Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) I_Am


I_Am
veterán

Az előző totyik is megtelt. Bővebben: link. Íme a folytatás.

További kellemes eszmecserét és ''vitákat''.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3) dabadab


dabadab
titán

#5868: nem, nem az, mint ahogy nem is emberoles, csak javitottam egy targyi tevedesedet, besugastol fuggetlenul.

DRM is theft

(#4) Apophis


Apophis
őstag

Bakker, én már azt hittem, Divot kitilttatott a PHolitika topicból...:D
Egyébként mindenki tudja, hogy a nácik az sarkon élnek, a jég alatti kőzetekbe fúrt erődítmények védelmében, és a perekre csak néhány, feleslegessé vált koncot vetettek oda.;)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5) ZoCso válasza dabadab (#3) üzenetére


ZoCso
senior tag

Kösz! :))

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#6) Perjel válasza Apophis (#4) üzenetére


Perjel
tag

Jó téma/helyszín lenne egy újabb Wolfenstein-szerű játéknak... :)

(#7) fokukac


fokukac
nagyúr

nem is tudom, Viharhozo, miért nem szereted Hendrixet... :D

aki nem szereti, annak nem kell hallgatnia!

písz end láv,
make love, and not politics! :D

szóval mindenki húzzon haza és húzza meg az asszonyt! (vagy a férjurát...! :) )
:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8) ZoCso válasza fokukac (#7) üzenetére


ZoCso
senior tag

Na erről majd aesirt kifaggatjuk! :DDD

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#9) divot válasza Apophis (#4) üzenetére


divot
veterán

Ó, hát miket gondolsz rólam :F :DDD

(#10) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nohát, ezt először hallom egy jobboldalitól: 3. Szétrobbantja a jobboldalt, hiszen az is tele van egykori ügynökökkel.

Kivételesen ebben egyetértek divot-tal, csak ilyenkor meg azt nem értem, mire a habzó szájú komcsizás. Krakus-Szita természetesen azt az egyetlen magyarázatot adja, ami megmentheti őt: hamis dokumentumok!

Természetesen kicsit kárörvendő vagyok ilyenkor, bár ennyi nekem elég, nem kívánok semmi ebből adódó rosszat sem Szitának, sem senkinek. Azzal viszont teljes mértékben egyetértek, hogy bizonyos szenvedő alanyok magánszférájának tiszteletben tartása mellet egyszer, s mindenkorra szabaduljunk meg ettől a tehertől, hogy ne lehessen még évtizedek múlva is ezzel zsarolni vkit, vagy éppen politikai tőkét kovácsolni ebből.

https://www.coreinfinity.tech

(#11) divot válasza sh4d0w (#10) üzenetére


divot
veterán

Habzó szájú komcsizás a Fideszben már elég régóta nincs. Valamilyen szintű komcsizás persze van, de hát Magyarországon a nem baloldali pártok identitása a rendszerváltásban, vagyis a kommunista-ellenességben gyökerezik.

(#12) ZoCso válasza divot (#11) üzenetére


ZoCso
senior tag

''Habzó szájú komcsizás a Fideszben már elég régóta nincs.'' - :F
Kiket szoktál te hallgatni? Azért 2002 nem volt olyan nagyon régen, és azóta is hangzottak el elég durva kijelentések egyes fideszes vezetőktől.:o

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#13) divot válasza ZoCso (#12) üzenetére


divot
veterán

Nem tehetek mást, mint hogy a már általam is kurvára unalmasnak tartott mondatot ideírom: Légyszíves idézz ide habzó szájú komcsizásokat a Fidesz képviselőitől.

Erre te azt fogod írni, hogy most nincs kedved utánanézni, de mindenki tudja.

Mire én azt fogom írni, hogy ha nem idézed, akkor ne hazudozz.

Mire kikéred magadnak.

Aztán abbamarad a társalgásunk, és az egészből nem marad más, mint a te habzó szájazós modatod.

Tényleg ezen a szinten kell mindig mindent megvitatni? Miért nem lehet normálisan politizálni, ha már egyszer ilyen hülyeségre adtuk a fejünket még itt is. Unalmas a sok alátámasztatlan, hülye, gyerekes kirohanás mindkét oldalról, unalmas, mert muszáj fölvenni a kesztyűt, holott semmi értelme. Miért nem lehet csak akkor hozzászólni, ha gondolat is van a megnyilvánulásban?

