Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#451) nokia3650365 válasza Jarod1 (#450) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

A Pendrive jó, eddig másik gépen is használtam, és most is kipróbáltam másik gépen.
Egy 2gb os data travellert most próbáltam ki azzal is teljesen jó minden.
Viszont a 4gb osra nem tudok másolni mert leáll és lefagy win7 ben xp-n tökéletesen működik.
Fat32 de a 2 gb os is fat32 és az tökéletes.
Valami driver probléma lesz szerintem,de mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#452) Jarod1 válasza nokia3650365 (#451) üzenetére


Jarod1
addikt

van 1 hdd tune progi ami ellenőrizni tudja a pendriveot is..

(#453) balcsy


balcsy
aktív tag

Szevasztok. A mai nap valami szörnyűség történt :) A lényeg a lényeg hogy mp3mas lejátszóról minden zene számot át másoltam gépre és átírtam a nevét hogy ugye tudjam hogy hanyadik számot halhatom(példa:Track 1 - AC/DC -Highway To Hell ) és vissza akartam rakni de nem megy.670 MB nál többet nem tudok rárakni az 1 giga helyett.Amikor másolná Windows kiírja hogy : [FÁJLNÉV ] A Könyvtárat vagy fájt nem lehet létrehozni -nem hozható létre vagy cserélhető. Total Commander meg írás védettséget jelez. Csináltam már USB STICK TESTERT. Tudom hogy ez nem MP3mas topik de szerintem nincs sok különbség kettő között etéren.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#454) balcsy válasza balcsy (#453) üzenetére


balcsy
aktív tag

Nah sikerült megoldanom. Akiknek ugyan ilyen problémájuk akadna az rakja bele a zenéket egy mappába és úgy rakja rá.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#455) bazsikaaa


bazsikaaa
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne:
Van egy sandisk cruzer 4gb-os pendrive... rajta egy u3 smart progi...
Kedves barátomnak volt rajta kb 2 gb adat, beállított egy jelszót az u3 security-ben, majd nem használta a pendriveot pár napig... mikor újra elővette nem kért jelszót, sőt újra be lehetett állítani azt... SŐŐT, AZ ADDIG RAJTA LÉVŐ ADATOK IS ELVESZTEK!!! Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?, adatokat próbáltam visszanyerni stellar data recoveryvel, get data back-kel, stb... semmi eredmény...
Lécci írjatok valami ötletet, ha van!

Előre is köszi!

Bazsiiii

(#456) Jarod1 válasza bazsikaaa (#455) üzenetére


Jarod1
addikt

a teljes 4 gigát látja a win?

(#457) bazsikaaa válasza Jarod1 (#456) üzenetére


bazsikaaa
csendes tag

igen! van rajta 4 fájl amit azóta rakott rá, de azon kívül csak az u3nak valami hülyeségei...a régi cuccok sehol...

Bazsiiii

(#458) WonderCSabo válasza Jarod1 (#448) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem. A Flash-memória az eleve korlátozott számban írható, és nem úgy öregedik el, mint egy vinyó, ami pedig elvileg végtelenszer írható.

nokia3650365: A DT-k összes szoktak akadni az AMDs chipsetekkel. Neked nem ilyen van?

(#459) #93794560


#93794560
törölt tag

Sziasztok!

Néhány napja használtam a gépet, és közben be volt dugva a pendrive is. Ekkor jött egy áramszünet, de úgy, hogy elment, de egy pillanat múlva már jött is vissza. Hogy a gép tönkre ne menjen, a hosszabbító kikapcsológombjával áramtalanítottam, nehogy a sok áramingadozás tönkretegye a gépet. Amikor stabilizálódott a helyzet, bekapcsoltam. Semmi gond nem volt, minden jól ment, egyvalamit kivéve. A gépben maradt pendrive valószínűleg megdöglött. A következőket produkálja:
Bedugom, felismeri. A rajta lévő mappákat, állományokat látja, a mappákba bele is lehet lépni, de a fájlokat nem lehet megnyitni, mert általában nem történik semmi, vagy hibaüzenet jön. Ekkor úgy gondoltam, hogy inkább leformázom a pent, hátha úgy használható lesz. El is indítom a gyorsformázást, egy ideig csinálja, majd kiírja, hogy a formázást ismeretlen hiba miatt nem lehetett befejezni. Az állományok mind megmaradnak a drive-on. Ekkor kézzel próbáltam törölni őket, shift+del-lel, de erre sem hajlandó. Így most van egy pendrive-om, amin látszanak a fájlok, de sem megnyitni, sem pedig törölni nem lehet.
Tönkrement a pendrive? Mi ilyenkor a teendő? Mivel próbálkozzak?

