Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

(#301) kisi

kisi
(tag)

Sziasztok!

Adott egy 32 gigás kingston data traveller.

A porobléma pedig:

Warning: Only 31983 of 31984 MByte tested.
The media is likely to be defective.
3.9 GByte OK (8289152 sectors)
27.2 GByte DATA LOST (57212032 sectors)
Details:20.4 GByte overwritten (42909024 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
6.8 GByte corrupted (14303008 sectors)
1.5 KByte aliased memory (3 sectors)
First error at offset: 0x00000000fcf70000
Expected: 0x00000000fcf70000
Found: 0x00000000aa55aa55
H2testw version 1.3
Writing speed: 10.0 MByte/s
Reading speed: 16.0 MByte/s
H2testw v1.4

Elkezdek másolni rá ami nagyon lassú, a felírt adat pedig részben hibás lesz.
A könyvtárszerkezet létrejön, de a fájlok tartalmilag hibásak.

Szerintetek kuka?

(#302) Utao

Utao
(csendes tag)

Sziasztok!

Van egy 8 gigás EMTEC drive-om, és tegnap a gépem elkezdett szívózni vele. Intézőben meg Total Commanderben meg tudom nyitni, de ha sajátgépből akarom megnyitni, akkor mintha ismeretlen fájlként kezelné: bejön az a párbeszédpanel, ahol egy listából lehet kiválasztani a "fájl" futtatásához használandó programot. Tudja valaki, hogy ezt mi okozza?

(#303) Utao válasza kisi (#301) üzenetére

Utao
(csendes tag)

Annyira nem értek hozzá, de egy 32 gigásat szerintem ne dobj ki. Próbáld meg formatálni, vagy scandiskkel, vagy lemeztöredezettségmentesítővel, lemezkarbantartóval. Vagy ha nagyon nem megy, vidd el egy adatmentő üzletbe, ott talán tudnak vele kezdeni valamit.

(#304) kisi válasza Utao (#303) üzenetére

kisi
(tag)

már próbáltam minden féle fajta módon, és programmal, nekem nem ment.
Pénzem pedig nincs a dologra, így marad a kuka, vagy a fiók legmélye.

(#305) Bachi

Bachi
(csendes tag)

Sziasztok!
Van egy Kingstone Data Traveller 8Gb pendrive-om de valamiért nem tudom használni!
Mindenhol működik csak nálam nem ?!
Tüntek a következők:
Ha másolni próbálok rá, akkor a windows szerint /7 RC 7100/ 40 megával elindul a másolás azután hirtelen megtorpan sőt, le is választódik a gépről!
Más gépeken próbáltam, XP-n Windows 7-en is mindenhol működött, sőt még az asztali DVD lejátszó is felismeri és lejátszik róla!
Van valami tipp mitől lehet???
Köszi

(#306) Pcm válasza kisi (#301) üzenetére

Pcm
(tag)

Belefutottál egy hamis 32 gigás kínai moslékba.
A valóságban csak 4 giga a kapacitása.

(#307) bpmcwap válasza Pcm (#306) üzenetére

bpmcwap
(senior tag)

szia!
Nekem is van egy ilyen kinai gagyim az a gond, hogy én még azt sem tdom megállapítani hogy mekkora az eredeti méret- milyen progival?
De valahogy csak lelehet ezt butitani hogy legalább olyannak lehessen használni amilyen a burkolat alatt vn nem??? hogy ekll átírni??? Még egy 4Gigás is jobb a rossz 32-es helyett....
Hálásan köszönöm a segítséget!

Túrista vagyok

(#308) bpmcwap válasza bpmcwap (#307) üzenetére

bpmcwap
(senior tag)

rájöttem mivel olvastad ki... H2testw v1.4
szvsz nem kéne kidobni csak valahogy "le kéne butítani" a valós kapacitásra, kérdés mivel...

Túrista vagyok

(#309) kisi válasza Pcm (#306) üzenetére

kisi
(tag)

Köszi szépen !

