Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) TayRol válasza B-L-A-C-K (#3199) üzenetére


TayRol
veterán

na ez dúrva! nemsemmi ár.

(#3202) B-L-A-C-K válasza TayRol (#3201) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem láttátok még? Pedig elég rég fent van. :)

Utána nézegettem, az eladó korrekt, szóval nem kamu/átvágás, doboz nincs, gari nincs annyi a hátránya, de gondolom 2-3 napot ad rá, és ha gyári hibás lenne ott az kiderül. De a visszajelzések alapján elég sokat eladott, és semmi panasz...

Szerinted vegyem meg? Elég jó, és ahogy olvasgatok róla pont az elvárásaimnak megfelel. Első elektromos borotvának pont ideális lenne...

Amúgy ez is olyan hogy gyűjti a szőrt az az nem hullik össze vissza ugye?

[ Szerkesztve ]

(#3203) hello28 válasza B-L-A-C-K (#3202) üzenetére


hello28
aktív tag

Sziasztok
Nekem se volt meg villanyborotvam es a visszafizetes miatt vetttem a 760
Amugy azok a dolgok amitol feltem egyikse kovetkezett be es igy nem kell visszakuldeni:)))
Orulok neki
Tokletes vagas irritacio 0,es nyakamon semmi es szuper minden tartozeka tehat szerintem tokeletes

(#3204) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3202) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Nekem ennek a "kis" testvére van RQ1250-es (csak a kijelzőben, meg az akkuteljesítményben különböznek), előtte egy 8890-es csúcsmodell volt (van a munkahelyemen), mégelötte egy braun flex integrallal(5000-es sorozat) küzdöttem.
Az RQ 1290-es 40k-ért nagyon jó vétel!!!!a Phillips csúcsmodellje, nagyon tudom ajánlani,nekem nagyon bejött, meg akinek ajánlottam annak is.(mondjuk az egy olcsóbb RQ10-es sorozatot vett, majd csak a fejet cserélte le RQ12-esre)
Szörgyüjtője van minden borotvának,de a zuhany alatti borotválkozást felejtsd el, mert a villanyborotvák száraz arcon siklanak jól (izzadtan egy rémálom a borotválkozás), és a felpuhult szört sem viszik túl jól (a borosta az igazi lételemük, ha több nap után hosszabb a szőr, aztat mát nem nagyon komálják).
A borotvafejet lehet (kell is) mosni, én minden borotvákozás után kiütögetem(kifujkálom) a szört belőle, hetente 1-2* elmosom, havonta Braun borotvatisztító spay-el átfujom(jobb mint a phillips-es), és amikor nagyon ráérek akkor az ultrahangtisztítóba bedobom(évente 1-2*).
A Phil 2 évente javasolja a fej cserét, ebbe a tipusba jelenleg 16k körül van.
Első borotvának tul jó!!!!!!!!!!!!, vegyél egy szarabbat, és akkor majd látod(érzed) a különbséget :DD :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3205) B-L-A-C-K válasza Nagya21 (#3204) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na köszi a részletes választ, ez már tetszik...:D

Ez az ultrahangtisztító alatt ezt a Jet Clean+ érted? Mert ehhez az nincs, érdemes külön megvenni (10 körül van azt hiszem) vagy felesleges? Látom ezt habbal is lehet kenetni, én arra gondoltam úgy fogom, de akkor azt mondod úgy nem lenne jó? Vagy csak víz alatt nem jó, habbal/géllel már jó?

(#3206) Dani82 válasza B-L-A-C-K (#3205) üzenetére


Dani82
senior tag

Fuu, ez jo ár. Most elgondolkodtam, mert braun 390cc-t akartam venni, de ilyen áron ez sokkal jobb választás lehet függetlenül attól hogy körkéses, nem?
Mi legyen?:)

(#3207) B-L-A-C-K válasza Dani82 (#3206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sajna már 1 van neki csak, nem is lesz több, de azt már lefoglaltam...