(#14) V.ki


V.ki
aktív tag

Megint lemaratam:O

(#15) viharhozo válasza fokukac (#7) üzenetére


viharhozo
addikt

Kene vmit irni, h a topik felmenjen jobbra. Ezuton is kifejeznem abbeli igenyemet, h a topikok ne csak a jobb oldalra kerulhessenek fel, hanem izles szerint balra vagy kozepre is! Es ha en jobb oldalon egy nagy fekete semmit akarok latni, akkor ott az legyen, irgum-burgum!

Hendrix amugy szaksz, egy vicc, amit a faszi gitarozas cimen muvel. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#16) ZoCso válasza divot (#13) üzenetére


ZoCso
senior tag

Meddig mennyek vissza? :O
Valóban ninncs nagy kedvem az archivumokat böngészni, de 2002 tavaszáról nem lesz túl nehéz megfelelő idézeteket találnom. (Kövér Kötél László!) Emlékeim szerint az EU-választási kampányban is hangoztak el kemény kijelentések.

A népszavás előtti nemzetáruló, becstelen, stb. kijelentések minek számítanak?

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#17) aesir válasza ZoCso (#16) üzenetére


aesir
veterán

Csak az első konkrétig menj vissza, tovább nem kell:)

Van saját életem...

(#18) ZoCso válasza aesir (#17) üzenetére


ZoCso
senior tag

Puszika! Hogy telt a tegnap este? :DD

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#19) aesir válasza ZoCso (#18) üzenetére


aesir
veterán

Gyors dáng-dáng, hogy a hormonok ne fickándozzanak, aztán edzés a PH-ETCC csapattal (nagyon rossz voltam, mert remegett mindenem), aztán csinálgattam a weblapom (most van feltöltés alatt), aztán véletlenül elaludtam.:)

Most hogy tudsz mindent, keresgélj tovább:)

Van saját életem...

(#20) sh4d0w válasza divot (#11) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Milyen régóta nincs? Emléxel, Pokorni mekkorát bukott a D-209 kapcsán? Szerinted az mi volt és mikor volt?

https://www.coreinfinity.tech

(#21) Agyasima


Agyasima
senior tag

Engem az érdekelne, hogy mi alapján nyitják-zárják manapság a topicokat. Mert ugye elvileg a motor mostmár bőven bírja 2000 felett is. (lásd PH!-s autóverseny 10000+ hozzászólással) de hogy mér csukódott be a PHolitika 58xx hozzászólásnál azt krvára nem vágom. Valaki tuggya?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) Agyasima válasza aesir (#19) üzenetére


Agyasima
senior tag

Akartam rég kérdezni, hogy amit a honlapodon és mailjeidben állítottál be nevet, az a valódi neved? És ha igen, érdekelne, hogy honnan jött... mer nem épp szokványos kishazánkban...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#23) ZoCso válasza Agyasima (#21) üzenetére


ZoCso
senior tag

Mert a moderátor úgy gondolta! PONT!

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#24) aesir válasza Agyasima (#22) üzenetére


aesir
veterán

Családom visszakapta nagy nehezen a német állampolgárságát, amiről a kommunista rendszer erőszakkal lemondatta. Ezért úgy döntöttem, hogy felveszem az eredeti családi nevünket (édesanyám ágán), ez Mo-n lassan végleges stádiumba kerül, Németországban meg sajnos csak jövőre. A keresztnevet pedig a család Németországban élő idősebb tagjai választották számomra.

Van saját életem...

(#25) viharhozo válasza Agyasima (#21) üzenetére


viharhozo
addikt

A moderatorok kommunistak es/vagy fideszesek!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#26) Latissimus Dorsi válasza viharhozo (#15) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Csak nézőpont kérdése, hogy jobb vagy bal oldalon van a topik;] Bár ritkán nézem hátulról a monitort, de azért az ő nézőpontja sem elhanyagolható:) BaMEG: Baloldali Monitorok Egybesült Gárdája.:)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#27) ZoCso válasza aesir (#19) üzenetére


ZoCso
senior tag

Egy enyhébb: Bővebben: link

Mielőtt rákérdeznél, hol itt a ''komcsizás''! Kövér hallgatásánál, amikor nem határolódott el Bayer kijelentésétől, noha együtt vettek részt egy fórumon.
Az álatala kollektív bűnnek nevezett tartózkodásról és NEM-szavazatról már nem is beszélek!

