Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) concret_hp válasza attiati (#6698) üzenetére


concret_hp
addikt

regelj ott is újra ;]

rakeback szempontjából nem nagyon vna különbség, max annyi, hoyg a tipikus rékbekkes termekbe pár helyről nem adnak.

az alapnál kicsit jobb bónuszokért bonuswhores

extra pénzekért meg: pokersavvy (ha lehet a refer linkemről :D), pso amiket érdemes megnézni sztem (ezek ilyen 50-100$ + pénzt ejlentenek átlagban).

ha meg semmi extra nincsa kakor vmeliyk magyar oldalról regelek, hogy mégis legalább az országba jöjjön a kis extra pénz utánam :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6702) SLYM válasza Tomics (#6697) üzenetére


SLYM
veterán

ott fent az a JQKA2 az kegyetlen :D mekkora poén :D

(#6703) SLYM válasza L|zsidoboz (#6604) üzenetére


SLYM
veterán

oppá, most látom csak, hogy a cake-en is dealt a rakeszámítás. jó, hogy visszaolvastam a postokat :D. hány asztal van NL50-en, meg NL100-on? jók SSS-re?

(#6704) attiati


attiati
veterán

ladbrokes újrareg tárgytalan
nem fog új acc-nak minősülni, így nem lehet igénybevenni semmit (refer, FD) :)

bár affil-t használhatok, amiatt még körbenézek

[ Szerkesztve ]

(#6705) Grass


Grass
aktív tag

Mi az a rakeback pontosan, és hogy működik? Gondolom a termelt rake-ből kapok vissza valamennyit; de azt ki fizeti, miért, hogyan és milyen feltételekkel?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#6706) adalbert1 válasza Grass (#6705) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, jól gondolod.
Mindenhol változó hogy mennyit kapsz vissza, van ahol csak 20% körül, van ahol akár 60-at is (persze az sokkal nehezebben kiszedhető).
A terem fizeti, a feltételek mindenhol változóak.

(#6707) SLYM válasza Grass (#6705) üzenetére


SLYM
veterán

a legtöbb teremben nem fizetnek RB-et. melyik teremben is tolod?

(#6708) L|zsidoboz válasza SLYM (#6703) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Van bőven Fr és Sh asztal is, de a játékosállomány valami szörnyű.
A többségnek az egyetlen emelő lap az AA, mással limp, emelsz call, és várják a kis párral a setet. Egyszóval szerintem szörnyen unalmas ott játszani.

Good to be good, but better to be lucky.

(#6709) concret_hp válasza L|zsidoboz (#6708) üzenetére


concret_hp
addikt

ez a tipikus amcsi sztájl játék, fulltilten meg ub-n is tapasztaltam ilyet, de főleg a fulltilten.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6710) L|zsidoboz válasza concret_hp (#6709) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Játszottam én is már több amcsi siteon, de ilyet még sehol sem tapasztaltam.
Blöfföt kb. 0 darabot láttam egy hét alatt.
AKs- és QQ- pp legtöbb (tízből kilencnél) embernél nem nyitó/visszahívó kéz.

Good to be good, but better to be lucky.

(#6711) regent válasza L|zsidoboz (#6710) üzenetére


regent
aktív tag

Ugyanarról a Cake-rööl beszélünk? Vagy te nem arról beszélsz, csak elvesztettem a fonalat?
NL100 Full ringen játszol, ugye, ha jól emlékszem. èn még csak NL20 SH-n, de ott teljesen más a játék, szerintem nem csak az SH miatt. Itt AKs-el lazán preflop allin mennek, TT-el is. Emelés-visszaemelés-3bet van dögivel. Sokan floatolnak, de amennyire látom dobni is tudnak. Vannak fogalmatlan ellenfelek, de ez itt ugye már a harmadik szint (NL4-NL10-NL20) úgyhogy a ki csak próbálgat az játszik a NL4-en, ide fel (LOL) már csak az jön akinek van halvány fogalma a játékról.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6712) L|zsidoboz válasza regent (#6711) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nyiss le egy NL100 Fr asztalt, és figyeld a játékot, majd rájössz, miről beszéltem. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#6713) Grass válasza SLYM (#6707) üzenetére


Grass
aktív tag

PokerStars-on játszom most.

