Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) regent válasza Grass (#6750) üzenetére


regent
aktív tag

Mit akarsz, jobb, mint ha AJo-ja lett volna. Igy alig veszitettél. :)

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6752) L|zsidoboz válasza Cassidey (#6749) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Videót még nem láttam a játékáról, de az eredményei szépek. :R

Good to be good, but better to be lucky.

(#6753) adalbert1


adalbert1
veterán

Elkezdtem nézni az új poker after darkot...
PH-on még mindig hihetetlen jókat tudok borulni. Egyik pillanatban még teljesen nyájasan beszélget valakivel, utána beolt valakit, közben magát dicséri, végül káromkodik. :D

(#6754) Polacheck válasza Cassidey (#6749) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Írt, de állítólag az is eléggé az élő játékra épít.

less qq more pewpew!

(#6755) Polacheck válasza Grass (#6750) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Miért csak fél beülővel ülsz bent?

less qq more pewpew!

(#6756) concret_hp válasza Cassidey (#6749) üzenetére


concret_hp
addikt

bírom amikor megjelenik valaki és egyből így osztja az észt :DDD
főleg amikor 2 mondattal odébb kiderül, hogy izomból nincs képben :C ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6757) attiati válasza concret_hp (#6756) üzenetére


attiati
veterán

Ne ilyeszd már el. Hátha végre valakivel én is egy szinten tudok beszélgetni.
És ráadásul lány :)

(#6758) L|zsidoboz válasza concret_hp (#6756) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én meg pont úgy látom, hogy képben van. :K

Good to be good, but better to be lucky.

(#6759) viharhozo


viharhozo
addikt

Ritka idiota honapom van. Sorra bukom a 70-90%-os helyzeteket, es sorra nyerem a 10-30-asokat. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#6760) concret_hp válasza L|zsidoboz (#6758) üzenetére


concret_hp
addikt

ismersz olyat, aki képben van és nem tud róla, hogy hónapokkal ezelőtt megjelent a Harrington cg? :U (van olyan pókeres oldal, ahol erről nem írtak? :U)
de no offense persze :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6761) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

kaptam meghivast ophu restricted freerollra szombatra.. valaki felhomalyositana hogy ezt hogyan kaphattam? latom hogy mindenki magyar, de rolam honnan tudjak? (szlovakiai vagyok)
nem mintha bannam, csak fura

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6762) SLYM válasza L|zsidoboz (#6710) üzenetére


SLYM
veterán

hát akkor az ilyen nitek ellen sima alap stratégia, rengetek C-bet. full beülővel. szerintem tök pluszos lehet akkor ez a terem NL FR BSS-re. csak az SSS-nek nem kedvez

[ Szerkesztve ]

(#6763) concret_hp válasza Gyuri16 (#6761) üzenetére


concret_hp
addikt

kb. mindenkinek küldenek sztem, aki regelve van az ophura.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6764) Grass válasza Polacheck (#6755) üzenetére


Grass
aktív tag

Nem szoktam újratölteni; előtte volt egy két rossz leosztás és megcsappantam.
Ti mindig reload-oltok?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#6765) SLYM válasza Cassidey (#6742) üzenetére


SLYM
veterán

volleyboy?

szerk: ahogy látom nem

[ Szerkesztve ]

(#6766) concret_hp válasza L|zsidoboz (#6758) üzenetére


concret_hp
addikt

meg tudnád mondani, hogy a ladbrokesen 1000p az nl50en hány hand alatt jöhet össze kb?

Grass: igen, mindig :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6767) L|zsidoboz válasza concret_hp (#6766) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

1000 pont az szinte semmi, ahhoz 50 dollár raket kell termelni.
Azt nem tudom mennyi idő, de négy sh asztalon játszva szerintem kevesebb, mint egy nap.

"ismersz olyat, aki képben van és nem tud róla, hogy hónapokkal ezelőtt megjelent a Harrington cg? :U (van olyan pókeres oldal, ahol erről nem írtak? :U)"

Én se tudtam, pedig szerintem képben vagyok. :B
Vagy játszok, vagy olvasom magyar játékosok blogjait, hogy Arubába készülnek
( ;] ), nincs időm híreket is nézni. :D

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#6768) válasza Grass (#6764) üzenetére



addikt

Ha 95BB alá csökken a stackem kötelező a reload, de általában már 98-nál kényszeresen nyomkodom.