Amúgy tőlem ne kérdezz véleményt hogy mi legyen mert ez lesz az első elektromos borotvám szóval olyan mintha a falat kérdeznéd...:) Viszont vétel szempontjából tényleg felejtő, mert megveszem...:)

[ Szerkesztve ]

(#3208) Avicularia válasza B-L-A-C-K (#3202) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem majdnem ilyen van 1280-as. Nagyon jól nyír,de sajnos nyaknál nem tudom megszokni,mindig kipattogzik. Gondolkodom,hogy visszaküldöm a cégnek és kipróbálok egy braunt,most mindkettőnél van pénzvisszafizetés

(#3209) B-L-A-C-K válasza Avicularia (#3208) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igaz nincs tapasztalatom ezekkel mint írtam, de ha habbal csinálnád nem lenne jobb?

(#3210) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Már régóta gondolkozom már én is a borotva lecserélésén,főleg,hogy mostanában már azzal sem tudok tökéletesen borotválkozni.Ha ellentétesen vágok,akkor kipattogok,nélküle meg messze nem tökéletes a borotválkozás.
Valanelyik Braun jönne be,de nem tudom mennyire ad sima bőrt illetve mennyire pattognék ki tőle.

Másik már nem Mo-on élek,nem tudom Angliában hogyan érdemes megvásárolni.

(#3211) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3205) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Próbáltam géllel, nem jött be, mert a gél megpuhítja a szört, a villanynál az a lényeg, hogy kemény borosta legyen, ja és azt a kinszenvedést amit a berakódott gél maradványok okoznak,mármint mire elpucoltam rendesen.........
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3212) Dani82 válasza Avicularia (#3208) üzenetére


Dani82
senior tag

nekem nagyon érzékeny a nyakam, akkor mégiscsak marad a braun :U

A series3 és series5 között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#3213) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok!

Végül megrendeltem a Braun 5090cc-t az Edigital-nál... 57.900-ért... Egész jó áron volt szerintem... viszont ahogy megrendeltem tegnap ma már néztem az elmentett linket a borotváról és már több jelenleg nincs is nekik raktáron csak rendelésre tudják behozni... viszont az ára már 74.900 lett... elég fura áremelés 1 nap elteltével... nem nagyon tudom mire vélni a dolgot de remélem nem fogják átvételkor mondani, hogy hát elnézést rossz ár volt kint..

Az meg elég vicces lenne ha esetleg egy régi 5 ös szériát reklámoztak volna az új képeivel... és leírásával

A végeredményről és a tapasztalatokról majd igyekszek beszámolni a fórumban..

No Sacrifice, No Victory!

(#3214) B-L-A-C-K válasza Thunder86 (#3213) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg annyiért kell megvenned amennyiért megrendelted, ha emeltek az áron utána akkor is. Viszont hogy rendelés leadásakor volt e még ezt úgy tudod meg legegyszerűbben ha felhívod őket...:)

(#3215) Avicularia válasza B-L-A-C-K (#3209) üzenetére


Avicularia
veterán

Próbáltam különböző gel-ekkel, perpillanat 3 féle van itthon,de sajnos akkor is kipattogzik a nyakam :(
Kb.25 éve borotválkozok,3 éve álltam át villanyborotvára ,de a nyakamat mindig pengével húztam le azóta is, mert az előző philips-et sem bírta. Sőt, azzal sokkal rosszabb volt.
Ezt valszeg visszaküldöm és rápróbálok a braunra. Ha az sem jön be,akkor inkább visszaállok sima borotvára,mert már unom,hogy kétfélét kell használnom minden borotválkozáskor.

(#3216) B-L-A-C-K válasza Avicularia (#3215) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"és 30 éves vagyok"....:D

Viccet félre téve, én is attól félek irritálni fogja a bőröm, de ha borotvától nem irritálja akkor 1-2 hét után max ezt is megszokja.

(#3217) nyunyu válasza Khaosz55 (#3196) üzenetére


nyunyu
félisten

A pengés vágás alaposabb viszont én azért tértem át a villanyara mert olcsóbb és a nyakamnál nem pattog ki a bőröm.

Esetleg masik hab/zsele?

Pl. Nivea zselei sokkal jobban csusznak, mint a Gillette-ek, igy kevesbe irritalja a penge a bort, meg sokkal nehezebb megvagni magadat.
-> felesleges hozzajuk a kremezocsikos penge, Mach 3 Turbo helyett boven eleg a joval olcsobb sima Mach 3 is.

