Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) Genji válasza Vandit. (#7297) üzenetére


Genji
őstag

Azt akarják h arról az emailről írj nekik amin regelve vagy, különben csesznek segíteni.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#7302) Vandit. válasza Genji (#7301) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi. :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7303) regent


regent
aktív tag

Vagy lépj be a megadott helyre, az accountodnál, és változtasd meg az E-mail címedet. Azután már írhatsz nekik arról a címrööl, és fognak is érdemben válaszolni.
Nyilván regeltél valamilyen emailrööl, és most másikról írva kérsz bizalmas információkat.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#7304) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

***** Hand History for Game 7260049816 *****
$5 USD NL Texas Hold'em - Wednesday, July 30, 15:59:19 ET 2008
Table Table 165379 (Real Money)
Seat 10 is the button
Total number of players : 10
Seat 1: stiefelolm87 ( $4.97 USD )
Seat 3: PRIORITY999 ( $7.70 USD )
Seat 5: NNeexxuuss ( $6.37 USD )
Seat 8: Lillyfee777 ( $6.88 USD )
Seat 9: ILoveAllIn16 ( $3.49 USD )
Seat 10: ddrogue ( $1.56 USD )
Seat 7: gyuri16 ( $4.49 USD )
Seat 2: kaputjan ( $4.84 USD )
Seat 6: sdvehkis88 ( $4.50 USD )
Seat 4: tJCib ( $2 USD )
stiefelolm87 posts small blind [$0.02 USD].
kaputjan posts big blind [$0.04 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to gyuri16 [ As Kc ]
PRIORITY999 folds
NNeexxuuss calls [$0.04 USD]
sdvehkis88 calls [$0.04 USD]
gyuri16 raises [$0.12 USD]
Lillyfee777 folds
ILoveAllIn16 calls [$0.12 USD]
ddrogue folds
stiefelolm87 folds
kaputjan folds
NNeexxuuss calls [$0.08 USD]
sdvehkis88 calls [$0.08 USD]
** Dealing Flop ** [ 2h, 6h, Kh ]
NNeexxuuss checks
sdvehkis88 checks
gyuri16 bets [$0.40 USD]
ILoveAllIn16 folds
NNeexxuuss calls [$0.40 USD]
sdvehkis88 folds
** Dealing Turn ** [ 4d ]
NNeexxuuss checks
gyuri16 checks
** Dealing River ** [ 6s ]
NNeexxuuss bets [$1 USD]
gyuri16 calls [$1 USD]
NNeexxuuss shows [ Kd, 5h ]two pairs, Kings and Sixes.
gyuri16 shows [ As, Kc ]two pairs, Kings and Sixes with Ace kicker.
gyuri16 wins $3.18 USD from the main pot with two pairs, Kings and Sixes with Ace kicker.
PRIORITY999 has left the table.

szerintetek? flop utan kb biztos voltam benne hogy nincs flush nala, lett volna ertelme agresszivebben?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#7305) concret_hp válasza Gyuri16 (#7304) üzenetére


concret_hp
addikt

handhistroy.org plz :)

egyébként kb. jóezígy

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7306) válasza Gyuri16 (#7304) üzenetére



addikt

Preflop nyugodtan mehetett volna kb $0.20-ig és nálam turnon kötelező lenne a nyitás. Semleges lap jött le, ha flopon előrébb voltunk, szinte biztos, hogy most is mi vagyunk. És riverre sokkal több ijesztő kártya jöhet, mint ami nekünk segít, így miért adnánk ingyenlapot?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7307) L|zsidoboz válasza (#7306) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Igen, a turn csekkel gyak. semmi infót nem kapunk az ellenfél lapjáról.
Gyak. bármi lehet így nála.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7308) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

koszi mindannyiotoknak. igazabol en is a turnre voltam kivancsi mit szoltok, igy utolag nem tudom megindokolni hogy miert checkeltem
a preflop emeles nalam berogzult 0.12-re, mert ezt tobbnyire van aki megadja, bar ez most lazabb asztal volt

