Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) ytmtralalaa válasza Vandit. (#6900) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Okés, csak nem szoktam hozzá hogy csak úgy adnak 50 dodót.
Fix limiten megduplázom, aztán a +100dodit is kihaxolom a rendszerből.Ámen!

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6902) regent válasza L|zsidoboz (#6876) üzenetére


regent
aktív tag

Mindig allin mész Q-magas TPTK-val, ha deep vagy? Ez bejön? Mert NL10/20-on ilyenkor a TPTK nem szokott elég lenni. Vagy ilyeneken ment el az 1500$ ?
Most komolyan kérdezem, mert én úgy érzem, pont hogy az ilyen erősködések jelentik a legnagyobb hibám. Ilyenkor tud elmenni az előző órában összegrindolt teljes nyeremény egy flopolt set, vagy J2 kétpár ellen.
Te meg láthatóan lenézően emlegeted az ellenfeled. Ami a végeredmény ismeretében akár érthető is, de nem tudom, mire gondoltál, milyen lapra tetted mikor megadta a preflop 3-beted, aztán flopon is visszaemelt rád, de nem allint, mint ahogy szokták a flösshúzósok, hanem kisebbet, olyan csalogatósat (mondjuk lehet hogy túl kicsit).
Szóval a kérdésem, hogy ilyen helyzetben szerinted (vagy inkább tapasztalatod zserint) pluszos az allin TPTK-val?

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6903) L|zsidoboz válasza regent (#6902) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Láttam, hogy mitől lett deep az illető. ;)

Néha dobok overpairt is, mikor épp olyan a readem. Másrészt jelen esetben a flopolt set csak megadott volna, ugyanis pozícióban volt, és csak turnön hívott volna vissza, így azt is nagyon valószínűlek tartottam, hogy nincs setje, mást meg verek (extrém két párokat leszámítva, ha meg overpairje van, akkor azt kifizetem).
Én abszolút flushdrawra tettem itt amúgy. Flushdrawval miért tolna vissza all int, ezt nem értem? :F

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#6904) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ha valaki jönne velünk játszani, jelentkezzen:

Csapatverseny

less qq more pewpew!

(#6905) regent válasza L|zsidoboz (#6903) üzenetére


regent
aktív tag

Azt nem tudom mi jár konkrétan a flössdrawra allin tolók fejében, de NL10/20-on úgy láttam ez általánosan használt move. àltalában flopon játszák, preflop emelés után egy c-betre, vagy donkbetelnek és a visszamelésre instaallin. Nyilván belekalkulálják a folding equity-t, meg a mákfaktort is, meg ez macsó dolog is. Hogy hosszútávon pluszos-e azt nem tudom. Ha van valami értékelhetöö lapom az ilyet meg szoktam adni, általában jó a readem, persze idegesítöö, ha aznap már a harmadik ilyennek jön le a lapja riveren.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6906) válasza regent (#6905) üzenetére



addikt

Regularok ellen jól lehet flushhúzóval erősködni.
Egy TP-s simán lehet dobatni, de néha még over-t is. Persze nem kell kapásból beb@szni az allint. Én egy ijesztő valubetszerűt szoktam visszaemelni. De arra odafigyelek, hogy mindig legalább akkorát, hogy ha visszatolja, legyen meg az oddsom a callra. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6907) Gyuri16 válasza ytmtralalaa (#6901) üzenetére


Gyuri16
senior tag

300pontot ossze kell hozza szedned hogy tied legyen tenyleg a penz (van ra 3 honapod). Tegnap jatszottam kb fel orat a legkisebb nl asztalnal, de nem kaptam egy pontot se, remelem azert ossze lehet valahogy szedni realis mennyisegu jatekkal.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6908) máyköl


máyköl
veterán

Ti hol szoktatok on-line pókerezni?

