Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) lkristóf


lkristóf
senior tag

Még nem vagyok nagy profi, de szerintem most találtam egy cheatert, rányomtam a reportot. videó

(#952) lkristóf válasza lkristóf (#951) üzenetére


lkristóf
senior tag

Eltévesztettem, nyugodtan törölhető, ez a mobilos fórum. :DDD

(#953) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ph klán nincs még véletlenül? Jó lenne bár elég kihalt ez az oldal.

Huawei P30

(#954) regener válasza _CICAFIU_ (#953) üzenetére


regener
veterán

-dupla-

[ Szerkesztve ]

(#955) regener válasza _CICAFIU_ (#953) üzenetére


regener
veterán

Hát én az Apex megjelenése óta el sem indítottam kb :D
Pedig előtt enapi szinten ment (TGB emuval pc-n).

(#956) _CICAFIU_ válasza regener (#955) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Néztem róla videót youtube-on de nem találom a play áruházban ezt az apexet. Ja most néztem hogy szeptemberben jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#957) cd334 válasza _CICAFIU_ (#956) üzenetére


cd334
tag

Mert PC-s játék.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#958) _CICAFIU_ válasza cd334 (#957) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Szeptemberben jön androidra is:)

Huawei P30

(#959) T. I. válasza _CICAFIU_ (#958) üzenetére


T. I.
senior tag

Bár nem dedikált ph klán, de van pár ph-s is a klánban:
CiGaReTTeBreak
Keress meg egy apply-val, és felveszlek. ;-)

(#960) dionaea


dionaea
őstag

jó lenne egy, ilyen -klan tényleg picit halott a fórum de én mindig olvasom. és csatlakozom a klánhoz látatlanba ha nincsenek nagyon kemény követelmények:)

(#961) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ez a holdfényes vikendi nagyon hangulatos lett!

Huawei P30

(#962) -NoVa- válasza _CICAFIU_ (#961) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hoppá, már megy is az update fel :)

(#963) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Zombi mód kinek hogy megy? A csapattal csak akkor megyek, ha hajlandóak nyílt terepen éjszakázni, és nem egymás nyakán tűzvonalba ugrálva, ritka. Egyedül pont jó, keresek egy nyílt rétet, akármilyen szar fegyverrel ér az első este, reggelre úgyis SLR lesz nálam rengeteg lőszerrel. A 2. éjjel rohangálósabb, aztán már csak nyerni kell :)

(#964) lkristóf válasza -NoVa- (#963) üzenetére


lkristóf
senior tag

Elég jól, múltkor kipróbáltam, kettő win.

(#965) DrDobos válasza lkristóf (#964) üzenetére


DrDobos
őstag

hogy játszol single-t? én csak csapatban tudok :O

Samsung Galaxy A55 5G

(#966) -NoVa- válasza DrDobos (#965) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak csapatban megy a zombis, csak általában kihalnak hamar.

Ma mentem egy jót. A csapattagok az iskola melletti lakótelepen éjszakáztak, én előtte a nyílt területen, a következő este hasonlóképp bementek valahová, de túlélték ők is. Egy csapattagot a zónahatár nyírt ki a vége felé, a többiekkel chicken dinnerig vittük. Reggelente meglepődtek, hogy élek, én meg rajtuk :)

(#967) lkristóf válasza DrDobos (#965) üzenetére


lkristóf
senior tag

Lehet egyedül is menni a csapatok ellen, előbb próbáltam egyet, második lettem. :DDD

Innen vedd ki a pipát és nem zavarnak a társaid:

(#968) DrDobos válasza lkristóf (#967) üzenetére


DrDobos
őstag

Igazabol zavarni nem zavarnak, 3 meccsenkent van egy ket jo tarsam. Ha lehetne menni full singlebe, akkor viszont ugy mennek :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#969) goldenfish7 válasza Gebriel (#901) üzenetére


goldenfish7
tag

Sziasztok!

