Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) regener válasza SzentIsten (#700) üzenetére


regener
veterán

Úgy írod mintha téged is lelőtt volna :D

(#702) SzentIsten válasza regener (#701) üzenetére


SzentIsten
újonc

:D szerintem unalmas. Van kb 1500 órám a játékban ha ilyen játék stílusban toltam volna, 200 óra után felkötöttem volna magam unalmamban.

(#703) regener válasza SzentIsten (#702) üzenetére


regener
veterán

Énis odafutós (és akár meghalós) típus vagyok inkább, többiek imádnak is érte ;]

Ha valaki csatlakozna akkor Discord szerver link: [link]
Egyik héten délelőtt egyik héten délután vannak fent többen, pár fiatal és középkor felé haladóak is vannak.
Példavideó

[ Szerkesztve ]

(#704) lkristóf


lkristóf
senior tag

Olyanok vagytok, hogy hihetetlen. Még jó, hogy azért különböznek az emberek és nem mindenki ugyan úgy játszik. Ez olyan mint csgo-ba valaki megveszi a p90-et és rohan vele és úgy próbál meg ölni... az is benne van a játékban, nincs oda írva, hogy nem lehet használni. De akkor senki se merjen ezentúl bujkálni, hasalni a játékban, még végjátékban se, mert dádá lesz. :(((

Én se végig hasalok a játékban, de ha a körben bent vagyok akkor hova szaladgáljak. :)
Itt is szaladgálni kellet volna össze vissza. :DDD [link]

Így kell bedarálni a házban bujkálókat: [link]

Shadowplay-el szoktam felvenni, be van állítva, hogy az utolsó 5 percet mindig rögzítse.

Van itt pár régebbi videó is: [link] [link]

(#705) SzentIsten válasza lkristóf (#704) üzenetére


SzentIsten
újonc

Persze, hogy megkülönböztetünk játékosokat / stílusokat és elmondjuk róla a véleményünk mert megtehetjük.
Menj néha FPP-t. megváltozik majd a világ

(#706) szbalogh válasza SzentIsten (#705) üzenetére


szbalogh
őstag

Csak FPP-t játszok. :K

Nick: HE_Storm

(#707) lkristóf válasza SzentIsten (#705) üzenetére


lkristóf
senior tag

Csak nyugodtan, engem nem zavar ha elmondjátok a véleményeteket.
Na majd áttérek akkor FPP-re, erről ez ugrott be: [link]

(#708) SzentIsten válasza lkristóf (#707) üzenetére


SzentIsten
újonc

SzentIsten lájkolja ezt.

(#709) Pahli


Pahli
tag

ha valakinek van kedve velünk jönni vegyen fel nyugodtan RedZ1 a nevem
itt a ds-ünk is

(#710) Giovan! válasza SzentIsten (#705) üzenetére


Giovan!
addikt

FPP mobilon? Próbáltam, egy kalap szar. Borzasztó sokat kell húzi az ujjaddal a touchscreenen mire fordul pár centit a karakter, így aztán végképp nincs esélyed a "véletlenül" mobilosok ellen játszó emulátorosokkal szemben (még TPP-ben sincs igazán). Emulátorosoknak persze elhiszem hogy más, PC-n lehet én is FPP-znék, de mobilon nem látom értelmét.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#711) SzentIsten válasza Giovan! (#710) üzenetére


SzentIsten
újonc

Kristóf emulátoros minden bizonnyal. amúgy igen lehet játszani FPP-t mobilon, még a húgom is ölt benne. a csalók ellen meg nem nem lesz nagy esélyed sem mobillal sem emulátorral. bár utóbbival picivel több.

(#712) Giovan! válasza SzentIsten (#711) üzenetére


Giovan!
addikt

Lehetni lehet, csak én nem fogok. Olvasd el mégegyszer a hsz-om amire reagáltál, és meglátod miért.

Látom megszaporodtak a topikban a megmondóemberek, gondolom mostanra fedezték fel magugnak a "prok". Ez nem csak neked szól, de légyszi hadd játszon már mindenki úgy ahogy akar. Nem látom be miért zavar akárkit is az, ha más pl. FPP-ben szereti tolni, vagy épp bújócskázna. Én speciel maradok az FPP-s campelős-bújkálós módnál soloban, plána az utolsó pár körben, és megmondom őszintén leszarom ha nem ez a legeredményesebb játékmód ;)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#713) regener válasza regener (#703) üzenetére


regener
veterán

Kimaradt hogy Emusok vagyunk persze (official TGB emu), telón nem érzem át a játék elindításának a szükségességét :D

(#714) kelly416 válasza regener (#713) üzenetére


kelly416
veterán

Komolyan emulátorral toljátok? És még én éreztem magam rosszul a bill+egér kombóért telefonon...

