Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) -NoVa- válasza DonDennis (#850) üzenetére


-NoVa-
őstag

Általános, vagy ehhez a játékhoz? Általánosból akad jópár, a PUBG nem támogat semmit.

(#852) DonDennis válasza -NoVa- (#851) üzenetére


DonDennis
senior tag

Ja PUBG érdekelt volna, köszönöm

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#853) -NoVa- válasza DonDennis (#852) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azt akkor hanyagolhatod is, semmit nem támogat. Igaz, ha tenné is, effektív rosszabb lenne célozni analóg karokkal, mint érintőképernyőn, csak ront a hatékonyságon. Ha nem akarod megszokni, akkor viszonylag gyengébb notebookon is elfut a hivatalos emulátor, és billentyűzet/egér párossal ellövöldözhetsz. Az egyben elkülönítő is, nem keveri az érintőképernyős játékosokat.

Illetve nagyon mazochistáknak van tapadókorongos touchscreen gamepad, semmi értelme.

(#854) DonDennis válasza -NoVa- (#853) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hmm alapvetően gépen játszok vele, csak néha mikor nálam az ipad és nem vagyok otthon szoktam játszani pár meccset és gondoltam megkérdezem, de akkor marad az érintőkijelzős taperolás.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#855) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok ;)
Van itt valami normalis magyar klan ami viszonylag aktiv es lehet duozni/squadozni normalisan mikrofonnal? A masik pedig hogy tegnap ota kb 300as pingem lett, ez csak nalam jelentkezett? Mar tobb wifin probaltam mindenhol ilyen.

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#856) bandras54 válasza b4sxe (#855) üzenetére


bandras54
aktív tag

A Ping nálam is szórakozik néha. Gondolom az araboknal ünnep van és mindegyik a játékon rohad. De miért az EU szerveren azt nem tudom

(#857) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Holnap jön a havas map!:)

Huawei P30

(#858) T. I. válasza _CICAFIU_ (#857) üzenetére


T. I.
senior tag

infó forrása?
én 20-ai release date-ről olvastam.

(#859) _CICAFIU_ válasza T. I. (#858) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ha belépsz a játékba ott írja hogy holnap szerver leállás lessz és jön frissítés play áruházban. Írja is mik lesznek benne.

Huawei P30

(#860) _CICAFIU_ válasza _CICAFIU_ (#859) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Vagyis 18.-ára írja ha jól olvasom. :/

Huawei P30

(#861) T. I. válasza _CICAFIU_ (#860) üzenetére


T. I.
senior tag

Ahogy én olvasom, a pálya aktiválása később lesz, az app szerint valamikor majd a frissítést követően. A pubg mobile fb csoportban a dec. 20. szerepel.
Eddig még mindig így volt,hogy pár napot ráhagytak a frissítésre, és az újdonságok aktiválására.

(#862) _CICAFIU_ válasza T. I. (#861) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Akkor rosszul értelmeztem. Mindegy nemsokára jön majd.

Huawei P30

(#863) regener


regener
veterán

ÚJDONSÁGOK:

Vikendi, a 6km x 6km snow map, is coming in the new update! Availability will be announced at a later date, so make sure to keep an eye out!
- Added a Snow theme to the main menu.
- Added Arabic language support.
- Added cross-server matchmaking.
- Players may now report suspicious behavior while spectating after dying.
- Added Firearms Finish Upgrade System.
- Added Season spending rewards.

Akkor mostantól a régiók összekavarodnak és laggtenger lesz?

(#864) _CICAFIU_ válasza regener (#863) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Remélem hogy nem!

Huawei P30

(#865) regener válasza _CICAFIU_ (#864) üzenetére


regener
veterán

Közben találtam ezt:

Added cross-server matchmaking. After enabling, players have a chance to be matched with players of the same tier on other servers.

Szerencsére most még kapcsolható...