(#460) #93794560


#93794560
törölt tag

Sehol senki?

(#461) razorka777 válasza #93794560 (#459) üzenetére


razorka777
veterán

ezzel próbáld formázni:[link]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#462) #93794560 válasza razorka777 (#461) üzenetére


#93794560
törölt tag

Köszi a tippet, de sajnos ez sem segített. Ez sem tudja formázni a pent. Azt írja, hogy a pendrive írásvédett. De az lehetetlen, mert nincsen rajta semmiféle írásvédő kapcsoló. Úgyhogy valószínű, ez kuka.

(#463) Jarod1 válasza #93794560 (#460) üzenetére


Jarod1
addikt

get data back el próbáltad?

(#464) #93794560 válasza Jarod1 (#463) üzenetére


#93794560
törölt tag

Próbáltam már mindennel, de semmi sem használt. Bár a pendrive-on nem a rajta lévő adatok a fontosak, mert van róluk biztonsági másolatom, hanem inkább az lenne a fontos, hogy leformázhassam végre, és üres állapotban használható legyen. De semmi nem hajlandó leformázni. Új fájlt sem lehet rajta létrehozni, mert itt is hibaüzenetet hoz. Néha eszközhibára hivatkozó üzeneteket ad a rendszer. Valószínűleg tönkrement, csak még reménykedtem, hogy működőképessé lehet tenni valamilyen trükkel.

(#465) Jarod1 válasza #93794560 (#464) üzenetére


Jarod1
addikt

na akkor próbáld ezzel:

elvileg pendrive-ot is kezeli ma próbáltam
[link]

(#466) Jarod1 válasza #93794560 (#464) üzenetére


Jarod1
addikt

na akkor próbáld ezzel:

elvileg pendrive-ot is kezeli ma próbáltam
[link]

bocs a duplázásért

[ Szerkesztve ]

(#467) #93794560 válasza Jarod1 (#466) üzenetére


#93794560
törölt tag

Köszi a segítséget, de sajnos ez sem tud megbirkózni a feladattal! Azt írja, hogy szüntessem meg a meghajtó írásvédettségét. De ilyen kapcsoló nincs rajta. Valószínűleg a gép nem képes kommunikálni a Pendrive-val, mert elromlott benne valami vezérlőáramkör.

(#468) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
16gigás kingston dt100-am van, használom már 2 hónapja gond nélkül, nem amd-s gépben. Vásárlás után volt flash drive teszter: hibátlan.
Nemrég másoltam rá egy txt fájlt, szabályosan leválasztottam majd a polcra tettem.
1 hetet nem voltunk itthon, dugnám be a gépbe, erre azt mondja nem olvasható: teljes és szabad kapacitás is 0 byte. Azt hittem már kuka, mehet vissza gariba, de egy gyorsformázás után megint használható tökéletesen.
Mi történhetett vele a POLCON?? Ugyanabba a gépbe, ugyanabba az usb portba dugtam, amivel használom már hetek óta. Vírusról nem tudok a rendszerben..

Ezek ennyire megbízható cuccok? :(
Kb. mint egy 1,2-es floppy lemez.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#469) Core2duo6600 válasza kiborg (#439) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Igen, el tud használódni, ugyanúgy mint az SSD, de valszeg előbb megy tönkre egyéb okból, mint ez bekövetkezne, vagy egyszerűen elveszik.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#470) Asycid


Asycid
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan probléma, hogy van egy (pontosabban 2) olyan pendrive-ja ismerősömnek, ami totál halott, a windows fel se ismeri az egyiket, a másknál pedig annyi, hogy azt írja, hogy "helyezzen be lemezt a meghajtóba". Eléggé fontos dolgok vannak rajtuk. Az lenne a kérdésem, hogy van-e itt valaki, aki esetleg a memóriachip tartalmát valamilyen módon (még ha részlegesen is) vissza tudja hozni (pontosabban: ki tudja-e olvastatni valahogy)? Választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#471) suzi


suzi
csendes tag

Siastok!

