Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) ben11 válasza Blackmirror (#1194) üzenetére


ben11
őstag

Pár hete ont egy ilyen cheaterrel találkoztam én is össze. Először azt hittem csak laggol.. :)

(#1202) ben11 válasza Quverto (#1197) üzenetére


ben11
őstag

Én is. (Rigó)

(#1203) Quverto válasza _CICAFIU_ (#1200) üzenetére


Quverto
tag

Nem baj, visszaigazoltalak. :)

ben11: Rendben, teged is visszaigazollak.

Akkor ha ugy van es nektek is jo este fele jatszhatunk. :))

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1204) Tiger. válasza Quverto (#1203) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Scrin1979

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1205) Quverto válasza Tiger. (#1204) üzenetére


Quverto
tag

Jeloltelek MTamas1324 neven. :)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1206) Dynamike válasza Giovan! (#1199) üzenetére


Dynamike
junior tag

Report minden gyanusra többet nem tudunk tenni.

(#1207) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mostanában, amikor medált kapok, ott kifagy a játék emulátornál.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1208) Dynamike válasza Tiger. (#1207) üzenetére


Dynamike
junior tag

Emulatorozni bűn azért ;)

(#1209) Tiger. válasza Dynamike (#1208) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Majd biztos mobilról szorakozok ezzel.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1210) Quverto válasza Dynamike (#1208) üzenetére


Quverto
tag

Ez butaság. :D Több oka is lehet, hogy valaki emulátorozik. :) Én pl mindenhogy játszom a pubg mobile-al. Telefonon és gépen is egyaránt.

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1211) Dynamike válasza Tiger. (#1209) üzenetére


Dynamike
junior tag

Nem tudom hogy nálad mit jelent a PUBG MOBILE, ha pc akarsz játszani , vedd meg , ne azzal rontsd el más játékát hogy 500%os előnyből indulsz.

(#1212) Quverto válasza Dynamike (#1211) üzenetére


Quverto
tag

Emulatorost csak emulatorossal tud bedobni, irja is a jatek, hogy emulator eszlelve stb. Csak akkor dob be vegyesen, ha az emus egy telossal 1 varoban van es ugy jatszanak.

Mellesleg en is szoktam emulatorosan pubg mobileal jatszani amikor itthon vagyok, altalaban telefonrol jatszom.

Megvan az eredeti pc s pubg is, viszont ott nincs akivel tudnek jatszani es magyar, teloson meg igen. Telos ismerose meg mindenkinek van. :DD

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1213) Dynamike válasza Quverto (#1212) üzenetére


Dynamike
junior tag

Ok hajrá

(#1214) Quverto válasza Dynamike (#1213) üzenetére


Quverto
tag

Nem tudom mi a problémád ezzel. A PUBG Mobile Hivatalos emulátora a játék fejlesztői csinálták ha jól tudom. Ha valaki olyan emulátorral emuzik, amit nem észleli a játék és úgy ér el sikereket, azt én is ellenzem, de itt nincs ilyenről szó, hisz emusokkal dob ugyan úgy össze.

[ Szerkesztve ]

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1215) Tiger. válasza Quverto (#1214) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pontosan.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1216) Dynamike válasza Quverto (#1214) üzenetére


Dynamike
junior tag

Soloban.

(#1217) Quverto válasza Dynamike (#1216) üzenetére


Quverto
tag

Ha squadban mindenki emus akkor is csak emussal dob ossze. Ha a squadban van pl 2 emus es 2 telos akkor ugyan ugy szinten bedobhat vegyesen emussal , telossal egyarant. Nem ertem ezt a felfogast. :F :(

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1218) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy tabletből melyik az a minimum,amit érdemes lenne megvenni pubg-hez ?
Konkrét tipus érdekelne, laikus vagyok tabletek terén.
A másik,hogy gamepadok közül ez jó választás lehet?
Az miért van,hogy állandóan arabokat dob be társnak? Elsőszámú nyelvként angol, másodiknak német van beállítva.
Európaiakkal jobban tudnék kommunikálni angolul. :R

(#1219) Tanisz


Tanisz
senior tag

Felraktam a játékot telóra.

Játszottam is gyorsan egyet.
Első játékra 12 kill és csirke lett,meglepődtem nagyon :)
PC-n sem vagyok ilyen jó (steam) :)

Kérdés, itt is rankok alapján dob be ellenfeleket?
Valamint sok bot is van?(gondolom)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#1220) ben11 válasza Tanisz (#1219) üzenetére


ben11
őstag

Az elején a sikerélmény miatt szinte csak az van. Aztán egyre fogynak, és egyre erősebb ellenfeleket kapsz.