Na ezért utálom a mikrolimitet. Most komolyan, az ilyenek mégis mit gondolnak?
[link]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#6714) Polacheck válasza Grass (#6713) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hallottam a napokban egy low-limit játékostól egy ilyen mondást "SC-t preflop nem dobunk". Szerintem ez is erre játszott.

less qq more pewpew!

(#6715) regent válasza Polacheck (#6714) üzenetére


regent
aktív tag

Minek is dobnánk. Open raise és visszük a potot, vagy most, vagy a cbet után. Esetleg coldcall preflop-flopon, aztán turnön potnyi emelés és viszük a potot. Ha meg lejön egy álomflop akkor toljuk neki, a sok magas kézbepár úgyis kifizet.
Nagyon is jó lap a suited connector. Ja azt még nem is néztem, hogy flopolhatunk flösst is, amit úgyse hisz el a magas kézbepár.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6716) R válasza Grass (#6713) üzenetére


R
aktív tag

semmi hulyeseget nem csinalt, sot meg oszinte is volt :)

(#6717) adalbert1 válasza L|zsidoboz (#6710) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk ez annyiból jó lehet, hogy nagyon könnyen readelhető a többség játéka, hátránya a dolognak hogy nagy pot ritkán alakul ki.

Moneybookersnél verification letter nektek hány nap alatt érkezett meg? Mert eddig még nem csináltam meg, most meg így 2 év után rinyálnak hogy addig no pénzmozgás, amíg ez nincs meg... Szóval várom a levelüket.

(#6718) L|zsidoboz válasza regent (#6715) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Igen, remek lap jó pozícióból egy multiway potban.
Itt melyik adott?
Másrészt van mögöttünk egy asztalnyi ember, aki még bármit cselekedhet.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#6719) mat- válasza adalbert1 (#6717) üzenetére


mat-
csendes tag

min 1 hét, de sokaknál volt 2 is...

(#6720) adalbert1 válasza mat- (#6719) üzenetére


adalbert1
veterán

Ehhh, hát ez nem túl jó hír... Gondoltam hogy hamarabb meg kellett volna csináltatni, csak mindig lusta voltam rá...

(#6721) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

kedvet kaptam kicsit pokerhez, be is mentem pacific pokeren az elso freeroll-ra. vegulis 145. lettem 2500bol es igy kaptam is 7 centet :)
nagyon erdekes volt, foleg a vege fele, csak sajnos nem tudtam magam az elejen jol megszedni, igy aztan a vegen mar leginkabb tulelo jatekot jatszottam.
befizetni egyelore nincs kedvem, viszont ez a freeroll dolog tetszik. mar csak jatszani kellene megtanulni.

most nezem vannak ilyen alacsony buyines tournamentek, akkor gyujtok azokra, legalabb lesz izgalom :)

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6722) Vandit. válasza Gyuri16 (#6721) üzenetére


Vandit.
addikt

Itt találsz egy kis segítséget. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6723) Gyuri16 válasza Vandit. (#6722) üzenetére


Gyuri16
senior tag

koszi, atnezem. eddig a onlinepokerhut neztem kicsit, de ha kitart a lelkesedesem tovabb akkor konyvet is beszerzek.
ugy hallottam hogy a Bevezetés a hold'em pókerbe Ed Millertol egy jo kezdokonyv, ti melyiket javasolnatok?
illetve limittel vagy no limittel erdemes eloszor foglalkozni? (mondjuk freerollok csak no limitesek, szoval ez adott, de megis..)

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6724) Vandit. válasza Gyuri16 (#6723) üzenetére


Vandit.
addikt

Előbb linkeltem pont a könyvajánlót. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6725) adalbert1 válasza Gyuri16 (#6723) üzenetére


adalbert1
veterán

Inkább a no limitet javaslom. Fix limit alacsony limiten szinte csak matematikai játék, viszont annyi gyengébb játékos van, hogy gyorsan lemákolnak. Magasabb limiteken meg szinte biztos hogy ha kezdő vagy csak sokkal jobb játékosokkal találkozol, nyerésre kicsi az esélyed.