(#6909) concret_hp válasza regent (#6905) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk ez kicsit több mint egy fd:
[link]
de ez pl. +abb volt allin menni, mint eldobni, vagy callozni végig (persze turnon már jobb lettem volna, de ha nem jön be a sok outból egy, akkor dobnom kell valószínűleg)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6910) ytmtralalaa válasza Gyuri16 (#6907) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Most akkor ez hogy is van ?
Mert ugye pénz nélkül nehéz játszani :D

Mert nekem még se mail, se pénz.

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6911) adalbert1 válasza ytmtralalaa (#6910) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem úgy érti, hogy ahhoz kell a 300 pont, hogy kivehesd a pénzt az oldalról.

Viszont végre megoldódott a moneybookersnél az account verify mizériám, küldtek mailt is hogy megemelték a limitemet (habár úgyse használom ki), viszont az adressnél még mindig ott van hogy verify. :F

(#6912) ytmtralalaa válasza adalbert1 (#6911) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Nekem a mb. kiküldött egy levelet az otthoni címemre, oszt annyi. Beírtam a kódot és oké.

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6913) Gyuri16 válasza ytmtralalaa (#6910) üzenetére


Gyuri16
senior tag

ha mar regisztraltal pp-n akkor a bonusaid kozott le van irva
en igy ertem: kell 300pont ahhoz hogy megkapd tenyleg 3 honap utan, ha nem lesz meg akkor elveszik toled (azt nem tudom hogy mi van ha tobb lesz mint $50 nalad, akkor talan csak az 50et viszik el.
ami egyertelmu hogy addig nem tudod kivenni a penzt amig ossze nem szeded a pontokat
viszont most latom hogy bonusok kozott azt irjak, hogy nekem meg 296.62 Standard Pointsot kell gyujtenem, tehat akkor mar valamim van. viszont ezt akkor nem sima party point (a foablakban a reward pointsnal 0 van.
tehat egy profibbtol en is szivesen vennek magyarazatot. :)

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6914) concret_hp válasza máyköl (#6908) üzenetére


concret_hp
addikt

18 év alatt sehol, ne gyere ide a sok hülyeségeddel plz ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6915) concret_hp válasza Gyuri16 (#6913) üzenetére


concret_hp
addikt

ne törődj vele, már 1 éve se volt olyan nagyon egyszerű a rendszerük, mot meg végképp elbonyolították. multkor elkezdtem nézni, hogy mi hogy lehet, de 5 perc után ugy döntöttem, hogy igazából egyáltalán nem érdekel :D
a lényeg hogy szedd össze a 300std pp-t azt' jóvan :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6916) adalbert1 válasza Gyuri16 (#6913) üzenetére


adalbert1
veterán

Vannak külön pokerstrategy pontok, az oldalukon le van írva ha jól emlékszem hogy mire lehet kapni, és mennyit.
Szerintem ők arra gondoltak a 300 pontnál.

(#6917) ytmtralalaa válasza Gyuri16 (#6913) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Okés, szóval nem lehet kivenni.Addig úgyse tudok semmit sem csinálni, ameddig nem jön meg.Tegnap este 10kor csináltam és se mail se semmi ;)

Remélem nem én leszek a rés a falon.

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6918) Gyuri16 válasza ytmtralalaa (#6917) üzenetére


Gyuri16
senior tag

erdekes, en ejfel korul csinaltam a dolgot, es fel negykor jott a mail, hogy menjek a penzemert.

ok, akkor nem izgatom magam a pontok miatt, csak megijedtem hogy eddig nem kaptam semmit, de most mar latom hogy jott pont, igy realis hogy megcsinaljam a 300at :)
most megyek olvasni

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6919) adalbert1 válasza concret_hp (#6914) üzenetére


adalbert1
veterán

Otthon play money-ban korhatár nélkül lehet játszani. ;] Elgondolkodtató hogy a régebbi szerencsejáték függőségemben szerepet játszhatott az is, mikor olyan 6-7 évesen az egyik rokontól egy rulettet (persze társasjáték formában, de minden volt benne) kaptam ajándékba.