Suzi vagyok. Vettem a kínain egy Kingston 64GB pendrive-ot. Látszólag gyári csomagolásban.
Az USB fejen lévő kis kupak dizájnos borítása kibontáskor azonnal lepattant. 63,9GB-nak ismeri fel. A ráírási sebesség 1300K/s körül mozog. Ez nagyon lassú. Mit tegyek? Hamis? Kérlek segítsetek!

Kösi!
:)Suzi!

(#472) csiktor


csiktor
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek van egy MEDION márkájú 8 Gb pendrive-ja. Dolgozott rajta, szabályosan leválasztotta, kihúzta. Következő használatnál nem ismerte fel a gép. Tehát meg sem jelent, eszköz keresésre sem talált semmit.

Próbáltam másik gépen, Ubuntuval is, asztali gépen is. Egyikkel sincs semmi, meg sem mukkan. Sajnos nincs rajta semmilyen led vagy hasonló, ami mutatná, hogy egyáltalán működik-e.

Esetleg valakinek ötlet vagy végleg halott?

[ Szerkesztve ]

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#473) TavariS85


TavariS85
csendes tag

Üdvözletem!

Nekem is ugyanaz a problémám, mint amit suzi fórumtárs említett a 471-es kommentben, igaz én nem a kínain vettem ezt a kingston 64 gigás pendriveot, hanem ajándékba kaptam( bár nem tudom akitől kaptam hol vette:) ). A csomagolása, papírja is úgy tűnt, mintha eredeti lenne, akkor ezek szerint lehet hogy hamis?? Nekem is nagyon lassú a pendrive, 1,2M/s a sebessége...:( Nem lehetne ezt valahogy gyorsítani, vagy leformázni, akármit csak hogy gyorsabb legyen és ne kelljen kidobni.
A válaszokat előre is köszönöm!

(#474) Avelius


Avelius
csendes tag

Hello
Segítésgeteket szeretném kérni mert én már nemtudok mit kezdeni a barátnőmnek ajándékba szánt pendrive al!

2hete pénteken vettünk az euronics üzletben egy DPS color 8gb os pendrive ot !

Bedugtam azt kérte formázzuk letoltam fat32be gyorsal! ez jovolt! felismerte ment rámásoltam fájlokat ! eltünt rola minden! újra formáztam már mappát sem engedett létre hozni! teljes formázáskor meg kifagyott a felénél win 7 ultimate en formáztam amin kifagyott! meg előtte probáltuk xpn , suliban gépen, és a win7 notin. ! nem volt jo! itthon ment minden flottul! csajom elvitte suliban ott meg megint formázást kért!

Vissza vittem euronicsba kicserélték! adtak egy dobozos ugyan olyan újat!
Ma betette csajom a gépbe ! másolt rá ! kivette betette újra és kérte a formázást, áthoztam leformáztam gyorsa másoltam rá !biztonságosan eltávolítottam ! majd vissza és kérte ezis a fomrázást ! elinditottam a fomrázást fat32 és semmit nem állítottam el teljes 1,5 óra alatt csak a felénél van win7 en! :S

Van valami megoldás mert már énsem tudom hogy mi legyen és a barátnőm is nagyon kivan hogy nincsen szerencséje a pendriveokkal!!
Légyszives segitsetek nekem!

(#475) Jarod1 válasza Avelius (#474) üzenetére


Jarod1
addikt

Ez valami akciós cucc volt?
Ezek xerintem hibás gyártású cuccok, azért kéri mindig a formázást, pláne le is fagy....

(#476) Avelius válasza Jarod1 (#475) üzenetére


Avelius
csendes tag

Hello!