(#715) cd334 válasza kelly416 (#714) üzenetére


cd334
tag

Na ez a különbség. Az emusokat felismeri a játék ezért külön rakja a normál mobilosoktól. Viszont egér billentyűzet kombóval ez nincs így, ez jogosulatlan előny a tapisokkal szemben. Ez az én véleményem.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#716) kelly416


kelly416
veterán

Progred mission lvl9 második fele, hogy lépj be egy chat szobába. Azt hogy a fenébe lehet kivitelezni? Sok mindent megoldok egyedül, de az ilyen bagatell dolgok néha kifognak rajtam. Bal alsó sarokban ráklikkelek a folyamatosan cserélődő üzenetekre, akkor nyílik meg a chat, ha jól gondolom. Hogyan tovább?
(Játszani tudok, de nem vagyok egy csetelős fajta. :DDD )

cd334:
Komolyan külön rakja? Mert én kipróbáltam a bill.+egér kombót, nem úgy tolom (fain is lenne mindenhová vinni magammal azokat is, ahol szemernyi esélyem lenne játszani), de nem egyszer úgy fordultak rám meg úgy követtek le, hogy azt szerintem ember nem csinálja úgy tapicskolással. Bár lehet, más is bill.+egér kombóval tolja, csak állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#717) regener válasza kelly416 (#714) üzenetére


regener
veterán

Nem a mobilosok ellen toljuk te :D
Emusok emusok ellen vannak, belépéskor közli is hogy ezmiatt hosszabbak a meccsek mintha igazi pc-s lenne.

Persze vannak olyan degeneráltak akik nem a gyártó emuját használják és mobilosok ellen indulnak, de azok nem mi vagyunk.
TGB Telegram csoportban is jelen vagyok, így hibát is szoktam jelezni a TGB egyik fejlesztőjének ha akad.

A chat szobát meg úgy kell hogy baloldalt a chat főmenüben legörgetsz alulra, ott a legalsó ikon majd beírsz a netről egy bármilyen chatszoba ID és jelszót és csatlakozol, de mi úgy csináltuk hogy csináltunk ott sajátot és a többiek bejöttek a mi ID-nkre. Így adja meg, amúgy a publikus chatszobákkal hiába próbáltam énis többször.

[ Szerkesztve ]

(#718) kelly416 válasza regener (#717) üzenetére


kelly416
veterán

Értem, és köszönöm a segítséget is.

Az Nálatok jellemző, hogy nem számol bele 1-1 meccset a statisztikába? Pl a múltkor 3x futottam neki kb. 20 méter autózásnak (ugye napi feladat a 2000m, amiből 1974 volt meg kb.), mindhárom meccsen sokkal többet járműveztem, egyszer első 5ben is benne voltam talán, és egyszer sem adta meg.

(#719) bandras54 válasza kelly416 (#718) üzenetére


bandras54
aktív tag

Nálam már volt, talán az utolsó alkalommal amikor ez volt a napi feladat.

(#720) -NoVa- válasza kelly416 (#718) üzenetére


-NoVa-
őstag

Team match, és kilépsz, amikor lelőttek? Olyankor a tényleges meccs végén kerül be.

(#721) kelly416 válasza -NoVa- (#720) üzenetére


kelly416
veterán

Ezt jó tudni. És ha új játékba kezdek közben, akkor meg örökre vasalva elveszett gondolom. Na nem baj, ezentúl odafigyelek erre... is.

(#722) -NoVa- válasza kelly416 (#721) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem, akkor is bekerül, azt a szerver intézi a végén. Az mindegy, hogy te közben másik játékban is szerzel/veszítesz pontot.

Ez meg az utóbbi 1-2 napból, amit felvettem telefonon. Fáradtan szarul megy, de jó lesz később visszanézni szörnyülködni

Plusz technikai info (főleg lkristófnál látok ugyanilyen időgyorsított vágásokat), iMovieban illik bekattintani a preserve pitch-et a felgyorsított részeknél :)

(#724) kelly416 válasza -NoVa- (#722) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor mégis gixer lehet nálam, ha 3 meccs alatt egyszer sem számolta el azt a kevesebb, mint 30 metert.
De mondok jobbat. Volt nap, amikor 7-8 meccset indítottam (nem szeretem az árkádot) és a napiban csak kettőt számolt, nem adta meg a "join 3 match"-et.