G Fusion Hydra zseleje egyenesen botranyos, beleragad a penge.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3218) Avicularia válasza B-L-A-C-K (#3216) üzenetére


Avicularia
veterán

jó is lenne,ha annyi lennék,de 13-al több vagyok :)

(#3219) Khaosz55 válasza nyunyu (#3217) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én habot használtam midig mert a zselétől az orromnál elkezdtem prüszkölni mit valami allergiás reakció lenen .

Nivea habbal toltam de pengénél sajnos a nyakamnál kipirosodott és kis gennyzacskó jelentek meg. Próbáltam rengeteg borotválkozás utáni arcszeszt. A niveas sensitive sajnos csak rosszabb volt. Amelyikben alkohol van és csípi az arcomat az szó szerint fertőtlenített és nem keletkezett annyi gennyzacskók.

A braun-nál jelenleg nem tapasztaltam, pedig jobban csípi az arcomat az arcszesz a villany borotva után mint pengénél.

(#3220) Dani82 válasza Khaosz55 (#3219) üzenetére


Dani82
senior tag

asszem itt olvastam régebben, valakitől a himalája sószappanról.
Pengés borotválkozás után arcszesz helyett. Nekem nagyon bejött. Kicsit kellemetlen, amikor felviszed, de gyorsan elmúlik a pirosság és nem lesznek gyulladások.

(#3221) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na elrakattam (mondhatni 100%-ra lefoglaltam) az RQ1290-est, jövő hét után tudom átvenni, és egy kicsit még alkudni is sikerült...:) Még annyi kérdésem lenne, hogy elektromos borotválkozás után is kell használni arcszeszt/balzsamot/gél-t vagy semmi ilyesmit?

(#3222) Avicularia válasza B-L-A-C-K (#3221) üzenetére


Avicularia
veterán

Én szoktam.

(#3223) B-L-A-C-K válasza Avicularia (#3222) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értem, akkor én is fogom...:)

Mit használsz? Én mindent próbáltam már de a legjobban ez jött be: link

(#3224) Avicularia válasza B-L-A-C-K (#3223) üzenetére


Avicularia
veterán

Sima arcszeszt,most éppen gillette arctic ice-t. Kicsit nehézkes sima arcszeszt itt beszerezni,nem nagyon árulnak csak axe-t. Ahogy pld hónaljstift sem létezik itt gel változatban.Csak púderes és golyós van ezért Magyarországról kell mindig hoznom magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#3225) B-L-A-C-K válasza Avicularia (#3224) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja tényleg te nem is itt laksz, ú hónaljstift-el én is bajban vagyok még itthon is, a legeslegjobban ami bejött az ez, viszont már alig lehet kapni a boltokban, így most egy helyen találtam legutóbb egyből be is ruháztam 10 darabra...:D Tényleg ennél egyszerűen jobb nincs, pedig van ilyen millió fajtában de csak ebben az egyben a jó, akinek ajánlottam még régebben már ők is ilyet használnak...:)

(#3226) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Neztem az uj 5 seriat de 57 volt es most 74
Bolondok de miert? A 7 nel maradtam mert jobbnak tunt edigtalnal vettem !!
62 jo ar volt nagyon!!5 nem er 75 az biztos!7nek nem valtozott ar nemis ertem!!

(#3227) intacto válasza hello28 (#3226) üzenetére


intacto
csendes tag

Igen, ez tobb, mint furcsa... De kint pl a nemeteknel is inkabb 70 korul van, uh nem tudom hogy sikerult edigitalnak az uj 5090cc-t anno 57-ert adni. :F

En is a Series 7 mellett maradtam, egesz pontosan ma hoztam el edigitalbol. 760cc, erre esett a valasztas es nem is banom, hogy nem az 5090cc lett. Ugyanis a 760cc tud 3 fele mukodest (nezzetek meg honlapon, ajanlom a http://www.braun.com/global/male-grooming/series-shavers/series-shavers-comparison.html on mert a magyar honlap szokasos modon minden mas magyar honlaphoz hasonloan hianyosan sz.r): normal, eros es erzekeny teruletekhez. Nekem a normal es az eros annyira nem jott be a nyakamon pl, nem vitte rendesen, tulsagosan pulzalt a borotva. Atvaltottam sensitive-re es sokkal jobb. Mivel most toltam le, ezert nem tudok eredmenyt mondani arra tekintettel, hogy kipattogzom-e, nagyon remelem, hogy nem, mert amugy a borotva nagyon tetszik es nagyon simara vagott, ilyet en csak max uj penge bontasa utani 2-3. hasznalattal tudok elerni, utana mar neccesebb!
Mivel a Braunnal most van ez a 100 napos probagar, igy surubb arcszorzettel rendelkezok sztem siman beprobalhatnak egy 590cc-t, ami olcsobb. Ha nem valik be, akkor meg mindig van lehetoseg egy 760cc (vagy mas 7-esre valtani) kiprobalasara.

