Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) Andrej91 válasza L|zsidoboz (#7197) üzenetére


Andrej91
csendes tag

én a QQ-val nagyon vigyázok mert nagyon sokszor megsebbzett és azzal a lappal 4-szer jobban vigyázok vele, de igazából minden a helyzettől függ. mekkor a pot, magadások hívások/visszahívások, de ha lent van egy overcard akkor már óvatosabban jáccanám tovább a partit.

Lustaság fél egészség

(#7202) SLYM válasza swoody (#7200) üzenetére


SLYM
veterán

"Tudok pokerezni" jó vicc volt :D
akkor ha tudnál nem lenne gond azzal, hogy saját pénzt fektess bele. eleve már rég pókereznél pénzbe. egyébként meg nem fognak visszaélni az adataiddal

(#7203) L|zsidoboz válasza SLYM (#7202) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Miért kéne saját pénzt befektetni hozzá? :F

Good to be good, but better to be lucky.

(#7204) SLYM válasza Andrej91 (#7194) üzenetére


SLYM
veterán

lol. persze. nyilván KQ volt nála, végülis csak mind a 4 Q-nak kell ilyenkor partyba lennie. nyilván ottvan nála a 4. Q, ja és a király is. meghát én ilyenkor amikor 2 ugyanolyan lap van a boardon, mindig attól félek, hogy az ellenfélnél póker van. az az 50 ilyen eset nyilván valami véletlen volt, amikor A high-al jöttek velem all-inbe az arcok a flopon, vagy turnön ilyen helyzetben :D (mondjuk én SSS-t tolok, de akkor is)

(#7205) SLYM válasza L|zsidoboz (#7203) üzenetére


SLYM
veterán

igazad van, rosszul fogalmaztam, már rég pénzbe(mindegy, hogy saját-e vagy sem) tolná. olyan embert nem láttam még aki tud pókerezni, de nem pénzbe tolja

szerintetek hány beülő biztonságos az NL100 SSS-hez? megkockáztatnátok ezt 60 beülővel?

[ Szerkesztve ]

(#7206) Vandit. válasza SLYM (#7205) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem sok egy kicsit SSS-hez?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7207) SLYM válasza Vandit. (#7206) üzenetére


SLYM
veterán

? sok? úgyérted nem kell 60 beülő?

(#7208) Vandit. válasza SLYM (#7207) üzenetére


Vandit.
addikt

Pont azért Short Stack nem? Szerintem max 30, de majd más is mond valamit.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7209) SLYM válasza Vandit. (#7208) üzenetére


SLYM
veterán

ezt most nem értem. de ha így világosabb akkor 1200$-al lehet NL100-on SSS-ezni biztonságosan? (20$ egy beülő egyébként NL100 SSS-re)

(#7210) Vandit. válasza SLYM (#7209) üzenetére


Vandit.
addikt

SSS-ezni 600$-al kéne vagy 30 beülővel, ahogy tetszik. 1200$-al már nem SSS.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7211) L|zsidoboz válasza Vandit. (#7210) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Miért ne lenne SSS? Nem a bankrollt, hanem a beülőt kell nézni.
Tök mindegy, hogy 1000 vagy 100 000 dollárood van, ha 20bb-vel ülsz be NL100-ra.

SLYM: sztem 60 beülő elég sss-hez, ott elvileg kisebb a kilengés, ha jól játszol.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7212) ytmtralalaa


ytmtralalaa
csendes tag

Na én kiszálltam, jó szórakozást mindenkinek és a flop legyen veletek.