(#6920) ytmtralalaa válasza Gyuri16 (#6918) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Na megjött a pénz :)

Kaptam egy mailt a pay-protól, egyet a partytól és egyet a pstől.Személyit nem kértek sehol, akkor ugye nem kell elküldeni ?

Egyenleg:50,01 :)

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6921) Vandit. válasza Polacheck (#6904) üzenetére


Vandit.
addikt

Engem érdekelne.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6922) viharhozo válasza concret_hp (#6909) üzenetére


viharhozo
addikt

Fold pf.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#6923) viharhozo válasza regent (#6902) üzenetére


viharhozo
addikt

Egy ilyen helyzetben jo dontes nincs, tipikus wa-wb szitu, viszont tartani egyszeruen nem lehet. Ha az ellen egy idiota, akkor TPTK-val egyszeruen vegig kell menni. En meg gyengebb lappal is vegigmegyek, persze ilyenkor siman benne van a szopas.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#6924) Polacheck válasza Vandit. (#6921) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

jelentkezz ott.

less qq more pewpew!

(#6925) concret_hp válasza viharhozo (#6922) üzenetére


concret_hp
addikt

ha eldobom, végleg tönkre ment volna az imídzsem az asztalnál, amit nem akartam, mert 2 idióta is ült, viszont ha a többiek levágják, hogy riréjzre egyből dobok, akkor vége a mókának, ugyanis korábban már dobtam talán 2* is hasonló szituban. ez mondjuk hozzá tartozik a handhez :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6926) Grass


Grass
aktív tag

Részemről valószínűleg a nap hand-je.
[link]

Most látom csak, a legviccesebb hogy az egyik srác aKirály magas flössével begyűjtött 10centet a sidepotból. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#6927) Vandit. válasza ytmtralalaa (#6920) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem értem, miért pont engem szivatnak. :( Visszaírtak, hogy nem olvashatóak az adataim, küldjem újra.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6928) SLYM válasza SLYM (#6886) üzenetére


SLYM
veterán

valaki?

(#6929) Grass


Grass
aktív tag

Olyan szépen indult a nap, aztán elkezdtem beleszaladni ilyenekbe és vesztettem négy beülőt. Különösebben nem kerülök már tiltre úgy mint anno, de azért kellemetlen érzés. :U

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#6930) ytmtralalaa válasza Vandit. (#6927) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Na.
Elég mozgalmas volt a mai nap. Megkaptam az 50 dolcsit.Egyből elbuktam két sit&go meg fixlimit teljes beülőt, maradt 40dolcsim.Azt mondtam, hogy akkor kezdjünk el normálisan játszani.

Most tartok 75,86dodonál :) Szerintem jól végződött a mai nap.
Ez volt a nap csúcs handje!(számomra :U )

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6931) viharhozo válasza SLYM (#6928) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem a sajat konyvtaraban tarolta az adatokat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#6932) SLYM válasza ytmtralalaa (#6930) üzenetére


SLYM
veterán

itt 1.2-ig kellett volna raiselned, aztán ha kapsz egy 4betet akkor fold

(#6933) SLYM válasza viharhozo (#6931) üzenetére


SLYM
veterán

aha. és poker EV-t szoktál használni? mert oda ezt az adatbázist pl nem tom beimportálni

(#6934) attiati válasza ytmtralalaa (#6930) üzenetére


attiati
veterán

béna vagyok kihámozni a postolt handből, hogy ez milyen limiten volt?
sitandgo vagy cashgame volt?

