Hirdetés

2020. április 3., péntek

Gyorskeresés

(#551) _CICAFIU_

_CICAFIU_
(aktív tag)

Mikorra várható a következő nagyobb frissítés?

Huawei P30

(#552) lkristóf

lkristóf
(aktív tag)

Olyan zavaró, hogy szerverenként van megoldva a rank rendszer. Előbb invelt valami külföldi elfogadtam, aztán meggondoltam magam, hogy nem 2es csapatba hanem 4esbe szeretnék menni, el is indítottam, de nem figyeltem, hogy a szerver ázsiai-n maradt... így sajnos nem a megfelelő szerveren lévő rankomat húztam, bár már az elején fura volt a 480ms, de nem akartam kilépni...

(#553) szbalogh válasza lkristóf (#549) üzenetére

szbalogh
(őstag)

Nekem is volt ilyen :) solo módban két egymás melletti házban ragadtunk a szűk kör miatt. Én átdobtam minden gránátoma ami csak volt az ablakon, ő is ezt akarta csak a füsttől már nem látott semmit sem :)

Nick: Di5c0rD I Sigma Zoom-θ 28~80mm 1:3.5~4.5 lencsét keresek... donor állapotút

(#554) _CICAFIU_

_CICAFIU_
(aktív tag)

Játszik valaki huawei p8-9 telefonokon? Vagy hasonló teljesítményün? Csak hogy hogyan fut rajtuk. Párom akar használtan venni de ő is szeretne játszani a pubg-vel. Köszike aki segít!

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#555) cicaslany86

cicaslany86
(aktív tag)

Ti milyen helyre szerettek érkezni? Nem vagyok olyan jó játékos, de néha kiakasztanak. Meghív duoba korabbi játékostárs, erre olyan helyre visz, ahol már kb akkor lőnek rám, mikor még le sem értem. :W :DDD

(#556) hati válasza cicaslany86 (#555) üzenetére

hati
(addikt)

Településeket elkerülve, egy útra étkezni, majd gyors jármű keresés és tűzés minnél messzebb a repülő útvonalától.

(#557) Allien válasza hati (#556) üzenetére

Allien
(veterán)

Hiba! Az első mindig, hogy legyen valami fegyó. Bármi! :K Akár egy pisztoly. Utána már lehet töprengeni. Ugyanis, nem 1 repcsi van. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Pentax K-5 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

(#558) Allien válasza cicaslany86 (#555) üzenetére

Allien
(veterán)

Még én se nagyon tudok csapattal menni, bár sokan jelöltek innen is, de szinte senki se "szabad". :B Ilyenkor megyek random, az első, hallgatom hogyan is beszélnek. Ha nagyon gyereknek tűnnek, már tudom, halál közel van. :K Hagyom, hogy behozzanak a leszálláshoz, a térképen jelölök is, de nézem, mit is jelölnek Ők. No, onnan tudom, hogy 90-100 hwl között dögölnék-e meg. Mondjuk, néha nem, de ez mellékes. Pocsinki pl tuti halál, meg hasonló helyek. Iskola, közkedvelt helyek felejtősek, de ez se mindig egyértelmű. Van, amikor jó lenne a csapat, csak ezt előre nem látni. ;] Menet közben derül ki. De, google is segíthet, pl:

piros, tumultus. ;] esetleg még ez:

Én a sziget északi részét kedvelem, de igaziból még sok-sok hely van, ahol nem igazán jártam még. :DDD Ez is olyan kérdés, mint pl milyen fegyót válasszon az ember. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Pentax K-5 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

(#559) Fr0z3n válasza hati (#556) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Ilyet én is szoktam, sőt ha nagyon lámákkal vagyok, csak kocsikázok. Volt hogy 8 embert ütöttem el és nyertem :DDD

(#560) KFORboy

KFORboy
(senior tag)

Keresnék valami összeszedettebb csapatot ahol azért némi jókedv is befigyel, nem csak az amúgy értelmetlen rankolós e-pénisz nyálazás van...