Egyébként pár hete (hónapja) bevezették Partyn az auto reloadot, most már nem is tudnék élni nélküle.

mod: valld csak be nyugodtan, hogy félbeülős játékot nyomsz ;]

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6769) concret_hp válasza L|zsidoboz (#6767) üzenetére


concret_hp
addikt

na jó nem szóltam :B :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6770) L|zsidoboz válasza concret_hp (#6766) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Megnéztem rb calculatorral, aszerint 6 óra NL50 sh egy asztalon kb. 50 dodó rake.
Ezek szerint kb. 500 hand.

Good to be good, but better to be lucky.

(#6771) concret_hp válasza L|zsidoboz (#6770) üzenetére


concret_hp
addikt

thx :R , azt jól vágom ugye, hoyg fr asztal nem nagyon van?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6772) Cassidey válasza concret_hp (#6760) üzenetére


Cassidey
senior tag

pf nem osztom az eszt, megorultem a topicnak es irtam amire irni tudtam. pokeres oldalakat nem nezegetek, mert kisbabank van (bar te ezt nem tudhattad, uh semmi baj :) ), szoval nem ilyesmiket olvasgatok, hanem inkabb vele foglalkozom. Miota megszuletett nem is jatszom csak szorakozasbol NL50-en, mert ha komolyan jatszol te is tudod h ahhoz ido kell ugye?

lehet ezzel ugy gondolod igazoltalak, de ha akkora balfek vagyok ugord at a hozzaszolasaimat, remelem ugy nem zavarok majd itt nagyon :U

[ Szerkesztve ]

(#6773) concret_hp válasza L|zsidoboz (#6767) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk a készüléástől még elég messze állok :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6774) L|zsidoboz válasza concret_hp (#6771) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

http://www.pokerscout.com szerint van asztal /nem megy a direkt link valamiért/

Én is játszottam nl50-100 FR asztalon este, szóval tuti van néhány.
Igazából arra nem emlékszem, hogy reggel és d.u. milyen a forgalom, de mivel többnyire angol és skandináv játékosok vannak, sztem olyankor is van FR asztal.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#6775) concret_hp válasza Cassidey (#6772) üzenetére


concret_hp
addikt

jólvan no offense én kérek elnézést :B

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6776) concret_hp


concret_hp
addikt

[link] a 3betelő ellen 1.8 3bettel rendelkezik nagyon sok hand alapján szóval biztos voltam benne, hogy veri a TTmet. ami érdekes, hogy a QQ lett a leggyengébb lap a JJ a 2. és a TT lett volna a legjobb :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6777) R válasza concret_hp (#6776) üzenetére


R
aktív tag

melyik terem?

(#6778) concret_hp válasza R (#6777) üzenetére


concret_hp
addikt

everest

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6779) gabranek


gabranek
aktív tag

tegnap fél óra alatt kivégeztem az összes NL10 asztalt ultimatebeten, de még volt kedvem játszani (egy nyerő széria közepén naná hogy volt :DDD ), gondoltam beülök FTP-n 4 asztalhoz...kellett egy kis idő, hogy felfogjam, azért nem tudok normálisakat emelni mert pot limitre ültem be...ott nem épp a legjobb stratégia az SSS :DDD

田中れいな

(#6780) adalbert1 válasza gabranek (#6779) üzenetére


adalbert1
veterán

Lol. :D

Amúgy a pot limit is szerintem nagyon jó tud lenni, csak full beülővel kell játszani. Alacsonyabb limitem sokszor még potot se hívnak sok helyen, megadva a drawknak az oddsot...

(#6781) gyuri00


gyuri00
aktív tag

szerintetek melyik oaldal a legjobb netes játékhoz??

bwin-en szoktatok játszani majd msot akarok feltötleni egy kisebb összeget megnézem milyen:D

bwin-en hgy tudok reggeleni a freerollokrta valaki elmondaná???

(#6782) Vandit. válasza gyuri00 (#6781) üzenetére


Vandit.
addikt

Bwinen, ha van hely, akkor tudsz regelni a frerollokra.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6783) adalbert1 válasza gyuri00 (#6781) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem az absolute vagy az ultimatebet, ha van olyan accountod, amikkel kirobbant ott a botrány. :D Erről jutott eszembe, hogy Phil Helmuthnak vajon milyen szerződése van velük, ill. hogyhogy nem mondta fel (legalábbis gondolom hogy nem, ha az új poker after darkban is az ub-es cuccában feszít).