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#7309) L|zsidoboz válasza Gyuri16 (#7308) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

A 0,12-es emeléssel az a baj, hogy mögötted ketten már megadtak, és a két vak is még játékban van, így túl jó oddsot kínálsz egy multi-way potra.
AK-val inkább próbálj meg szűkíteni, hogy egy, max. két ellenfeled legyen, és lehetőleg jó pozícióban legyél velük szemben, de az sem baj, ha mindenki dob, így játék nélkül nyersz 3,5 nagyvakot.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7310) concret_hp válasza Gyuri16 (#7308) üzenetére


concret_hp
addikt

upsz preflop csak azt néztem, mi van nálad, minimum 20ig kellett volna emelni, de ha lazább az asztal 24-30 is.

szerintme nem feltétlen hiba a turn csekk, igaz ilyen szinten nem nagyon szoktak ravaszkodni, ha meglenne a flössük nyomulnának 99%.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7311) adalbert1 válasza Gyuri16 (#7304) üzenetére


adalbert1
veterán

Többet én se tudok hozzátenni, mint a többiek...
Max. annyit, hogy kb. bármi lehet az ellenfelek kezében ezen a limiten az ellenfelet elnézve...

(#7312) regent válasza Gyuri16 (#7304) üzenetére


regent
aktív tag

Flop után ilyen akciókkal még ne legyél biztos semmiben. Pont így játszotta volna a flopolt flösst, mivel te alighanem emelni fogsz, ezért csekkelt, aztán megadta, mert nem akart elijeszteni. Turnön viszont ilyenkor az ellenfelek 99%-a emelni fog ha kész lapja van, erre figyelj majd, ha ilyen helyzetbe kerülsz alighanem verve van a párod.
Preflop én rászoktam a potnyi betre (cake-en van ilyen gomb, nem izgat, hogy néha csak 3.5 BB az emelésem, néha meg 8, de tejesen readelhetetlen, hogy mivel emelek éppen).
Amúgy az ökölszabály a 4BB+ 1BB/ limpelö preflop raise.

A lejátszás amúgy nem annyira rossz, turnön emelj, ha visszatolják eldobható, ha csak adják akkor jó lehetsz TPTK-val, de törekedj olcsó terítésre, ha nem jön veszélyes lap. Ha lejön a negyedik szín ezen a limiten sokan bentmaradnak Ax-el flössre várva potnyi betek ellenére is, szóval ilyenkor én fájó szívvel feladom a partit, ha nagyot emelnek.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#7313) SLYM válasza Gyuri16 (#7304) üzenetére


SLYM
veterán

Party Poker, $0.02/$0.05 NL Hold'em Cash Game, 9 Players
[url=http://www.leggopoker.com]LeggoPoker.com[/url] - [url=http://www.leggopoker.com/hh]Hand History Converter[/url]

SB: $4.97
BB: $4.84
UTG: $7.70
UTG+1: $6.37
UTG+2: $4.50
Hero (MP1): $4.49
MP2: $6.88
CO: $3.49
BTN: $1.56

Pre-Flop: A:spade: K:club: dealt to Hero (MP1)
UTG folds, UTG+1 calls $0.04, UTG+2 calls $0.04, [color=red]Hero raises to $0.12[/color], MP2 folds, CO calls $0.12, 3 folds, UTG+1 calls $0.08, UTG+2 calls $0.08

Flop: ($0.54) 2:heart: 6:heart: K:heart: (4 Players)
UTG+1 checks, UTG+2 checks, [color=red]Hero bets $0.40[/color], CO folds, UTG+1 calls $0.40, UTG+2 folds

Turn: ($1.34) 4:diamond: (2 Players)
UTG+1 checks, Hero checks

River: ($1.34) 6:spade: (2 Players)
[color=red]UTG+1 bets $1[/color], Hero calls $1

Results: $3.34 Pot ($0.16 Rake)
UTG+1 showed K:diamond: 5:heart: (two pairs, Kings and Sixes) and LOST (-$1.52 NET)
Hero showed A:spade: K:club: (two pairs, Kings and Sixes with Ace kicker) and WON $3.18 (+$1.66 NET)

használd a leggopoker.com-ot. így ilyen alakban jelennek me a handek

(#7314) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Esetleg így:

Party Poker, $0.02/$0.05 NL Hold'em Cash Game, 9 Players
[url=http://www.leggopoker.com]LeggoPoker.com[/url] - [url=http://www.leggopoker.com/hh]Hand History Converter[/url]

SB: $4.97
BB: $4.84
UTG: $7.70
UTG+1: $6.37
UTG+2: $4.50
Hero (MP1): $4.49
MP2: $6.88
CO: $3.49
BTN: $1.56

Pre-Flop: Ahttp://www.leggopoker.com/hh/images/spade.gif Khttp://www.leggopoker.com/hh/images/club.gif dealt to Hero (MP1)
UTG folds, UTG+1 calls $0.04, UTG+2 calls $0.04, [color=red]Hero raises to $0.12[/color], MP2 folds, CO calls $0.12, 3 folds, UTG+1 calls $0.08, UTG+2 calls $0.08

Flop: ($0.54) 2http://www.leggopoker.com/hh/images/heart.gif 6http://www.leggopoker.com/hh/images/heart.gif Khttp://www.leggopoker.com/hh/images/heart.gif (4 Players)
UTG+1 checks, UTG+2 checks, [color=red]Hero bets $0.40[/color], CO folds, UTG+1 calls $0.40, UTG+2 folds

Turn: ($1.34) 4http://www.leggopoker.com/hh/images/diamond.gif (2 Players)
UTG+1 checks, Hero checks

River: ($1.34) 6http://www.leggopoker.com/hh/images/spade.gif (2 Players)
[color=red]UTG+1 bets $1[/color], Hero calls $1

Results: $3.34 Pot ($0.16 Rake)
UTG+1 showed Khttp://www.leggopoker.com/hh/images/diamond.gif 5http://www.leggopoker.com/hh/images/heart.gif (two pairs, Kings and Sixes) and LOST (-$1.52 NET)
Hero showed Ahttp://www.leggopoker.com/hh/images/spade.gif Khttp://www.leggopoker.com/hh/images/club.gif (two pairs, Kings and Sixes with Ace kicker) and WON $3.18 (+$1.66 NET)

Mondjuk így sokat kell rajta szerkeszteni, mert a PH!-n másképp kell képet berakni, mint ahogy a konverter átalakítja, úgyhogy a pokerhand.org a legtutibb :)

[ Szerkesztve ]

(#7315) -=Jam=- válasza -=Jam=- (#7314) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Egyébként ennél a handnél a turn check teljesen rendben van, nincs túl erős kezünk, alacsonyan kell tartani a potot, és olcsón showdownt kell nézni. Úgyhogy nem értem miért kéne itt turnnél nyitni, milyen laptól vártok értéket, ami megad és vezetünk ellene??

Jó persze ezen a limiten könnyen lehet, hogy jók vagyunk...

(#7316) L|zsidoboz válasza -=Jam=- (#7315) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Talán az összes Kx, Ahx, Qhx megad.
Másrészt dobathatunk pp-ket, lyuksorokat, amik csak callozták a cbetnek hitt nyitásunkat.
Igaz ez nem sok, inkább csekkeljünk, nem kell info az ellenfél lapjáról, majd riveren herocallozunk. Hátha addig nem javul fölénk az ingyenlappal.

Ezt NL200-on se csekkelném el turnön (márha normálisat nyitottam volna preflop), innentől meg nem értem hogy jön ide, milyen a limit.
Ha arra gondolsz, hogy jöhet 6x-szel, ez sztem benne van a pakliban, de ennyit fel kell vállalni.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7317) -=Jam=- válasza L|zsidoboz (#7316) üzenetére


-=Jam=-
őstag

És ha jön a check/raise, akkor mit csinálsz?
Könnyen lehet, hogy a jobb lapot fogod eldobni.
Sztem sokkal okosabb itt egy check behind, és river call.