Nekem egy Beelink GT1 Ultimate (android tv box) van + keyboard + mouse. Erre telepítettem a PUBG Mobile-t. Egy ideig csak egérrel irányítottam, aztán láttam leírást, hogy a "WASD" műkszik a billentyükön. Ekkor már azért könnyebbé vált az irányítás.
Eszembe jutott, hogy régebben használtam a tinkore keymapper nevű progit, amivel touch screen imitációt lehet kelteni az android boxokon, amihez ugye nincs alapból érintős kijelző.
Nem tudom hogyan, de a "tk" legújabb verziójával nem érzékelte a beállított gombokat, mint touch-ot. Persze a root jog megvolt már ekkor is. Majd egy korábbi verzióval működött minden, mint a régi szép időkben (Android 4.4 verzión). Nincs szükségem az acessories beállításnál sem on-ra tenni a tinkore-t és nem kell semmiféle "selinux change mode" telepítés.
A lényeg, most egy android boxon megy a PUBG Mobile bill. + egér kombóval és nincs bannolás sem. :Y
A baj csak annyi, hogy jobb lenne egy Nvidia Shield-en jobb GPU-val, de így alapszinten sem olyan rossz.

Üdv!

(#970) T. I. válasza goldenfish7 (#969) üzenetére


T. I.
senior tag

Én azt ajánlom, inkább játsz mobilon, hüvelykujjakkal, mint a tisztességes emberek.

(#971) dionaea válasza T. I. (#970) üzenetére


dionaea
őstag

ajajjaj itt vita lesz

(#972) Giovan! válasza goldenfish7 (#969) üzenetére


Giovan!
addikt

Remélem sok sikerélményed lesz az touchscreenes ellenfelek ellen. Végre egy játék, ahol te lehetsz a jani, grat :C

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#973) -NoVa- válasza dionaea (#971) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#974) goldenfish7 válasza Giovan! (#972) üzenetére


goldenfish7
tag

Szia!

Köszi, csak azért mondtam el a fenti sztorit, hogy akinek pl. melegszik a telója a játéktól és mondjuk inkább boxon játszik, annak ez egy alternatíva lehet. Ezzel nem csak én vagyok így, tele van már ezzel a videós portálok nagy része is, csak sokan nem tudják életre kelteni a tincore-t.
Hidd el, gyakran az az érzésem, hogy nem csak én játszom így, még most is sokan leszednek, pedig már 22-es szinten vagyok, #1 még nem is voltam ezen irányítással sem. :N

Azért játszom így, mert:
1. az asztali PC zúgása (tescent emulátorral) este már nem menő és a fogyasztása is több, mint a box-é
2. a box hangtalan, csendes, kis fogyasztású (5 Watt), nem melegszik úgy, mint a telefonom
3. monitoron élvezetesebb a játék
4. örültem, hogy sikerült beállítanom az irányítást, elment vele jó pár napom (azt gondoltam, hogy a vállalkozó szelleműeknek segíthettem ezzel)
A játék az elején olyan mintha full botokkal küzdene az ember, aztán a 10. meccs környékén már jönnek a komolyabb ellenfelek és már szinte lehetetlen a győzelem...

Elnézést kérek, ha valakiket megsértettem. :B

Üdv!

(#975) jokerone


jokerone
tag

Leginkább az utolsó frissítés óta találkozom azzal, hogy a legtöbb meccsem úgy ér véget, mintha leszórna a szerverről. Meg sem kapok semmit a meccsekért, csak ha újraindítom a játékot.
Abban még nem vagyok biztos, hogy minden map-nél ezt csinálja-e, de lehet csak Vikendi a ludas.

Más is találkozott ezzel?

Üdv:
Laci

(#976) ben11 válasza goldenfish7 (#974) üzenetére


ben11
őstag

Ha gyorsan akarsz fejlődni én a quick match-et ajánlom.
Sokkar pörgősebb, sokkan gyorsabban kell lereagálni a helyzeteket.

(#977) goldenfish7 válasza ben11 (#976) üzenetére


goldenfish7
tag

Köszi az infót! :K

Mostanában fedeztem fel ezen opciót, nagyon jók ezek, sokat dobnak a latba, nagyon addictive a játék.

