Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Jönnek még jó dolgok a játékba majd! video1 , video2 . Rpg, bizon, és a canted sight jó lesz!:)

Huawei P30

(#1052) T. I. válasza _CICAFIU_ (#1051) üzenetére


T. I.
senior tag

RPG, aham... ahhoz kell ám skill 😄

(#1053) _CICAFIU_ válasza T. I. (#1052) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Járművesek ellen jó lesz:)

Huawei P30

(#1054) T. I. válasza _CICAFIU_ (#1053) üzenetére


T. I.
senior tag

Solo módban nem fenyeget téged az a veszély, hogy egy felfegyverzett squaddal megtömött dzsip jönne szembe. 😉

Már "várom", hogy jöjjön az akna(telepítés) lehetősége is, meg a mozgásra robbanó, lézerérzékezős C4 az ajtófélfán. Több helyen ezt láttam a wishlist tetején, az rpg mellett.

(#1055) goldenfish7 válasza T. I. (#1054) üzenetére


goldenfish7
tag

Igaz, ott nem...általában az ablakokon közlekedem. :K

(#1056) T. I. válasza goldenfish7 (#1055) üzenetére


T. I.
senior tag

Grat hozzá, Paukembör! 😉
Az épületen belüli helyiségek között meg nem is mozogsz, ugye, és gondolom, egy teraszra vagy erkélyre sem mész ki?

[ Szerkesztve ]

(#1057) -NoVa- válasza T. I. (#1056) üzenetére


-NoVa-
őstag

Dehát ott lőnek, minek menne ki :D

(#1058) goldenfish7 válasza T. I. (#1056) üzenetére


goldenfish7
tag

Tetőre érkezem meg ernyővel és azért általában minden helyiségen van ablak és sokszor még a lizénákra, párkányokra is kilépek...lootot meg nem csak épületekben lehet találni. :) Na jó tényleg biztos nagy future lesz a kis érzékelős robbantó.
Egyébként tényleg jó a játék csak már várom, hogy magasabb grafikai beállításokkal is tudjam futtatni, mert sokszor még az orromig sem látok el...azt meg hogy honnan lőhet egy mesterlövész végképp nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#1059) ben11 válasza -NoVa- (#1057) üzenetére


ben11
őstag

Én a legvacakabb grafikán játszom, de így simán kiszúrható egy-egy sniper. Pláne hogy bzonyos távon kívül csomó tereptárgy nem rendelerődig. Kvázi csalás,de csomószor van h nagy távolban ott egy ellen, az embert látom, az épületet amiben van csak akkor ha zoom-mal elnézek arra.

[ Szerkesztve ]

(#1060) Giovan! válasza ben11 (#1059) üzenetére


Giovan!
addikt

Ilyen nálam még nem fordult elő, pedig én is legalacsonyabb grafikán játszom. Bár az is lehet, hogy pusztán nem vettem észre. Érdekes mindenesetre.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1061) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Anti aliasing-ot kapcsoljátok be ha nincs. Nem lesz "recés" a grafika és sokkal könnyebb észrevenni az ellent.

Huawei P30

(#1062) T. I.


T. I.
senior tag

0.12.0 update incoming:

"Be able to spectate the matches that your friends, crew or clan members are currently in."

Indulhat a kukkoló show. Popcorn + üdcsi bekészít. :C

(#1063) Blackmirror válasza T. I. (#1062) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Vmi értelmes újítás esetleg?Az enemyk így is kukkolhattak.
De ezt miért? Sok értelme nincs. Nagy újítás :D
Törlök mindenkit barilistáról, problem solved.:)))))

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#1064) T. I. válasza Blackmirror (#1063) üzenetére


T. I.
senior tag

De szigorúnak teccik lenni :D
kinéz itt még a végén a személyiségi jogok megsértése miatti peresítés is.
Ismerek egy jó ügyvédet... :))

(#1065) ben11 válasza Blackmirror (#1063) üzenetére


ben11
őstag

Miért zavar, hogy néz valaki?