(#6935) concret_hp válasza attiati (#6934) üzenetére


concret_hp
addikt

ytmtralalaa posts big blind [ $0.25 USD ]. :)
mondjuk 50$-al nem biztos hoyg itt kéne játszani :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6936) SLYM válasza concret_hp (#6935) üzenetére


SLYM
veterán

ja én aszittem NL10. lol 50$-al NL25-ön :D

mibe, hogy holnap estére már nem lesz rollja :D

[ Szerkesztve ]

(#6937) ytmtralalaa válasza SLYM (#6936) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Már most vagyok 100dolcsin ;)

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6938) kavicssli válasza ytmtralalaa (#6937) üzenetére


kavicssli
addikt

Rövid távon mindenki nagyon jó! :D majd 2 hónap múlva gyere vissza és mondd meg mennyi a rollod? :D :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6939) ytmtralalaa válasza kavicssli (#6938) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Okés :) Eltökélt vagyok, vigyázz !
Két hónap múlva nem napi 6 órában pókerezek, hanem az egyetem padját koptatom :U

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#6940) adalbert1 válasza kavicssli (#6938) üzenetére


adalbert1
veterán

Te szoktál még játszani kavicssli? Rég írtál ide.

(#6941) concret_hp


concret_hp
addikt

lol everesten summit pontból beültem egy 2.5$-s heccáp sng-re funolni. 2 handig tartott: 1. nemtommi, 2.: Q magas flop után AQval végigemeltem emberünk meg 94-el végigcallozta :D (vagy 9 vagy 4 volt a flopban nemtommár, de 1 párja volt csak)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6942) kavicssli válasza adalbert1 (#6940) üzenetére


kavicssli
addikt

csak élőpóker! :D de nyomom követekem az itteni eseményeket amúgy onlineba csak tornákat szoktam játszani több kevesebb sikerrel! :B

Az élő póker az én világom! amikor látod hogy izzad a homloka az ellenfélnek... :U vagy forditva :DDD
múlt héten volt élőpókeres "karrierem" legnagyobb kaszálása egy kör alatt! 138.000ft! leirom majd később csak most melóba vagyok! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6943) kavicssli