Egyelore ennyit tudok mondani annak, aki vasarolni szeretne. Most varom, hogy nem-e fogja kesobbiekben irritalni az arcomat, de egyelore tenyleg minden OK a geppel. Egy probat mindenkepp meger a probagar miatt.

(#3228) intacto


intacto
csendes tag

Annak, aki megis Braun 5090cc-ben gondolkozik: [http://www.kisgep.hu/braun-series-5-5090cc-borotva-81376010] most talaltam

[ Szerkesztve ]

(#3229) t256 válasza hello28 (#3226) üzenetére


t256
őstag

Én Series 3 340-et akartam venni. Kinéztem egy helyen 20900 Ft-ért.
Most 29900 Ft.

Lehet, hogy Karácsony előtt vissza állítják az eredeti árat mindegyiknél és rámondják, hogy akció?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3230) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ma voltam a médiába, megnézegettem a borotvákat, RQ1290-es + Jet Clean 129 990 Ft :Y

Amúgy elég jól néz ki, végül ma veszem meg a gyerektől, nem pedig jövő hét után (35 ért), remélem nem lesz csalódás az elektromos borotva használata borotva után...

(#3231) hello28 válasza intacto (#3227) üzenetére


hello28
aktív tag

Szia
Teljesen igaz amit irtal amikor vettem a 760 akkor 56 volt az 5 os akkor se vettem meg mert jobbnak iteltem sok olvasas utan a 7!!
3 fokozat stb
Amugy 100 napos vissza amiatt is de megnyugodtan nem kell visszakuldeni mert szuper ilyen simasag es semmi utanna a nyakon nagyon tuti!!
Mindenkinek ajanlom es joarbavolt 63 ert!!

(#3232) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3230) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Én 1 éve jutottam hozzá egy RQ1250-eshez 16k-ért 54 helyett, a sogórnöm által, a phillipsnél volt dolgozói vásár. :D :D :D
Nagyon szeretem.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3233) B-L-A-C-K válasza Nagya21 (#3232) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ú az is ajándék volt akkor, elvileg ugyan az mint az mint az RQ1290-es...Semmi probléma nem volt még vele?

(#3234) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3233) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
:N :N :N
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3235) Thunder86 válasza hello28 (#3226) üzenetére


Thunder86
tag

Szia!

Én se értettem, nekem még sikerült megrendelnem edigitalba 50 valamennyiért az új 5090-est... másnap néztem 70 valamennyi volt az ára... ma bementem átvenni és kíváncsiságból rákérdeztem, hogy hát értem én hogy válság stb... de ennyit azért nem romlott a forint 1 nap alatt.. :) Igazából érdemi választ nem kaptam rá csak annyit, hogy ez egy "régebbi" raktáron lévő daraboknak volt ennyi az ára... afféle bevezető ár... és az új raktárkészletet pedig csak most fogják megkapni és hát annak már ennyi az ára...

Kíváncsi leszek.... azért majd kipróbálom ezt is... legalább lesz egy összehasonlítási alapom a saját 760-ommal....

No Sacrifice, No Victory!

(#3236) intacto válasza Thunder86 (#3235) üzenetére


intacto
csendes tag

Thunder86: ugy erted, hogy neked mar van egy 760-ad, aztan veszel egy 5090-et kirpbalni, aztan visszakuldod a probagarival? :)

(#3237) Thunder86 válasza intacto (#3236) üzenetére


Thunder86
tag

Nem nem... nekem van egy 760-as... és édesapámnak vettem most az 5090-est ajándékként... de azért majd az összehasonlítás végett kipróbálom..

No Sacrifice, No Victory!