(#1221) Tanisz válasza ben11 (#1220) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi :)

Gondoltam, mert nagyon ügyefogyott volt jó pár ellenfél. Alig találtak el is. Fura volt nagyon :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#1222) Quverto válasza Tanisz (#1221) üzenetére


Quverto
tag

Platinum - Diamond mar jatszhato rank es nem is nehez elerni, itt mar nagyon elenyeszoek a bot szamok (ugy vettem eszre)

En jelenleg Crown 3 ban vagyok, itt mar tenyleg kell neha gondolkodni , taktikusan jatszani de 1 jo csapattal ez a rank is normalisan jatszhato. Persze itt megkevesebb a bot, ha van is. A tobbi fenti rankokokrol nem tudok nyilatkozni. :DD

(Rankonkenti bot mennyisegrol van valami info vagy barmi?)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1223) Quverto válasza Quverto (#1222) üzenetére


Quverto
tag

Mai nap elkezdodik a crew challenge, ti is reszt vesztek rajta? Kellenek a crew coinsok, a ruhak miatt. :D

[ Szerkesztve ]

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1224) T. I.


T. I.
senior tag

Jön Godzilla a pubg-be :DD ez aztán hatalmas lesz.

(#1225) -NoVa- válasza T. I. (#1224) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Scorpion nagyon állat, új kedvenc rövid-középtávú izé :D

(#1226) T. I. válasza -NoVa- (#1225) üzenetére


T. I.
senior tag

Vajon Arcade - pistols-ban beadja majd? :DD

(#1227) -NoVa- válasza T. I. (#1226) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gyakorlatilag majdnem egy UMP, pont jól illik egy szerencsés AWM-SLR páros mellé :D

(#1228) Tanisz


Tanisz
senior tag

Érdekes ez a PUBG Mobile, most már vagyok olyan szinten, hogy nem csak botokkal játszok, azt hittem ez jó dolog lesz, részben jött be csak :)

Azt jól látom, hogy tele van csalóval? :)
A legjobb: 3 SKS fejlövésbe nem hal bele, de míg ő M416-al fejbe lő 1 db tölténnyel (rajtam 3as sisak , 3as mellény van, teljes élet + full boost), instant halok :D Ilyet még az AWM sem tud :D

Ez kb játékonként megtörténik :)
Ennyi "profi" még a PC-s játéknál sincs :D

Zseniális :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#1229) konci79 válasza Tanisz (#1228) üzenetére


konci79
őstag

Most nemrég kilőttek kb 250 méterről, szikla mögött, fogy az életem, és gránáttal végzett ki. Kb 250 méterről persze.

(#1230) lafaty80 válasza -NoVa- (#1225) üzenetére


lafaty80
őstag

Jaja, adja nagyon, majd nerf-elik szerintem :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1231) Csápájev


Csápájev
őstag

Milyen programmal rögzítitek,ha fel akarjátok venni az aktuális játékotokat?
A gyári program nem veszi fel a jatékostársam szövegét, szeretném,ha mindent vissza tudnánk nézni.
:R

Egyébként csalókról annyit,hogy sokan játszák pl tableten meg emulátorral és természetesen sokkal jobban látják az ellenfelet.
Elvileg emulátorosak csak emulátorosok ellen játszhatnak, ezt tudom,de gyakorlatban szerintem megoldható. Haverommal simán játszottunk együtt úgy,hogy ő laptopról nyomta,én telefonról.
A telefonos kiegészítőkről nem is beszélve, bár azok nem tudom kimerítik-e a csalás fogalmát.

Egy kérdésem lenne még.
Be lehet valahol állítani (az elsődleges és másodlagos nyelven kívül), hogy európai játékostársakat dobjon ki a gép?
Állandóan hablatyoló arabokkal játszom,hiába elsődleges az angol,másodlagos nyelv a német.

(#1232) ben11 válasza Tanisz (#1228) üzenetére


ben11
őstag

Nincs más, jelenteni kell.
Lekopogom, én nagyon ritkán futok bele csalókba.

(#1233) konci79


konci79
őstag

Valaki elmondaná hogy honnan vagy merre kell az az 1500 m-es ugrás a feladathoz? Nem tudom étemezni :) vagy csak szo.at,mint pár feladatnál, mint a 10x landolok a tetőn mire elszámol nekem hármat...

(#1234) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ez a scorpion minden pályán elérhető?

Huawei P30

(#1235) sonar válasza konci79 (#1233) üzenetére


sonar
addikt

Esetleg, hogy egyből nyitod az ernyőt ugrás után?

Más: a múltkori patch után elég gázos volt a játék. Aztán egy ötlettől vezérelve kipróbáltam FPP-ben és láss csodát újra élvezhető lett a játék. (mondjuk TPP után kellett egy kis idő amíg újra kalibráltam magamat)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1236) fletoka


fletoka
tag

Csalokat hiába jelentitek nem csinálnak velük semmit.