(#7318) adalbert1 válasza -=Jam=- (#7317) üzenetére


adalbert1
veterán

Viszont a turn checkel meg ingyen lapot adunk, ilyen limiten meg gyakorlatilag bármekkora flushdraw-val jöhetnek. :U

(#7319) viharhozo válasza adalbert1 (#7318) üzenetére


viharhozo
addikt

Ezt az ingyenlap dolgot a tobbseg eltulozza. Ellenfeltol fugg, de a turn check vedheto is lehet, egy csomo okosmikulas megbloffoli ilyenkor a rivert a semmivel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7320) concret_hp


concret_hp
addikt

sztem sem rossz a turn csekk, egy elég necces lapnál potkontroll. nemtom hogy ev-ben mennyi lehet a különbség egy csekk meg egy bet közt, de szerintem nem sok, tudom hogy az ilyen nem sokakon összességében nagyon sok tud múlni... de ha lenne infó az ellenről ugyebár lényegesen könnyebb lenne a döntés.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7321) válasza concret_hp (#7320) üzenetére



addikt

Ha preflop nagyobb lett volna az emelés és leszűkítjük a mezőnyt, az megkönnyítené a döntést. Így a multiway pot miatt eseteg indokolt lehet a csekk.
De én akkor is inkább emelnék, hiszen Ő is látja a flushdraw-t, szóval ha set vagy kétpár lenne nála, sztem jobban védené. De a játéka alapján én inkább húzóra tenném.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7322) -=Jam=- válasza (#7321) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Kész flusht miért nem tudtok elképzelni? Tudom ritka a floppolt flush, de én az utsoló 4 egyszínű floppon beleszaladtam 4 floppolt flushbe... Ezeken az mikro limiteken, any two suited-del jönnek sokan, úgyhogy vigyázni kell egy ilyen floppon.

(#7323) válasza -=Jam=- (#7322) üzenetére



addikt

floppolt flusht nem hiszek el.
Vannak olyan esetek, amiket egyszerűen ignorálok, mert sztem több pénzt veszítenék hosszútávon a tőlük való félelemtől, mintha 1-2x beleszaladnék.

Ilyen a floppolt flush, preflop AA ha KK van nálam, 2 lapos poker, magasabb set stb.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7324) -=Jam=- válasza (#7323) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én se hiszem el soha, de azért ilyenkor próbálok olcsón bemutatást látni, hogy a lehető legkevesebbet bukjam, ha mégis bejött az ellenfélnek. Nem az ilyen kezekkel szeretnék nagy potokért játszani, arra ott vannak a monsterek (set, sor, flush...). Persze nyilván mindenkinek más a stílusa, ezért szép ez a játék :)

(#7325) viharhozo válasza -=Jam=- (#7322) üzenetére


viharhozo
addikt

A flopolt flush esélye 0,84%.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7326) concret_hp válasza viharhozo (#7325) üzenetére


concret_hp
addikt

pontosan hogyan?
nem annak kb. ennyi hogy ha 2 egyszínűvel mész be akkor flösst flopolsz? de ha 3 egyszínű jött akkor azért nagyobb esélye van, hogy valakinél már ott a flöss :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7327) L|zsidoboz válasza -=Jam=- (#7317) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ezen a limiten a c/r 99%-ban erős kezet takar, így valószínűleg dobnék dobnék.
De mint felsoroltam, rengeteg kéz van, ami meg fog adni/dobni fog.
Flushdrawtól és sorhúzótól pl. máshogy nem tudsz pénzt kihúzni, mert riveren már dobni fognak, ha nem jön a lapjuk.

A turn csekket akkor tartanám jó döntésnek, ha blöfföt akarnánk kicsalni az ellenféltől, és tudjuk, hogy nem csak a lapot, hanem az ellenfelet is játsza.

Azt viszont nem értem, hogy AK-val milyen boardot szeretnél, ha nem egy ilyet?
Mert ritkán fogják kifizeteni azokat a boardokat, ahol monstered van (legalábbis közepes limiten tuti).

