Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Urgot válasza Giovan! (#1299) üzenetére


Urgot
kezdő

Nem vmi jó megoldások ,mert ha cserelsz egy konkurencia eszközt nem tudod használni.

(#1302) Giovan! válasza Urgot (#1301) üzenetére


Giovan!
addikt

Ja hát igen, ha cserélgeted a rendszereket, akkor valóban nem. Akkor marad a G account, amit a kolléga is javasolt.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1303) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Twitter pont jó erre. Játszós regisztrálós account.

(#1304) Urgot válasza Giovan! (#1302) üzenetére


Urgot
kezdő

Az újaknak,nekem az FB accounton annyi minden van már..

(#1305) N_A_S


N_A_S
veterán

8adjára próbálom letölteni ezt a k*rva játékot de kb 1,2Giga után leáll és utána mindig elölről kezdi a telepítést... MIÉÉRT?

https://tinyurl.com/phnas

(#1306) Urgot válasza N_A_S (#1305) üzenetére


Urgot
kezdő

Deeeee mieeeert? :)

[ Szerkesztve ]

(#1307) donmackó


donmackó
őstag

Létezik olyan cheat hogy villámgyorsan kúsznak knockolás után? Tegnap kiütöttem egy indiai mukit és olyan gyorsan kúszott be a házba a társához, hogy még egyszer már nem találtam el. Majd feltámasztották, ezután kiütöttem a társát mert a tetőn scope-olt, és az is gyorsan kúszott. A többi kilőtt ellenfélnél nem tapasztaltam ezt. A ping sem lehetett, mert az viszonylag stabil 56-60 között mozgott.

Release the cable hounds!

(#1308) -NoVa- válasza donmackó (#1307) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze, ez is egy gyakori. Legutóbb random teammatek csinálták, repülő aitóval együtt. Hagytam őket a fenébe, akkor meg megkergettek és gránáttal dobáltak 2km-en át. Aztán megléptem, és AKM + Kar98k párossal bejöttem 2. helyre egyedül. Őket leszedte egy sniper pár perccel hamarabb, hárman összesen 1 killt szedtek össze. Kb a trollkodásért játszanak.

(#1309) Dorcsika válasza donmackó (#1307) üzenetére


Dorcsika
junior tag

Nem értem az ilyenek miért nem kapnak bann-t:(

Huawei P30

(#1310) -NoVa- válasza Dorcsika (#1309) üzenetére


-NoVa-
őstag

400 millió játékos, napi 50 millió aktív átlagban. Mivel sok a bot, meg arcade is van, nyugodtan negyedelhetem, azaz 25 átlag valódi játékos / menet. Akkor 2 millió játék, másodpercenként 23. Na most ha ennek csak az 1%-ában nyom valaki reportot, akkor is 4 másodpercenként report esik be egy. Vizsgáld ki ezt gazdaságosan.

(#1311) donmackó


donmackó
őstag

Mikor fog új szezon kezdődni?

Release the cable hounds!

(#1312) Dorcsika válasza donmackó (#1311) üzenetére


Dorcsika
junior tag

Holnap ér véget és sztem hétfőtöl lesz az új

Huawei P30

(#1313) Timbersaw


Timbersaw
újonc

Van valakinek csapata ahol van hely?

(#1314) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Nagy a csend :)

Elérhető már a PUBG Lite. A Tencent emulátor inputkezelése nekem egyre bugosabb volt már (rendszeresen taskot kellett váltani, hogy a jobb klikket újra érzékelje pl), úgyhogy notebookon végre stabilabb, gyorsabb, és reálisabban kihívás. Nincs tele cheaterrel, nem ugrálnak 10 méter magasakat a lobbiban, reálisan elhiszem azokról, akik kilőnek, hogy láttak, és jobban lőttek, mint én. A fegyverek visszarúgása sokkal nehezebben kezelhető, és az auto-loot hiányzik a mobil változatból, de egyértelműen fölöslegessé tette az emulátort. Nem mellesleg nem visít fel a MacBook Pro hűtése stabil 60FPS mellett. Telefonon is a cheaterek és a tabletesek teszik értelmetlenné, szinte többet COD-ozok rajta, pedig azt sem sokat szoktam.

(#1315) T. I. válasza -NoVa- (#1314) üzenetére


T. I.
senior tag

Nagy a csend - - - > kijött a CoD :C

(#1316) -NoVa- válasza T. I. (#1315) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na az számomra kiváló UX ellenpélda, avagy sikerült alulmúlni menüből a PUBG Mobile-t is. Funkcionálisan játék az is, gyorsabb, de pont azért nem olyan izgalmas.

