Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Veriakilis válasza fokukac (#1148) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Nem nagyon foglalkoztatnak ezek a kis fejecskék.
Képzeld, napok óta azon gondolkodom, hogy mi a jelentése a lol-nak.
De, le ne írd légyszíves, mert szerintem jobb, ha soha nem tudom meg...

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#1152) WN31RD válasza Veriakilis (#1151) üzenetére


WN31RD
addikt

''Képzeld, napok óta azon gondolkodom, hogy mi a jelentése a lol-nak.
De, le ne írd légyszíves, mert szerintem jobb, ha soha nem tudom meg...
''
LOL

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1153) viharhozo válasza Veriakilis (#1104) üzenetére


viharhozo
addikt

Hoppa, ez mindent visz. Aktivista elvtarssal allunk szemben.
Kedves elvtars, itten eberseg van meg partfegyelem! A tobbi elvtarsak tuzbe teszik a kezuket divot elvtarsert.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1154) Veriakilis válasza WN31RD (#1152) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Hány évesek nyelvezete ez? LOL
Nem nagyon foglalkoztat a szleng.
Én még azt tanultam az iskolában, hogy nem úgy írunk, ahogyan a hétköznapokon beszélünk.
Mi még fogalmazni tanultunk.
Látom ez már csak a múlt.

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#1155) fokukac válasza Veriakilis (#1154) üzenetére


fokukac
nagyúr

Képzeld, mi is tanultunk fogalmazni.
De ez itt már a globalizáció legjellemzőbb területe, az internet, és itt külön szabályok vannak mindenre...
a LOL pedig egy angol rövidítés, amit a helyett írunk hogy hahaha. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1156) Veriakilis válasza viharhozo (#1153) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Tévedsz.
Egy ezer lakosú településen nem sok közösség (közösségi élet) van.
Akinek jobb, ha a tv-t nézi, ám tegye.
Tudod itt mindenki köszön mindenkinek (a faluban).

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#1157) faster válasza Veriakilis (#1154) üzenetére


faster
nagyúr

Ismered a rövidítéseket? Na, pl. Morse neve mond valamit? Pereld be, ő kezdte az egészet.

(#1158) viharhozo válasza Veriakilis (#1156) üzenetére


viharhozo
addikt

Akkor irok en is vmi hasonloan temaba vagot: rokkker vagyok, vallalom.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1159) TéKrys válasza Veriakilis (#1154) üzenetére


TéKrys
senior tag

[kép]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1160) WN31RD válasza Veriakilis (#1154) üzenetére


WN31RD
addikt

Igazad van, igényesebben kellene írkálnom. :U
Sajnos ha az ember a mindennapi beszédében állandóan olyanokat mond, hogy LOL, RTFM, ROTFLMAO, vagy hasonlók, akkor nagyon nehéz megállni, hogy írásban ne ezeket a kifejezéseket használja.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1161) faster válasza viharhozo (#1158) üzenetére


faster
nagyúr

Nem hiszem el, hogy rokker vagy!! :DD

(#1162) Veriakilis válasza fokukac (#1155) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Aha!
Ezért használják a vagy, vagy az ellen szócska helyett a vs., vagy versus szavakat.

Globalizáció:
Mi is történt a Római Birodalommal?
Létezik még?

Majd jönnek a szőke, és barbár hadak...


A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#1163) Sipi válasza Veriakilis (#1139) üzenetére


Sipi
addikt

Te, bocs'. hogy beleszólok, de tényleg ennyire retardált vagy?

Mi a probléma ezzel a két mondattal?
Attól, hogy FIDESZ-tag, nem utálhatja Orbánt?
Ha igen, ezzel azt állítod magadról, az egész FIDESZ-ről, hogy ott kizárólag agyilag retardált, szellemileg visszamaradottak vannak, akiknek nem lehet más gondolatuk, meg KELL nekik mondani, mit gondoljanak!

És azzal mi a baj, hogy ha egy FIDESZ-tag idióta, agyatlan, akkor velük nem érez együtt, magasról megveti őket?

Miért baj az, ha egy normális ember MSZP-tag?!?

Tudsz róla, hogy fajgyűlölő vagy? A náciknak voltak ilyesmi ideáik...
Ja, meg tudod, csak a halott indián...

Most ugyanilyeneket szajkózol itt.

