Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) ytmtralalaa válasza L|zsidoboz (#7248) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

ypcn pont FullTiltre kértem ki az ingyen pénzt :)
Szerdán meg befizetek valahova. Everest, Cake, LuckyAce. Még gondolkozok a témán.

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7252) concret_hp válasza ytmtralalaa (#7239) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk nem reggel 8kor kéne nézni, hogy hol mennyien vannak :D
kivéve persze ha akkor akarsz játszani :D

fulltiltes ingyenpénz: fogsz te még emiatt mérgelődni :D (ypc-n át nem jár rékbekk tudtommal)

everestről annyit mondanék, ha már letöltötted emg minden, akkor csak annak a bónuszkódja működik, akinek a linkjéről leszedted.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7253) attiati válasza ytmtralalaa (#7241) üzenetére


attiati
veterán

a full tőkém a 400, féléves szünetekkel kb 2 éve ismerkedtem meg pókerrel. Szilveszterkor nyertem első 46$-omat freen, kb azóta veszem komolyabban :) De meló mellett. Meg még a tőke és pénzpiacokat is nézni kell :D
Luckyn 8-10 napja kb.

(#7254) swoody válasza SLYM (#7202) üzenetére


swoody
senior tag

Kicsit bizalmatlan vagyok hogy saját pénzem rakjam fel netre.Azért probákoznék meg ilyen bonuszokkal.

(#7255) concret_hp válasza swoody (#7254) üzenetére


concret_hp
addikt

másik pár millió júzer pénzét nem nyúlják le akkor a te pár dollárodat fogják ? :)
nagyobb biznisz, ha termeled nekik a réket hidd el :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7256) ytmtralalaa válasza concret_hp (#7252) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Így utólag rájöttem, marhára fölösleges volt, mert mire esetleg megérkezne, én akkor már nagyban tolom valamelyik teremben(7nap átfutás).
Amúgy meg érdekes viszonyszám, hisz Paradise teremben most 4000ember játszik, addig everesten 16000 játékos van jelen...

attiati: Jaj már megijedtem, hogy körülöttem mindenki nyer, csak én nem. Azt hittem 10nap alatt hoztál össze 400 dodót. :U

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7257) attiati válasza ytmtralalaa (#7256) üzenetére


attiati
veterán

áá, valami baj van az elvárásaiddal :) Ez úgy több száz óra játék eredménye, de annak legalább fele freerollozással ment el értelmetlenül, mire az első pár dollárokat összeszedtem.
Bár aki Nl25-ön kezdi egyből, azt ezt nem érti ;] :)

(#7258) ytmtralalaa válasza attiati (#7257) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Komoly elvárásaim nincsenek, csak legyen már szerda ;]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7259) attiati válasza ytmtralalaa (#7258) üzenetére


attiati
veterán

Hát ez biztosan teljesülni fog :)
Mi lesz akkor? Megjön a lóvé?

(#7260) ytmtralalaa válasza attiati (#7259) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Igen, lesz kredit, lehet játszani !:)

Addig meg Full Tilten freerollozok... ;]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7261) Polacheck válasza ytmtralalaa (#7260) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Full tilten nem nagyon van freeroll. Hol találtál?

less qq more pewpew!

(#7262) ytmtralalaa válasza Polacheck (#7261) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Most reggeltem be :) 100dolláros freeroll. Jó sokan vannak, de legalább addig elvagyok.
ET 15.40kor kezdődik

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7263) attiati válasza ytmtralalaa (#7262) üzenetére


attiati
veterán

elvonási tünetek :DD
sztem fordítva ültél fel a lóra, és most kezdesz jó irányba állni :)

(#7264) concret_hp válasza ytmtralalaa (#7260) üzenetére


concret_hp
addikt

csak halkan mondom, hogy nehogy véletlen a saját neveden szülők kártyájáról fizess ba vagy ilyesmi, mert azt nem annyira szeretik.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7265) Grass


Grass
aktív tag

De most komolyan, mia faszt lehet tenni ezek ellen?
[link]
[link]
[link]
[link]