(#1066) T. I. válasza Blackmirror (#1063) üzenetére


T. I.
senior tag

"Vmi értelmes újítás esetleg?" → Eddig csak annyi infó jött ki, hogy a zombi mód változik, bővül (ami ugye nem érint, merthogy fujjj ;) ), illetve a scope célzójának színét is lehet majd változtatni. Utóbbi asszem felér egy milestone updattel. Ennyi. De majd menyasszony tolja a többi infót, ő szokott a legjólértesültebb lenni.

(#1067) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ha minden igaz ezek lesznek majd:)

Huawei P30

(#1068) Blackmirror válasza ben11 (#1065) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem írtam, hogy zavar. Eddig az enemyk is "kukkolhattak" hát most a barátok is, nagy dolog mondhatom.
Olyan újításra lennék kíváncsi inkább ami számomra is hasznos.
A törlöm a barátlistát dolog után pedig van sok smiley.Engem nem nagyon érdekel hogy és mint játszanak a barátaim, mert tudom. Ha együtt játszunk úgyis ott vagyok a meccsben én is, ezt a lehetőséget nem fogom kihasználni.

T.I.: a zombi módra amúgy valóban ráfért a frissités. Elég volt egy oszlop alacsony betontalapzatára felugrani és onnan lőni zombiékat mert sajnos nem tudnak felmászni vagy ártani neked.
Plusz a futkározás a szabad ég alatt ugye.

Menyasszony: köszi, megnézem :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#1069) Zaja2


Zaja2
senior tag

Szerintem az RPG tök fölösleges lesz a játékban. Legalább is szerintem,mivel úgy vettem észre az elmúlt 40 szintem alatt,hogy sokan inkább a fedezékbe bújnak ,ha járművet hallanak közeledni,és éppen gyalogosan vannak. Én is ezt teszem. Nem nagyon szoktam járművesekkel konfrontálódni. Ha túlélik,akkor úgy is össze futunk az utolsó körben,és ott már ők is gyalogosan lesznek.

Más:
Miért van az,hogy járművel 2-3x is át kell hajtsak a knockolt enemy-n,hogy beadja a kill-t? Ennyire bugos lenne még ez a rész?

Újabb más:

Miért van az,hogy elbújok fedezékbe a kamion leesett billencsébe (most nem találok róla képet,de gondolom tudjátok melyik az!?),és simán átlő rajta az enemy. Bug? Ez is?! -.-

És még végszóként azt szeretném kérdezni,hogy ki játszik emulátorral?
Sajna a mobilom nem elég edzett hozzá,hogy azon tudjak normálisan játszani,de a gépemen jól fut.

Aki szeretne játszani velem ,vegyen fel barátnak: KisZajaHUN a nevem!
:)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1070) sonar válasza Zaja2 (#1069) üzenetére


sonar
addikt

Miért van az,hogy járművel 2-3x is át kell hajtsak a knockolt enemy-n,hogy beadja a kill-t? Ennyire bugos lenne még ez a rész?
Én ilyet még nem tapasztaltam. Még a nem knockosok is egyből halnak. (igaz én lite verzión játszogatok)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1071) T. I. válasza sonar (#1070) üzenetére


T. I.
senior tag

Egyből halnak, főleg, ha Solo módban játszol. :DD

(#1072) Zaja2 válasza T. I. (#1071) üzenetére


Zaja2
senior tag

akkor valamit rosszul csinalok! Meg egy hirtelen felindulasbol elkovetett gazolas is nehezemre esik.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1073) T. I. válasza Zaja2 (#1072) üzenetére


T. I.
senior tag

Szólóban a k.o.=elhullás, ezért írtam a fenti hsz.-t.
Tapasztalatom szerint a gázolás más módban csak szimpla k.o., utána még le kell dolgoznod 100HP-t, amihez egyszerűbb (és humánusabb) megoldás, ha kiszállsz, és megkínálod az ombrét gazdagon valamilyen kaliberrel.