Noszóval: hogyan is állsz a retardációval?!?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1164) faster válasza Veriakilis (#1162) üzenetére


faster
nagyúr

Áruld el, mi történt a Római Birodalommal. Én azt hallottam, hogy keletre vándoroltak, és Romániának nevezték el az új hazájukat. :DD

(#1165) Integra válasza Veriakilis (#1154) üzenetére


Integra
titán

te hol éltél eddig? a marson?
hallooooo, ez itt az internet....
a LOL-t meg minden más netes rövidítést 99 éves korig bezárólag mindenki használja nyelvész úr, ébresztő

mod: társadalmi nyomás hatására módosítottam magam:
vagyis bárki használhatja, van aki igen, van aki nem, aesir és viharhozo tuti nem él vele!
LOL:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1166) viharhozo válasza faster (#1161) üzenetére


viharhozo
addikt

Van bizonyitekom!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1167) aesir válasza Integra (#1165) üzenetére


aesir
veterán

Én NEM használom, kikérem magamnak :D

Van saját életem...

(#1168) viharhozo válasza Integra (#1165) üzenetére


viharhozo
addikt

En nem hasznalom, es elnezest kerek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1169) TéKrys válasza faster (#1164) üzenetére


TéKrys
senior tag

:C Egy kis komolyságot kérek. Vannak akik dolgoznának PH! olvasás mellett :U De a LOL mellett ez nehezen megy. ;]:DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1170) TéKrys válasza aesir (#1167) üzenetére


TéKrys
senior tag

Akkor majd én helyetted is egy extra LOL-t: [kép]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1171) aesir válasza Integra (#1165) üzenetére


aesir
veterán

Köszönöm :D

Van saját életem...

(#1172) fokukac válasza viharhozo (#1158) üzenetére


fokukac
nagyúr

Akkor irok en is vmi hasonloan temaba vagot: rokkker vagyok, vallalom.

Nem hisszük el! :D
Aki utálja Hendrixet, az nem is lehet igazi rokker... :D
itt pártfegyelem van, kérem...! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1173) Den válasza divot (#1033) üzenetére


Den
veterán

ez most mire válasz? ha már veled sem lehet értelmesen megvitatni dolgokat, enélkül a fekete fehér leegyszerűsítés nélkül akkor mindegy, fáraszt már ez az iszapbírkózás. további jó poltopicozást mindenkinek, nem ''járatom le magam'' tovább.

www.simson4t.hu

(#1174) fokukac válasza Den (#1173) üzenetére


fokukac
nagyúr

naaaa, ne sértődj már meg Te is mindenen...! písz :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1175) Integra válasza fokukac (#1172) üzenetére


Integra
titán

én nem vagyok rokker, úgyhogy szívsen lemondok helyetted a rokker tagságról:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1176) fokukac


fokukac
nagyúr

na beszéljünk valami értelmes problémáról is :
sztrájkolni akar a BKV
Bővebben: link

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1177) aesir


aesir
veterán

Demszky Gábor magyar nyelven küldte el helyreigazítási kérelmét a horvát Nacional című lap szerkesztőségéhez, ahol értetlenül állnak a levél előtt.
2005.02.09 14:32 Reggel, MNO



Demszky Gábor főpolgármester valamilyen okból ugyanazt a magyar nyelvű levelet juttatta el a horvát Nacionalhoz, amelyet a magyar sajtó képviselőinek is átadott. A horvát lap újságírói egyelőre értetlenül állnak a magyar nyelvű dokumentum előtt, amivel addig nem szándékoznak érdemben foglalkozni, amíg azt a főpolgármester angol vagy horvát nyelven újra meg nem küldi - mondta el a Reggelnek Plamenko Cvitic, a Nacional egyik újságírója.

Cvitic szerint Demszky Gábornak illene tudnia, hogy a magyar nem világnyelv, s ha valóban komolyan gondolta, hogy helyreigazítási kérelmének helyt ad a Nacional, akkor legalább lefordíttathatta volna valakivel a dokumentumot.

Mint ismeretes, a horvát napilap nagy vihart kavart Magyarországon azzal a múlt keddi cikkével, melyben a budapesti főpolgármestert azzal vádolta meg, hogy feketemunkásokat alkalmazott építkezésén, továbbá kétségbe vonta a Demszky-nyaraló vételárát, azt sugallva, hogy színlelt szerződés köttetett, mert a dokumentumban szereplő vételár a telek árát sem fedezte volna.

A Nacional értesüléseit azonban mind Demszky Gábor, mind a horvát adóhatóság illetékese egyaránt cáfolta: szerintük a szerződésben szereplő vételár nem kilencezer, hanem 19 000 euró (142 ezer kuna, 4,63 millió forint) volt.

A lapértesülésekre reagálva a horvát adóhivatal akkor azt közölte, ugyan ők már korábban is figyelemmel kísérték a nyaraló építésének ügyleteit, azonban egy újságcikk alapján nem áll módjukban vizsgálatot indítani. Ettől függetlenül a fejlemények miatt az adóhatóság beszélgetésre hívja Demszky Gábort.



Mondtam már, ez egy hülye...

