Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) faster válasza divot (#1546) üzenetére


faster
nagyúr

De akkor Járait is le kell cserélni! Ki lenne az új jegybank elnök?

(#1552) Integra válasza aesir (#1548) üzenetére


Integra
titán

mert feltételezhetően van mindkét oldalon sáros ember..
egy biztos, a labda most nem a fidesznél van ez ügyben, csúnyán elkéstek vele és az ő non-sense javaslatuk ennek a végeredménye.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1553) TéKrys válasza Thyb (#1547) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ez megint nem jó kivétel. Mert bárki mond6ja h csak lényegtelen adatokat adott át (ki) a másikról.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1554) Thyb válasza aesir (#1548) üzenetére


Thyb
senior tag

Ne értsd félre, én szivesen kitakaritanám az ügynököket és a megbizókat is, csak attól félek, hogy akkor össze omlana a kormány, mert a maradék emberrel, a miniszteri posztokat sem lehetne betöltetni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1555) dabadab válasza Thyb (#1517) üzenetére


dabadab
titán

Bokros konkretan jol nyomta az ipart, es akkor latvanyos valtozasok is volt - ha ranezel egy 1990-2000 kozotti inflacios grafikonra, akkor pontosan latszik, hogy mikor is munkalkodott.

DRM is theft

(#1556) beeboy válasza aesir (#1548) üzenetére


beeboy
addikt

de érthető
ezeknek a szemeteknek ez az egyetlen esélyük

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1557) Szalma válasza aesir (#1548) üzenetére


Szalma
őstag

(És az MSZP, és az MDF, és az SZDSZ, és az FKGP-s, és...)

Szeretettel:
Szalma

ui.: Mármint megtisztul. Kukába az összes 2színüvel!

(#1558) Sipi válasza divot (#1546) üzenetére


Sipi
addikt

Na, de ha antikommunista, miért nem Thürmeréknek adnak jobbról egy pofont? :D

Nomegugyebár, náluk is ücsürügnek szép zsíros komenyisták. Láttuk szépen.
Azt is láttuk, hogy amikor az Ő komenyistájához gyün a böllér, nemcsak a disznó kezd sírni, hanem a fél falu...

Az eddigi tapasztalatokból okulva nem tudom elhinni, hogy ha bejönne, amit akarnak, és tényleg eltiltják a régi besúgókat, akkor szépen, oldaltól függetlenül végre is hajtsák.

Mert náluk is ülnek volt besúgók, mint ahogy mindenütt. De persze, ha kiderül a sajátjukról, hogy sáros, jönnek a hülye dumával, hogy biztosan hamisítvány a papír, mert igazi csakis MSZP-tag besúgónál lehet...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1559) beeboy válasza dabadab (#1555) üzenetére


beeboy
addikt

gondolom 95-ben :P

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1560) aesir válasza Integra (#1552) üzenetére


aesir
veterán

A nonszensz éppen a Ti oldalatokon van. Eltűnne a fél (amúgy sem létező tagságú) pártotok :D

Van saját életem...

(#1561) divot válasza faster (#1551) üzenetére


divot
veterán

Passz, de komolyan. :F

(#1562) TéKrys válasza aesir (#1548) üzenetére


TéKrys
senior tag

De akkor tisztítsuk meg rendesen. Ne legyen se ilyen (mszp-s - 1990 után dolgozók védelme) se olyan (fideszes - csak az önként jenentőket) kivételezés.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1563) dabadab válasza aesir (#1548) üzenetére


dabadab
titán

''Lengyel- és Csehországban is van egy kitétele az ügynöktörvénynek. Aki érintett, nem viselhet közhivatalt.''

Viszont ott nem szabtak teljesithetetlen feltetelt (mert hogy az onketesseg bizonyitasa az nem tul egyszeru), raadasul ezek a torvenyek ott valoszinuleg '90-en tajan szulettek, amikor az emberek meg errefele is lelkesebbek voltak.

DRM is theft

(#1564) aesir válasza Szalma (#1557) üzenetére


aesir
veterán

Ha nem vetted volna észre, itt kérem nem MDF, meg SZDSZ, meg FKGP ellenesség van, hanem Fideszellenesség és Orbánfóbia. Ezért nem említem a fent nevezett pártcsökevényeket.