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7328) SLYM válasza concret_hp (#7326) üzenetére


SLYM
veterán

pont ezt akartam én is írni

a kézhez. preflop 0.24-ig emelés, flopon c-bet, turnön 3/4 pot emelés, river call

[ Szerkesztve ]

(#7329) L|zsidoboz válasza concret_hp (#7326) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

[link] ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#7330) concret_hp válasza L|zsidoboz (#7329) üzenetére


concret_hp
addikt

ez fordítva nem igaz, hogy kevesebb mint 1% az esélye hogy valakinél ott a flöss, ha 3 egyszínű jön. (Bayes tétel)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7331) L|zsidoboz válasza concret_hp (#7330) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

De igaz lehet, ha HU-ozunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7332) concret_hp válasza L|zsidoboz (#7331) üzenetére


concret_hp
addikt

hogyan lenne már szerinted?
ha P(A|B) = 0.0084 abból nem következik P(B|A)-ra semmi :U
egyébként ha mondjuk nálunk nincs az egyszínű lapok közül egy se, akkor annak esélye hogy az ellennél flöss van nagyságrendileg 4% :U (feltételezve, hoyg minden lappal játszik, ami ugye nem igaz, tehát még több)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7333) L|zsidoboz válasza concret_hp (#7332) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Flopra?
Ez mégis hogy jön ki?

Ha nekem 0.84%-om van a flopolt flushre, akkor az ellenfélnek ne legyen már 4% HU-ban.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7334) concret_hp válasza L|zsidoboz (#7333) üzenetére


concret_hp
addikt

nyílván ha egyszínű flop jött amiről szó volt.
tehát: 2 egyszínű laphoz flöss flopolunk az 0.84%
3 egyszínű lap jött flopra és az ellennél flöss van ha nálunk nincs ilyen lap: ~ 4%
(10 alatt a 2 / 47 alatt a 2)

(nem tanultál valszámot? :U)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7335) L|zsidoboz válasza concret_hp (#7334) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem egyszínű flopon mégis hogy lehetne flusht flopolni szerinted? :U

Így szerkesztve már értem, hogy miről van szó. :R

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7336) viharhozo válasza concret_hp (#7326) üzenetére


viharhozo
addikt

Elnezest a pontatlan fogalmazasert, megyek, seggberugom magam.

Aki flopolt flostol fel, menjen vissza sakkozni!

Ahogy latom, kened ezt a temat. Azt mondd meg, ennek mekkora az eselye ill. mekkora esellyel tudom sotgannal fejbeloni az ilyen tapirokat negy es fel meter tavolsagbol.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7337) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Ki hogy vélekedik erről a handről: [link]
Mennyire játszottam szarul? Mondjuk 4 handdel ezelőtt kicsit tiltre tettem magam, mert KK-m volt, flop: Kxx itt all-in mentünk.(flop előtt 4bet volt) Ellen mutat QQ, mondom már csak backdoor pókerrel nyerhet. És nyert :D (Az asztal ugyanez volt)

Na mindegy, tehát a fent említett handről így gondolkoztam:
Flop előtt:
squeeze és call között vaciláltam, majd inkább úgy döntöttem h. csak call és utána majd meglátjuk.
Flopnál:
Itt ugye volt volt 2 overcardom + nutflöss drawm, a flop betpotnál én egy overpárra gondoltam amit védeni akar a flösstől, és ha ez nem AA akkor van +3 outom, sőt ha képes volt ezt JJ-vel tenni ami azért szintén nem lehetetlen akkor még 3, plusz a backdoor soresély az megint egy out. Reraise allint azért nem mondtam, mert szerintem akkor teljesen nyílvánvaló lett volna, hogy draw-m van ezért döntöttem a reraise 10dollárig mellett(itt lehetett volna 12, de ez már lehet h. teljesen mindegy lett volna) amire talán dob, de ha ollézik akkor azt már instacallozom. Tehát azért döntöttem itt az ollé mellett, mert a FE-vel meg az outjaimmal ami akár 16 is lehet, de legrosszabb esetben 9, úgy véltem ez a helyes. Na akkor jó ez így vagy nem :F