Van saját életem...

(#1178) beeboy válasza fokukac (#1176) üzenetére


beeboy
addikt

demszky metrót akar a horvát tengerpartig? ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1179) beeboy válasza aesir (#1177) üzenetére


beeboy
addikt

szegény demszky!
megint illegalitásba kell vonulnia?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1180) TéKrys válasza beeboy (#1179) üzenetére


TéKrys
senior tag

Se így, se úgy nem szegény Demszky! ;]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1181) Integra válasza fokukac (#1176) üzenetére


Integra
titán

felőlem sztrájkolhatna ha az időjárás lehetővé tenné már a biztonságos bringázást... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1182) beeboy válasza TéKrys (#1180) üzenetére


beeboy
addikt

na ezt jól elcsesztem... :( :)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1183) beeboy válasza Integra (#1181) üzenetére


beeboy
addikt

ezért várták meg a havat! :Y

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1184) fokukac válasza Integra (#1181) üzenetére


fokukac
nagyúr

a biztonságost lehetővé teszi, maximum odafagysz az üléshez, és jégcsapok nőnek az orrodon... ;)

A Demszky-s ügyhöz pedig : szerintem összecserélte a papírokat, majd elküldi nekik angolul, hagyjátok már békén szerencsétlent.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1185) Integra válasza fokukac (#1184) üzenetére


Integra
titán

ennek az mno hírnek kb annyi a hírértéke mint annak mikor a balázs pali a kozsóval evez egy csónakban a dunán... vagyis semmi :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1186) TéKrys válasza Integra (#1185) üzenetére


TéKrys
senior tag

A balázs pali is b*zi? :F:Y:DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1187) aesir válasza fokukac (#1184) üzenetére


aesir
veterán

Szegény, tényleg... összecserélte... nade tényleg...

Van saját életem...

(#1188) Kovacsgabor


Kovacsgabor
tag

Akkor most Gy.F. minden gyerektől megkérdezi, hogy nem-e egy elszökött kislány?

az egypupú tevét az különbözteti meg a kétpupútól, aki akarja

(#1189) aesir válasza Integra (#1185) üzenetére


aesir
veterán

Ha mindezt a Kósa tette volna, és a Népszava írja meg, akkor meg itt tapsolsz:)

Van saját életem...

(#1190) Integra válasza aesir (#1189) üzenetére


Integra
titán

nem mert a kósa egy legalább akkora fasz mint a demszky és őt ugyanúgy leszarom.
ezek a popcorn hírek nem érdekelnek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1191) TéKrys


TéKrys
senior tag

Na csak lesz végre valami ügynök-ügyben: Bővebben: link

[Szerkesztve]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1192) aesir válasza TéKrys (#1191) üzenetére


aesir
veterán

Ez semmi, csak amit eddig is tudtunk.

Van saját életem...

(#1193) aesir válasza aesir (#1192) üzenetére


aesir
veterán

Az SZDSZ és a Fidesz adócsökkentésről szóló elképzeléseiről kezdeményezett szakértői egyeztetéseket Kuncze Gábor szerdán, Orbán Viktorhoz intézett levelében.
2005.02.09 16:02 MTI



Tisztelt Elnök Úr!


Őszintén örülök annak, hogy bár a legtöbb politikai kérdésben nézeteink finoman szólva is messze esnek egymástól, az adócsökkentés ügyében mintha más lenne a helyzet. Érdeklődéssel - s bevallom: némi meglepetéssel - fogadtam az Ön közelmúltbéli nyilatkozatait, amelyben az adócsökkentés fontosságáról beszél. Sajnálom, hogy mindezen gondolatok nem akkor merültek fel Önben, amikor négy évig kormányfőként lehetősége lett volna csökkenteni az emberek adóterheit. Azt kell mondanom, legtöbb, az adócsökkentéssel kapcsolatban mostanában tett állításával egyetértek. Egyetértek Önnel, amikor azt mondja: Magyarországnak is csatlakoznia kell az ''adóforradalomhoz''.

Egyetértek minapi nyilatkozatával is, hogy mielőbbi adócsökkentésre van szükség. S a legmesszemenőbbekig egyetértek azzal, hogy nem elég beszélni az adócsökkentésről - ''itt és most'', ahogyan Ön mondja, konkrét lépéseket kell tenni. Ezért arra kérem: ne csak beszéljen az adócsökkentésről - ''itt és most'' cselekedjen is az adócsökkentés sikeréért! Az SZDSZ kidolgozta az Adó Chartát, amelynek aláírásával kötelezettséget vállalhat az adócsökkentés támogatására.