Igen ez 5000ft ba került akciosan a 8gb os DPS nevű pendrájv!

És tegnap win7 alatt a sima teljes fat 32es formázás 1.5óra után kifagyott! viszont winxps gépen meg teljesen sikerült lefomáznom! másolt rá töröl mappát hozott létre! ma reggel viszont már a mappa csinálástól kifagyott win7 alatt :S

nemértem mi lehet a baja ! de már nagyon elegem van !
már arra amegoldásra jutottam hogy vissza kérem a pénzt és veszek egy márkás normális pendrivet egy informatikai boltban vagy webshopban! Amugy vissza adják az euronicsban a pénzt ha mondom hogy már 2x szart adtak el?

Mi lehet a baj? Hogyan tudnám orvosolni ? Mien progit használhatnék amivel megtudnám csinálni vagy megformázni vagy ilyenek?

Válaszokat előre is köszi ! mert már nem sokáig birom :P és nagyon idegesítő dolog!

(#477) Jarod1 válasza Avelius (#476) üzenetére


Jarod1
addikt

Xp alatt is vacak már?
lehet hogy bexerzett valami ocsó xar gyártási hibás cucccot pl 4000 ért vagy még kevesebbért és eladja 1 ötösért....

hdtune futtasd már rajta xp alatt. ha tudod...

(#478) Avelius válasza Jarod1 (#477) üzenetére


Avelius
csendes tag

Én nem bírom!

Tegnap rámásolt dolgokat ma nem tudja megnyitni ! és letörölnisem! ez egy nagy fos!
se win7 alatt sem xp alatt nem indul el a tegnap felmásolt mappa és törölni sem lehet!
teljes fat32es fomrázás win7 alatt 1.5ora utánn kifagyott! xp alatt megcsinálta ! de ahogy látom nem ért semmit!
Mit tegyek? Pénzt szerinted vissza adnák?

És ez már a második ilyen szar pendrávj! euronicsban vettem! ennyit rola:S:(

Mit lehet csinálni vele?Van vmi program?

Segítsetek légyszives! mert már az széttőröm lassan !
Választ előre is köszi!

(#479) luciferk válasza Avelius (#476) üzenetére


luciferk
senior tag

Valszeg az lesz amit Jarod1 mond, beszerezték olcsón ezt a gyártási hibás pen sorozatott és azt akciósnak hirdetve drágábban eladják, ha nem tudnak cserébe adni más márkájú normális pent, akkor kérd vissza az árát és pl: [ezt] vagy [ezt] a pent megveheted 4.5 ropiért 5 év garival. ;)

(#480) zone


zone
őstag

Üdv! Pár hónapos pendriveom érdekesen viselkedik, mióta bekapott egy vírus az egyik gépről. Nod32 egyből leírtotta, utána beraktam egy másik gépre, az azt írta, hogy formázni kell, hát formáztam.
Azóta többször is előfordult, hogy másoltam rá, majd róla, de ha fél órával később újra beraktam a gépbe, azt írja, hogy meg kell formázni.. van tippetek, hogy mi lehet a baja?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#481) Jarod1 válasza zone (#480) üzenetére


Jarod1
addikt

nem DPS véletlenül?

(#482) zone válasza Jarod1 (#481) üzenetére


zone
őstag

Semmi nincs ráírva, pont így néz ki (felirat nélkül) [link]
Söröskupakért és nyitófülért lehetett beváltani :) Szóval nem számítottam sokra, de azért 2-3 hónapnál hosszabb élettartamot vártam. Igaz 1-2 csatlakozást kibír, mielőtt formázatlanná válik.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#483) Avelius


Avelius
csendes tag

DPS 8gb pendrive új fejlemények!
Ma a barátnőm tudta vissza vinni a második pendrivet! az euronicses dolgozó meg szegényt jól leoltotta. Hogy irásvédett, hogy nem tudjuk leformázni normálisan hogy bénák vagyunk mert senki nem hozta vissza rajtunk kivül! => kapott egy új ugyanolyan 8gb os pink DPS pendrivet!