(#978) Blackmirror válasza goldenfish7 (#974) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Köszi, hogy megosztottad ezt az ötletet, megértem a segítő szándékodat.
Remélem te is megérted, hogy mi mobilos játékosok ezért nem tudunk vállon veregetni hogy hú de jó vagy:))
Gondold el mekkora előny már csak az, hogy tv-n vagy monitoron látod azt amit mi az egérmozinkon.És akkor a keyboardról ne is beszéljünk.
Valószínüleg nem csak te jöttél erre rá, szóval sejtettük hogy vannak ilyen ellenfeleink.
Sajnos. De ettől még vidáman eljátszogatok...viszont ha sok ilyen lesz...már nem biztos.Jobb lenne ha ti is egymás ellenfelei lennétek, v berakna az emusok közé, osztakkor korrekt, és mindenki jól járt:)

iPhone X@R, iPad Pro

(#979) goldenfish7 válasza Blackmirror (#978) üzenetére


goldenfish7
tag

Értem. :) Egyébként, ha beleolvasunk még egy-egy cikkbe az irányítással kapcsolatban, a progi gyártója alapból engedi, hogy ha pl.: a telóra rákötünk egy mezei bill.-t, akkor a "WASD" alatt működő DPAD alapból működik. Ezt csak android boxon próbáltam ki és működött. Ez is érdekes lehet valahol... :F

Szvsz lesz még valami a korábbihoz hasonló tiltás, megkötés illetve szelektálás a jövőben az irányítást illetően. :K

(#980) dionaea


dionaea
őstag

hiába na lassan én már annak is örülnék ha látnám ki lő.

:D

(#981) goldenfish7 válasza dionaea (#980) üzenetére


goldenfish7
tag

Amikor először futtattam a játékot, szabályosan meglepődtem, hogy talán nálam lehet akhilleusz kardja, annyira sebezhetetlennek tűntem (a csupasz bőröm felért egy ólommellénnyel). Ezt a rövid ideig tartó képességem még nem tudván lapultam a fűben, mint egy nyúl és egyszer csak odajött hozzám (mint kiderült valszeg egy bot) és elkezdett lőni kb. 3-4 m-ről (persze őt csak a lövés pillanatában vettem észre). Egy szem egérrel kellett akkor futnom, lőnöm, healelnem, valamint lootolnom..elég volt így likvidálni bárkit is. Csodálkoztam, hogy még ekkor is sikerült elérnem a #2 helyet. Na ez mára megfordult. :))
Többször is van az úgy, hogy egy magaslatról lemeszelnek...

(#982) konci79 válasza goldenfish7 (#981) üzenetére


konci79
őstag

Vagy mikor te full páncélban egy sorozattól meghalsz( vagy 1 lövéstől), de a te sorozatod,vagy fejlövésed simán túléli és leszed...

(#983) dionaea


dionaea
őstag

szerencsére ritka én élvezem bar ezt a zombiét ma abba hagytam maradok a normál játéknál

(#984) T. I. válasza dionaea (#983) üzenetére


T. I.
senior tag

A zombizé megnyeréséhez ajánlom a következőket:
Landolj a sulitól délnyugatra fekvő kis faluba, ott nyugodtan fel tudsz tápolni nappal (a hangárban van 1 dagi zombi), és a falu közelében mindig van egy dzsipp;
a túléléshez kell 1db shotgun és egy 1db valamilyen AR;
táp után be a dzsippbe, és üzemanyagot kímélve éjjel szépen fel kell kutatni a többi squadot, akik épp zombikra lövöldöznek. Te csak keresed a torkolattüzet, és pakk, KO+kill :) a zombeszekkel nem kell foglalkozni. 1-2 shotilövés, és meghasalnak, ha közelebb jönnének, de inkább a futást ajánlom. Ha kocsiban ülsz, akkor meg nem is okoznak sérülést.
A 2.éjszakára célszerű új, telitankos dzsippet szerválni.
3.nap, a játék végén pedig a szokásos snake taktika segít...addigra scope,suppressor is biztos lesz nálad. ;-)

