Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) concret_hp válasza concret_hp (#7400) üzenetére


concret_hp
addikt

nah a nagy pénzről most is lemaradtam, 11/3141 :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7402) SLYM válasza concret_hp (#7401) üzenetére


SLYM
veterán

mennyit hozott ez neked?

(#7403) concret_hp válasza SLYM (#7402) üzenetére


concret_hp
addikt

201$ , 10+1 volt a bájin. 6. már 1K felett volt.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7404) viharhozo válasza adalbert1 (#7359) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem az a kedvencem, aki ugyanezt cg-n csinalja meg, remek bevetelt nyujtva evvel a teremnek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7405) viharhozo válasza (#7363) üzenetére


viharhozo
addikt

Eheh. Nemreg pakolta fel az egyik nagyuzemi NL100-as az eves statjat. 830k hand, 5k showdown, allin luck -52 BI.

Ez onmagaban ennyi hand alatt nem olyan borzaszto, de egyertelmu trendvonalat lehetett illeszteni a grafikonra. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7406) válasza viharhozo (#7405) üzenetére



addikt

Kéne nyitni egy olyan pokertermet, ahol minden hónap végén ilyen rakeback szerűen a Sklansky dolcsikkal korrigálnák az egyenleged.
A teremnek mindegy, mert úgyis nullára jönne ki. Csak az a baj, hogy a halak mind messzire elkerülnék és lehetne szenvedni a sok regularral.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7407) Grass


Grass
aktív tag

[link]
Az ilyenek mégis mit gondolnak? De komolyan, mire kezdenek el emelni?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#7408) adalbert1 válasza viharhozo (#7404) üzenetére


adalbert1
veterán

Az tényleg gáz tud lenni...
Múltkor is volt egy ilyen eset, 4-en mentünk végig riverig, riverre lent volt az A-ig sor, flush lehetősége nem állt fent. Erre az egyik jómadár overbeteli a potot.... Mind a 3-an beírjuk, hogy ennek most mi értelme volt és persze call.

(#7409) L|zsidoboz válasza Grass (#7407) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ha egy heavy draw boardon slowplayezel, akkor ne csodálkozz, ha túlhúznak.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7410) -=Jam=- válasza Grass (#7407) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Már ne is haragudj, de itt inkább a Te játékodban volt a hiba...

Donkbetre én visszaemeltem volna floppon, hogy megnézzük tényleg A van-e nála.
Turn call iszonyú nagy fish move egy ilyen asztalon...

[ Szerkesztve ]

(#7411) L|zsidoboz válasza -=Jam=- (#7410) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

0.7-es potba egy 0.5-ös hívás mitől donkbet? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#7412) Grass


Grass
aktív tag

OMG! És én még azt hittem ide olyanok járnak, akik tudnak játszani. Donkbetet te hol látsz könyörgöm? Preflop én emeltem 3 vakot, utána pedig fél potnál folyamatosan nagyobb raise volt. Top drillem volt Király kikkerrel. Azt hogy az 56-ra running flush bejött neki meg annyira valószínűtlen volt. Volt rá 7% esélye flopon. Önkén tolt be a pénzét, jó lapom volt, minek emeltem volna ki, én sem emeltem volna nagyobbat ha ő checkel. Próbált kiblöffölni a semmivel és szimplán lemákolt riveren.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#7413) attiati válasza -=Jam=- (#7410) üzenetére


attiati
veterán

Talán NL10-en a JK-al emelés hiba lehet, de mivel előtte eldobálták a lapokat, talán az se.

Backdoorflushel, backdoorsorral tényleg hülye emelés, tiszta bluff, de turn-re feljött flushhúzóval mákja volt. Ott kellett volna megfogni 2 potnyi emeléssel a dupla flushlehetőség miatt. Bár valszeg azt is adja.

Egyébként ti hasonló szituban ezen a szinten megadnátok flop-on egy ilyen bet-et második párral, azok után, hogy adta a preflop emelést? Mondjuk feltételezve az addigi játéka alapján, hogy A van nála.