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7213) Vandit. válasza L|zsidoboz (#7211) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem félreértettél. Mitől lenne SSS NL100-on 1200$-al? Max 30 beülő az SSS én úgy tudom. És nem mindegy, hogy 1200-al NL100-ra vagy NL1000-re ülsz be szvsz.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7214) concret_hp válasza ytmtralalaa (#7212) üzenetére


concret_hp
addikt

elfogyott a píz? :U
(nem mondtuk, hogy játsz kisebb alapon? :U)

vandit: inkább nézz utána a dologoknak szvsz :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7215) Vandit. válasza concret_hp (#7214) üzenetére


Vandit.
addikt

Párszor elolvastam már köszi a tanácsot ;)
"Az alapstratégia 10 nagy vakra működik. Azaz 5/10 centes asztalon $1-al kell beülnöd"

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7216) concret_hp válasza Vandit. (#7215) üzenetére


concret_hp
addikt

végülis csak a nagyvakot meg a beülőt kevered nem para :D :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7217) Vandit. válasza concret_hp (#7216) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem hát. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7218) SLYM válasza Vandit. (#7217) üzenetére


SLYM
veterán

ja igen, tényleg kevered a beülőt a vagyvakkal. :D. na a beülő az azt a 20$-t jelenti NL100-on amivel leülsz az asztalhoz játszani. ez a 20$ 1 beülő.

ja és az egy beülő az mindig 20 BB (nagyvak). NL10-en ez 2$, NL25-ön 5$, NL50-en 10$, NL100-on 20$ ás így tovább

[ Szerkesztve ]

(#7219) L|zsidoboz válasza Vandit. (#7213) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Akkor egy egyszerűbb példán szemléltetve:
Van 1000 dollárod, és NL100-on szeretnél SSS-t játszani. NL100-on 0.5d (dollár) a kisvak és 1d a nagyvak. SSS-hez 20 nagyvakkal, azaz 20d-ral tudsz leülni az asztalhoz.
Ha 1000d-od van, akkor épp 50-szer tudsz leülni így az asztalhoz, magyarán 50 beülőd van.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7220) Vandit. válasza L|zsidoboz (#7219) üzenetére


Vandit.
addikt

Na ez érthetőbb volt kösz, mint a mosolygós és tapsikolós szmájli. :K Végülis félig igazam volt. :B

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7221) ytmtralalaa válasza concret_hp (#7214) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Miután 3x kifagyott a kliens a Sit&go-k nézésekor és ma 8óra játékkal termeltem 1dollárt kicsit ráuntam. Főleg hogy 3x is lemakkoltak a németek :DDD
Kb. hasonló volt ahhoz, amit te mutattál, csak én nem nyertem BD Jackpotot...
Nembaj valakinek jó napja volt, kapott ingyen 20 dollárt. Remélem megbecsüli.
Inkább majd jövő héten beiratkozok valahova pénzzel ahol jó kis bónuszajánlatok vannak.(mint pl az everesten a sp pont gyűjtés. Játék közben is kapok pénzt :) )

és maradok a részbeülős "Ed Miller féle ultra feszes játéknál(kezdőknek)" mert nekem valahogy a Selindek féle verzió sosem jön be....

SSS is próbáltam NL25... 3x vesztettem 1x nyertem.

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7222) attiati válasza ytmtralalaa (#7212) üzenetére


attiati
veterán

már épp akartam írni, hogy jössz te még vissza :)
én csak az első freen nyert 20$-mat buktam, de rá fél évre újrakezdtem 0-ról, freerollokból megint

(#7223) attiati válasza viharhozo (#7180) üzenetére


attiati
veterán

szóval szerinted nincs is jó pókertracker program? :)
remek, mert épp most szenvedek PT3-ért

többiek pókertracker ügyben?

(#7224) ytmtralalaa válasza attiati (#7222) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Partypoker kiakasztott... Everestet és a PokerStars jobban szerettem :)
Mondjuk én 120dolcsit buktam, úgy hogy egy centet se tettem bele ;) De ez a mai már csak annyi volt, hogy 2 3 all int nyomtam..., hogy legyen már vége.

Meg inkább akkor kihajtom a bónuszokat, jobban megéri, mint ez ajándék 50 dollár.

