Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) hati


hati
addikt

Hogy kell kihajolni egy fa mögül? Van ikon a customizációban, de nem látom soha, játék közben.

(#402) Scale válasza hati (#401) üzenetére


Scale
őstag

Külön be kell kapcsolni a "leaning"-et, hogy a játékban aktív legyen.

(#403) maximilian4 válasza Allien (#400) üzenetére


maximilian4
addikt

Én mobilon is face fiókkal hoztam létre a fiókot eredetileg és emulatoton is azzal jelentkeztem be. Szóval akkor most nincs is más teendőm? Ranktól kezdve mindent átvitt? Ha mobilon volt egy adott rankom, akkor onnan folytatom gépről is?

Maxi

(#404) hati válasza Scale (#402) üzenetére


hati
addikt

:C

(#405) maximilian4


maximilian4
addikt

Laza pubg mobile konfig. Én am eddig a gépen játszottam az asztalival, telón a mobile változattal, de esküszöm sokkal jobb gépen is az emulátor mint az asztali verzió. Nagyon élem. :D

Maxi

(#406) Giovan! válasza maximilian4 (#405) üzenetére


Giovan!
addikt

Valamit csak tud az a Tencent akkor :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#407) maximilian4 válasza Giovan! (#406) üzenetére


maximilian4
addikt

Az biztos. Az asztali verzióval is sokat játszottam, de ezt nagyon élem gépen. Amazzal meg egy ideje nem játszok, mert játszhatatlan az egész.

Ki nem ugrál büdös román hej, hej!!! :DD

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#408) maximilian4


maximilian4
addikt

Valaki mondja már meg mikor dob fel a játék?! Ma-tegnap 5 winem volt gold 3-ban, csomó 2. hely és top10, de az életnek nem akar feldobni...Én meg már rohadtul kezden unni.

Maxi

(#409) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnak is rosszul megy a játék a legutóbbi patch óta?
Valamit hihetetlenül elcseszhettek vele, mert eddig teljesen jól elfutott a telefonomon, de utóbbi update óta akad- és leesik az fps egy csomó helyen.
A telefonom: Nexus 5 (LineageOS 14.1-el)

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#410) hati válasza Norbi887 (#409) üzenetére


hati
addikt

Nálam semmi gond.

(#411) hati válasza maximilian4 (#408) üzenetére


hati
addikt

Telefonon vagy emulátorral nyomod?

(#412) maximilian4 válasza hati (#411) üzenetére


maximilian4
addikt

Emu

Maxi

(#413) #19784448


#19784448
törölt tag

Nekem érdekes módon high grafikán mintha kisimultabb lenne a játék mint mediumon. Alapra közepesre rakta be magát a játék, gondoltam kipróbálom milyen magas részletességen és meglepődtem. Huawei p10. Aki akar vegyen fel: jubka85

(#414) hati


hati
addikt

Mivel nem volt kivel játszanom, így mentem egy random duo-t. Együtt ugrottam a partnerrel a börtönbe, senki nem volt ott rajtunk kívül. Ahogy talált pár cuccot, már jött is mellém és megölt, majd elszedte, ami nálam volt (nem sok mindenem volt). Mivel kb. 2 percet éltem, egy rakás pontot vesztettem. Az ilyenek elveszik a kedvemet az egésztől. :(

(#415) #19784448 válasza hati (#414) üzenetére


#19784448
törölt tag

Ha gondolod vegyél fel. Nekem is ez a gondom hogy nincs kivel játszak.

(#416) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok! ;)
A 0.7-es Update holnap jelenik meg jól értem? :U
Beléptem ma a játékba, és kiirta, hogy holnap 0:00-tól asszem 8:00-ig lesz leállás, ezek szerint holnap jön az új Update is egyben? :B

+1 Kérdés még: Van e esetleg changelog-ja már az új frissitésnek, vagy majd az csak a megjelenés napján lesz elérhető? :U

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#417) lkristóf


lkristóf
senior tag

Mentem egy random 2főst ez már platinum. :DDD

(#418) hati válasza lkristóf (#417) üzenetére


hati
addikt

27 kill? :Y
Nekem max 6 eddig, ha jól emlékszem.

(#419) iguana válasza Norbi887 (#416) üzenetére


iguana
őstag

a hivatalos emulátorra is jön ez?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#420) Norbi887 válasza iguana (#419) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Szia!
Hát azt nem tudom, de gondolom igen. :U
Annyit tudok hogy Android-ra nemsokára megjelenik az új Update ezen kivül nagyon mást nem halottam.

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#421) #19784448


#19784448
törölt tag

Én most gold 3-ban vagyok fpp solo-ban. Ez olyan hogy ha van pár rossz köröm visszaeshetek gold 2-be vagy csak felfele lehet lépni?

(#422) hati válasza #19784448 (#421) üzenetére


hati
addikt

Vissza is lehet esni. Én a diamond 4-ből estem vissza az 5-be, két rossz kör után.