Viccet félretéve, el kellene dönteni, hogy milyen limiten akarsz játszani, melyik játékot, és úgy kérdezni...
Általánosságban szerintem az a jó terem: -ahol sokan játszanak, tehát mindig van elég asztal a limiteden
- könnyen kiszedhető és jó a first depo bónusza
- van rakeback

(#6784) gyuri00 válasza adalbert1 (#6783) üzenetére


gyuri00
aktív tag

texas holdem be akarok játszani először csak 1-2 dollár asztaloknál nem akarok az elejin soakt bukni :)

bwinél még elég kezdő vok nem tok reggelni oylan versenyre se ahova még senki se ült
be :F

(#6785) adalbert1 válasza gyuri00 (#6784) üzenetére


adalbert1
veterán

Olyanra nehéz is, általában a legtöbb versenyre kezdés előtt 1-2 órával lehet elkezdeni regelni.

Ilyen kis alapon lehet hogy az lenne a jó megoldás, hogy kiváltasz valamelyik terembe egy pokerstrategys, vagy hasonló ajánlatot, adnak 50$-t. Viszont arra figyelj, hogy ha valahova kiváltod ezt, akkor biztos hogy bukod azokat a jobb lehetőségeket, mintha máshonnan fizettél volna be (pl. rakeback).

(#6786) gabranek válasza adalbert1 (#6785) üzenetére


gabranek
aktív tag

FTP-re a pokerstrategys 50$ után is jár az RB és ott a bónusz is nagyon könnyen kiszedhető már NL10-en is. bár kezdőnek lehet nem a legjobb terem, mert feszes a legtöbb asztal.

egyébként van egy csomó ilyen oldal ahonnan lehet igényelni kezdőtőkét, YPC-nél 3 terembe is ki lehet kérni egymás után. én most ilyen módon próbálok összehozni párszáz $-t olyan termekben, ahova nem tervezek saját pénzt befizetni ultimatebet, absolutepoker, stb. közben a játékomat is tudom fejleszteni és ha összejött egy normálisabb összeg akkor mehetek valami nagyobb terembe.

田中れいな

(#6787) adalbert1 válasza gabranek (#6786) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmm, ezt nem is tudtam...

Mindenesetre a moneybookers elmehet a ......-ba a brit pénzmosási törvénnyel egyetemben :(((
Hiába rinyálok nekik, hogy most akarok pénzt mozgatni az accountomon, személyit nem fogadnak el, mint ahogy semmilyen egyéb dokumentumot sem...
Ill. bescannelt számlát elfogadnának, ezzel megint az a probléma, hogy legalább egy hétig nem leszek még otthon.

(#6788) Cassidey válasza adalbert1 (#6787) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nalunk a MB-el folyamatos szenvedes van, egy kezemen megtudom szamolni, h hanyszor engedtek annyit mozgatni es akkor amikor akartunk. :S Azert szerencsere VISA a legtobb helyen hasznalhato, a leheto legegyszerubb.:)

(#6789) adalbert1 válasza Cassidey (#6788) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát Visa classical még csak befizettem, kikérni még nem kértem ki rá... Lehet hogy megpróbálom azt megjátszani, hogy visszautalom a terembe (márha arrafele mehet a pénzmozgás), hátha a support engedi hogy úgy kifizessem Visa-ra hogy nem arról fizettem be.

Még azt nem értem, hogy mb-en ha Visa-ra akarok kikérni pénzt, akkor miért random limiteket ad meg rá? Van amikor az egész összeget kitehetném rá, de van amikor csak 1000 HUF-ot. :F Nem lehet valahogy egy állandó limitet beállítani?

(#6790) Cassidey válasza adalbert1 (#6789) üzenetére


Cassidey
senior tag

Remlik vmi arrol, h kell kuldeni sok szemelyes doksit, es akkor elbiralnak es magasabbra allitjak, de lehet ez is csak regen volt. :D Pont az ilyen dolgok miatt nem hasznalunk mar MB-t (ja, baratom accjat meg letiltottak igazabol csak ugy, es doksikat kertek, szoval ilyen is lehet barkivel barmikor sztem, mert nem mozgatott ott nagy osszegeket, pont azert mert nem is engedtek a hulye limitek miatt.)