(#1237) -NoVa- válasza sonar (#1235) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez jogosnak tűnik, sokkal több a TPP-s csaló. Egyedül amiatt kezdtem többet TPP-ben játszani, mert sokszor 4-5+ perces várakozásokkal indult FPP-ben a játék, miközben TPP-ben kb instant. Cserébe kapom a 200 méteres instant fejlövést AKM-mel bokrokon keresztül. FPP-ben általában megvan a top 10, rendszeres a chicken dinner, TPP-ben max 30%-ban, és kb 20-ból ha 1 győzelem sikerül. Aimbot hegyek az egyik felén, rettenetes hálózati kód a másikon. Amikor egy hosszabb sorozatot kiengedek AKM-mel egyenesen a sarok mögül kiugró játékosba, és 3 UMP-s lövés után én vagyok a földön, ott már csak a fejlesztőket tudom szidni.

(#1238) lafaty80 válasza -NoVa- (#1237) üzenetére


lafaty80
őstag

Ráadásul FPP-ben kevesebb ponttal jutalmaz a játék... 2 season-nel ezelőtt eljutottam ace-ig, de kínkeservesen a végén.
TPP-ben szinte mindig meg tud lenni, ha eleget játszunk squad-ban.

És hát igen... mindig rájövök, hogy új season elején és végén 1-2 napig nem kell idegeskedni, akkor van a csalók ideje :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1239) fletoka válasza lafaty80 (#1238) üzenetére


fletoka
tag

Tpp pedig ezerszer könnyebb mert ott a kamera forgatási lehetöség ami elég nagy elöny az fpp-vel szemben

(#1240) lafaty80 válasza fletoka (#1239) üzenetére


lafaty80
őstag

Igen, ezért is több ott a csaló pl.

Én mindkettőt szeretem, ebben a season-ben megpróbálom mindegyiket feltornázni...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1241) elprimo


elprimo
junior tag

Van itt olyan ember aki aktív csapatban van?

(#1242) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sziasztok! Az miért van, hogy minden ok nélkül bannolva lettem 10évre?! (hivatalos emulátorral játszottam)

(#1243) lafaty80 válasza HELLAFLUSH (#1242) üzenetére


lafaty80
őstag

Vagy túl sok report érkezett rád és vizsgálták az account-odat, vagy valamilyen 3rd party progi is fent van az emulátor mellett.

De csak tipp...

Érdekes is hogy most 5-ből kb 1-2 érdekes meccsünk van, amiben érdekes karakterek vannak :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1244) HELLAFLUSH válasza lafaty80 (#1243) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

gőzöm sincs miért, de a support nagyívbe tojik az üzeneteimre... egyébként a sógorral szoktam játszani, mert az ő gépén nem megy a rendes PUBG sajnos :) érdekes módon mindketten bannolva lettünk egy Miramar-os meccs után amit meg is nyertünk, hozzá teszem egyikünk sem csalt, pusztán sok killünk volt, kb 30 kettőnknek.
egyébként vannak néha érdekes dolgok a játékban :U

[ Szerkesztve ]

(#1245) -NoVa- válasza lafaty80 (#1243) üzenetére


-NoVa-
őstag

Most lettem úgy 2., hogy a győztesbe előtte egyetlen sorozattal 35 7.62-es lövedéket engedtem bele Grooza-val. Nála DP-28 volt. Lehet, hogy network lag, lehet, hogy simán csak nagyobb szórással lebontottam róla a level 3 body armort és a sisakot is, mielőtt sebezni kezdtem, de azért egy érdekes esetnek jó. Egyébként tényleg sűrűbben futok bele nagyon gyanúsan jól célzó játékosokba, vagy épp nagyon céltudatosan gránátozókba. Amikor épp nem avatkozok bele a többiek harcába, csak egy félreeső emeleti szobában hasalok, nem mozdultam régóta, megáll egy autó, aztán odaesik mellém egy gránát, az kicsit gyanús.

(#1246) -NoVa- válasza HELLAFLUSH (#1244) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szerencsére bármikor lehet új accountot kreálni, és kész. A kozmetikai upgradekért meg a statokért nem kár, a játék ugyanaz marad.

(#1247) HELLAFLUSH válasza -NoVa- (#1246) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

sajnos hardveresen lettünk bannolva...Facebook fiókot használtam, de van Twitterem is és ha bejelkentkezek Twitterre akkor is azt az üzenetet kapom, hogy 2029-ig bannolva vagyok :(

(#1248) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Emulátoron játszóktól kérdezem, ti mennyi csalással találkoztok? Én kb. minden második meccsen látok érdekes dolgokat.. Bármely háztetőre felugró szöcskék, repülő autók, mindent látó emberek, stb... Borzasztó, hogy tönkre lett téve a játék. :(((

(#1249) -NoVa- válasza Balázs1621 (#1248) üzenetére


-NoVa-
őstag

Újabban nagyon sok, múltkor 2 csapattárs is varázsolt. Mindkettő xxJockerxxszám néven, miután elvittek repülő autóval, nyomtam a report gombra.

(#1250) konci79


konci79
őstag

Ma duóban játszottam, utolsó 6 emberből mi ketten, ellenfél meg a többi 4... Mind egymás mellett szaladgált, qva jó hogy duó... Ilyen van??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.