kavicssli
addikt

Story a következő!
Lementem a helyi pókerklubba 22.30 fele persze sehol senki még csak a tulaj meg a törzsvendégek! kerek 20.000ft vittem gondoltam jól megforgatom a pénzt! Általába 10k ért kérek zsetont...na szóval vártuk a többieket és gyorsan lejátszottunk 1-1 3000ft-os freezout-ot! sikerült mind a kettőt megnyernem :D szóval mire jöttek a "vendégek" már akkor 44k lóvém volt ebből 14k-t zsetonra váltottam!hajnali 2 fele volt egy leosztás ami életem legnagyobb bakiját hozta a számomra... :( nállam AK káró egyszinbe rajtam kivül 3 ember volt a partyba de köztudott volt 1ről hogy jól játszik! Flop 9-10-J ebből a 9-10 treff húha gondoltam magamba ebből baj lesz Flop előtt emeltem 3000et! adta mind a 3 POT 12.000----Tudtam hogy emelnem kell ha már eegyszer elkezdtem a "támadást" megint 3000ft kettő adta utánnam POT 21.000ft! turn A nem tudom milyen sziben húúú kicsikét megkönnyebültem! Checkoltam a következő srác is majd a "jó" játékos ALL-IN-t mondott! 13.000ft-tal..... pár körrel előtte nagyon szépen játszotta meg a KK-t kézbe kicsit aggódtam! másik srác dobta már csak én voltam meg a "jó" játékos nagyon sokat filóztam azon hogy mi lehet nála... :F Blöfföl vagy tényleg van nálla valami! :U SET van nálla vagy csak egyszerüen a flushre hajt! 7 perc gondolkozás után eldobtam az Ász párom de nem mutattam meg! ...és ott hibáztam akkor amikor azt a mocskos 9000et nem toltam be ALL INre! :W Úgy voltam vele még korán van ahhoz hogy hozzányúljak a maradék pénzemhez.... FOLD mondtam! Erre a srác aranyos vigyorral megkérdezi hogy szeretném a rivert megnézni mondom igen.... Királyt tett le az osztó! nem kicsit voltam dühös hogy 9000et nem adtam meg erre az Ászra... Kérdezi hogy segitett volna ez a lap nekem? Mondom semmit! :D
-Akkor jó válaszolta és elémdobta a 4-2 lapokat! Azt hittem a guta megüt.... :O :W :((( de "gyorsan" túltettem magam rajta és csak a játékra koncentráltam...reggel 7 fele 3 Red BUll után még nyomni akartam a pókert... :D
megbeszéltük hogy 5 leosztás és megyünk haza! 35.000ft volt nállam zsetonokba és 8an ültünk összesen az asztalnál! Osztó osztja a lapokat! Q-10 egyszinü káró..Utolsó emberként megadtam azt a 4000ft-os hivást amit az elején egy ürge behivott!
POT 32.000ft!
FLOP K-8-4 és KÁRÓ mindegyik! utólsó játékosként nagyon üröltem...persze az ürge 6000el kezdte a hivást 4en megadták (ááá mondom ha most megint beszopom felakasztom magam :D )..rámkerült a sor tudtam hogy nem szabad elcsekkelnem :) 10.000ig mondtam ....de mikor kimondtam rájöttem hogy jobb lett volna bemondani az ALL IN-t :U a maradék 22k val... persze mindenki adta a 6000ft-ra a +4000et! :S POT 78.000ft!
TURN 8 nem tudom milyen szinü volt!aki végig hivott megint mondta héééééétezer....... Már a szivem majdnem kiugrott a helyéről rajta kivül 1 ember adta a többi dobta.....rám került a sor! (ja és bent volt a "jó" játékos figura is aki kiblöffölt előtte) tudtam itt az idő minden habozás nélkül 7000+ALL IN 15.000...lassan akik nem játszottak nem birták tovább felálltak és őgy nézték tovább....persze adta az ürge meg a "jó" játékos is POT 140.000környéke de én már nem tudtam beleszólni a csatába! GAtyámba már majdnem beleszartam :D River 2 valami fos szinben! megörültem hogy nyerek a flushhel DE ürge mondja srácnak ALL IN 18k mondom magamba mi vaaaaaaaaaaa vazeg! Srác is ALL INen volt már annyi pénze hogy betegye a 18k-t! na akkor mutatás :U
Ürge aki hivott végig felmutat először egy 8ast! mondom nem nem nem nem kaphatok ki Full House ellen! Mutatja a második lapot Ász....fúúúúúú mondom itt csak egy SET van! Jön a jó játékos....mondja neki flush van! Áááá az nem lehet mondom hogy neki és nekem is flopra flush legyen :F ....mutatt káró J :O ....már könnybe lábadt a szemem amikor felvillan mellette a káró 9es!....
HURRRÁ megvan :C :Y ! De mondom azért pluszba beetetem a csávónkat a 4-2es leosztásért! ;] Kérdezi mi van nállam? Hááát mondom nem is tudom..mutatom káró 10... erre beszól hogy nem jött a flush mi? :P
Mondom leszegett arccal:-Sajna nem és kidobram neki a káró Q-t! és ami ezután szokott jönni!..hogy az osztó velem volt meg bla bla bla! De nem érdekel! Igaz hogy egy kisebb infarktust kaptam de jól voltam! Fel se fogtam hogy én vittem a POTot!
Na igy történt ez kérem szépen...Persze ebből a pénzből kb 70k van csak meg..mert ugye a szerencse forgandóó

A helyesirási hibákért elnézést melóba vagyok és fáradt vagyok!

Mellesleg itt szoktatok élő pókerbe nyomulni? csak mert nem nagyon esik róla szó a topicba :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6944) kavicssli válasza kavicssli (#6943) üzenetére


kavicssli
addikt

ha valamit elirtam sorry az összegeket is saccra irtam de kb ez a felállás volt!