És egész nap ez megy. Flopolt két párom az elmúlt két napban egyszer sem tartott ki. Mindig bepárzódott az asztal riverig, vagy lejöttek a szinek. A sok nyomorék szar megpróbál blöffölni a nagy büdös semmivel, magas boardon ilyen 58-al. És akkor riverig lejön négy szín és az 5-ös flössével elviszi a potot. Amikor ledominálom őket akkor meg rájuk osztanak egy sort. Hát basszák már meg.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#7266) concret_hp válasza Grass (#7265) üzenetére


concret_hp
addikt

várni a hosszú távra :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7267) Grass válasza concret_hp (#7266) üzenetére


Grass
aktív tag

De ezek hol jönnek vissza hosszútávon? Nagyon ritka hogy preflop deep stack ember ellen ilyen jó lapokkal all in tud menni az ember. És akkkor pont ilyenkor mákolnak szét? Ez nem jön vissza. És akkor ne legyek ideges, ne kerüljek tiltre? Nekem érdekes módon a flössöek se jöttek le soha, sem a nyitott soraimra nem kaptam lapot. Gusztustalan.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#7268) L|zsidoboz válasza Grass (#7265) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én -900$-ral zártam a napot, akarsz cserélni? :U :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#7269) Grass válasza L|zsidoboz (#7268) üzenetére


Grass
aktív tag

Te legalább már eljutottál egy magasabb tétre. Én épp most építem újra a bankrollom. Anno partyn tiltre kerültem, hogy a szar megadásukkal riverrre lemákoltak folyamatosan. És így léptem fel a téteken hogy hátha ott már képesek felfogni hogy nem megyünk all in turnon ha már cska 1 outunk van és főleg nem húzzuk be riverre azt az egy tetves lapot. Bankroll menedzsmentet nem tartottam be, mákoltak, szoptam, ennyi volt. Most viszonylag jól is haladnék, nem is nagyon szoktam rinyálni, már tiltre se kerültem azóta, de hát most szétbasz az ideg!

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#7270) L|zsidoboz válasza Grass (#7269) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én se kerültem tiltre, mert tudom, hogy fordítva visszajön majd (vagy nem :D ).
Amúgy két AA-val és egy KKval buktam szokás szerint flopolt kis setek/fullok ellen.

Na mindjárt kezdődik a 8,5k gtd. verseny, hátha végre összejön valami.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7271) Grass


Grass
aktív tag

[link]
Aha.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#7272) ytmtralalaa válasza concret_hp (#7264) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Nem, nem! Az egy egyszeri eset volt, mert apám nem tudta átutalnia tartozását este(otp netbank suxxx) és mondta hogy akkor inkább vegyem le "róla".

Nyugi tudom szabályokat : - )

Grass: Partyn történt velem hasonló. AA kézben, flop 8 A T. Srác emel, visszaemelek, all int nyom. Tartom.
Erre river meg a turn 3 3. Mi volt a srácnál ? HÁT PERSZE HOGY 3 3! Amikor ez már a negyedik hasonló szituáció egy nap, az már egy kicsit fáj.... :DDD Mindig a fish nyomi németeknek jön össze, fujj de utálom őket...

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7273) regent


regent
aktív tag

Nekem tegnap jött hideg is meleg is. Mivel nem volt pont szabad SH asztal (tényleg tudja valaki hogyan lehet cake-en NL10-20 környékén SH asztalt nyitni. A`llandóan az van, hogy van összesen 5-6 asztal, és mindegyiknél várnak ketten-hárman, nem is mind ugyanazok. Uj asztalt meg eddog nem találtam meg, hogy hogyan kell nyitni.
Szóval nem volt szabad SH, ezért beültem FR-re. Hát, hogy ott mi ment! Csak prémium lappal emeltem, mindig adták, és mindig kifizettek.
SH-n meg volt egy fickó, az mindennel emelt, megadott emelést, és c-betet, függetlenül attól, hogy mije volt. Törnön aztán ha az ellenfél csekkelt, akkor allin ment, ha emelt, akkor eldobta, vagy allin ment ha volt valamije. Vagy 3 BI-vel ült ott. Levett elööször egy beülöövel, KK vs T3o-al kétpárt flopolt, és nem tudtam eldobni. Visszatöltöttem, mert jónak tünt a pálya. Kapok is kicsivel késööbb a nagyvak limpemre 58-al egy kétpárt flopon 358 a board. Potnyit emelek, adja, turn Q, és természetesen Q8-volt nála, levett még egy beülöövel. Nem is tudtam sírjak vagy nevessek.
Ha legközelebb játszom megpróbálom ezt én is. Adok majd minden emelést, aztán ha van egy második párom, akkor a potnyi c-betet is, aztán rátolom. Megnézem meddig jutok. 10$-t megér.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#7274) Genji