De ha gyenge a telód, és mondjuk laggol, akkor autóval eltrafálni bármit (fán és kövön kívül), nehéz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1074) Zaja2 válasza T. I. (#1073) üzenetére


Zaja2
senior tag

A Motorolamon jatszottam utoljara pubgm-el telefonon. Gepen,emuval nyomom mostansag mert a nokiam nem birja a liteot sem. Gepen egesz jo fps-em van. De ezt ugy ertsd inkabb,hogy nem mindig adja be elsore a gazolast.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1075) sonar válasza T. I. (#1073) üzenetére


sonar
addikt

Legutóbb 3 embert csaptam el (nem egyszerre) buggival és annyi elég is volt. (squad-ban játszok)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1076) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Én úgy vettem észre hogy a gázoláshoz kell valamekkora sebesség. Ha lassan megyek csak tolja előttem az ellent vagy félrelöki a jármű.

Huawei P30

(#1077) Quverto


Quverto
tag

Sziasztok.

En is elkezdtem baratokkal jatszani es lenne par kerdesem ha nem problema. :)

1. Hogy lehet egymas ellen jatszani? Pl lehet olyat, hogy crew vs crew vagy Clan vs clan ez, hogy mukodik?

2. Igazi penzbol vett jatekpenzt lehet goldra valtani vagy silverre?

3. Silvert, hogy lehet a legkonyebben szerezni? Mert csomo dolgot nem gold, nem is igazi penzbol hanem silverert lehet venni? Wtf..

Jelenleg ennyi kerdesem lenne igy elorelathatolag.

Valaszokat elore is koszi. :D

[ Szerkesztve ]

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1078) Zaja2


Zaja2
senior tag

Üdv!
Ha valaki mobilon játzik csak,és én meg emulátoron,és meghívom meccsbe ,akkor játszhatunk együtt?

Vagy csak emulátorosokkal játszhatok együtt?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#1079) Quverto válasza Zaja2 (#1078) üzenetére


Quverto
tag

Ha jol tudom nincs meg kulon szedve, szoval bedobhat egyarant emulatorosat es telosat is.

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1080) sonar válasza Quverto (#1079) üzenetére


sonar
addikt

Külön van szedve. Emulátoros nem játszhat mobilossal. (elvileg)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1081) szimisi válasza sonar (#1080) üzenetére


szimisi
tag

Mi tudtunk úgy játszani, hogy a mobilos játékos volt a leader és simán be tudta hívni a többieket, akik emulátorral voltak. :U

(#1082) Quverto válasza szimisi (#1081) üzenetére


Quverto
tag

Akkor viszont ugy tunik ugy van megoldva ha valaki emulatorral jatszik emulatorost dob be, ha valaki telefonon akkor telosat, ha meg egyutt jatszanak akkor bedobhat egyarant telosat emulatorosat. :C

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1083) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok,

tegnap kezdtem a játékot, elég vicces. :D
De egyelőre leköt.

Van közületek valaki aki használ mobilhoz kontrollert?
Találtam gearbesten több fajtát is, az a kérdés,hogy van-e itt olyan aki tud konkrét típust ajánlani.

Köszi :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1084) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Megjött a 12-es frissítés de szerintem ebben még nincs bent az rpg és a bizon. Pedig utóbbit várom videók alapján

Huawei P30

(#1085) Quverto válasza _CICAFIU_ (#1084) üzenetére


Quverto
tag

En is most szedtem le a 400+ mb frissitest.

Bar a topikot nezve eleg kihaltnak tunik mar.. :O

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1086) m3tr0 válasza Quverto (#1085) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én még nem frissítettem asszem,bár tegnap este toltam két kört.
Amúgy amíg nem jön meg a kontroller addig csak szenvedés lesz.
Tegnap pl.egy csávó 200 m-ről két lövésből szedett le,mert rohadtul nem tudtam úgy megfordulni ahogy kellett volna. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1087) #78687232


#78687232
törölt tag

Sziasztok!

Xbox one kontrollert tudok csatlakoztatni a játékhoz?