(#985) dionaea válasza T. I. (#984) üzenetére


dionaea
őstag

köszi

Kipróbálom.

van már PH s klán? :)

(#986) DrDobos válasza T. I. (#984) üzenetére


DrDobos
őstag

Snake taktika..imadom..csak ellenuk gyozok mindig :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#987) -NoVa- válasza DrDobos (#986) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért hasznos, kis sunnyogó sherpák összehordanak lőszert meg kiegészítőt.

Mostanában kb csak az első 1-2 épületbe megyek be, aztán szabadtéri vadászat. Ha már egy UMP vagy Vector a kezembe került, csak estig kell várni, és lesz SLR vagy Kar98 meg AKM. Onnantól sima ügy.

(#988) KisApám


KisApám
addikt

2 meccsen észrevettem valamit.
Kézigránátot dobnak rám, szinte nem is sebződöm (láttam hova repül, elkerültem), lőném az ellent az M16A4-el, erre mi történik?
SEMMI. A "kedves" M16A4 cseszik lőni... pedig mindkét esetben nagy eséllyel elkaptam volna a támadókat. :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#989) -NoVa- válasza KisApám (#988) üzenetére


-NoVa-
őstag

Network lag? EU szerverre mész, vagy esetleg átállt másikra, azt nézd meg. Ha behív a friendlistről egy másik régiós szerverre valaki egy játékba, onnantól azon áll alapból.

(#990) Gebriel válasza T. I. (#984) üzenetére


Gebriel
veterán

Zombi mód nekem az elején nagyon jónak tűnt, újdonság stb, de elég hamar sikerült kiismerni és kikerülni a horda által adta nehézséget.

Egyedül az első hullám nem nagy kihívás ha leáll az ember lövöldözni a zombikat.
A másodikhoz azért némi ügyesség kell, ha szintén a harcot válassza az ember és egyedül van.
Azért ott kell szaladni és ügyeskedni az életerővel. Vagy csak be campelni egy lépcső fordulóba.

Én pl a Mansion-ra szoktam ugrani, ez a terület 99%-ban még benne marad az első terület szűkítésben.
Itt a kerítésen kívüli részen két épület van ez egyik teraszos a másik egy kis szintes kocka ház. Aminek a bejárata felett van egy kis párkány. Erre kiugorva az első hullámot, életerő csökkenése nélkül túl lehet élni.

Innen a DNY felől van egy hangár kb 500-550m-re.
A hangárban több konténer is van amire a zombik nem tudnak ugye felmászni a másikod zombi hullámot itt szintén túl lehet élni. Szinte esélytelen hogy itt meghaljon az ember.

A két hullám között lehet az ellenséget irtani.
Illetve a második hullám végére általában lefogy a játékos szám 10-11 főre.
A hangár majd a pálya közepén van gyorsan oda lehet érni bármelyik más területre és ekkor már ugye nincs több zombi hullám. Kb 8-10 perc múlva jönne a következő, de addigra vége a játéknak.

Ha már 2-3 maradtunk a végén, és jön a "snake" taktika akkor ezt is nagyon megkönnyíti a zombi mód.
Van az eldobható cucc, (sajna mos nem jut eszembe a nevem valami " Zomi xy" egy taposó aknára hasonlít)
Ezt eldobva egy dagi zombi jön elő. Ezt bevágom a végén a szűk kör közepére és az pedig elindul a legközelebbi játékos felé.
Így a helyét is fel fedi, meg el is kezd lőni, onnan könnyű célpont már és gyerekjáték leszedni a maradék játékost.

Összességébe jó kis móka de elég easy szint.

[ Szerkesztve ]

(#991) -NoVa- válasza Gebriel (#990) üzenetére


-NoVa-
őstag

A 2. éjjel csak annyival más az elsőtől, hogy hátrafelé körözve futás közben sűrűn forgásirányt kell váltani, mert a sárga szeműek gyorsabbak, de támadásnál nem változtatnak irányt . Legjobban az AKM vált be itt csípőből tüzelve, a riot shieldes nagyzombihoz sem kell egy tár fejre.