(#3238) intacto válasza Thunder86 (#3237) üzenetére


intacto
csendes tag

aham, ertelek :) erre kivancsi vagyok, majd elolvasom, ha irsz velemenyt.

(#3239) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na megvettem az RQ1290-est és már használtam is, picit felömlött a pofám, és ég...:) De amúgy ami meglepő volt hogy kb annyira leviszi az arcszőrzetet mint a borotva. Remélem 1 hét alatt megszokja az arcom, vagy ha nem el kell adnom... :N

Egy pár kérdésem még lenne.

Tisztítani hogy érdemes amúgy? Megborotválkozom, vízzel elöblítem, és úgy hagyom? (Vagy nyitva hagyom a fejet és úgy hagyom megszáradni, vagy vizesen bezárom és lerakom?)
Fej ha már cserére szorul akkor azt hogy érzem? Húzza a szőröm vagy mi? :D
A másik meg elvileg kijelzi ha olajozni kell, de nem értem hogy jelezheti ki ha csak belerakom a forgó motorba ami műanyag, azaz semmi visszajelzés nem adhat le...:) Ez hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#3240) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3239) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Idézet a használatiból:
"A borotvaegység tisztítása
Óvatosan bánjon a meleg vízzel. Mindig ellenőrizze, hogy a víz ne legyen túl forró, nehogy leforrázza a kezeit.
1 A borotvaegységet öblítse le néhányszor meleg víz alatt (ábra 26).
2 Nyissa ki egyenként a három borotvafejet (ábra 27).
3 Öblítse le mind a három borotvafejet és mind a három szőrgyűjtő kamrát fél percig, forró csapvíz alatt. (ábra 28)
Megjegyzés: A borotvafejeket és a szőrgyűjtő kamrát a mellékelt tisztítókefével is megtisztíthatja.
Óvatosan bánjon a meleg vízzel. Mindig ellenőrizze, hogy a víz ne legyen túl forró, nehogy leforrázza a kezeit.
4 Óvatosan rázza ki a felesleges vizet, és hagyja nyitva a borotvafejeket a borotvaegység teljes száradásáig.
Soha ne szárítsa a borotvaegységet törülközővel vagy papírzsebkendővel, mivel ezek megsérthetik a borotvafejeket."
"Különösen alapos tisztítási módszer
Kapcsolja ki a készüléket.
1 A borotvaegységet egyenesen húzza le a borotváról (ábra 23).
Megjegyzés: A borotvaegységet a borotváról való lehúzás közben ne fordítsa el.
2 Nyissa ki egyenként a három borotvafejet (ábra 40).
3 A rögzítő kioldófülét (1) tartsa lenyomva a rögzítő (2) kinyílásáig (ábra 41).
Megjegyzés: Egyszerre csak egy körkést és borotvafésűt tisztítson, mivel mindegyik meghatározott helyre kerül.Ha véletlenül nem a megfelelő
borotvafésűbe tenné vissza kést, hetekbe telhet, mire az optimális borotválási teljesítmény visszaáll.
4 Vegye ki a körkést a borotvafésűből. (ábra 42)
5 Tisztítsa meg a körkést a mellékelt kefével (ábra 43).
6 Tisztítsa meg a borotvafésű belső oldalát. (ábra 44)
7 Tisztítás után tegye vissza a körkést a borotvafésűbe a körkés lábaival lefelé. (ábra 45)
8 Nyomja a rögzítőt a forgókésre (ábra 46).
9 Csukja be a borotvafejeket.
10 Illessze a borotvaegység nyelvét a borotva tetején lévő résbe (1). Ezután nyomja a borotvaegységet lefelé (2) kattanásig a borotvára
helyezéshez (ábra 25)."
"csere
Amikor a borotvaegység jele megjelenik a kijelzőn, cserélje ki a borotvaegységet. Ha a borotvaegység megsérül, azonnal cserélje ki.
Azt javasoljuk, hogy a maximális borotválási teljesítmény érdekében kétévente cserélje a borotvaegységet.
A borotvaegységet kizárólag eredetiRQ12 Philips borotvaegységre cserélje.
Magyar 95
1 A régi borotvafejet egyenesen húzza le a borotváról (ábra 23).
Megjegyzés: A borotvaegységet a borotváról való lehúzás közben ne fordítsa el.
2 Illessze az új borotvaegység nyelvét a borotva tetején lévő résbe (1). Ezután nyomja a borotvaegységet lefelé (2) kattanásig a borotvára
helyezéshez (ábra 25
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3241) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3239) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Napi használat mellet kb 2 év a csere.Ha 2naponta használod, akkor is 2 év mulva jelzi a cserét(sztem), de ilyenkor ne vedd figyelembe.
Olajozni???? mit??? a rezgökéseseknél kell, de itt max csak a pajeszvágót.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3242) B-L-A-C-K válasza Nagya21 (#3240) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ú köszi de linkelhetted is volna...:D