[ Szerkesztve ]

(#866) _CICAFIU_ válasza regener (#865) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Most néztem játékon belül én is! Ami nagyon jó hogy végre elmenti a felhőbe a gomb kiosztást is!

Huawei P30

(#867) -NoVa- válasza regener (#865) üzenetére


-NoVa-
őstag

Miramaron szerintem sokat segít, az utóbbi időben konkrétan 4 playeres játékot nem tudtam elindítani, 2 perc várakozással sem. Single playerben megy, de ott is a kétharmadát botokkal pótolja ki. A másik két térképen nem volt ilyen "gond".

FPP-ben, emulatorral, ez tovább szűkíti extrémen a játékosbázist, telefonon meg inkább Sanhok-ra szoktam menni gyorsabb körökre.

(#868) ben11 válasza -NoVa- (#867) üzenetére


ben11
őstag

Én szinte csak quick match vagy sniper training módban játszom single, 99% erangel mappot ad. Nem rég beadott véletlen egy miramart, rendesen meg voltam lepve.

(#869) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Ennyire kevesen játszanak most? Nem talál szervert single fpp meccsre. Még cross server-el sem. Erangel és a Sanhok map van kiválasztva.

Huawei P30

(#870) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Megjött az emulátorhoz is az update. Első benyomásra rengeteg animáción és animációs átkötésen javítottak, meg a teljesítményen. Sokkal folyamatosabbnak tűnik az egész.

(#871) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Az a csengő valami mire jó amit néha lehet találni? Már kettőt begyűjtöttem.

Huawei P30

(#872) phoenix1989


phoenix1989
őstag

hali.. miért csak autot kapok a dropból amit én lövök fel? semmi más csak auto jön.

(#873) mustang08 válasza phoenix1989 (#872) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Ha a fehér körön kívül lövöd ki, akkor csak autót kaphatsz, ha belül, akkor fegyvert.

(#874) lkristóf válasza phoenix1989 (#872) üzenetére


lkristóf
senior tag

Mert a körön kívül autót kapsz, körön belül meg rendes drop-ot.

Lassú voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#875) regener


regener
veterán

Frissült a TGB emu, ha valaki azon játszik véletlenül se menjen a Vietnámi szerver lehetőségre a launcherben mert automatán bannolja a fiókot ha oda csatlakozol más országból!

[ Szerkesztve ]

(#876) -NoVa- válasza regener (#875) üzenetére


-NoVa-
őstag

Durván hangzik. Észak-Koreai szerver nincs? :)

(#877) T. I.


T. I.
senior tag

App eltávolítása után az újratelepítés nem sikerül. 192 és 495 hibakódot ír a google play. A hibaelhárítás nem vezetett eredményre.

Találkozott már valaki ilyennel, mi lehet a megoldás?

(#878) -NoVa- válasza T. I. (#877) üzenetére


-NoVa-
őstag

Google services framework app-ra nyomj egy clear data-t a beállításoknál.

(#879) T. I. válasza -NoVa- (#878) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszönöm!
Ez az új havas pálya kemény, hirtelen halok rajta. Lehet,nem a dínókat kéne bámulni... XD

(#880) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok...
Valaki megmondná nekem miért ilyan szánalmasan sz@r ez a ruhavásárlási rendszer? Vettem 3500 forint ertekben 660UC-t es premium create láda nyitásnal csak es kizárolag a letező legszarabb alap ruhadarabokat adta amibol ráadásul már van vagy 8db. Miért nem választhatom ki én ,hogy mit szeretnék megvenni ha már adtam pénzt a tetves játékukba? Olyan alap cuccokat adott amik mar alapbol megvoltak és eszem ágában sincs felvenni a lila nadrágot piros pólóval...kicsit felb@szta az agyam, soha a büdös életbe többet nem fizetek egy árva forintot se játékba, nekem enyi elég is volt!