Van saját életem...

(#1565) Integra válasza aesir (#1560) üzenetére


Integra
titán

bizonyítsd be majd a gyakorlatban azt amit a fidesz akar..
akkor lesz majd igazi káosz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1566) divot válasza Sipi (#1558) üzenetére


divot
veterán

Identitásában antikommunista párt. Tudod, 1989, rendszerváltás, előtte szocializmus, némi ellenzék, ilyenek... (Óvoda vazze :O)

(#1567) aesir válasza dabadab (#1563) üzenetére


aesir
veterán

A 6-os kartonon rajta van a beszervezés módja.
Pont.
Tessék ahhoz igazodni.
Ha nem igaz ami rajta van, akkor is az az egyetlen dokumentum.
Pont.

Van saját életem...

(#1568) Thyb válasza TéKrys (#1553) üzenetére


Thyb
senior tag

Ezt mondom, aki ügynök volt, az menjen, és ne kirugjuk, hanem legyen benne annyi emberség, hogy magától elhuz a busba. Eleve azért mert amikor belépett a pártba, akkor az lett volna az első tisztességes lépés, hogy figyel Viktor/ Gyula (v. ki a fene volt akkor vezérként) nekem van egy ilyen és ilyen ügyem a multban és ezt nem tudom már kicserélni, ha igy kellek akkor befogadtok, ha nem akkor meg viszlát, s ha ezek után még kiderül valakiről, akkor mondhatja azt a frakcióvezető, hogy igen mi azt tudtuk és felvállaljuk az Ő multját, mert attól még számunkra érték, de amikor kiderült Megyesiről, hogy 3/2-es volt akkor az MSZP-sek nem ordibáltak csak az ellenzék, most a Fidesz nem kiabál csak a kormánypártiak.
A francokat. Aki benne volt az huzzon a busba!!!! Nincs önkéntes és nincs zsarolt. Még mindig van egy rakás szakma ahol nem vetik az ember szemére, hogy irt-e jelentést vagy nem.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1569) beeboy válasza dabadab (#1563) üzenetére


beeboy
addikt

akkor kellett volna, most már mindegy

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1570) aesir válasza Integra (#1565) üzenetére


aesir
veterán

A káoszt ebben az országban eddig mindig balról csinálták. Most is így van. Ezután is így lesz.

Van saját életem...

(#1571) Thyb válasza dabadab (#1555) üzenetére


Thyb
senior tag

Tisztában vagyok vele, és azzal is, hogy mekkora segitség volt az akkor az államra nézve. Na de nekünk nem volt JÓ, mert csak azért sem. Na ez most jobb, igaz?

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1572) Sipi válasza aesir (#1564) üzenetére


Sipi
addikt

Már megbocsáss, de a szavaidból ítélve most mintha lebunkózta volna hazánk egy (igaz, kicsi) rétegét...

Csökevény, csökevény... Mint azok, akiknek az érdekeit képviselik, akik eszmevilágát hordozzák?

Nézd, mivel az MSZP nagyrészt a ''nem túl fejlettekre'', a Fidesz pedig ugyanígy az ''agymosottakra'' támaszkodik, nem árt, ha a maradék ''csökevényeknek'' is van valami, amin elrágódhatnak...

:(

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1573) beeboy válasza Thyb (#1568) üzenetére


beeboy
addikt

ilyen nincs.
miért tenné?
csak a lelkiismeretén múlna, az ilyeneknek az meg nincs

(gondolod hogy pölö gyurcsány elhúz a francba, mert ránk szabadította a terroristákat?)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1574) TéKrys válasza aesir (#1570) üzenetére


TéKrys
senior tag

Áhh, innen ered hát akkor a Szent Jobb kifejezés??? :DD:DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1575) Integra válasza aesir (#1570) üzenetére


Integra
titán

ez a nap LOL-ja:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1576) Sipi válasza divot (#1566) üzenetére


Sipi
addikt

(Remélem, az óvodát nem a színvonalamra írtad... :) )