(#992) goldenfish7


goldenfish7
tag

Szvsz, ha nincs kellő mennyiségű FPS (min.30-40), bárhogy nyomkodhatunk, a nagyobb FPS-el rendelkező enemy lefölöz. :K

(#993) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Egy kérdés: Tegnap kezdtem el a játékot, az elején botok ellen játszok?
Első meccs squadok ellen 15 kill és csirke
Második solo 12 kill csirke
Harmadik 5 helyezett de azért mert bénáztam a kar98+8 scoppal amit szerintem többet nem fogok használni :)
Ennyire láma mindenki? Mert nem vagyok túl gyakorlott telós fps játékokban,

Köszi!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#994) T. I. válasza Csokishurka (#993) üzenetére


T. I.
senior tag

Az alacsonyabb ligákban sok a bot, de egyre kevesebb lesz, ahogy fejlődsz. Szépen emelkedve keveri neked a game az arányt a valódi játékosok és a botok között. Persze botok mindig lesznek a 99másik játékos között, de azok is egyre profibban játszanak (jobb képességekkel vannak kalibrálva).
Ahogy észrevettem, az a botok ismérve, hogy a semmiből vagy lehetetlen irányból bukkannak fel, és gyengébb szinten a mozgásuk csekély, csak lecövekelnek egy fedezék nélküli helyen és single shot-okat lőnek(AR-rel is).
Ezek közül a 10 fölötti kill bronz-silver ligában természetes, főleg, ha solo-ban nyomod.

(#995) Csokishurka válasza T. I. (#994) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor már értem miért ment ennyire :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#996) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Másik kérdés, tapasztalatok ilyenekkel kapcsolatban?

[Gaming-Trigger-Fire-Button-Aim-Key-Smart-phone]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#997) T. I. válasza Csokishurka (#996) üzenetére


T. I.
senior tag

650Ft-ot megérhet, kipróbálni. Egyébként nekem nincs, mert egyrészt az ismerős, akinek van, nem mondott jókat róla (kényelmetlen, nehéz kezelni), másrészt etikátlannak és egyenlőtlennek tartom, ha valaki ezzel a módszerrel válik "profivá".
Amúgy arra kíváncsi lennék, ha valakinek van Asus ROG phone-ja vagy más floating button-os gamer telója, neki mennyivel könnyebb a játék, mit tapasztal.

(#998) -NoVa- válasza Csokishurka (#993) üzenetére


-NoVa-
őstag

"de azért mert bénáztam a kar98+8 scoppal amit szerintem többet nem fogok használni"

Anno én is így gondoltam. Aztán jött egy szint, amikor újra előkerült, és fontos eszközzé vált. Amikor 1-1 pillanatra kinézve 1-1 pillanatra felbukkanó távoli fejekre kell célozni, akik hasonlóképp próbálnak visszalőni, újra nagyon hasznos lesz. Ugyanez az M24/AWM, jól tudnak jönni.
Kevésbé kiélezett helyzetben persze valami gyorsabb céleszköz a nyerő, MK14, SLR, SKS, Mini14.

Kivéve, ha találsz P18C-t. Akkor bizony ki kell élvezni azt a ritka alkalmat, és szaladgálva John Wicket játszani full Auto módban extended tárral és hangtompítóval.

(#999) -NoVa- válasza Csokishurka (#996) üzenetére


-NoVa-
őstag

Már azzal, hogy fogást kell váltanod, romlik a teljesítményed. Később meg ha megszokod azt, anélkül leszel béna. Egyszerűen bele kell tenni az időt a gyakorlásba simán érintőképernyőn, és kész. Nem 2 hét, de addig is fejlődsz napról napra.

(#1000) dionaea válasza Csokishurka (#993) üzenetére


dionaea
őstag

Nem akarok veled találkozni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.