(#1317) Timbersaw válasza T. I. (#1315) üzenetére


Timbersaw
újonc

Igen.. Már lvl50 vagyok, te? :)

(#1318) T. I. válasza Timbersaw (#1317) üzenetére


T. I.
senior tag

Még csak lvl.39 :B
Dobj egy nickname-et, felveszlek barcsinak. Vagy az enyém: drOrto, jelölj be. Clan pedig a JadeFalcon.

@nova: épp hogy sikerült az instant play-ek szintjén felülmúlni a pubg-t. (valljuk be, az, hogy fullba nyomták a kretén zombikat, baklövés volt). A battleroyale mód pedig kicsit színesebb a class-ok miatt. Nekem bejön ez a profibb, militánsabb verzió. (na meg a helikopter, az überkúúl).
A domination és a search&destroy pedig még arra is alkalmat ad, ha az ember nem csak hentelni akar szabad 10percében.

(#1319) Timbersaw válasza T. I. (#1318) üzenetére


Timbersaw
újonc

Én S&D szoktam nyomni ez adja legtöbb xp-t. OMGezkoren a nevem.

(#1320) lafaty80 válasza -NoVa- (#1314) üzenetére


lafaty80
őstag

Igen, PC-re is megjött a szegény ember pubg-ja :) Nekem mondjuk mindkettő fent van. De elég érdekes öszvér feeling-et ad a lite. Tapasztaltunk már itt is érdekes játékosokat, olyan bug-okat, amikkel már jó ideje sehol sem. Látom tencent is fabrikált valamilyen anticheat system-et az emulátornál, és kicsit aggaszt, hogy majd ebben is megjelennek előbb vagy utóbb a csalók...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1321) donmackó


donmackó
őstag

Lenne egy kérdésem. A feleségemmel hozzá akartuk egymást adni a synergihez, de sem ő sem én nem tudjuk egymást bejelölni lover-nek. Kiírja hogy send...., de a másikuk nem kapja meg. Hogy működik ez a rendszer? Vagy az a baj hogy az asszony facebookkal regisztrált, én meg csak Google play-jel?

Release the cable hounds!

(#1322) #40047616


#40047616
törölt tag

Elméletileg holnap jön a payload mód. Kiváncsi leszek rá.

(#1323) donmackó


donmackó
őstag

Tud valaki valamilyen mail címet ahova leírhatom a problémámat, és lehet velük angolul levelezni? Fojton valami Koreai support ír választ hogy nem értik mit szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#1324) Danii9123


Danii9123
tag

Sziasztok!
Játékos nevem: Lienád
Lehet nem ide tartozik, de nemrég elkezdtem YouTube-ra felrakni Pubg Mobile videókat, esetleg ha érdekel valakit akkor itt van a legutóbbi: [link]
Ha esetleg like-olod vagy feliratozol a csatornámra, azt megköszönném.😁

[ Szerkesztve ]

(#1325) jokerone válasza donmackó (#1323) üzenetére


jokerone
tag

Play szerint: pubgmobile_cs@tencentgames.com

(#1326) Kohautech


Kohautech
junior tag

Valaki csapatozik aktívan innen?

(#1327) donmackó válasza Kohautech (#1326) üzenetére


donmackó
őstag

Mi az asszonnyal napi szinten játszunk többnyire este felé.

Release the cable hounds!

(#1328) Kohautech válasza donmackó (#1327) üzenetére


Kohautech
junior tag

Tpp squad? Csak ketten mindig?

(#1329) donmackó válasza Kohautech (#1328) üzenetére


donmackó
őstag

Többnyire duózunk, kivéve ha jön valaki "ismerős" . :D

Release the cable hounds!

(#1330) Kohautech válasza donmackó (#1329) üzenetére


Kohautech
junior tag

Ja értem , en valami csapatot keresnėk inkább akik vannak 4-5 en és napi szinten nyomják este.

(#1331) donmackó


donmackó
őstag

Tessék, lehet gyakorolni a flare fellövést -> [link]

Pár perce találkoztunk a feleségemmel payload-on evvel a cheat-tel. :Y

Release the cable hounds!

(#1332) Kohautech válasza donmackó (#1331) üzenetére


Kohautech
junior tag

Hmm, en meg nem, solozok platinum ba vagyok jelenleg

(#1333) #40047616 válasza Kohautech (#1332) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én pont mint te.

(#1334) Kohautech válasza #40047616 (#1333) üzenetére


Kohautech
junior tag

Vasárnapra diamondba leszek kb soloba, az elég kemény már onnantól . Crown a cél.