Melyik teremrol is van szo? Most visszaporgettem gyorsan de nem lattam. :B

[ Szerkesztve ]

(#6791) adalbert1 válasza Cassidey (#6790) üzenetére


adalbert1
veterán

Everest.
Emlékeim szerint megy a visa be-ki, sajnos melóból nem tudom megnézni.
Moneybookersre is simán ment kifele a pénz, viszont onnan már előjöttek a verification letterrel. Jó, ez az én hibám is, mert lusta voltam így másfél-két év alatt megcsinálni, de ha eddig nem volt probléma... :F

Arra is gondoltam hogy azon akadtak ki, hogy lakótársamnak küldtem át mb-en pénzt, úgy hogy ugyanazt az IP-t használjuk (persze ezt sehol nem említik).

Az meg hogy a személyit nem fogadják el, szerintem teljesen nonszensz... Főleg úgy, hogy azt is leírják ha nem kapom meg a verification mailt, akkor az nem az ő hibájuk, ergo le vagyok sajnálva.

(#6792) concret_hp válasza adalbert1 (#6791) üzenetére


concret_hp
addikt

everesten müxik a kikérés kártyára, csak olyan másfél héttel számolj :)
(eddig csak 1* kértem ki de ugy látom azt is lehet, hogy ha már egyszer fizettél be kártyáról, akkor utána mindig tudsz rá kikérni)
én csináltam olyat, hogy be 10$ kis játék, ki 500$ :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6793) adalbert1 válasza concret_hp (#6792) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor kb. ugyanott vagyok, mintha megvárom a mb-es levelet, vagy hogyha legközelebb hazamegyek és valami számlát bescannelek a mb-nek.
Everesten ha az Sng low leaderboardon jó helyezést érek el és úgy szerzek summit pointokat, azt vajon beleszámolják az fd bónusz kipörgetésébe?
Ill. a summit pointok jók valamire torna és sng nevezésen kívűl? (gondolom nem, mert más lehetőséget nem találtam, de hátha).

(#6794) concret_hp válasza adalbert1 (#6793) üzenetére


concret_hp
addikt

mb ki tudja milyen limitet fog adni + spórolsz 3$-t majdnem :D

sp másra nem jó.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6795) adalbert1 válasza concret_hp (#6794) üzenetére


adalbert1
veterán

Viszont akkor már megint az jön, hogy az Everesttől miért tart 1,5 hétig kártyára kitenni a lét, és a Mb-nek ez miért megy 1, legrosszabb esetben 2 nap alatt. :F

(#6796) Cassidey válasza concret_hp (#6792) üzenetére


Cassidey
senior tag

hű akkor jo lassuak :Y
en megkaptam a verification lettert, btom nem szoval az enyem verified de teljesen mind1 mert igy se hasznalom a limitek miatt.. :B

(#6797) L|zsidoboz válasza adalbert1 (#6795) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

FT-n is ennyi idő a visára kifizetés.
Inkább örülj neki, hogy van ilyen lehetőség, sok teremben nincs.

Good to be good, but better to be lucky.

(#6798) adalbert1 válasza L|zsidoboz (#6797) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor marad a Mb, miután ezt a kört lefutottam velük. :U

(#6799) Cassidey


Cassidey
senior tag

melyik banknal vagytok? mert az is lehet a lassu kifizetes oka, h keson teszik elerhetove a szamladon

full tilt cashout egy het sem volt soha :F

(#6800) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

ratalaltam hogy vissza lehet nezni a fizetos jatekokokat, igy megneztem a multkori freerollt. leirom ide szamokat, hogy hanyszor leptem jatekba, stb. kivancsi vagyok hol a legnagyobb gond.
szoval az egesz szamomra 86 leosztas volt
ebbol 26 volt ahova tettem penzt
osszesen 7-szer nyertem, ebbol:
preflop 1
flop 1
es showdown 5
eleg sok megadas csak a minimum, es ha nem jott be flop akkor dobas
(ebbe persze hozzajon hogy fr, es a vegefele a vakok kb 2szerese volt nalam...)
szerintetek?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.