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7225) concret_hp válasza attiati (#7223) üzenetére


concret_hp
addikt

holdem manager rulz. microlimitre olcsóbb is :)
én mondjuk kb. a 10%át se használom annak amit a progi tud, lassan ideje ezen változtatni :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7226) ytmtralalaa válasza concret_hp (#7225) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Nekem is van egy holdemmanagerem, de valami ProtegeSQLel zaklat. Ez pontosan micsoda ?:D
Na mindegy, feltesz, installál ;)

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7227) concret_hp válasza ytmtralalaa (#7226) üzenetére


concret_hp
addikt

postgresql, de mindegy :) azért a passwordoket jegyezd meg amiket beírsz majd neki :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7228) attiati válasza concret_hp (#7225) üzenetére


attiati
veterán

szóval többet ér mint PT2 vagy 3?

támogatja azokat a termeket, amiket PT?

(mert akkor eladó egy még nem a tulajdonomban levő PT3 liszensz :) )

[ Szerkesztve ]

(#7229) ytmtralalaa válasza concret_hp (#7227) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Vááá, unatkozok és csak jövőhét szerdám lesz keretem....

Kérdés, hol érdemes játszani mint rookie és a bónuszok hol kiszedhetőek 1hónapon belül(sokat játszok :D)?

Így első látásra:

-Everest
-LuckyAce
esetleg Cake vagy Pokerstars , FullTilt

50dolcsival ülnék be :-P

(Bőven jó lenne egy pár soros tapasztalat is a termekről, mert én csak 1 hetet játszottam PSen és Everesten, de apám kártyájával, szóval visszatudok menni rá új accal ^^)
Találtam persze írásokat a termekről, de valahogy azoknak jobban hiszek, akikkel "naponta kapcsolatban állok a fórumon"

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7230) Vandit.


Vandit.
addikt

Itt mit kúrtam el?

Asztal 'Nice': 50-50 No Limit HE (TournamentChips)
Hely 0: Riazor666 (1,435 zsetonokban)
Hely 1: opiandi (1,425 zsetonokban)
Hely 2: 69ANNA29 (2,862 zsetonokban)
Hely 4: osch05 (1,425 zsetonokban)
Hely 5: x razman1 (1,980 zsetonokban)
Hely 6: lav1967 (3,115 zsetonokban)
Hely 7: Sepp1717 (1,360 zsetonokban)
Hely 8: iceman_king (2,740 zsetonokban) (a gombon)
Hely 9: mpeti (5,298 zsetonokban)
*** Blind-Bet-kör *** :
mpeti: Blindot betesz (25)
Riazor666: Blindot betesz (50)
Kiosztva mpeti: Át
játékosnakKiosztva mpeti: 6ká
játékosnak*** Pre-Flop *** :
opiandi: Fold
69ANNA29: Call (50)
osch05: Fold
x razman1: Call (50)
lav1967: Fold
Sepp1717: Fold
iceman_king: Fold
mpeti: Bet (150)
Riazor666: Fold
69ANNA29: Call (125)
x razman1: Call (125)
*** Flop *** : 5kő 5ká 8t
mpeti: Check
69ANNA29: Check
x razman1: Check
*** Turn *** : [ 5kő 5ká 8t ] 5p
mpeti: Bet (400)
69ANNA29: Call (400)
x razman1: Fold
*** River *** : [ 5kő 5ká 8t 5p ] Áká
Kiosztva 69ANNA29: Dt
játékosnakKiosztva 69ANNA29: 5t
játékosnakKiosztva 69ANNA29: Dt
játékosnakKiosztva 69ANNA29: 5t
játékosnakmpeti: Bet (1,000)
69ANNA29: Raise (2,000)
mpeti: Call (1,000)
69ANNA29: Lapokat megmutat
mpeti: Fold
*** SUMMARY ***
Pot: 5,375 | Szolgáltatási díj: 0
Board: [ 5kő 5ká 8t 5p Áká ]
Riazor666 veszített 50
opiandi veszített 0
69ANNA29 megtett 2,575, megnyert 5,375, nettó 2,800 Mutat [ Dt 5t ] (négy ötös)
osch05 veszített 0
x razman1 veszített 175
lav1967 veszített 0
Sepp1717 veszített 0
iceman_king veszített 0
mpeti veszített 2,575