Genji
őstag

Hali mindenkinek! Kis segítség kellene azoktól akik használnak "pókeres szoftvereket". Absolute pokeren játszom semmilyen progit nem használok, ezen szeretnék változtatni. Mit érdemes megvenni ami komplett, egyszerűen használható, Absolute-tal kompatibilis és a lehető legtöbb/legjobb feature van benne? Köszi előre is!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#7275) adalbert1 válasza Genji (#7274) üzenetére


adalbert1
veterán

Egy Super User Accountot. ;]

(#7276) ytmtralalaa válasza adalbert1 (#7275) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Gondolom HUDra gondolt+valami manegerre.
HUD használ valamit vagy csak fölösleges plusz ?

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7277) Gambit válasza ytmtralalaa (#7276) üzenetére


Gambit
őstag

Márpedig adalbert teljesen komolyan ajánlotta a super usert. Szerintem hálás, hogy felvilágosítottad, mire kellett volna gondolnia. :DDD
Naná, hogy "használ".

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#7278) adalbert1 válasza ytmtralalaa (#7276) üzenetére


adalbert1
veterán

Gondoltam hogy arra gondolt, viszont absoluteon kb. 2 éve nem játszottam, így ennél jobb infót nem tudtam mondani. :)

HUD-ot még nem használtam (sose jutottam addig, hogy kifizessem valami normális manager programért a lovét), de többek egyöntetű véleménye szerint nagyon jó dolog tud lenni egy kellően nagy adatbázissal a háta mögött (tehát hogy azokról a playerekről ne csak az a pár hand legyen meg amit épp lejátszottatok az adott asztalnál mióta beültél, ugyanis úgy eléggé félrevezetőek tudnak lenni az adatok).

(#7279) Genji


Genji
őstag

Olyan manager progi nincs amibe integrálva van a HUD? Amúgy managernek a PT a jó választás?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#7280) Vandit. válasza Genji (#7279) üzenetére


Vandit.
addikt

PT3-ban benne van.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7281) L|zsidoboz válasza regent (#7273) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Magasabb limiten mindig autómatikusan nyílik egy új asztal, amint a többiben vannak, szerintem alacsonyabban is biztos így van.

Nem hitted el, hogy ez megy FR-n. :K
A vicc, hogy NL200-n is ez megy. Ha darklol (pokerakadémiás srác) nem húzza be ellenem a 2 outját AA-val, akkor gyak. szinte nagyon simán nyerhettem volna 5 beülőt.
Flopoltam TT-vel egy szetet, flopon all in mentünk, leesett az Ásza turnön.
Nem vette észre, hogy magyar vagyok, és beírta a chatbe angolul, hogy ez az első mákja a héten, én meg beírtam neki magyarul, hogy szívből örülök neki. Nem győzött utána bocsánatot kérni. :DDD

Hagyján, hogy a float és a resteal a legtöbbeknek ismeretlen fogalom, de még a vaklopás is pozícióból.
Volt olyan arc, aki a SS-ket A2o és K9o lapokkal fizette ki, úgy hogy előtte nem is emelt, csak megadott, de további 38 dollárt betett szó nélkül a potba.

30+3$ FO tornán is olyan mezőny van, hogy az valami vicc.

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy miután kész vagyok a 2000 dollár extra pénzzel a betonbeten, áttelepülök ide. :K

Good to be good, but better to be lucky.