Egy ízben az Önök frakciója már visszautasította az Adó Charta egy korábbi tervezetének aláírását. Remélem, megváltozott álláspontja már lehetővé teszi, hogy a most ismét megküldött Chartát Ön is aláírja. Másrészt: az SZDSZ-nek kidolgozott javaslata van a jövő évi adócsökkentés végrehajtására. Az Ön nyilatkozataiból az derül ki, Önök is dolgoznak adócsökkentési javaslatokon. Az is kiderült az Önök politikusainak megszólalásaiból: az adócsökkentés fedezetét a kiadások mérséklésével kívánják megteremteni. Ez ügyben is kíváncsiak vagyunk javaslataikra.

Többször elmondtuk: a liberálisok számára nem az a fontos, az adócsökkentési javaslatot ki dolgozza ki, s ki támogatja, hanem, hogy megvalósul-e. Ezért azt javaslom: folytassunk szakértői szinten egyeztetéseket az adócsökkentésről! Ha szakértőink álláspontja közeledni tud egymáshoz, biztos vagyok benne, hogy nem lesz akadálya politikai szintű megegyezésnek. Ha elfogadja felhívásunkat, mielőbb megállapodhassunk a szakértői egyeztetések konkrét részleteiről.

Válaszát várva, Üdvözlettel, Kuncze Gábor Az SZDSZ elnöke



Kár hogy ebből így nem lesz semmi...

Van saját életem...

(#1194) beeboy válasza aesir (#1189) üzenetére


beeboy
addikt

Kósa legalább egy tök normális fazon.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#1195) faster válasza aesir (#1193) üzenetére


faster
nagyúr

Nem hinném, hogy lesz adócsökkentés, főleg nem idén. Így is trükköznie kell az államnak, hogy az autópályák finanszírozása ne számítson bele a ktsgvetési kiadásokba (és még ez sem biztos, hogy sikerül neki). Talán 2007-2008-ra lesz belőle valami. Elsősorban a ÁFA magas, azt kellene mérsékelni.

(#1196) faster válasza fokukac (#1176) üzenetére


faster
nagyúr

baromi nagy dugó lesz, ha beváltják a fenyegetéseket (én pedig baromira ideges leszek, hogy kiadtam ezért a k**** bérletért 6000Ft-ot, és mégis autókáznom kell majd vagy taxiznom)

(#1197) faster válasza fokukac (#1047) üzenetére


faster
nagyúr

Ez egy nagy lufihír, gondolom, eddig is összesítették a körzetekből beérkező adatokat egy PC-n, ezt hívhatjuk párhuzamos rendszernek. A fidesz delegáltjai is ott ülnek a szavazatszámláló bizottságokban, úgyhogy ez egy nem túl nagy hírértékkel bíró nyilatkozat volt. Ha pedig valamiféle csalástól tartanak, akkor küldjenek értlemes megbízható embereket azokba a bizottságokba, mert így a saját embereit is lehülyézi.

[Szerkesztve]

(#1198) rdi válasza beeboy (#1179) üzenetére


rdi
veterán

Na mi van, most nem elég jó a magyar?
:DDD
Mi az, hogy a horvátok nem beszélni magyar ? Kicsi semmennyi?


Ez lenni viccelsz. Mért nem Demszky horvát nyelv írta, ha nálunk nyaralni ??? Csak nyaralni képe lenni, nyelv megtanul nem? Takarodni haza!


Egyébként ezt az egészet hívják interbunkócizmusnak.

Fej! Tor! Potroh!

(#1199) divot válasza Veriakilis (#1129) üzenetére


divot
veterán

Hi! Ezt is megéltük, hogy téma lettem a poltopicban. :DDD

Szóval egészen rossz hírem van számodra: nen csak, hogy 16-ik éve vagyok Fidesz-tag, hanem 2001-ben beléptem a Fidelitasba is. Na most, hogy tovább habosítsam: a Fidelitasban kabinet-rendszer működik, és szerénységem időnként részt vesz az egyik kabinet elnökségének munkájában is, tanácsadóként.

Na most lehet, hogy maradi demokrata a gondolkodásom, de úgy vélem, hogy ha valaki kritizálhatja egy párt vezetőit, az a párt tagja, főleg, ha ilyen sok időt lehúzott a szervezetben. (És mindig rendesen fizette a tagdíjat. :DDD)

De igazad is van bizonyos dolgokban, ezért önkritikát kell gyakorolnom. Szóval Orbán nem hülye, hanem hülyeségeket cselekszik mostanában. Remélem így már elfogadható. ;)

(#1200) divot válasza Den (#1173) üzenetére


divot
veterán

Ne má! :O
Kicsit morci voltam tegnap este, bár azt továbbra is fenntartom, hogy középen maximum az lehet, aki se tévét, se rádiót, se újságot, és úgy általában semmit sem...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.