(#1088) sonar válasza m3tr0 (#1086) üzenetére


sonar
addikt

A kontrolleres tapasztalatokat majd ird meg. Ha bevállik akkor én is beruházok egyre

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1089) m3tr0 válasza sonar (#1088) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ahogy néztem videókon biztosan előnyös.
Bukni nem nagyon lehet rajta,mert amellett,hogy tényleg használhatónak tűnik igazából aprópénzt kérnek érte.
Annyi a gond,hogy elég sokat kell rá várni.(De 2000 Ft leszállítva,biztosítva. :DDD)

Természetesen írok róla majd. :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1090) Quverto válasza m3tr0 (#1089) üzenetére


Quverto
tag

Milyen kontroller? En azt nezegettem ami magyarban is kaphato az az 5 az 1 ben pubg kontroller vagy mi. Bar a legjobb a Gamesir G5 lenne de az 15 db ezres, meg nem tudom, hogy azert ban jar e vagy a sima kontrollerert igen e.

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1091) m3tr0 válasza Quverto (#1090) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én ezt rendeltem.
Nem gondolom,hogy ezért járna ban,meg azt hogyan szűri amúgy? :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1092) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ilyenért nem jár ban mert szerintem nem tudják szűrni sajnos. Mindegy legalább alázhatjátok azokat akik csak tapicskolnak :U

Huawei P30

(#1093) T. I. válasza _CICAFIU_ (#1092) üzenetére


T. I.
senior tag

Hagyd csak, mindenki úgy ér el sikereket,ahogy tud. Aztán majd magában elszámol, hogy mit is ér az a csirkevacsi.
Mi pedig, ha egy-egy oldalazva cikázó-ugró-lövő enemy lő ki, mondhatjuk, hogy egy kontrolleres vagy iPad-os cheater volt, de fair meccsben nyertünk volna. :D

(#1094) sonar válasza m3tr0 (#1091) üzenetére


sonar
addikt

Várjál, ez csak egy darab műanyag ami a kézben tartást teszi talán komfortosabbá, de semmi extra.
Ez nem az a klasszikus értelemben vett kontroller. Ugyanúgy kell sikálni a kijelzőt

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#1095) Quverto válasza m3tr0 (#1091) üzenetére


Quverto
tag

Uhh ez nekem is tetszik itt igazabol a celzas es a tuz gomb ami segit, hogy nem tapicskolni kell, + van egy fogas ugymond. Megrendelem szerintem en is.

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1096) Quverto válasza T. I. (#1093) üzenetére


Quverto
tag

Sose voltam nagy kontrolleres, a poen, hogy ha lenne ilyenem szerintem igy is ugy kilonenek mint a franc. :DD :O

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1097) #78687232


#78687232
törölt tag


Ezzel felkerültem bronz I-be. Tudom még az elején vagyok, mégis ez a meccs baromira felspanolt :D A végén 1v1-ben már nagyon komoly kis tűzharc kerekedett, lent voltam a vízpartnál, ellenfél fent a sziklán. Megkínált egy gránáttal, ami után szinte maxra visszaraktam az életem. A második próbálkozása nagyon mellément, onnantól pedig rendes fegyverrel kezdtük aprítani egymást. Már egyszerűen nem volt lehetőség a mozgásra, a gyorsabb nyer. Nem maradt túl sok HP-m, mégis sikerült kiszednem. Sose játszottam telefonon annyira, de ez a jàték le tud szögezni rendesen. :C

(#1098) Quverto válasza #78687232 (#1097) üzenetére


Quverto
tag

Gratulálok. :D

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1099) Quverto


Quverto
tag

Ha valakinek lenne kedve játszani akkor bejelölhet nyugodtan MTamas1324 néven megtalál, jelenleg Plat 1-ben vagyok ha ez számít valamit.

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#1100) T. I. válasza Quverto (#1099) üzenetére


T. I.
senior tag

Gyere a CiGaReTTeBreak klánba, aztán meglátjuk. Jó lenne az arab túlsúlyt tehetséges magyarokkal ellensúlyozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.