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7231) attiati válasza ytmtralalaa (#7229) üzenetére


attiati
veterán

LuckyAce-t sztem a teljes bónuszkiszedés szempontjából felejstd el.
Én épp azzal szívok, és elérhetetlen NL50 alatt. Csak 6 asztal lehet egyszerre, és contributed rakerendszer van, azaz csak a potba betett saját részed után kapsz bónuszpontot.
Ráadásul, ahoyg most tájékozódom, még majd az "ajándék" Pókertracker 3 is szart se fog érni :)

Viszont elég sok halacska van. ÉS. A befizetés 25%-át azonnali bónuszként jóváírják. És ahhoz a 14x-es pont helyett csak 2x-es pont kell. Az viszont megcsinálható. És az FD freerollokon is kevesen vannak, és könnyű fizetős helyre kerülni.

Én előtte Ladbrokes-en játszottam. Elég nagy volt a kontraszt hirtelen.

u.i. Meg fogod még bánni, hogy ilyen könnyelműen elszórakoztad az 50 dolcsit, de legalább tanulsz belőle. Én is sokszor voltam már úgy, hogy ha menni akar had menjen, le se szarom, csak már fogyjon el. Utána meg újra küzdeni kellett érte, mert fejembe vettem, hoyg nem adom fel, és előről kezdem.

[ Szerkesztve ]

(#7232) concret_hp válasza attiati (#7228) üzenetére


concret_hp
addikt

őszintén szólva t*k*m tudja, hogy a támogatásban pontosan mi a különbség, b2b networkot egyenlőre nem támogatja.
egyébként meg (meglepő mód) holdemmanager.net az oldala ott megtalálod.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7233) ytmtralalaa válasza attiati (#7231) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Nem bánom, mert nem fizettem volna be oda , anélkül meg nem tudom kiszedni.
Ráadásul 50 dollár nudli.. 1mozi+kocsma a haverokkal. Inkább egy normális terem kellene hosszútávra..

Kösz a leírást, még vacillálok ;)

Neked mennyi most az egyenleged ?

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7234) ytmtralalaa


ytmtralalaa
csendes tag

Ez komolyan mondom vicc :D Milyen szemtelen már ?:D Ráadásul hogy levágja a lapokat.
Mekkora móka

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7235) SLYM válasza ytmtralalaa (#7229) üzenetére


SLYM
veterán

neked a paradise pokert, az evereset, vagy a mansiont ajánlom. tele van fishekkel. ultra-feszes agresszív játékkal (SSS short-stack-strategy) nyer az egyik PS-es arc NL10-en!!! havi 3-400$-t. asszem ebben a 3 teremben tolja rengeteg asztalon. a lényeg, hogy itt ez a taktika nyereséges. full tilten kis limiten óriási a rake, oda ne menj. cake pedig uzsi szerint feszes nagyon, szóval az is felejtős. ezt a lucky ace-t meg nem ismerem. a lényeg, hogy tanuld meg az SSS-t. kezdőknek ez a legjobb játékmód

(#7236) SLYM válasza Vandit. (#7230) üzenetére


SLYM
veterán

kevés a hívás preflop. 300-ig kellett volna hívj. turnön én check-eltem volna. ha addig még mindig slowplayeli az 5-ösét akkor riveren én már all-in mennék. ugye csak 5-ös és AA ver