[ Szerkesztve ]

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#7338) viharhozo válasza [Anduriel] (#7337) üzenetére


viharhozo
addikt

Jo.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7339) concret_hp válasza viharhozo (#7336) üzenetére


concret_hp
addikt

ez nem pontatlan megfogalmazás volt, hanem 2 különböző dolog :U
egy szóval nem mondtam, hogy félni kell a flopolt flösstől, de azért egy 5*ös differencia nem teljesen mindegy.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7340) L|zsidoboz válasza [Anduriel] (#7337) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én is így csináltam volna.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7341) válasza viharhozo (#7336) üzenetére



addikt

Shit happens.

[Anduriel]: Oké volt ez így.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7342) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Életem eddigi legnagyobb nyert potja. :))

Amúgy ilyen gyenge asztalt, mint ami itt van, nem sűrűn látok NL200-on.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7343) viharhozo válasza concret_hp (#7339) üzenetére


viharhozo
addikt

A flopolt flos eselye ilyen alapon meghatarozhatatlan, mivel sose tudod pontosan, mikor van a masiknal ket egyszinu lap.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7344) concret_hp válasza viharhozo (#7343) üzenetére


concret_hp
addikt

nemtom a #7332-t figyelmesen elolvastad-e :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7345) viharhozo válasza concret_hp (#7344) üzenetére


viharhozo
addikt

El, de nem mond semmit, nagyon regen vizsgaztam valszambol. :)

Addig nyilvan stimmel, h a nalad levo lapok befolyasoljak az eselyt, de ettol fuggetlenul azt csak tippelni tudod, h a masiknal mekkora esellyel lehet egyszinu lap, igy a flopolt flos eselyet eleg nehezen hatarozod meg.

Gyakorlatban meg igy nez ki a dolog.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7346) SLYM válasza L|zsidoboz (#7342) üzenetére


SLYM
veterán

aztakurva ez a pot akkora volt, mint a magyar átlag fizu. :Y :R

azt írod ez a legnagyobb nyert pot életedben. volt ennél nagyobb vesztett?

tényleg kinek mi volt a legnagyobb pot eddig? nekem eddig 45$ :U

[ Szerkesztve ]

(#7347) L|zsidoboz válasza SLYM (#7346) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Közel ekkorák már igen, FR NL400-on kétszer is buktam full beülőt.
Lehet, hogy nem voltak ekkorák, de közel ekkorák voltak (800+).
Igazából csak azért ültem oda, mert gyenge volt a mezőny (sokakat ismertem NL200-ról a kis játékosállomány miatt).

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7348) SLYM válasza L|zsidoboz (#7347) üzenetére


SLYM
veterán

kemény. hozzá lehet szokni ehez is? úgyértem most, hogy már jó ideje NL50 SSS-t tolok azok a 10$-ok már jönnek, mennek, de pl kipróbáltam most az NL100-at mindig feszült voltam közbe. mondjuk amikor NL10-ről 25-re mentem akkor is ez volt.:D

(#7349) concret_hp válasza SLYM (#7346) üzenetére


concret_hp
addikt

400bb-s potot már nyertem is meg vezstettem is. a baj csak az hogy a vesztett az nl100on volt , a nyert meg 50en :(
juteszembe nl25ön evolt 5 bájin körüli potom is egy full idióta ellen

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7350) regent válasza SLYM (#7348) üzenetére


regent
aktív tag

Hozzá lehet. Ahogy írtad is már jönnek-mennek a 10$-ok. Ezután ha beülsz NL10-re, már nagyon nyugodtan fogod adni AKs-el a maniac preflop allinját. Pedig elöötte lehet eldobtad volna, vagy zabszemmel a sggedben szorítottál volna a kis beülöödért.
Ezt szerettem az SSS-ben, hogy utánna jobban láttam az esélyeket, és gond nélkül voltam agresszív, ha annak kellett lenni. Most már enélkül is megy, de akkor még nem ment.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.