(#7414) concret_hp válasza Grass (#7412) üzenetére


concret_hp
addikt

turnon azért nem ártott volna visszaemelni ..

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7415) L|zsidoboz válasza Grass (#7412) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

OMG! És én még azt hittem ide olyanok járnak, akik tudnak játszani.

Ha ez nekem is szólt, akkor szerintem vissza vehetsz az arcból.
Összehasonlíthatjuk az eddigi eredményeinket, ha nagyon akarod. :U

Ha nem nekem szólt, akkor sem ez a megfelelő stílus, főleg ha segítő szándékkal válaszoltunk.
A turnön akkor is vissza kellett volna hívni, ha tetszik, ha nem.
Draw heavy a board, rossz lap lehet neked az összes pikk, káró, T, Q, A.
Ez elég sok rossz lap számodra ahhoz, hogy ne add olcsón a rivert. Ha gyenge az ellenfeled, és odds nélkül lecalloz egy fd-val, akkor jogosan lehetsz mérges.
Másérszt, ha lejön a kész keze, túlhúz, ha nem jön le, nem rak több pénzt a potba (kivéve, ha A van nála).

Ezért turnön kötelező a hívás, ha nem hiszed, megkérdezheted akadémián vagy ophun is.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7416) attiati


attiati
veterán

szerintetek normális az, hogy többnyire csak monster handekkel tudom visszanyerni a bukót?

Pl:
Floppolt 6-os póker 5 limpelő ellen :) (66-tal 4BB-ig emeltem)
Vagy tegnap 4 limplelő ellen riverre lejött full, 4 treff-el az asztalon.

(#7417) L|zsidoboz válasza attiati (#7416) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem normális. :)
Majd ha lesz trackered, akkor jobban tudunk segíteni, így csak vakon tapogatózás lenne.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7418) -=Jam=- válasza L|zsidoboz (#7411) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Szted a hívás nagysága határozza meg, hogy donkbet-e?

Úgylátszik ti nem vagytok tisztában a donbet fogalmával...
Hero a preflop aggresszor, aztán villain oop megad, majd floppon első beszélőként belenyit az a donkbet, független az emelés nagyságától.

Ez inkább grass-nak szólt, mert Ő kérdezte hol látok donkbetet...
Csak a Te hozzászólásodat se értem, hogy mitől ne lenne ez donkbet Uzsi :F

[ Szerkesztve ]

(#7419) válasza -=Jam=- (#7418) üzenetére



addikt

Nem, a donkbet feltünően kicsi, max harmad-negyed pot, de pl tipikus donkbet, amikor valaki csak úgy elölről belenyit egy vakot az agresszornak.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7420) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Hello!

Tudjátok hol lehet korrekt árban zsetonkészletet kapni? Összeröffennénk a haverokkal néha hétvégente, és elkél az ilyesmi.

Köszi, HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7421) válasza Grass (#7407) üzenetére



addikt

Aki másnak vermet ás... :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7422) concret_hp válasza -=Jam=- (#7418) üzenetére


concret_hp
addikt

remélem tudsz 1 kicsit angolul

zsetonkészlet: kb. google it :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7423) L|zsidoboz válasza 04ahgy (#7420) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én csak a zseton.hu-t ismerem.
Google lehet talál jobbat is.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7424) 04ahgy válasza L|zsidoboz (#7423) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hát, ezek jó drágák, meg kell hagyni. Azt hittem, kevesebbe kerül.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7425) L|zsidoboz válasza 04ahgy (#7424) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Itt van 4800Ft-ért 300db-os. Az szerintem nem olyan drága.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7426) adalbert1 válasza 04ahgy (#7424) üzenetére


adalbert1
veterán

Én még a swsbooks.hu-t ismerem (régebben softwarestation.hu), de ahogy nézem a sima noname zseton ott se olcsóbb (általában classic néven fut szinte mindenhol, 11.5 grammos).