Az ilyen identitás-tudat tényleg elég dedó szint... Csodálom is, hogy teljesen kívülállók (nem úgy, mint Te, aki belülről rohasztod a rendszert :D ) hogyan nem veszik ezeket észre, és miért szeretik a Füfkbjfbrtrtb
Fideszt. :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1577) aesir válasza Sipi (#1572) üzenetére


aesir
veterán

Remélem nem szándékosan magyarázol félre egy kifejezést.
A pártcsökevény azt jelenti, hogy a párt nem teljesen kifejlett, nem meghatározó erő. Nem pedig a benne levő, vagy eszmerendszerében hívő emberek a csökevényesek.

Van saját életem...

(#1578) Sipi válasza aesir (#1567) üzenetére


Sipi
addikt

Pont ez az!

Semmi sem bizonyítja, hogy az az információ igaz!

Ha a Te lapodról (ami hamisítvány, de bizonyítsd be) a 6-os pont alatt egy ''önként és dalolva'' virít vissza, mit csinálsz?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1579) aesir válasza TéKrys (#1574) üzenetére


aesir
veterán

Nem innen ered, vagy a szemellenződtől nem látod a történelmet sem?

Van saját életem...

(#1580) Szalma válasza aesir (#1564) üzenetére


Szalma
őstag

(...hanem MaSZoPellenesség és Gyurcsányofóbia...)

Szeretettel:
Szalma

ui.: Kicsit átfogóbb szemlélet? Nézés, látás nélkül? :C

(#1581) Thyb válasza aesir (#1570) üzenetére


Thyb
senior tag

Az nem balról, hanem BALUL, s ehez a fidesz is ért.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1582) aesir válasza Integra (#1575) üzenetére


aesir
veterán

Neked természetesen más a véleményed. Kíváncsi vagyok mit fogsz érezni akkor, mikor szembesülsz az általad bálványozottak hibáival meg mocsokságaival. Kívánom hogy ne roppanj össze.

Van saját életem...

(#1583) aesir válasza Szalma (#1580) üzenetére


aesir
veterán

Ez így statisztikailag nem igaz erre a fórumra.

Van saját életem...

(#1584) aesir válasza Sipi (#1578) üzenetére


aesir
veterán

Nincs lapom, most sajnáljam?

Van saját életem...

(#1585) TéKrys válasza aesir (#1579) üzenetére


TéKrys
senior tag

A jobboldalon megint hiánycikk a humor?!

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1586) Sipi válasza aesir (#1577) üzenetére


Sipi
addikt

Nem, szándékosan. :D :D :D :D :D

Bár az említett pártok nem meghatározó erők, de nem mondhatnám, hogy nem kifejlettek... Épp, hogy nekik VAN identitásuk, kifejlett eszmeiségük, öntudatuk. Teljesen kifejlett pártok, alacsony támogatottsággal.

Míg ugyanez nem mondható el szeretett atyjainktól, az MSZP-ről és a Fideszről.
(Az MSZP nem tudja meghatározni önmagát, és egy jó ideig nem is igen fogja, a Fidesz pedig össze-vissza beszél, hazudik, és a sok önmeghatározás közepette sokszor már maga sem tudja, éppen melyiket ráncigálja elő.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1587) divot válasza Sipi (#1576) üzenetére


divot
veterán

Magyarországon az MSZP-t és a Munkáspártot leszámítva mindegyik párt alapvetően antikommunista identitású. Nem is lehet másként, hiszen egy diktatúrából gyökereztek ki.

(#1588) Thyb válasza TéKrys (#1585) üzenetére


Thyb
senior tag

Miért volt valaha? :)))

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#1589) TéKrys válasza aesir (#1582) üzenetére


TéKrys
senior tag

Erre én is kíváncsi vagyok, csak épp persze fordítva.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1590) beeboy válasza divot (#1587) üzenetére


beeboy
addikt

na persze

főleg a szadesz

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1591) aesir válasza Sipi (#1586) üzenetére


aesir
veterán

Persze, a Fidesz hazudik... az MSZP pedig mindig igazat mond, csak éppen nem találja önmagát.