(#726) Shida


Shida
csendes tag

Szervusztok!

Egy ideje már játszok ezzel a jópofa játékkal. Játékostársakat keresek kötetlen kikapcsolódásra.

Bolondgomba néven meg fogtok találni :)

(#727) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ha minden igaz holnap jön egy 100 megás frissítés

Huawei P30

(#728) lkristóf


lkristóf
senior tag

Olyan aranyos full török csapatot kaptam, hogy ki akarták lőni az autómat... Hát mondom jól van kiszállok, majd mikor ők találtak egy autót és beszállt mind na akkor én kilőttem őket a fenébe. :DDD És jelenleg csak solo meccseket mehetek mert a merit szintem 60 alá csökkent... vagyis jelenleg 0. Most mentem egy solo win-t és +3at kaptam, szóval még pár ilyen és ismét mehetek csapattal. :DDD

Rögzítettem az esetet ha lesz erőm felrakom. :)) (Első ilyen esetem de elég súlyosra sikerült.)

Nem bántam meg amit tettem, azt kapták amit megérdemeltek. :B

(#729) lkristóf válasza lkristóf (#728) üzenetére


lkristóf
senior tag

(#730) lafaty80 válasza lkristóf (#729) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát nem azért de mit vártál? Megnéztem a videót, de kb az jött le hogy el akartál menni az autóval.Nem is értettem mit csinálsz ott vele elsőre :) Aztán meg beszálltak egy másikba és esélyt sem adtál hogy megálljanak hogy beszállhass, szóval nem derült ki hogy mi lett volna ha nem lövöd elsőre őket.
Ha éppen nem tud vlaaki angolul hogy jelzel neki?

Csak ezért még nem húztam volna le a csapat többi tagját, pláne nem öltem volna meg őket így....

Eddig ha olyan történt random squad esetében hogy otthagytak valahol, akkor ötből négyszer meghaltak az autóbanb valahol tőlem 1km-re, mert leszedték őket.... na azokon szoktam röhögni :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#731) lkristóf válasza lafaty80 (#730) üzenetére


lkristóf
senior tag

A zöld játékosunk nem akart beszállni egyértelműen, ezért mentem a sárgához, de az is inkább elkezdte lőni az autót. Biztos odakanyarodtak volna hozzám, hogy felvegyenek. :DDD Nem bántam meg ami azt jelenti, hogy 20x kell a top10-be lennem ha akarok ismét squad-al menni.

Mégis hogy jelzek nekik? Dudálhatok ha azt akarom, hogy menjünk és vannak ilyen beépített kommunikációs lehetőségek, hogy jelezzem, nekik, hogy merre van az ellenség, mit találtam a földön.

Nem csináltam volna ezt ha nem lövik szét az autóm, ők miért nem hagytak elmenni? :U 3 tagból 2 romlott volt, nem kockáztattam.

[ Szerkesztve ]

(#732) lafaty80 válasza lkristóf (#731) üzenetére


lafaty80
őstag

Ebben nem értünk egyet, de nem is kell.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#733) -NoVa- válasza lkristóf (#731) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sokmindenki kezelt itt szarul sokmindent, de legalább jó hangulattal megbeszélték a hülyeséget blablául. Vállaltad, következménye volt, megesik.

Legutóbbi chicken dinneremnél én is kaptam 3 törököt, de meglepően működőképes csapat volt. Annyira, hogy konkrétan az utolsó 2 percig nem volt killem, mert akárki előkerült, legalább ketten lőttük egyszerre, néha négyen is. A végén 4 nagy szikla között középen rekedve bepótoltam, Mini-14-el leszedtem az egész csapatot jó rálátással lefoglaló AWM-est, aztán Vectorral vártam, amíg az utolsó túlélő hibázott. Nagyon pontosan lőtt fejre, 2 társat leszedett egymás után, a harmadikat letérdeltette, de mivel nem látott engem, nem is mozogtam, azt hitte, hogy arrébb vagyok. Ahogy nekiindult elintézni a harmadik csapattársamat, kapott egy extended tárat :)

Máskor meg simán belefutottam olyan csapattársba, aki az autómat és a páncélomat is szétlőtte. Kaptam a levelet a rendszertől, hogy megvizsgálták, és kapott büntetést. Vissza nem lőttem, hagytam ámokfutni. Le is szedték hamar.