Ha valaki lát bennem esélyt, kérem szépen dobjon egy privátot !
Nickem azért nem szórom be ide a közösbe, mert elég volt a tizenéves vérpistikésből is :U nem azért mert mumus vagyok.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#561) szbalogh válasza KFORboy (#560) üzenetére

szbalogh
(őstag)

Jó lenne egy jó csapatozás de mostanában csak 1-2 szólóra van idő. :O
Viszont! Beszereztem egy fasza mechanikus billentyűzetet :))) Nagyon szuper, már este se nyomom randomra a 4-6 gombokat. :B

Nick: Di5c0rD I Sigma Zoom-θ 28~80mm 1:3.5~4.5 lencsét keresek... donor állapotút

(#562) hati válasza KFORboy (#560) üzenetére

hati
(addikt)

Én kb. 80 magyar game friend-del játszom, véletlenszerűen, szóval összeszokottságról nem beszélnék. Nehéz is összehozni, hogy mindenki egyszerre legyen online, és várjunk is egymásra, mert gyakran mindenki, amint belép, rögtön elkezd játszani. Néha olyat szoktam csinálni, hogy ha látom, hogy akikkel szívesen szoktam játszani, éppen meccsben vannak, akkor vagy várok rájuk vagy arcados meccseket megyek, hátha összejön, hogy egyszerre legyünk "szabadok".

(#563) Bale_E

Bale_E
(őstag)

Miért nem csináltok egy mobilos diskord szobát a csapat kereséshez? egyszerűbb és tudtok tervezni, ki mikor ér rá stb. van mobilra is app.

Cyberpunk 2077 - 2020/09/17 - "CDPR nem hazudott a megjelenési dátumról. Iszonyat rossz hasonlat. - sajnos de...

(#564) ZedMester válasza Bale_E (#563) üzenetére

ZedMester
(őstag)

még régebben csináltam egyet, de elveszett a komment időközben és mindenki elfeledkezett róla szerintem :U

>i just want to feel myself, you want me to kill myself

(#565) lkristóf

lkristóf
(aktív tag)

Ilyen csomaggal találkoztatok már? 3 ejtőernyő van rajta és sárga a füstje. :DDD

(#566) cd334 válasza lkristóf (#565) üzenetére

cd334
(tag)

A 8-as frissítéssel fog jönni elvileg holnap.

(#567) lkristóf válasza lkristóf (#565) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

(#566) cd334
Hát de én előbb találkoztam vele és nem volt frissítés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#568) Gigant20 válasza lkristóf (#567) üzenetére

Gigant20
(tag)

Én is láttam ilyet tegnap, néztem is hogy mi ez.

Mikor jön a 8-as update Tencent EMU-ra?

uplay: jul3s4ty_HUN

(#569) _CICAFIU_

_CICAFIU_
(aktív tag)

Ma jön a frissítés nem? Még nincs fent a play áruházban

Huawei P30

(#570) bandras54 válasza _CICAFIU_ (#569) üzenetére

bandras54
(aktív tag)

Kollégám samsungja már frissített. Az én telefonom még nem. :F

(#571) lafaty80 válasza bandras54 (#570) üzenetére

lafaty80
(őstag)

Samu nekem is frissített...
Játék play-ből 1,5GB majd külön játékon belül még le kell tölteni miramar (330mb) és sanhok (8x mb) map-ot.

(#572) _CICAFIU_ válasza bandras54 (#570) üzenetére

_CICAFIU_
(aktív tag)

Play áruházból? Nálam még most sem írja hogy lehetne frissíteni.

Huawei P30

(#573) hati válasza _CICAFIU_ (#572) üzenetére

hati
(addikt)

Nekem most frissül éppen.

(#574) bandras54 válasza _CICAFIU_ (#572) üzenetére

bandras54
(aktív tag)

Igen. A játék nekem sem jelezte, csak az áruház.

(#575) _CICAFIU_

_CICAFIU_
(aktív tag)

Rákerestem külön a játékra és most már nekem is frissül! :)

Huawei P30

(#576) Gigant20

Gigant20
(tag)

Én laptopon tolom a hivatalos Tencent Emulatorral, de nekem még nem frissült.
Ott is ma fog?

(#577) Balázs1621

Balázs1621
(senior tag)

Én is hivatalos emun tolom, es mivel telefonon beleptem az uj frissitessel, ezert emun nem enged be a jatekba, amig nem frissul ez is a 8.0-ra. Ha valaki tud valamit az emulatoros frissitesrol irja be.

(#578) lkristóf válasza Balázs1621 (#577) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Redditen azt olvastam, hogy órák kérdése és jön... hát már pár órája írhatták. :DDD

Én elkezdtem manuálisan frissíteni de nagyon nagyon naggggyon lassan töltődik le ez az 1.4 giga, gondolom sokan lógnak a szerveren.

(#579) _CICAFIU_

_CICAFIU_
(aktív tag)

Nektek bejön ez az új map?

Huawei P30

(#580) Giovan!