Hopp, most veszem észre, hogy a két oldal ugyanaz. :B

Esetleg itt?

[ Szerkesztve ]

(#7427) concret_hp válasza L|zsidoboz (#7425) üzenetére


concret_hp
addikt

ja ennél olcsóbbat nehéz lenne találni :)
(max ingyen bónuszért :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7428) attiati


attiati
veterán

Ma egy újabb -15$ról sikerült visszatornásznom magam +40re.
De semmit nem fejlődik a játéktudásom. Jó lapjaimat sorra lemákolják, sokszor meg lesek hogy második párral emelésem kitart, és nyerek vele. Sajnos tiszta gambling-nek érzem a dolgot.

De ez már pókermatekot megszégyenítő gyöngyszem: :D :
[link]
(a számok alig látszanak, a lényeg, hogy 10 centet adják, majd 1,1$ preflop emelésemet is adják, végén 1$-t betelek)

Ja és egy másik hand:
Ellenfél AA-al 1BB-t emelt preflop, nálam 55.
Asztalon QQ5.
Potnyit emelek, rámemel. Adom.
Turn: 10
River: 10
közben már allin keveredtünk.
Csávó írja csetbe: wp :))
mire én: you don't

(#7429) concret_hp válasza attiati (#7428) üzenetére


concret_hp
addikt

nem oltani akarlak, de mitől fejlődne a játéktudásod? hány handet gondoltál újra, hány cikket olvastál? stb.
attól, hogy nl10en játszol egy gamblerekkel teli hálózatban, attól fejlődést ne nagyon várj.

másrészt meg ha még te se hiszel magadban akkor hogyan akarsz nyerni?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7430) adalbert1


adalbert1
veterán

Ahhh, utálom aki hit n run-t nyom... Ma volt egy ilyen, mindketten 3xx bb-al ültünk bent (szerencsére csak PL 10 omahan), egy handben áttoltam neki az egészet.
Utána persze egyből kiült, de közben másik asztalokon vígan játszott...
Sovány vigasz, de beírtam mindenhova hogy egy gyökér aki csak erre játszik ( még ha ezzel szegénységi bizonyítványt is állítottam ki magamról).

(#7431) adalbert1 válasza adalbert1 (#7430) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt meg tökre élvezem, hogy a magyar játékosok egy része akkora paraszt mint a föld...
Nem tagadom néha én is túl hevesen reagálok le dolgokat...
De mikor pl. kiesek egy SNG-ről AA vs. QQ párharcban úgy hogy az ellenfélnek jön a Q, és erre az egyik magyar srác beírja, hogy megérdemled... Visszakérdezek hogy miért is, de erre már nem tud válaszolni...
Szóval ha valaki találkozik bosson edukiru-val, akkor nyugodtan húzza helyettem is.

(#7432) -=Jam=- válasza adalbert1 (#7431) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Paradise magyar freerollon szoktak lenni értelmes emberek...
Múltkor gyerek limpel AA-al, nagyvakról elcheckolom, floppon 2 párom lett, amit ki is fizettet, aztán írta a chatbe, hogy "Kurva anyád te paraszt" lol... Nem is értem mit gondolt, majd eldobom a nagyvakot el limpelésre? :D

(#7433) Polacheck válasza adalbert1 (#7431) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A chatet egy hónapja kikapcsoltam. Nincs értelme azt olvasgatnom, hogy "éreztem, hogy jönni fog a két qq és azért mentem allink AA ellen a Q magas flopon". Csak felhúzom vele magam, így meg csak szimplán megy a note és továbblépek.

less qq more pewpew!

(#7434) L|zsidoboz válasza -=Jam=- (#7432) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Az viszont érdekes számomra, hogy a bosson van leginkább ilyen.
Sehol máshol nem tapasztaltam még hasonlót, ott viszont ez rendszeres volt, mikor még ott játszottam.