Mulatságos vagy, tudod?

Van saját életem...

(#1592) Integra válasza aesir (#1582) üzenetére


Integra
titán

én teljesen független vagyok a politikától, úgyhogy különösebben nem fog semmi történni.
amúgy mi bajod van ma? úgy írsz mint valami durcás kislány aki menstruál....
tisztára hisztis vagy:(

látom újra elkell mondanom neked, mert nem sikerült pár nappal ezelőtt megértened, én nem bálványozok senkit, de vannak akikből bizonyos dolgokban többet kinézek mint másokból és hasonlóan gondolkodnak mint én. és őket támogatom. ebben semmi kivetnivalót nem látok.
a bálványozás szó megint csak a te szádból került elő (mint eddig bármikor máskor), észrevehetnéd már magad.
engem sértegetni teljesen felesleges, mert ezzel semmire nem mész, max csak bepöccintesz és akkor háromszor durvább választ kapsz mint amit nekem írtál. de ha ez kell, hajrá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1593) divot válasza beeboy (#1590) üzenetére


divot
veterán

Ők voltak a legkeményebb antikommunista társulat. Ezért is volt nagyon durva a 94-es koalíciós megállapodás. (Mondjuk agyon is verték vele saját magukat, azóta is állandóan ott billegnek a parlamenti küszöbön. Márpedig az OGY-ből csak egyszer kell kiesni...)

(#1594) Sipi válasza aesir (#1584) üzenetére


Sipi
addikt

Hé-hé, ne érts félre, nem vádolni akartalak!

Arra céloztam, hogy ha lene, mi lenne?

Egyébkét pedig magasról nem érdekel, hogy van-e lapod, s az sem, mi áll rajta...

Viszont: honnan tudod, hogy nincs lapod? Nem viccből kérdem! Miért ne lehetne? Nem kötelezően csak az önként/erőszakkal beszervezettek szerepelhetnek benne. Lehetsz ''vétlen'' besúgó, vagy kinéztek maguknak, s dossziét nyitottak.

Oké, akkor visszaszívom, ha 20 éves vagy! :D :D :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1595) faster válasza TéKrys (#1585) üzenetére


faster
nagyúr

Fenét, soha nem is volt igény rá. :)

(#1596) aesir válasza Integra (#1592) üzenetére


aesir
veterán

A bálványozást visszavonom gyurcsány kivételével.
Nem sértegettelek, viszont Te ezt már többször megtetted.

Nem vagyok hisztis, csak vannak napok, mikor így reagálok a szemellenzősen balos kettős mércés beszólásokra.

Van saját életem...

(#1597) Sipi válasza divot (#1587) üzenetére


Sipi
addikt

Szerintem az MSZP sem komálja a kommunista eszméket...
Aktívan csak a Munkáspárt dicsőíti, a többi élesen elhatárolódik tőle, az MSZP pedig nem élesen, de elhatárolódik.

(Hopsza! Ha az MSZP nem határolódik el élesen a kommunista eszméktől, akkor kommunista.
A Fidesz eddig még egyszer sem határolódott el a berkeiből kinőtt szélsőjobb megnyilatkozásoktól... Hm...:D :D :D :D )

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1598) Szalma válasza aesir (#1583) üzenetére


Szalma
őstag

(Ha pillanatnyilag jól számolok, akkor fele-fele és egy/két kibic... Esetleg vannak pontosabb adataid?)

Szeretettel:
Szalma

ui.: Szerintem jelenleg a fórumon található ''balos'' hozzászólások nagyobb része megengedő és vitaképes (néha már divot is átlóg szerintem), míg a ''jobbosok'' támadóak. Így elég nehéz szimpátiát ébreszteni. Hmmm?

(#1599) aesir válasza Sipi (#1594) üzenetére


aesir
veterán

Légy szíves gyanusíts meg konkrétan ha van bizonyítékod.

Van saját életem...

(#1600) TéKrys válasza aesir (#1596) üzenetére


TéKrys
senior tag

Te beszélsz bálványozásról? :F Ja persze, Viktor Isten. :Y

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.