Giovan!
(őstag)

iOS-en frissült a játék, de nekem nincs új map. Az app leírásban azt írja manuálisan kell letölteni, de kérdem én, honnan?

"You are well intentioned and principled, but you are overexcitable and need to contain yourself. If that requires you to take some medicament, then so be it." - John Bercow

(#581) lkristóf válasza Giovan! (#580) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Nekem androidon a főképernyőn a játékban mikor a karaktered mutatja ott volt bal oldalt ilyen ici pici gomb letöltő ikonnal, ott tudtam letölteni.

(#582) lkristóf válasza lkristóf (#581) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Itt is van:

(#583) Giovan! válasza lkristóf (#582) üzenetére

Giovan!
(őstag)

Nekem nincs ilyen gombom, de azért köszi.

"You are well intentioned and principled, but you are overexcitable and need to contain yourself. If that requires you to take some medicament, then so be it." - John Bercow

(#584) Gigant20

Gigant20
(tag)

Nekem se... :O

(#585) Giovan!

Giovan!
(őstag)

Na frissült a játék (ma már másodjára), mostmár nekem is van Sanhok, juhé! :D

(#586) hati válasza _CICAFIU_ (#579) üzenetére

hati
(addikt)

Nekem nagyon. :)

(#587) Gigant20 válasza Giovan! (#585) üzenetére

Gigant20
(tag)

Nah végre nekem is! Irány Sanhok! :K

(#588) Bale_E

Bale_E
(őstag)

Az új pálya király. Figyelni kell hogy fele a másik kettőnek. 4x4km vs 8x8km

Cyberpunk 2077 - 2020/09/17 - "CDPR nem hazudott a megjelenési dátumról. Iszonyat rossz hasonlat. - sajnos de...

(#589) Gigant20 válasza Bale_E (#588) üzenetére

Gigant20
(tag)

Pont jó, így van elég fájt! :K
Bár a népszerű helyek megint insta dead... ;] :K

(#590) cd334 válasza Bale_E (#588) üzenetére

cd334
(tag)

Szerintem meg a negyede ;)

(#591) Giovan! válasza cd334 (#590) üzenetére

Giovan!
(őstag)

Azt mondod a 16 m2 a negyede a 64m2-nek? :Y ;]

Az új pálya amúgy király, hónapok óta nem játszottam, de most az új mapon össze is szedtem egy harmadik meg egy ötödik helyet 3 kör alatt (a harmadikban meg egy erős 39.-et). A QBZ nagyon adja.

(#592) _CICAFIU_

_CICAFIU_
(aktív tag)

Meglett az új pályán az első győzelmem solo fpp-ben :)

Huawei P30

(#593) bandras54 válasza _CICAFIU_ (#592) üzenetére

bandras54
(aktív tag)

Gratulálok. Nekem még túl pörgős. Nem vettem fel a ritmust. :)

(#594) Bale_E válasza cd334 (#590) üzenetére

Bale_E
(őstag)

baszki jogos... :B

(#595) cicaslany86

cicaslany86
(aktív tag)

Nektek nem akadozik a frissítés óta? Nekem meg-megröccen p10-en, pedig eddig nem volt gond. :F Amugy a pálya klassz, csak szamomra nagyon nehéz, alig látom a nagy fűben az embereket :D

(#596) cd334 válasza cicaslany86 (#595) üzenetére

cd334
(tag)

Nagyon sokan panaszkodnak lagra a fórumokon.

(#597) Giovan!

Giovan!
(őstag)

Az a lassú kör az új mapon nagyon komoly, lépésben simán lehet vele haladni. Viszont ahogy már előttem is említették, ebben a dús vegetációban tényleg rengeteg helyen el tud bújni az ellen, meg a sok kis faluban is sokan campelnek. Teljesen más mint a többi map, nekem eddig tetszik.

(#598) konci79 válasza Giovan! (#597) üzenetére

konci79
(senior tag)

Viszont a körön kívül gyorsabban elfogy az életed, gyógyszer eddig lassította,most nem vettem ilyet észre...gyorsan kinyírt

(#599) _CICAFIU_ válasza cicaslany86 (#595) üzenetére

_CICAFIU_
(aktív tag)

Nekem is van néha pici akadás. Szintén p10.

Huawei P30

(#600) ZedMester válasza Giovan! (#597) üzenetére

ZedMester
(őstag)

ezért jó.
képzeld el mi lenne, ha ez is normál méretű map lenne. az kegyetlenül jó lenne :D

>i just want to feel myself, you want me to kill myself

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.