Mondjuk máshol chat nélkül játszok, így ha akarnak, akkor se tudnak beszólni. :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#7435) concret_hp válasza L|zsidoboz (#7434) üzenetére


concret_hp
addikt

jópár bossos kliensnek van magyar verziója meg oldala , meg sokan pl. sportingbetről keverednek oda a pókerhez.
namost aki értelmileg itt tart, az jó eséllyel
- egy angol szoftverrel nem boldogulna ;]
- nem jut el odáig, hogy más termek is létezhetnek ;]
- stb

everesten szinte minden asztalnál ül magyar egy esetre se emlékszem, hogy anyázott volna valamelyik. olyan is hogy egyfolytában magyarul csetelt 2 egymással 1* volt írtam nekik, hogy nem kéne, egyből abbahagyták minden anyázás nélkül.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7436) adalbert1 válasza -=Jam=- (#7432) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát aki AA-val limpel, az ne sírjon ha lemákolja a sb vagy a bb. mert nem tudja eldobni...
Én max. cash gameben szoktam limpelni, de ott is csak szinte utg-ből hogy check raisre játszak preflop.

Polacheck : érdekes hogy külföldi játékosok egy részével normálisan el lehet beszélgetni 1-2 leosztásról. Persze nem azt mondom hogy a magyar játékosok között nincs normális, de valahogy sokkal nagyobb arányban van köztünk olyan akinek nem kellene megszólalni.

concret_hp : mondjuk ebben van valami... Én is csak a bónusz miatt játszok itt, amúgy vannak sokkal előnyösebb termek is (több playerrel és normálisabb szoftverrel).

[ Szerkesztve ]

(#7437) concret_hp válasza adalbert1 (#7436) üzenetére


concret_hp
addikt

...és jobb bónusszal :)
mondjuk engem a szoftver alapból tiltre tesz, úgyhogy asszem 1 darabig nem fogok feléjük nézni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7438) adalbert1 válasza concret_hp (#7437) üzenetére


adalbert1
veterán

Olyan is van biztos... Mondjuk nekem így jó, hogy megmaradt a bossos rakebackem is (30%) + 250% reload bonus (ebből kíváncsi vagyok, hogy mennyit tudok majd kiszedni a 60 nap alatt, azért nem akarok magasabb limiten játszani, hogy jobban pörögjön, jelenleg 4 nap alatt tartok 21 €-nál az 1000-ből).

A szoftvert amúgy folyamatosan csiszolják, de kb. 2 évvel ezelőtt játszottam először a bosson, nem igaz hogy azóta egy nyomorult asztal méret állítást nem tudtak belerakni, így vagy 800X600-as ablak, vagy miniview van.

A bónusz kiszedéssel meg még az a gáz, hogy össze-vissza játszom, egyfajta játékot nagyon hamar meg tudok unni... Vagy hold 'em megy 6 FR asztalon, vagy FR+SH asztalon, vagy hold 'em FR + omaha SH, vagy omaha SH + omaha H/L, vagy Five card draw 7-A + bármi más, vagy az hogy 2-3 cash game asztal + ugyanennyi SNG.

Amúgy SNG-k terén is fejlődik a boss, előszőr csak sima egy asztalos + SH + 2 és 3 asztalos volt, most meg már van Pays 4 places, Cooler, és ahogy tegnap észrevettem Jackpot SNG is.

Tegnap sikerült is szépet mákolnom egy 30 fős sng-n, 6-an vagyunk még (5 fizet), 400/800-as vakoknál JJ-vel bukok egy preflop all in-t AQ ellen, marad 525 zsetonom, és utg leszek.
Foldolok, erre a sb kiejti a bb-ot, bent vagyok fizetős helyen. :)
Utána 74-el nyerek AK ellen.
66-al 79 ellen.
KQ-val K5 ellen.
Folyamatosan esnek ki az emberek, és beérek harmadik helyre, ahol végül is Ah5h-val kiesek 55 ellen.
De azért megnyugtató, hogy még itt is tudnak olyat hibázni, hogy gyakorlatilag már vesztő helyzetből bekerüljek ITM-be (ha már annyit nem tudtak megvárni, hogy kiesek). :)