(#881) lkristóf válasza Tompo92 (#880) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szia, ilyen a szerencsejáték. :DDD

(#882) _CICAFIU_ válasza Tompo92 (#880) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Sajna ez ilyen. :/ Nem éri meg nyitogatni. Az olyan ruhák meg amiket egyből meg lehet venni kb 10ezer ft-nak megfelelő uc. Mondjuk van ami akciós de az is nagyon drága.

Huawei P30

(#883) -NoVa- válasza lkristóf (#881) üzenetére


-NoVa-
őstag

:DDD

(#884) ben11


ben11
őstag

Én már azt nem értem, ki és mi a francért költ bármennyit is egy virtuális ruhadarabra/skinre stb.. :U

(#885) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,

Hogy és hol tudom az FPS nézetet visszaállítani TPS-re? :R

(#886) _CICAFIU_ válasza Gebriel (#885) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ott ahol kiválasztod hogy milyen mapon akarsz játszani. Legfelül. Írja hogy tpp és fpp.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#887) Gebriel válasza _CICAFIU_ (#886) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi

(#888) Gebriel válasza _CICAFIU_ (#886) üzenetére


Gebriel
veterán

Illetve még egy kérdés, azt hogy tudom megoldani, hogy fedezék mögül, kitudjak nézni?
A beállításoknál megtaláltam hogy van ilyen lehetőség, de játék közben nem aktív az funkció "gomb"

(#889) _CICAFIU_ válasza Gebriel (#888) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

A beállításokban ha bekapcsolod a "peek & fire"-t akkor aktívnak kell lennie a 2 kis ikonnak. Nem tudok most linkelni de youtube-on keress rá hogy "pubg mobile peek" és találsz sok videót róla.

Huawei P30

(#890) Gebriel válasza _CICAFIU_ (#889) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszönöm szépen :R

(#891) _CICAFIU_ válasza Gebriel (#890) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Szivesen!:)

Huawei P30

(#892) mark!


mark!
őstag

ujra elkezdtem jatszani, gyorsan fel is mentem solo platba, megvettem a season passt, szoval januar vegeig teljes erobedobassal jatszok :D

squadra keresnek tarsakat, altalaban delutan/este/ejszaka erek ra, discordot preferalom de in-game chat is jo.

>

(#893) _CICAFIU_ válasza mark! (#892) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Ha gondolod bejelölhetsz. Mondjuk nagyon változó hogy mikor tudok játszani, meg én szinte csak fpp nézetben. Tpp-t nem szeretem. Ja és leggyakrabban sanhok-on.:)

Huawei P30

(#894) Dinasti


Dinasti
senior tag

sziasztok!
NEm teljesen idevaló kérdés,de hátha megszán valaki.
Pc re mi most a legjobb android emulátor? bluestackset meg valami noxot próbáltam de iszonyat lassu minden... I7 8giga ram gtx 850m videokati van a laptopomba.

(#895) lkristóf válasza Dinasti (#894) üzenetére


lkristóf
senior tag

Tencent Gaming Buddy

[ Szerkesztve ]

(#896) ben11 válasza lkristóf (#895) üzenetére


ben11
őstag

Nekem (4 GB ram, i3-8130U, 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX130 2GB) elmegy kb 35-40 fps-sel. Játszható.

(#897) lafaty80 válasza lkristóf (#895) üzenetére


lafaty80
őstag

+ ld player

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#898) regener


regener
veterán

Ezt meg tudta valaki csinálni?

Egyszerűen hiába próbálom nem sikerül 100 alatt sebezni, pedig csak az utolsót lőttem (más kontinenses szerver, elfutottam a botok elől is) xD

(#899) lafaty80
Na ezaz, ha lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#899) lafaty80 válasza regener (#898) üzenetére


lafaty80
őstag

kisebb trükkel (nem éppen játék etikus) meg lehet, illetve ott a 2 kártya elhasználási opció :DDD (ha van)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#900) ben11 válasza regener (#898) üzenetére


ben11
őstag

A gázolás sebzésnek számít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.