(#7282) L|zsidoboz válasza Vandit. (#7280) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Absolute pokert támogatja a PT3?
Szeritnem nem.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7283) Vandit. válasza L|zsidoboz (#7282) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem láttam absolute pokerre utalást. Azt kérdezte melyikben van beépített hud.

szerk: jah tényleg van, csak lejjebb. :B

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7284) concret_hp válasza adalbert1 (#7278) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk a vpip/preflopréjz pl. elég hamar beáll és az már elég sokat segít, szóval marha nagy adatbázis nélkül is hasznos hiddel :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7285) concret_hp válasza L|zsidoboz (#7281) üzenetére


concret_hp
addikt

a hud hiányát hogyan pótolod?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7286) regent válasza L|zsidoboz (#7281) üzenetére


regent
aktív tag

Hát ez az, hogy magasabbon én is látom, hogy van üres asztal, ha a többi tele, de alacsonyon mintha direkt lenne egy limit.

Anno még az ideköltözésem utáni elsöö napokban játszottam FR-en, akkor nagyon nem jött be a játék ami ott folyt, de lehet, hogy csak béna voltam, meg pont összejöttek a bukások.
Meg azt néztem, ogy magasabb limiten fogynak a FR asztalok és egyre több SH van, úgyhogy SH-t szerettem volna gyakorolni.

Nem is értem, hogy mit írsz, NL10/20-on (igaz SH-n) a többég lopja a vakot pozícióból, 3-bet sem ritka madár (nem csak AA-al), steal-resteal is akad, float gyakori.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#7287) L|zsidoboz válasza concret_hp (#7285) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Úgy, hogy max. két asztalon játszok egyszerre, és úgy azért tudok figyelni.
Másrészt másnak sincs, így ez elvileg nem hátrány.
Sh-n amúgy is fontosabbnak tartom a hudot, mint FR-n.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7288) L|zsidoboz válasza regent (#7286) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Mondom FR, nem SH. :D
Sh NL50-n szerintem erősebb a mezőny, mint FR NL200-on.

Mondjuk sh NL20-n szerintem a resteal és a 3bet annak is betudható, hogy egyes játékosok nincsenek tisztában a kezük erősségével az adott pozícióból, nem feltétlen annyira jól képzettek (ezt anélkül mondom, hogy bárkit is lebecsülnék onnan).

Good to be good, but better to be lucky.

(#7289) attiati válasza Grass (#7265) üzenetére


attiati
veterán

KK vs. AK szituban nem tudtál volna tenni semmit sztem
AA vs AQ szituban sem
Sztem ezek még tűrhetőbbek, mert ésszerűen játszották az ellenek is, és ezek hosszútávon talán tényleg kiegyenlítődnek, mert nem hibás a játék, és a matek veled van :)

A QK vs. Q3-ból kialakult QQQ vs. QQQ33-nál talán csak megnéztem volna preflop betelés nélkül a flopot. De ott a feljött drill után már valszeg menthetetlen úgyis :)

AA vs. A9-el sort csinált szitu az tilt helyzet.
AQ vs 55 is tilt szitu, így hogy flöst csinált, és ráadásul rádemelt flopon egy abszolút vesztő kézzel.

Én most ott tartok az ilyen erős lapokkal, hogy aránytalanul nagy monster bet, vagy allin preflop. És ahogy betoltam, egyből elkönyvelem veszteségnek. De legalább az ilyen preflop fél dollárokat megadó mákolók nem jönnek be, és nem kerülsz tiltre. Szóval csak a saját pszichéd érdekében, semmi más.
És sokszor meg kettesben maradsz egy másik tiltre került emberkével, vagy fish-sel.
Szemét lapokkal meg én is megyek mákolni hátsó poziból.

Pókerfejlődés szempontjából nem a legjobb játék, de az ember hajlamos azt hinni, hogy monster handdel csak ő nyerhet, és ha mégse jön be, akkor tilt. Képzeld a szitu másik felére magad. Ő viszonylag jól tudja, hogy erős lapod van, és ha kiismer, tudja, hogy képes vagy végigmenni egy top párral is. Ha lejött neki a mák, akkor adogat, különben fold.

(#7290) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

B**i-e vagy?