(#7439) attiati válasza concret_hp (#7429) üzenetére


attiati
veterán

Inkább az lehet a gond, amit te is mondtál, hogy nem igazán éreztél rá 888 hálózatában, hogy mi egyáltalán ott a nyerő stratégia. Lásd példának a tegnap linkelt videómat

Sokat olvastam cikkeket. Handet még nem sokat elemeztem ki. Sajnos sokmindent előbb csinálok gyakorlatban, és csak aztán olvasok.

De igazad van, bőven van még mit fejlődni. Egyáltalán nem veszem zokon. Általában észheztérítenek a nagy bukók.

adalbert:
Szerintem a srác egy korábbi "szerencsés" handed miatt érezhette magát rosszul, és úgy érezte, igazat adott neki a sors. Másra nem tudok gondolni. Legalábbis én ilyenkor szoktam hasonló kárörvendő dumát nyomatni. Tudom nemkéne.

[ Szerkesztve ]

(#7440) SLYM válasza Grass (#7412) üzenetére


SLYM
veterán

hát nálad azért itt szerintem csak jobb játékosok vannak. eleve mi ez a 3 BB emelés? 3.5 a minimum, de inkább 4 BB. pláne NL10-en. flopon call? de okos vagy. így most aztán kurvára megállapítottad, hogy van e nála A-a vagy nincs. ha van nála A és folyton ilyen 50 cent 80 cent 1.25$-t hívogat végig, te szépen lecallozgatod aztán meglepődsz, hogy jééé A5s volt nála. (mert ugye elég ritkán fog feljönni riverig a drilled, vagy 2 párod. az ellenfeled teljesen jól játszott. mondjuk turnre ha nem J jön ezzel az 1$-al szépen kikergetett volna a potból, viszont így hogy turnre ez a lap jött már megkérdőjelezhető az ő játéka is. aztán turnre miért nem emeltél vissza? ha van A nála úgyis adja, ha nincs riveren nem valószínű, hogy harmadszor is hív. fish move volt ez a javából barátom, te meg jössz ezzel a szöveggel, hogy ki tud pókerezni meg ki nem. lol

hol látok donkbetet? te idióta szerinted flopon az ellenfeled nyitása az mi volt? ostoba. fú de fel tudnak idegesíteni az ilyenek mint te :(

(#7441) SLYM válasza -=Jam=- (#7418) üzenetére


SLYM
veterán

ezen én is meglepődtem, hogy uzsi se tudja mi az a donkbet. meg a következő post szerint pá sem. donkbet

[ Szerkesztve ]

(#7442) adalbert1 válasza attiati (#7439) üzenetére


adalbert1
veterán

Meglehet, viszont azon az SNG-n egy partit se játszottunk egymás ellen, sőt úgy szólt be hogy neki köze se volt az adott handhez, csak szemlélte az AA vs. QQ párharcot.

(#7443) L|zsidoboz válasza SLYM (#7441) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

donkbet - either to lead into the PFR on the flop, or a tiny bet made in relation to the pot

Az első felét valóban nem tudtam, de az is donkbet, amit Pá leírt.

Ja, és relax, ne kezd el te is személyeskedni (nem velem), abból jó nem sül ki. ;)

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7444) Polacheck válasza SLYM (#7440) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ebből a stílusból most vegyél vissza.

less qq more pewpew!

(#7445) Vandit.


Vandit.
addikt

Lemákolt egy rohadt szemét, amikor már csak 4 hely kellett volna és bent vagyok a 15-ben. Ráadásul egyfolytában mákja volt és minden szeméttel játszott, naná hogy állandóan lejött neki. :( Rohadjon meg az ilyen. Ilynekor megy el a kedvem az egésztől. 3 órát szívok a versenyen és jön egy ilyen kis gyík és elbassza 3 óra munkáját.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7446) adalbert1 válasza Vandit. (#7445) üzenetére


adalbert1
veterán

Szar ügy, ezért kell verseny mellett vagy másik versenyt, vagy cash game-et vagy sng-ket tolni...
Legalábbis ha csak 1 asztalon játszok, engem megöl az unalom, hamarabb is hibázok.
Viszont ha kiesek így nem is bosszant annyira.