(#7237) Vandit. válasza SLYM (#7236) üzenetére


Vandit.
addikt

Aha. És ki dobna el egy allinre egy 5-ös pókert? :DDD Igazad lehet a preflop emeléssel kapcsolatban, de ki gondolná, hogy Q5-el bármilyen emelést is megadnak? :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7238) SLYM válasza Vandit. (#7237) üzenetére


SLYM
veterán

senki. dehát honnan tudhatnám, hogy 5-öse van? riverre erős lapod lett. ki kellett fizetned az 5-ös pókerét. amúgy ha check-check van végig, akkor sem kell belebetelni az all-int riveren. dehát ugye nyilváb elmentek odaáig, mivel visszahív, aztán te is, stb

[ Szerkesztve ]

(#7239) ytmtralalaa válasza SLYM (#7235) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Szia,

köszönöm a gyors választ és kicsit utánanéztem a dolgoknak.

Paradise Poker: Most néztem meg, 876 játékos online, kevés asztalon játszanak, pedig a bónusz jónak tűnik... Ráadásul ez az Euros kalamajka....(OPHUs fórumon ha Bossmedia, akkor inkább a Pokerheavent ajánlják illetve olvastam ki nem fizetett ajándékokról is.)
"Az első befizetésre járó 100€ bónusz automatikusan rákerül számlájára, amikor először minimum 5€-val belép a ParadisePokerbe. Minden 100 FPP pont elérése után 5€ kerül átvitelre a bónuszából a valódi egyenlegére. 90 nap van rá."

Everest:Jelenleg 3185 játékos, elfogadható mennyiségű asztal, használható bónusz(Bár OPHU sokan panaszkodtak hogy mostanában csökkent a létszám, elutaztak a fishek nyaralni)
"OPHU200: $200 bónusz, 2000 Summit pont kell hozzá
OPHU500: $500 bónusz, 5000 Summit pont kell hozzá"

Mansion:Sajnos a játékosokról és az asztalokról nincs adatom, de OPHU írták hogy mostanában gyakran fagyogat a szoftver ill. megerőstéses hercehurcáról is olvastam. Bónuszuk átlagos.
"Az első befizetésre 100% bónusz! (Max.: 500 $)
10$ bónuszhoz 80 MPP kell.
Minden 10 cent rake termelése 0.1 MPP-t ér, a verseny fee: $1 = 5 MPP
A pontok megkapásához KELL a potba pénzt tenni, nem elég csak lapot kapni!!"

SSS ultra feszes agresszor játékra gondoltam én is(ma hajnalban gondolkoztam rajta :DDD) , jó tett egy kicsit az önbizalmamnak hogy megerősítettél és gondolom nem véletlenül ajánlottad ezeket a termeket!

Everest tűnik a befutónak!

Reggel 7től játszanék főleg!

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7240) attiati válasza ytmtralalaa (#7233) üzenetére


attiati
veterán

ha levonom a saját pénzből befizetést, akkor 400 lehet. Sajnos aránytalanul kevés a ráfordított idővel.
De már az elején ennyire nem becsülsz meg 50 dodót? :)

concret_hp: ok meglesem

(#7241) ytmtralalaa válasza attiati (#7240) üzenetére


ytmtralalaa
csendes tag

Ajándék pénznek ne nézd a fogát :DDD
Na az egész jó! Mióta pókerezel és mióta pókereztél ott ?

[ Szerkesztve ]

FELVI #2008# -> BME GTK Büfé, ruhatár szak

(#7242) R válasza attiati (#7228) üzenetére


R
aktív tag

olyan jó ajánlataid vannak :D

(#7243) gabranek válasza ytmtralalaa (#7239) üzenetére


gabranek
aktív tag

én kb 1 hete utaltam be mansionra 100$-t. pontok elég nehezen jönnek mikro limiten, most kb 40 pontom van napi 1,5 óra 4 asztalos SSS játékkal. Ahhoz, hogy kivegyem a bónuszomat 800 kellene...szerintem nem lesz meg, de majd meglátjuk. Ha 1 héten belül 30 pontot összejátszol, kapsz egy ticketet a szombati 1000$-os freerollra. NL10 és NL20-on jó sok FR asztal van, viszonylag kevés SSS játékossal, viszont NL10-en sok az SS.
a kliens nálam nem fagy, viszont rohadtul tudja tekerni a vinyót a lapok kiosztásakor :U
remélem tudtam segíteni a teremválasztásban :)