(#1335) #40047616


#40047616
törölt tag

Légyszi mondjátok hogy csak rosszul értelmeztem az új frissítés leírását és classic módban nem lehet menet közben nézetet váltani! Ha így van/lesz akkor befejeztem a játékot pedig imádom.

(#1336) Kohautech válasza #40047616 (#1335) üzenetére


Kohautech
junior tag

De lehet, bal alsó sarok mikor játékban vagy. Ezzel kinyirtak az fpp módot kb, de eddig is nagyon kevesen játszottak , soloban platinumnal már nem talált meccset. Így tpp re vissza álltam és most crown vagyok. Irány az ace!

(#1337) Giovan! válasza Kohautech (#1336) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem meglepő. Nekem borzasztó kényelmetlen volt az fpp mobilon, mikor próbáltam. Egyszerűen túl sokat kell “húzogatni” a képernyőt a célkereszt minimális mozgatásához is, nekem ez már olyan szinten megölte a shooter feelinget, hogy hagytam is inkább azt a meccset.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1338) Kohautech válasza Giovan! (#1337) üzenetére


Kohautech
junior tag

Igen sajnos nem állítottak be jól. De kevesen is játszák fpp. Pedig en is azt preferáltam mert sokat csztem. De ahogy elértem a platinum 5 ot soloba, nem talált meccset vagy 20 percenként egyet, na akkor mondtam hogy leteszem az fppt. De a mostani updatevel ki is nyírtak szépen .

(#1339) #40047616 válasza Kohautech (#1336) üzenetére


#40047616
törölt tag

Akkor nekem ennyi volt a játék.:( Mindig fpp-ben játszottam, a külső nézetet gyűlölöm de így már akkor nincs értelme. Pedig szerettem a pubg-t.

(#1340) Kohautech válasza #40047616 (#1339) üzenetére


Kohautech
junior tag

Te tudod :)

(#1341) #40047616 válasza Kohautech (#1340) üzenetére


#40047616
törölt tag

Figyi biztos nem csak én vagyok akinek jobban tetszik a belső nézet mint a külső. Örüljetek. :W Pussz

[ Szerkesztve ]

(#1342) Kohautech válasza #40047616 (#1341) üzenetére


Kohautech
junior tag

Nyilván nem csak neked tetszett a világon az fpp mód . De az tény hogy kb a 95% tpp-zik. Az való mobilra,tablet re. PC-n lehet normálisan fppzni.

(#1343) T. I. válasza #40047616 (#1341) üzenetére


T. I.
senior tag

Akkor várlak vissza CoD M-ba :D

(#1344) Giovan! válasza #40047616 (#1341) üzenetére


Giovan!
addikt

Már miért kéne örülnünk? A te dolgod, engem teljesen hidegen hagy. Ezt nem sértésből írom, de tényleg, mi közöm nekem hozzá, hogy te mivel töltöd a szabad idődet? :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1345) #40047616 válasza Giovan! (#1344) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ha magardra vetted az a te dolgod nem tudok vele mit csinálni ;]

[ Szerkesztve ]

(#1346) Giovan! válasza #40047616 (#1345) üzenetére


Giovan!
addikt

Többes szám második személyben beszéltél ("örüljetek"), ebből arra következtettem, hogy a topikot szólítottad meg. A félreértések elkerülése végett legközelebb fogalmazz kicsit pontosabban :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1347) #40047616 válasza Giovan! (#1346) üzenetére


#40047616
törölt tag

Értettem kapitány :P ;]

(#1348) Kohautech válasza Giovan! (#1346) üzenetére


Kohautech
junior tag

Elég fura megszólitás volt az têny, ên úgy nem is értettem . Mintha lenne belőle javunk, hogy ő abbahagyja :U meg lenne bármilyen tartalma.. minek kêne örülni ? Eddig is tppztem ,ezután is azt fogok tpp módban . Fppbe lehet majd esetleg amúgy így legálisan “csalni” hogy atrakod tpp be, de olyan nem lesz aki tpp bol fpp re alakít ,hülye lenne.

(#1349) #40047616


#40047616
törölt tag

Jólvan na ne haragudjatok a megfogalmazásért csak ne ezen lovagoljatok már :F Puszi

(#1350) #40047616


#40047616
törölt tag

Valakinek sikerült a frissítés után fpp-meccset indítania? Netem olyasmit olvastam hogy fpp módban nem lehet tpp-re váltani, csak tpp-ről fpp-re. Próbáltam de nem talál meccset. Mindegy elkezdtem tpp-t játszani de szoknom kell nagyon. Egyenlőre csak bukdácsolok:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.