volt az ötödik és egyben utolsó killem abban a körben. :DDD Néha úgy elmondanám nekik, hogy jó meccs volt, ne csüggedj,

[ Szerkesztve ]

(#183) MarkusSchulz válasza Scale (#180) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

0.4.0-s update

changelog:

1) Add a variety of entertainment games, faster pace and shorter single game time to bring about speed chicken experience.(win faster)

2) new training field function, you can practice shooting, driving and other in the training ground Skills, more ways to exercise chickens.(practice range to win more)

3) Add a dusk weather system to provide more diverse battlefield experience.

4) Add growth tasks, when players reach a new rank, they can receive growth awards and challenge new rank tasks.

5) new to follow the skydiving function, to lead the novice easier.

6) new follow-up function, no longer afraid of teammates temporarily hang up.( Squad membes leave early)

7) new veterans with recruits gameplay, mentoring joint game can get extra income, more than a lot of mentoring The mission brings rich rewards, allowing new recruits to enter the battle more quickly.(experienced players can reach new players for rewards)

8) Newly eliminated player's perspective. When the character is eliminated, the lens will be moved to the knockout person, no longer afraid of becoming inexplicable.

9) Nitrogen acceleration: Vehicles increase nitrogen acceleration mode.

10) 3D-touch: support 3D-touch shooting operation mode, more quickly aiming to fire.

More optimizations

1) Newbie guidance: Add new parts to trigger guidance and guide newcomers to integrate into the game faster.

2) Attack and elimination actions: Add the attack action and the elimination action when the character is eliminated. A stronger combat experience.

3) Vehicle markers: Mark the location on the map of the vehicle that you last traveled.

4) New bag method: The square box that picks up the box and drop the air can be changed to a six-grid form. Safer.

5) More social functions and teaming methods: Adding friends, business cards, nearby players, intimacy, two-dimensional code team, and other functions, more convenient to find open teammates, good luck, eat chicken together.(win together)

6) Team recommendation: players who have not joined the team can see the team recommendation and can see the teammates where the team is located.

7) The chat room is feature-rich: new chat room announcements, chat room tags, and players can see the system recommended chat Room.

8) Historical Record: Personal details increase historical record, users can view their previous history match records.

9) increase support for iPhone 5s, ipad air, ipad min2 / 3 models.

10) Optimize mobile phone power consumption and heat.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#184) jokerone válasza szbalogh (#181) üzenetére


jokerone
tag

Köszi szépen!

Kipróbáltam ezt a Peek&Fire-t, de utána ha ládát nyitok nem látom rendesen, hogy mit tudnék felvenni. (redmi 4 prime)

(#185) Giovan! válasza jokerone (#179) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha be lehetne állítani hogy csak addig hajolj ki amíg lenyomod a gombot, énis bekapcsolnám, de így engem csak zavar.

Nashaba: Én inkább akkor mondanék valamit az ellenfélnek mikor 90-en vagytok még életben, de ő végig egy WC-ben kempel és úgy gyilkol le téged. De na, te jobb ember vagy nálam :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#186) mark! válasza MarkusSchulz (#183) üzenetére


mark!
őstag

weather system nagyon jó lesz, ha kijön az update leszedem megint a játékot 🙏

>

(#187) Scale válasza MarkusSchulz (#183) üzenetére


Scale
őstag

Köszi, de én eddig is tudtam, hogy mik lesznek a frissitesben :)

(#188) Nashaba válasza Scale (#187) üzenetére


Nashaba
tag

Szerintem csak a 'válaszra' kattintott az 'új' helyett. ;) De jézusom, hányszor láttam már ezt a patch notes-ot, annyira le van maradva a global a chinese-től hogy már többször is be lett harangozva, hogy "na majd MOST jön a 0.4" aztán közben már kijött a 0.5 is. :D

(#189) jokerone válasza jokerone (#184) üzenetére


jokerone
tag

Javítom magam: restart után már minden a régi.

(#190) Scale válasza Nashaba (#188) üzenetére


Scale
őstag

Igen én is nagyon sokszor, redditen is már vagy 5-en kirakták, és a kommentekben meg mindig úgy csodálkoznak mintha sose lett volna kirakva😀
Bár valszeg nem mindenki látja, meg követi a redditet rendszeresen.

(#191) szbalogh válasza Giovan! (#185) üzenetére


szbalogh
őstag

Na nekem meg pont úgy kéne, hogy benyomva maradjon. Memu-ban így volt, Nox-ban pedig nyomva kell tartani, de akkor meg nem tudok oldalazni. Szóval ilyen núb vagyok, hogy még járni tanulok :D

Én is kempelek ha lehet, csak akkor harcolok ha nagyon muszály vagy az elején amíg meg nincs minden fontos cucc. 3-4 killel nyertem meccseket általában. Szerintem ebben a játékban a kemp teljesen elfogadható taktika :D
Sőt, 4-es szakaszban azt utálom a legjobban mikor a többi három kitalálja, hogy jaja menjünk az iskolába... jah, a másik 96 is oda ugrik aztán elhullanak az első percben...

Csinálni kéne egy duo vagy 4-es csapatot. Valakinek volna kedve csatlakozni? Rendesen valami teamspeak vagy ilyesmi kommunikációval persze.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#192) Scale


Scale
őstag

Androidon már elérhető a 0.4-es frissítés.
Forrás

(#193) chapwees


chapwees
tag

Az arcade mode tűrhető.. Meg is volt az első dinner :DD
De a 0.5-öt akkor is hiányolom...

[ Szerkesztve ]

(#194) Scale válasza chapwees (#193) üzenetére


Scale
őstag

1 hónap múlva az is bent lesz ;)

(#195) Giovan! válasza chapwees (#193) üzenetére


Giovan!
addikt

iPhone-on még 0.4 sincs, szóval nyugi :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#196) szbalogh válasza chapwees (#193) üzenetére


szbalogh
őstag

Nagyon tetszik az arcade mód. Pont az volt a bajom, hogy a sok bujkálás és lootolás közben alig van alkalom harcolni. Amikor meg rá került a sor szinte mindig bénáztam. Itt meg lehet gyakorolni :) Gyorsabb is a játék, amíg le nem fekszenek a gyerekek nincs is idő hosszabbra. Meg figyelni se tudok addig rendesen.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#197) Nashaba válasza szbalogh (#196) üzenetére


Nashaba
tag

Majd én is igyekszem kipróbalni, tablet híján telefonon:D

(#198) Scale válasza Nashaba (#197) üzenetére


Scale
őstag

Én meg azóta is várok iOS update-re.. tök jó, hogy androidos duo társammal nem tudtam tegnap játszani mert mismatch-el a verziónk.. kabaré, hogy így kiadták a két külön platformra.. :U

(#199) mark! válasza Scale (#198) üzenetére


mark!
őstag

android masterrace ;]

>

(#200) Micsurin válasza mark! (#199) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Degecen díszpolgár vagy e ? ;] :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.