Kiváncsi leszek hogy most ezzel milesz ! de ha ez is ugyan ugy viselkedik mint az előzőek akkor a fejéhez vágom és nagyon leoltom az eladót meg minden!

Ja és már nem csak én nem tudtam megformázni! az info tanárom aki mellesleg elég ismert programozó is meg nagyon ért a hardveres hibákhoz is ! ősem tudta leformázni ntfs be és nem tudott semmit kezdeni vele.Nem tudtunk file directory létrehozni, formázás után rajta volt még valam, és mappa törlés után is rajta volt. Nála is ugyan ezek a jelenségek jöttek elő mint nekem!
De az eladó szerint mi vagyunk a bénák!
ő megformázta gyors de nem tett rá semmit és nem hozott létre se mappát csak leugatott minket ennyit értett hozzá!

Na de majd este kiderül hogy mit tud ez a 3dik vissza cserélt DPS 8gb pink pendrive!
Csak nagyon sajnáltam h pont barátnőm vitte vissza mert nem ért hozzá! én nem hagytam volna hogy leugasson. szegény tiszta szomorú volt és mondta ha nem jo kidobja és vesz másik fajtát nagyon elvolt keseredve megint!

(#484) iceman1988


iceman1988
tag

Sziasztok!
Nekem van egy Kinston DataTraveler pendrive-om és eltüntettem a felét. Tehát a 4gb-os pendrivból csináltam egy 2 gb-osat. Félig meddig tudatosan, mivel egy programhoz kellett egy flash meghajtó. Így fogtam rátettem a gépre a pendrive-ot megcsinálta a program amit kellett aztán biosból bootolt is szépen ahogy kell, de most ahogy használni szerettem volna 4gb-osként azzal kellett szembesülnöm, hogy nincsen meg a fele.
Ha valakinek van valamilyen ötlete hogy hogyan tudom visszahozni azt nagyon megköszönném. Szakboltba nem akarom vinni mert amit esetleg ott elkérnének, hogy helyretették, akkor inkább abból a pénzből veszek egy újat!

(#485) G.I.B.I.


G.I.B.I.
csendes tag

Hello

Volna egy problémám.
Van egy Maxell 8GB os pendrive-om [link] megfelelően működött semmi problémám nem volt vele,úgy egy két hónapig benne hagytam az asztali DVD olvasóba.
Most mikor használni akartam akármilyen gépbe bedugom,nem tudom használni.A gép felismeri hogy cserélhető lemez,de amint szeretnék valamit csinálni,megnézni formázni..."Helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba"hibát ír ki.
Mi a teendő vele,vagy végleg meghalt a pendrive?
Ahhoz lehet köze hogy olyan sokáig be volt dugva a DVD olvasóba?

(#486) eszgé100


eszgé100
őstag

sziasztok!

van egy memóriakártyám, és az a problémám vele, hogy semmi sem ismeri fel. se telefon se kártyaolvasó. van rajta egy pár adat, ami nekem kellene, ilyenkor van még valami esély, hogy meg tudjam nyitni? total commander felismeri a meghajtót, de nem nyitja meg az sem.
ha esetleg az adatok el is vesznének, arra van esélyem, hogy még tudjam használni?

előre is köszi

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#487) xmad


xmad
őstag

nekem egy olyan gondom lenne, hogy van egy verbatim 4GB pendriveom. amikor megvettem fél éve tök jó volt meg minden, sokat nem használtam, most az utóbbi időben pár hónapot egyáltalán nem. ma bedugom a gépbe és csak 946MB-osként kezeli. mi lehet a baj?

már le is formáztam de semmi változás

(#488) dawncomputer


dawncomputer
tag

Üdvözlet.

Akkor mi a teendő, ha a pendrive ikonjára kattintva nem megnyílik, hanem kidobja a "társítás"-t? Nem is férek hozzá, csak az automatikus indítással.