Good to be good, but better to be lucky.

(#7291) R válasza Grass (#7269) üzenetére


R
aktív tag

tegnap 2vel léptem feljebb, megdupláztam a napi veszteséget

(#7292) regent válasza L|zsidoboz (#7290) üzenetére


regent
aktív tag

Most miért? Az öö szempontjából ha flopon nem is jobb, de egy tonnányi outja van a nyeröö lapra. Jó lehet neki a T, 6, 2, runner-runner sorhúzó duplán, és mindössze a TT ellen van szinte reménytelen helyzetben. :)
Mondjuk én nem eröösködtem volna a helyében, de öö tudta, érezte...
Talán ezért nem játszom még PL100-on.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#7293) adalbert1 válasza concret_hp (#7284) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, ezt nem is vitatom, inkább arra gondoltam, hogy azért ne 10-20 hand alapján alkossunk véleményt. Amúgy meg minél több adat van valakiről annál jobb.

(#7294) L|zsidoboz válasza regent (#7292) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Félreértés ne legyen, teljesen jogos a srác all-inje három párral.
A dealerrel van a baj, hogy paklizik. :D

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7295) SLYM válasza ytmtralalaa (#7239) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem is everest a legjobb. mindenképpen olyan helyről regelj, ahonnan ki tudod venni a bónuszokat, meg esetleg kapsz valami extra bónuszt

(#7296) SLYM válasza Grass (#7267) üzenetére


SLYM
veterán

régebben én sem értettem ezt, de elmagyarázom. van egy party. mondjuk AA-d van, prelfop all-inba méssz 42o ellen. 80%-hogy nyersz 20%-hogy ő. mondjuk preflop a pot 10$. így 8$ ebből a tied, az övé 2$. ha nyersz az ok. de 2$-al a várható érték felett vagy. sok-sok ilyen helyzet van. mondjuk még 4 ilyen, és már a várható érték felett vagy 10$-al. aztán jön a következő party: mondjuk deep vagy és kikapsz A9 ellen AA-al. 20$ a pot és ebből a te várható értéked mondjuk 18$, 2$ pedig az A9-é. vegyük, hogy vesztesz és akkor lemákol rólad 18$-t az A9. így a várható értéked így már 8$-al a várt alatt van. aztán jön még pár ilyen party, hogy az AK-d myer a JJ ellen. pot 10$. ebből a várható értéked 4,5$ a JJ-é 5,5$. így a várhetó értéked, még mindig 2.5$-al a várt alatt van. aztán jön egy AK konrta AQ party, amit szintén megnyersz és akkor már a várható érték felett vagy. így működik ez. vissza fogod te ezt még kapni

(#7297) Vandit.


Vandit.
addikt

Ezt valaki lefordítaná nekem? :R

Hi,

We want to help you but we were unable to bring up your account details with this email address. To get the best level of support and for us to help you, we suggest that you email us from the email address registered with us.

To change your email address, select 'My account' in the Lobby, and then click 'Change/validate email'. You can also log in to the My Account section via the website and select the 'Your profile' option, where you will be able to change your email address.

If this is your first time writing to us and you want to register and deposit, Call Us Now so we can help you start playing.

We look forward to seeing you play on our games.

Have fun and good luck.

Please note that if you are a solicitor or from the media you need to write to info@partygaming.com.

Regards,

Customer Service

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7298) SLYM válasza L|zsidoboz (#7290) üzenetére


SLYM
veterán

aztakurva. mi ez? :D

(#7299) válasza SLYM (#7296) üzenetére



addikt

Ugyanez egyszerűbben:
1. A 80-20-as helyzet nem egyenlő kötelező győzelemmel - ahogy azt sokan hiszik.
2. Azt jelenti, hogy minden 5. bukni fogod. Buknod kell.
3. Senki sem mondta, hogy ez nem következhet be zsinórban többször.
4. Hosszútávon ki fog egyenlítődni.
5. Ha ez nem tetszik, nem kell pokerezni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7300) L|zsidoboz válasza SLYM (#7298) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Szopóka nyalóka. :D

Good to be good, but better to be lucky.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.