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#28) beeboy válasza ZoCso (#12) üzenetére


beeboy
addikt

lehet hogy azt komcsizzák, aki anno kijelentette magáról hogy ő bizony az?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#29) ZoCso válasza beeboy (#28) üzenetére


ZoCso
senior tag

Nem ez volt a kérdés! :DD

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#30) beeboy válasza ZoCso (#27) üzenetére


beeboy
addikt

ez vicc!

pölö:
gyurcsány nem határolódott el sztálintól ez ugyanaz!

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#31) aesir válasza ZoCso (#27) üzenetére


aesir
veterán

Konkrétumot plz.
Persze az sem rossz ha feladod, és inkább dolgozol munkaidőben.:)

Van saját életem...

(#32) beeboy válasza ZoCso (#29) üzenetére


beeboy
addikt

és ha van?
ha valaki felvállalta hogy ő komcsi, nem lehet erre hivatkozni?

csinálni szabad, beszélni róla nem? (ez nem szex :) )

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#33) ZoCso válasza beeboy (#30) üzenetére


ZoCso
senior tag

Hol volt még Gyucsány, amikor Sztálint már elföldelték? Még pajzán gondolat sem!
A hallgatás is nagyon beszédes tud lenni!

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#34) beeboy válasza ZoCso (#33) üzenetére


beeboy
addikt

istenbizony 3 tanúval igazolom, hogy hallgattam, mikor csecsen terroristák elfoglalták az iskolát!

ajaj, tömeggyilkos lettem....

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#35) TéKrys válasza Latissimus Dorsi (#26) üzenetére


TéKrys
senior tag

Erről az az eset jut eszembe mikor a haverokkal a választások után (2002) autóba ültünk h menjünk valahová. Mire az egyik sréc aki egész véletlenül fideszes volt :)elkezdett dumálni valmi lényegtelen dolgot, mire h lenyugtassam mondtam neki h nézd meg a kocsit: a kormány bal oldalt van. Hát erre nem tudott mit mondani. :)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#36) viharhozo válasza Latissimus Dorsi (#26) üzenetére


viharhozo
addikt

Elhatarolodom toled! Ne csinaljunk viccet ilyen fontos kerdesekbol! Megkernem az elvtarsak.., ize, polgartarsakat, h komolysag!
Hallgassunk mindannyian Sascha elvtarsra es titszelet!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#37) beeboy válasza TéKrys (#35) üzenetére


beeboy
addikt

akkor ezért jobb angliában?
muhaha :C

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#38) beeboy válasza TéKrys (#35) üzenetére


beeboy
addikt

mégegy:
baloldalt van a szívem
de a f.sz.m is!!! :C

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#39) aesir válasza TéKrys (#35) üzenetére


aesir
veterán

Viszont jobbra tarts!

Ennél ostobább példát még nem hallottam.

Van saját életem...

(#40) ZoCso válasza aesir (#31) üzenetére


ZoCso
senior tag

Számomra ez elég konkrétum volt, de este valóban jobban ráérek.

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#41) beeboy válasza aesir (#39) üzenetére


beeboy
addikt

nehogy már komolyan vedd!

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#42) ZoCso válasza beeboy (#34) üzenetére


ZoCso
senior tag

Ott voltál a terroristákkal? :F

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#43) ZoCso válasza beeboy (#38) üzenetére


ZoCso
senior tag

Ugye, hogy a BAL az igazi!

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#44) TéKrys válasza aesir (#39) üzenetére


TéKrys
senior tag

Nekünk, akkor teccet.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#45) aesir válasza beeboy (#41) üzenetére


aesir
veterán

Ma nem vagyok hisztis :)

Van saját életem...

(#46) beeboy válasza ZoCso (#27) üzenetére


beeboy
addikt

ebbe amúgy speciel nincs komcsizás.
és még igaz is amúgy.

kollektív bűnösség:
baromság, csak ma divat.
lásd ibm a felelős a holokausztért, meg a szövetségesek mert nem bombázták a síneket, meg az ősember mert ''feltalálta'' a tüzet stb.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#47) TéKrys válasza aesir (#45) üzenetére


TéKrys
senior tag

Köszönhetöen a tegnap esti dáng-dáng-nak ?! :U:B

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#48) aesir válasza TéKrys (#47) üzenetére


aesir
veterán

Persze belejátszik, de nem nagyon van kihatással a napi közérzetemre, kivéve ha nagyon kell és nem lehet, mint tegnap :)

Van saját életem...

(#49) süti5


süti5
őstag

Bővebben: link

No comment...

(#50) beeboy válasza TéKrys (#47) üzenetére


beeboy
addikt

speciel nekem is ez jutott eszembe... ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archivum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.