Erre a kérdésemre esetleg tudsz választ?

Fej ha már cserére szorul akkor azt hogy érzem? Húzza a szőröm vagy mi? :D (persze ha nem jelzi)
A másik meg elvileg kijelzi ha olajozni kell, de nem értem hogy jelezheti ki ha csak belerakom a forgó motorba ami műanyag, azaz semmi visszajelzés nem adhat le...:) Ez hogy van?

(#3243) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3242) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ha huzza, szarul vág akkor biztosan cserélni kell............
Mint irtam ezen mit olajoznál????, a körkéseket nem kell olajozni!!!!
Vegyél Braun tisztító sprayt(ez alkoholos, fertötlenít is), azzal fujd be (én 2-3hetente fujom)Tisztító spray
Egyedül a pajeszvágót kell olajozni!!!!!
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3244) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3242) üzenetére


Nagya21
addikt

UUUUUUUUUUUU vazze te a mosásra gondolsz, azt amikor akarod akkor mosod :) :) :)
Üdv Nagya
UI:én hetente mosom

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3245) B-L-A-C-K válasza Nagya21 (#3243) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem a mosásra, henem az olajozásra gondoltam, és azzal a sprayvel amit te is mutattál, ki kell szedni a kör késeket és be kell fújni vele őket állítólag, azaz ezeket is kell olajozni. De azt nem értem ezt hogy jelzi ki a gép, ha elvileg semmi olyan érintkezési pontjuk nincs ami ezt kijelezné...:)

[ Szerkesztve ]

(#3246) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Üdv.!

Jelenlegi régi Philips 6900-as 3 körkéses borotvámat cserélném le egy újabb-ra. Max. 20.000-ig tudnék elmenni.
Milyet ajánlotok? Nekem régebben a nem körkésesk nem jöttek be. Manapság azok a jobbak? Aksi nem kell, csak egyszerűen árához képest amennyire lehet simára borotválja.. :)
Elég érzékeny a bőröm..

Előre is köszi a választ!

(#3247) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3245) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Körkéseket nem kell olajozni, a gyártó sem utal rá semmilyen formában.
A spray-t én bekapcsolt állapotban kívülről fujom be a késeknél, hagyom picit menni, majd kinyitott állapotban elrakom száradni.
Mivel nem kell olajozni, nem is jelzi sehol.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3248) B-L-A-C-K válasza Nagya21 (#3247) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ez a Jet Clean+ rendszer amit adnak hozzá (de nekem nincs) miért úgy írják hogy tisztítja, olajozza és feltölti a borotvát :F Illetve amit lehet venni hozzá HQ110-es spray-t miért így írják:

"Philips HQ110/02 körkés tisztító és ápoló spray

A borotvafejek tisztításához készült spray-vel beolajozhatja és megtisztíthatja a Philips elektromos borotvák körkéseit."

Én tényleg nem értek hozzá, de ha szerinted a körkéseseket nem kell olajozni akkor a gyártó poénból ad hozzá olyan eszközt ami olajozza, illetve szintén poénból lehet venni hozzá olyan körkéses sprya-t amibe van olaj is :F

[ Szerkesztve ]

(#3249) Nagya21 válasza B-L-A-C-K (#3248) üzenetére


Nagya21
addikt

Hmm lehet abban valami amit mondasz, én mostan a hagyományos olajozásra asszociáltam.
Akkor a braun spray is olajoz.
1-2hetente használom.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3250) borix


borix
őstag

WolfLenny Braunnál van most 100 napos pénzvisszafizetéses akció.Vegyél egy Braun Series 3 370-390 cc-t 27-30E ez alatt ne nagyon szerintem.Tisztító egységük is van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.