(#489) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Én is elég nagy trutyiban ülök... Kéne a pendrive-om, de meghalt szegény. Formázás közben kampec. Az érdekelne, hogy lehet bele új életet lehelni? Vagyis nem is formázás. Partition Magic-el töröltem a partíciót ami rajta volt, hogy majd jól csinálok másikat. Azóta nem tudom se megnyitni, se formázni. Ezzel így lehet valamit kezedeni esetleg?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#490) ANT válasza hoffman_ (#489) üzenetére


ANT
őstag

A drive kapacitása megvan, vagy az is "eltűnt"?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#491) hoffman_ válasza ANT (#490) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen. Nem is nagyon tud vele mit kezdeni. Ha bedugom, azt nem is érzékeli, de Sajátgépben ott van. 0 bájt-ot ír rá, és kattintásra azt írja, hogy nincs formáza, és felkínálja a formázást. Ez jó is lenne, csak ahogy elindítom, kidob azzal, hogy a Windows nem tudta befejezni a formázást.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#492) ANT válasza hoffman_ (#491) üzenetére


ANT
őstag

A Partition Magic jelenleg mit mond róla? Véletlenül nem rejtett (hide) a partíció?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#493) hoffman_ válasza ANT (#492) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Not formatted, primary, 7,5 gigát ír rá, és nem rejtett.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#494) ANT válasza hoffman_ (#493) üzenetére


ANT
őstag

Esetleg ez tud vele kezdeni valamit? :F

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#495) hoffman_ válasza ANT (#494) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Korlátolt mobilnettel még 10 perc míg eljutok az installig...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#496) ANT válasza hoffman_ (#495) üzenetére


ANT
őstag

Mazzagos net nincs? Kb. 5,5 MB lenne a telepítő.
Szerk: mondjuk az eredmény még ezzel sem garantált.
Szerk2: azt hittem, nem is állsz neki a letöltésnek. :N

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#497) hoffman_ válasza ANT (#496) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nincs sajna, nagy átok. De leszedtem, azért mondtam, hogy 10 perc, mert annyi volt :D De ez sajnos nem is látja, eddig nagyon úgy néz ki...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#498) jootomy


jootomy
tag

Sziasztok!

Pendrive problémám adódott. A következő üzenetet kapom folyamatosan "a lemez írásvédett"

típus: 8GB CRS Flash Voyager

- a lemezre nem tudok másolni
- nem tudok törölni fájlokat
- nem lehet formatálni
- vírusírtót futtattam
- USB antivirus progim van
- registrybe nincs meg a következő:
"HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\
\StorageDevicePolicies ''WriteProtect'' = 1" pedig elvileg itt is lehet a gubanc

Elég sok mindennel próbálkoztam, sajnos eddig sikertelenül.
Érdekelne hogy esetleg szembesült-e valaki hasonló problémával, illetve várom a hasznos ötleteket, miket lehetne még megpróbálni.

Kérném gyors segítségetek! Köszönöm!

http://www.vadoctanya.hu ~ ha egy kis kikapcsolódásra vágysz...

(#499) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Van egy Kingston DataTraveler 100 8GB os pendrive-om. Az a bajom vele, hogy nagon sokáig késleltet, ha valamit törlök vagy msáolok rá. Kezdetben, maikor nincs rajta még semmi olyan 8-10mp volt mire elindult egy másolás, most hogy van rajta már pár giga adat (film) 28mp volt mire elindult a másolás. Tehát 0 % nál van a total commanderben 28 mp-ig. Annó már visszavittem garancia miatt a szervizbe, de elhajtottak, hogy ez normális, meg emiatt nem cserélik. Én nem hiszem el hogy ennek így kell működnie, vagy valóban ez a helyzet? Van egy két gigás kingston datatravellerem is még a zöld szinű az egyből indítja a másolást is emg a törlést is ez meg modnom 10-30mp cska mire elindul. utána már rendesen másol 6 megával. Normális vagy próbáljam erőltetni a gart (elvileg 5 év van rá)

Üdv: Fishor

(#500) Dxx


Dxx
tag

Hali
Egy olyan kérdésem lenne ha egy valószínűleg zárlatos( géphon lévő usb rossz sorrendbe csatlakoztatva az alaplapra) pen drive menthető valahogyan? Most ha géphez van csatlakoztatva semmi reakció csak melegszik.
Gondolom kuka.,

Dexx!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.