No limiten eleve sokkal többen játszanak, alacsony limiten itt is sok gyenge játékos, de eleinte viszonylag nulla tudással feszes játékkal is lehet nyerni...

(#6726) Gyuri16 válasza Vandit. (#6724) üzenetére


Gyuri16
senior tag

igen-igen, csak ott volt x darab, en meg azt valasztottam ki magamnak, csak rabolintast vartam :)

adalbert1: koszi, engem is jobban vonz a no limit

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#6727) regent válasza Gyuri16 (#6726) üzenetére


regent
aktív tag

NL ez egyértelmű. Abban van fejlődési lehetőség, ott játszik a játékosok 90%-a, rengeteg könyv van róla (mondjuk fix imitre is), csak abban lehet versenyezni is a cash game-en kívül, stb...
Próbáld ki a Short handed játékot (6-max), ha megnézed a termeket szinte mindegyikben elfogynak NL100-200 környékén a full asztalok. Ha a hoszú távú fejlődést nézed akkor a SH-ra kell koncentrálnod. Nem mintha NL100 FR-en nem lehetne nagyon jól megélni.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6728) Polacheck válasza Gyuri16 (#6726) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Igen, az jó könyv, bár nagy része limittel foglalkozik, de megérted az alapokat. Utána rögtön Harrington, majd jöhet a Little Green Book.

less qq more pewpew!

(#6729) regent


regent
aktív tag

Ajajajj, panaszkodnom kell. -1.5BI a mai termés NL20-on. Pedig gyakorlatilag mindegyik asztalnál másfál beülő plusszon álltam, csak aztán jött egy KK vs AA, egy 68 vs T4 648QT boardon, ahol végig potbeteltem, végig adta, riveren meg nem tudtam dobni a visszaemelésére. Ez tiltre is tett, és ugyanez az ellenfél ellen A6 vs AJ-val végighívtam A-os boardon. Persze adta.
Nem tudok már egy jóízűt nyerni. Ha lapom van dobják, vagy lejavulnak, ha nincs lapom kiemelnek (mondjuk ezen dolgoznom kell az látszik).
Ami érdekes, hogy a BB a legprofitábilisabb pozícióm. :)
De legalább élvezem ahogy pörög a játék, gyűlik a pénz. Csak aztán mindig jön valami nagy bukás, nagy nyerés meg nem. Gondolok itt egy végre kifizettetett flopolt setre. Merthogy olyanom mostanában nem volt.

Máris könnyebb. :)

[ Szerkesztve ]

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#6730) Vandit.


Vandit.
addikt

Itt senki nem tournamentezik?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6731) concret_hp válasza Vandit. (#6730) üzenetére


concret_hp
addikt

néha :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6732) Vandit. válasza concret_hp (#6731) üzenetére


Vandit.
addikt

Miért csak néha? Nekem sokkal jobban bejön. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6733) concret_hp válasza Vandit. (#6732) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem meg nem jön be sokkal jobban, azért :) :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6734) Vandit. válasza concret_hp (#6733) üzenetére


Vandit.
addikt

Aha. Ezt jól megmondtad. :) És bővebben? Hol találok tournament stratégiákat a neten az onlinepokeren és a profipokeren kívül?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6735) Polacheck válasza Vandit. (#6734) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

pokerakadémián van jópár videó. Egy tibzenes és egy f16fairline-os kifejezetten tanulságos.

less qq more pewpew!

(#6736) Vandit. válasza Polacheck (#6735) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi, megnézem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6737) gyuri00


gyuri00
aktív tag

hali

Szolnokon vagy környékén nem tudtok valami jó póker klubbot páran haverokkal szertnék elmmeni egy tornára?