(#423) lkristóf válasza Norbi887 (#420) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én annyit láttam, hogy csak maintenance lesz vagyis karbantartás.

(#424) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Csak p10 plusson megy ilyen szarul a jatek? Valamikor elkapja akkor ilyen 25-40 es ping van nincs akadas, de mostmar rendszeresen 40+ es beakad a jatek, teloval lehet gond vagy a nettel? Bar ha nem wifirol nyomom hanem mobil nettel ugyanezt az akadast produkalja.

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#425) #19784448


#19784448
törölt tag

Megjött a 0.7-es frissítés! 1.63gb!

[ Szerkesztve ]

(#426) Norbi887 válasza lkristóf (#423) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Mondtam ;)
Már fennt is van az update a Play-en :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#427) lkristóf válasza Norbi887 (#426) üzenetére


lkristóf
senior tag

:B :R

(#428) bandras54


bandras54
aktív tag

Sziasztok!

Felvettem pár embert az éjszaka. Random Ivan, Yusuf.... csapatokkal már tele a t*köm.

(#429) jokerone válasza bandras54 (#428) üzenetére


jokerone
tag

Szia!

Ezzel egyetértek.

Gondolkodtam, hogy jó lenne egy PH-s crew-t csinálni, vagy valami hasonlót, ahol az itteni embereket meg lehet találni. Lenne rá igény? Esetleg van már létező? A topic elején találtam valami chat szobát, de csatlakozni már nem tudtam a múltkor.

(#430) hati válasza jokerone (#429) üzenetére


hati
addikt

Nekem kb. 30 magyar van a "barát" listámon. Squadot már csak magyarokkal megyek, mert úgy élvezetes, ha közben beszélgetni is tudunk.

(#431) szbalogh válasza hati (#430) üzenetére


szbalogh
őstag

Vegyetek már fel légysziv. Di5c0rD
Diamond I totál random csapatokkal :DDD jó lenne tovább lépni
Ezekkel az arcade módokkal totál elcseszték a játékot, a rendes játékra 10 perceket kell várni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#432) Allien válasza jokerone (#429) üzenetére


Allien
veterán

Ezek szerint qrva yo lenne. Legalábbis, én sokat cumizok a fiatal arab terroristák miatt. Folyamatosan karatyolnak a fülbe, és rightig olyan helyre ugrunk, ahol többnyire már több csapat is vár ránk. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#433) hati válasza szbalogh (#431) üzenetére


hati
addikt

Jobb volt így csapatban?

(#434) hati válasza Allien (#432) üzenetére


hati
addikt

Írd meg az azonosítódat.

(#435) Allien


Allien
veterán

Allien69
Köszönöm. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#436) bandras54 válasza Allien (#435) üzenetére


bandras54
aktív tag

Mindketten megvagytok. ( És a többiek) :)

(#437) cd334


cd334
tag

cd334

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#438) hati


hati
addikt

(#439) bandras54 válasza cd334 (#437) üzenetére


bandras54
aktív tag

És te is. Schaffranek vagyok. ;)

(#440) seria


seria
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban, hogy hogy lehet összekapcsolni a vendég fiókot a google fiókkal? Ha lehetséges egyáltalán. Köszi!

(#441) seria


seria
tag

Robi1121 (ha valaki felvenne egy csapatba! ;) )

(#442) bandras54 válasza seria (#441) üzenetére


bandras54
aktív tag

Szia! Felvesznek téged is. Mindenkitől előre elnézést kérek de elég random időközönként fogok tudni majd csapattagkent részt venni.

(#443) seria válasza bandras54 (#442) üzenetére


seria
tag

Köszi szépen! :)

(#444) hati válasza seria (#440) üzenetére


hati
addikt

Mi nem megy? Kell hozzá a google játékok alkalmazás.

(#445) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Sziasztok!

AnnieSoldier néven megtalál, aki gondolja :U (hátha végre nem csak ázsiai szót hallok😁)

(#446) seria válasza hati (#444) üzenetére


seria
tag

Azt tudom.
Amikor kezdtem a játékot, guest-ként léptem be, és azóta így játszok.
Összeszeretném kapcsolni a google fiókkal, hogy másik telefonon is tudjak játszani ezzel az accounttal.
Viszont ha be akarok lépni google fiókkal akkor az új regisztrációnak számít.

(#447) hati válasza seria (#446) üzenetére


hati
addikt

A beállításokban össze tudod kapcsolni a jelenlegi profilodat a google-el.

(#448) lkristóf


lkristóf
senior tag

Elírtam a nevét a klánnak, csak holnap enged újat csinálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#449) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Az eredeti PHCREW-ba még 5 ember befér, ha valaki szeretné, akkor meghívom.
Akinek a nevét megtaláltam, azt felvettem a barátlistámra.
Engem Sajtospoginak hívnak, ha valaki még szeretne velem barátkozni, azt szívesen fogadom :D

(#450) konci79 válasza mustang08 (#449) üzenetére


konci79
őstag

Szia!
Konci79 ott is, mikrofon nélkül játszom, csak jelzem ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.