Esetleg vélemény hogy ki hogy játszotta volna meg az AK-m vagy a Q-10nél mikor kellett volna ALL IN-t mennem! :B :R

na meek én haza vége a melónak lassan!
River legyen veletek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6945) Cassidey válasza kavicssli (#6944) üzenetére


Cassidey
senior tag

AK: 12 ezres potra a 3 ezres hivas milyen elgondolassal? nem tudom mennyi volt ekkora elotted, de egy potkozelit kellett volna hivni, ha folytatni akarod a tamadast es dobatni, mert 3ezer lfsz annyiert nem dobja el senki (es nem is dobta). Igazabol en azon csodalkozom, h miert nem emelt ra vki 15-ig rogton.:) Turnon aztan check, amivel meg inkabb megerosited a flopon mutatott gyengeseget, nem meglepo, h a "jo jatekos" betolta.

Q10: ehhez nem nagyon lehet mit mondani, mondjuk nem tudom, h hol jatszol, de 6ezer utan nem is hivhatsz 10-ig, szabalytalan hivas, 12 a minimum.. es ja betolhattad volna flopon is vegulis, benak az ilyen emelesek. :)

[ Szerkesztve ]

(#6946) Polacheck válasza Cassidey (#6945) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

12k-s pottal ugyanez volt az első gondolatom.

less qq more pewpew!

(#6947) kavicssli válasza Cassidey (#6945) üzenetére


kavicssli
addikt

nem tudom mennyi volt ekkora elotted, 11k volt! ebből hívtam rá 3k-t
Q10: ehhez nem nagyon lehet mit mondani, nekem megért uccsó játékosként annyi pénzt hogy floppot nézzek! :U

írtam hogy hajnal volt fáradt voltam de teljesen jogos!
Az volt a baj az asztallal hogy nagyon laza volt a játék!Volt pár öreg róka aki mindig azokat próbálta lehúzni akik nemrég jöttek!
De ettől függetlenül jogos az észrevétel!De mint olvashattad ezt utólag nagyon nagy bakinak tartotottam! amúgy nem voltam hozzászokva ezekhez az emelésekhez meg POT összegekhez ez tényleg kivételes alkalom volt!

Mod! én úgy érzem a "maxot" hoztam ki magamból de hidd el televolt a gatyám és néha azt se tudtam mit beszélek az asztalnál csak azt a sok lila szinű 5000es zsetont láttammagam előtt...és szerintem ez volt a baj meg az hogy tuti soha a büdös életbe nem fogok ennyi pénzzel játszani mert nem vagyok hozzászokva és nem isleszek mostanába! :B ;)

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6948) kavicssli


kavicssli
addikt

Útólag visszaolvasva tényleg sok hülyeséget írtam sorry! De kb képbe vagytok a szituval! viszont azt nagyon jól tudom hogy az AK-t nagyon elszúrtam de az egyszinű Q-10re nem adtátok volna meg a floppra valót? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6949) regent válasza kavicssli (#6948) üzenetére


regent
aktív tag

Megfelelöö asztalon, megfelelöö imidzsel, hétulról még emelek is vele. Mondjuk ahogy leírod a helyzetet nem biztos, de ugye ha bejön akkor kaszálás ezen az asztalon. Gondolom ez járt a te fejedben is, mikor megadtad.
Amúgy jól írsz, teljesen rátapadtam a monitorra olvasás közben. :)

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6950) Cassidey válasza kavicssli (#6947) üzenetére


Cassidey
senior tag

akkor el kellett volna dontened, h mit akarsz tenni flop utan
- floptol fuggetlenul betolod (ez azert gaz, mert ha jol lattam elso voltal)
- ha jo flop jon tolod, ha rossz check/fold

az ilyen emeleseknek semmi ertelme

Q10s limp nem gaz ha megvolt az oddsod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.