HORSE 5K FR & dealer choice ring game ezeket el mondaná valmaki mit jelntenek?? :F

ring night NLHE 100-200, 200-400??

ezekehez még nem értek annyira :F

(#6738) Gambit válasza gyuri00 (#6737) üzenetére


Gambit
őstag

H.O.R.S.E

5K FR: Valszeg 5000 dolláros összdíjazású Freeroll, ami egy olyan verseny, aminek nincs nevezési díja.

Dealer's choice

Ring game

NLHE 100-200, 200-400: Limit nélküli hold'em cash game, a szám pedig a kisvak-nagyvak mértékére utal.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6739) gyuri00 válasza Gambit (#6738) üzenetére


gyuri00
aktív tag

kösszi :)

majd még kérdezek ha nem tudok valamit aszt gonldtam hogy kisvak nagy vak játszani tok:D:D csak ezek a szakszavakat nem vágom:D

(#6740) Gambit válasza gyuri00 (#6739) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem kérdezés helyett próbáld magadtól megtalálni a választ. Itt, ahonnan én is linkeltem pár definíciót, a legtöbb kifejezés megtalálható. Amit nem találsz, azt nyugodtan nyomathatod. ;)

Uzsi: Az FR-t benézted, szerintem együtt van az 5K-val, és akkor szinte tuti, hogy freeroll lesz az. ;]

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6741) L|zsidoboz válasza gyuri00 (#6737) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

HORSE az egy vegyes játékfajta, van benne holdem, omaha, stud és razz.
5k = 5 000 a nevezési díj
FR = full ring

dealer choice = az osztó választja ki a játékot
ring game = cash game /készpénzes játék/ (nem torna)

NL = no limit
HE = holdem
100-200 = 100 a kisvak, 200 a nagyvak
200-400 u.a, mint az előző

Good to be good, but better to be lucky.

(#6742) Cassidey válasza Vandit. (#6730) üzenetére


Cassidey
senior tag

Pokerstrategy? Vagy vmi konkret kerdesed van? Pasim az egyik legjobb. ;)

(#6743) Gambit válasza Cassidey (#6742) üzenetére


Gambit
őstag

Harrington sem olyan rossz, én általában az ő könyveit szoktam ajánlani, ha már versenystratégia. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6744) Vandit. válasza Cassidey (#6742) üzenetére


Vandit.
addikt

Konkrétan érdekel minden, ami jó a tournamenthez. Csak azt akarom tolni.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6745) válasza Gambit (#6743) üzenetére



addikt

Lehet, hogy Harrington a pasija. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6746) L|zsidoboz válasza Cassidey (#6742) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ki a pasid, ha szabad iylet kérdezni? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#6747) Cassidey


Cassidey
senior tag

nem Harrington a pasim fuj :DD

amugy Harrington tenyleg nem rossz fogalmatlanoknak vagy indulasnak mert az alapokat jol megtanitja, viszont a verseny kesoi szakaszaban olyan steal-resteal-rerestealek vannak, h halal, online prokra erdemesebb hallgatni ha megvan az alap

keressetek ra vasikara pocket fiveson, opr-en vagy ophun

(#6748) Gambit válasza Cassidey (#6747) üzenetére


Gambit
őstag

Beleolvastam a naplójába. Vannak szép eredményei, csak kicsit túlságosan is hullámzó. (Erre ő is utal már a bemutatkozásában: "újrakezdő profi".) Szóval azért én még Action Dan-t nem szólnám le, mert ő picit többet tett már le, és én nem hiszem, hogy csak fogalmatlanoknak szólnának a könyvei.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6749) Cassidey válasza Gambit (#6748) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem szoltam le! Irtam is, h alapnak jo. De o elo jatekos, a magas nevezesi diju elo versenyeken jatszik, es ez latszik is a konyvon. Regebben volt rola szo, h ir CG konyvet is, nem kovettem a hireket, h azota elkeszult e, de pl en azt sem tole vennek. :)

[ Szerkesztve ]

(#6750) Grass


Grass
aktív tag

Végre a fasz jó oldalára kerültem volna, de neeeeeeeeeeeeeeeem
[link]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.