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#7244) regent válasza ytmtralalaa (#7239) üzenetére


regent
aktív tag

Ha reggel 7-tööl tudsz játszani, akkor érdemes megfontolni egy olyan termet ahol játszhatnak USA játékosok. Ott ugyanis pont akkor van a csúcsdiöö (11 PM--03 AM) óra. Akkor találkozhatsz az ottani hobbijátékosokkal, azt mondják általában gyengék.

SSS-en tapasztalataim szerint pont hogy nagyobb kilengések fordulnak elöö, mint normál játéknál (ha nem vagy maniac). Már sokszor írtam, de nem lehet elégszer ismételni, nálam volt napi 12-14 BI minusz, három-négy nap folyamatos bukó is elööfordulhat gond nélkül (korrekt játékkal, tilt nélkül).
Igaz az még anno Tower-es 10BB-s SSS volt.
Még nem találkoztam olyannal (csak hallottam hogy létezik), aki valóban folyamatosan ki tudott volna venni egy stabil pénzösszeget SSS-t játszva.
Sööt, a tapasztalat pont azt mutatja, hogy eleinte nagy nyeröö, aztán annál is nagyobb bukó a játék.
èn soha nem voltam csaláselmélethívöö, de mikor SSS-eztem akkor megingott a szkepticizmusom.
Ennek ellenére ajánlom mindenkinek a kipróbálását, tapasztalat ez is.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#7245) L|zsidoboz válasza regent (#7244) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én USA játékosok szempontjából mindenféleképpen a Caket javaslom.
UB-n szerintem erősebb a játékosállomány, FT-n szintén.
Absolute poker a másik, ahol nagyon gyenge játékosok vannak.
Everestet és a többit meg nem ismerem.

Én most olvasom a pokerakadémián, hogy milyen a játékosállomány FR NL200-400-on.
Lehet majd utalok át egy kis pénzt, nehogy kimaradjak a jóból. :DDD

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#7246) viharhozo válasza attiati (#7228) üzenetére


viharhozo
addikt

A HM teljes verzioja 15 napig ingyenes, probald ki.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#7247) Cassidey válasza L|zsidoboz (#7245) üzenetére


Cassidey
senior tag

en nem szivesen jatszanek absolute-on meg ub-n a superuser botrany ota :/

(#7248) L|zsidoboz válasza Cassidey (#7247) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Gondolom ő NL10-20-n akar játszani, ott meg nem lesz superuser.

Az én limitemen én sem szívesen játszanék ott (meg elvből sem), de ennyi erővel a Full Tilten se, ott NL200-n mai napig bizonyítottan több bot is van (egyet pont egy magyar játékos /neve hirtelen nem ugrik be/ leplezett le, FT nem tett semmit ezügyben).

Amúgy sztem más termekben is tuti van superuser, ez velejárója az online pokernek sajnos.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7249) Cassidey válasza L|zsidoboz (#7248) üzenetére


Cassidey
senior tag

de sztem nem ez a lenyeg, hanem az elv. ha kitudodik egy ilyen es meg igy is ugyanugy mennek oda az emberek jatszani az eleg gaz..

(#7250) L|zsidoboz válasza Cassidey (#7249) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Szerintem azért mennek még most is, mert ypc-n lehet ingyen pénzt kapni oda.
Másrészt aki most kezd el pokerezni, nem biztos, hogy tud a superuser botrányukról.

Saját pénzzel én sem mennék oda játszani. :D

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.