Az ilyen mákerek ellen nem lehet mit tenni, ha normális stacked van, meg kell várni amíg valaki kiejti, ha meg small stack vagy nagyon előbb-utóbb úgyis belekényszerülsz valami rosszabb lappal egy all in-be.

Tegnap is volt egy ilyen játékos az egyik 30 fős SNG-n. Minden szemétre emelgetett, tolta be az all in-eket.
Egyszer dupláztam is rajta short stackként A10-vel a 72-je ellen.
Utána final table, 5 hely fizet : itt is ugyanazt játszotta, kb. chipleader volt még a FT elején, pénz nélkül ki is esett.

Amúgy ma azt figyeltem meg még jobban, hogy nagyon sok a magyar játékos a bosson, ha NL10-re ülök be játszani nem ritka hogy 5-6 is öl rajtam kívül az asztalnál. Ez meg annyira nem jó, mert így nem csak a külföldiek pénzét nyerjük el, hanem egymásét is.
Mondjuk nagy részük elég tight játékot játszik, így nyugodtan lehet loose-abb játékot küldeni.

Szerk.: de hogy a bosson miért nincs PL20 omaha, a 10 után miért a 30 egyből a következő lépcsőfok? A 10-et már néha nagyon alacsonynak érzem, a 30-ra meg nem akarok 25 BI-nel felülni (igyekszem konzervatívabb br managementet folytatni mint az eddigiekben).

[ Szerkesztve ]

(#7447) Vandit. válasza adalbert1 (#7446) üzenetére


Vandit.
addikt

Sng-t nyomok mellette, de ez akkor is felnyomta az agyam. Kevés volt a stackem és végre jött egy allinre való lap AQs erre adja A5o-val, flop 3A7, itt örültem már, de gondoltam, hogy bemákol megint és persze, hogy lejött neki az 5-ös riverre. :( Az ilyen szarjon sünt.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7448) válasza SLYM (#7440) üzenetére



addikt

jesszus

amúgy meg: Donkbet I Donkbet II

Idézem a lényeget
"Mi is az a donkbet?

Szűkebb értelemben - és én a továbbiakban végig erről a szituációról fogok beszélni - klasszikusan azt nevezzük donkbetnek, amikor egy preflop emelés-tartás után a flopnál az a játékos, aki először csak tartott, most a rosszabbik (első beszélő) pozícióból betesz egy gyenge (max. félpotnyi) tétet ahelyett, hogy csak passzolna, és megvárná, hogy az eredeti emelő tovább támad-e, és majd csak arra reagálna.
[...]
Egyrészt pókerelméleti szempontból elsőre nincs értelme ilyen pici tétet berakni (általában 1/3 pot körüli, legfeljebb félpotnyi tétről beszélhetünk klasszikus donkbetként)."

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7449) adalbert1 válasza Vandit. (#7447) üzenetére


adalbert1
veterán

Tegnap pont ilyen boardon szoptam ki én is egy SNG-ről AK-val. Enemy-nél A8, turn 7, river 8. :(

Mondjuk ha eléggé big stack és jó pozícióban is volt, akkor szerintem nem volt rossz megadás (itt kérdéses ugye a stackek és vakok mérete), short stackek a végjáték felé közeledve azért sűrűn tolják be olyan lappal is amit preflop ver az A5 off is.

Az persze tényleg rossz hogy lemákolt. :(

(#7450) concret_hp válasza Vandit. (#7445) üzenetére


concret_hp
addikt

ez sajnos hozzá tartozik a pókerhez, a tourokhoz pedig különösképp.

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.