(#734) -NoVa-


-NoVa-
őstag

<<Kis napi vágott>>

Konzervnyitástól a házhozrendelt fegyvertáron át a füstbombás figyelemelterelésig volt mindenféle.

(#735) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ennek a frissítésnek most mi volt az értelme? Hogy belerakták a baseball-os ruhát? :/ inkább raknának be egy fekete hosszú szoknyát. Bár gondolom ez sosem lesz :/

Huawei P30

(#736) cd334 válasza _CICAFIU_ (#735) üzenetére


cd334
tag

Passz. Sanhok ugyanúgy laggol mint eddig.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#737) kelly416


kelly416
veterán

Hát srácok, ma megint toltam egy meccset. Heti quest, hogy szedj össze 20 gránátot. Egyetlen meccsen összeszedtem 5 vagy 6 gránátot, egyet sem dobtam el. 11-en állt a számláló meccs indításakor, 12-n amikor újra megnéztem a játék után. Mivel második lettem, még az sem játazik, hogy majd a meccs végével írja jóvá. Asszem itt befejezem. Egyébként jó időtöltés lenne, de ez idegesít nagyon. Azt ne is mondjam, hogy a "join one match" sem lett meg. Vicceskék.

(#738) maximilian4


maximilian4
addikt

Elég sok kihagyás után mentem pár kört. A hangokkal mi történt? Egyszerűen beazonosíthatalan a hangoknak az iránya. Egyébként egy elég drága fejhallgatóval játszok, ami más játékokban tökéletes, tehát nem azzal van a baj.

Maxi

(#739) lkristóf válasza maximilian4 (#738) üzenetére


lkristóf
senior tag

Kezdetektől fogva ilyen rossz volt szerintem. :DDD

(#740) -NoVa- válasza maximilian4 (#738) üzenetére


-NoVa-
őstag

BT? Az utolsó Play Storeos patch óta nálam is call módba rakja a BT füleseket a játék (mono 64kbit), vezetékest kell használni. A Bose QC35 szerencsére bedugható kábellel is, a SoundMagic nem. Ha megnyomom a hívásletevés gombot a fülesen, néha megjavul, de csak rövid időre.

(#741) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Kipróbáltam újra. Először be kell zárni minden más appot, a notification barról is, utána a játék főmenüben a BT fülesen hívásletevés gomb után jó maradt a hang. Egy 38 perces #2. helyezésig el sem romlott, úgyhogy kezelhető.

(#742) KFORboy válasza -NoVa- (#741) üzenetére


KFORboy
senior tag

Minden más esetben meg körönként;

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#743) maximilian4 válasza -NoVa- (#740) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem Bt, SkullCandy Plyr 1.
Mucsi Zoli féle cigaretta.
Ez a napi 1 szál cigi, meg 1 "pohárka" bor, ami literes.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#744) mark! válasza KFORboy (#742) üzenetére


mark!
őstag

aha. szóval te még dohánnyal nyugtatod magad :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#745) KFORboy válasza mark! (#744) üzenetére


KFORboy
senior tag

Igazából mi tök jól elvagyunk, csak az instabilitástól kapunk hülyét, a random laggok meg random hitbox fortune wheel kategória faxságok miatt...

Amikor totál nem rajtunk múlik, just is happening a játék...

De igen, mi így elrendelünk x-körönként cigiszünetet mert még a végén valaki rage quitol :"D

Meg a legjobb agyfelhúzás; "Legalább benne vagyunk a 10-ben..." "Másodikok lettünk..." és társai...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#746) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

[képernyő videó~140mb]

Pedig annyira megörültem neki először 😄

[ Szerkesztve ]

(#747) regener válasza cicaslany86 (#746) üzenetére


regener
veterán

YouTube <- ide is feltölthetted volna s akkor nem kell letölteni a megnézéshez :DDD

(#748) regener


regener
veterán

0.9.0 Patch notes előzetes

Rengeteg jó dolog jön be, kíváncsi leszek rá :D

(#749) lkristóf válasza regener (#748) üzenetére


lkristóf
senior tag

Hú ez olyan hosszú, hogy lusta vagyok elolvasni. :C

(#750) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Ma találkoztam egy profival, aki képes volt sérülés nélkül arccal hárítani 4 tárnyi M416 lövést, majd miután elmenekültünk, utánunk repült egy VW kisbusszal, leszállt, és a 3 tagú csapatot 3 lövéssel leszedte :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.