Hát, akkor ez a fiók réme marad szerintem :(
Bármit másolni rá bűn lassú úgyis, inkább veszek egy jobbat akkor.

(#310) sfdrakex válasza kisi (#309) üzenetére

sfdrakex
(nagyúr)

Ezzel próbáld meg leformázni.

"windows xp - windows sp3, úgyan így van a windows 7 - windows 7 fire több témákkal,kiegészítőkkel." by ke.tamas

(#311) bpmcwap válasza sfdrakex (#310) üzenetére

bpmcwap
(senior tag)

ez ugyanúgy fut le rajta mint a win format, a gép meg elhiszi hogy tényleg 128Gb-os... Olyan kellene amivel bele lehet nézni a szívébe lelkébe és át lehet formázni a valós méretre...

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#312) bpmcwap válasza bpmcwap (#311) üzenetére

bpmcwap
(senior tag)

paragon vagy 7tools
két parti, az egyik a valós méret a másik a kamu, a kamu méretű partit elrejteni, a valósat használni.
Erre jutottam eddig, de még nem ültettem át gyakorlatba...

Túrista vagyok

(#313) bpmcwap válasza bpmcwap (#312) üzenetére

bpmcwap
(senior tag)

működik

Túrista vagyok

(#314) <Adamsky>

<Adamsky>
(veterán)

Szevasztok!

Az egyik kollégám vett egy ilyen Kingston DataTraveler 64GB-s pendrive-ot. A gond az, hogy sehogy sem tudjuk NTFS-re leformázni (a 4GB-nél nagyobb fájlok használata miatt volna erre szükség). Pontosabban "Paragon Partition Manager"-el igen, de akkor a Win (XP/Vista) nem lát belőle semmit. A Windows viszont nem is tudja 64 GB-re formázni NTFS esetén (a végén elszáll, akárcsak a "USB Disk Storage Format Tool v2.2.3"). Az egyetlen lehetőség a FAT32...

Szóval mi ilyenkor a teendő? :F

(#315) ANT válasza <Adamsky> (#314) üzenetére

ANT
(őstag)

Hardver tulajdonságok/Házirendek alatt teljesítményre van optimalizálva a drive?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#316) kisi válasza bpmcwap (#313) üzenetére

kisi
(tag)

A dolog működik nekem is, de a cucc attól még lassú maradt :(500-2000 közötti másolási sebesség) :(

(#317) honyike

honyike
(aktív tag)

Hello!

Egy Philips GeGear 2Gb-os penyóm halt meg a napokban. Tudtok segíteni, hogy vissza lehessen hozni?

Éppen zenét töröltem róla, mikor elment az áram. Szünetmentes hiányában természetesen azonnal kikapcsolt a gépem is. Pont rosszkor, mert az egyik zeneszám törlésének pont a közepén szakadt meg a kapcsolat. Azóta Ismeretlen eszközként kezeli a gép, mert a félig törölt zenével nem tud mit kezdeni a rendszer, és ott megfagy az adatkapcsolat. Van valamilyen mód, hogy formázzam úgy, hogy ismeretlen eszköz?

Köszi: Gábor

(#318) lm8jos

lm8jos
(csendes tag)

Üdv mindenkinek...

Tudna valaki segiteni abban, hogy valamiért irásvédetté vált egy pendrájv és sehogyan nem tudom újra irhatóvá tenni. A gép látja, a rajta lévő fájlok olvashatók, másolhatók (egy kivételével) de irni rá nem tudok. Formázni sem lehet.....mit kell ilyenkor tenni?? :U

Jó lenne újra használni.....köszönet...előre is.

(#319) tomy_cz

tomy_cz
(senior tag)

Sziasztok!

Adott egy SanDisk Crouzer Contour 8GB pendrive, amit Windows 7-en használok.
Ha NTFS-re formázom, és adatot másolok rá, akkor az írás sebesség a kezdetben felugrik ~40.000 KB/s sebességre, majd fokozatosan lecsökken a tényleges írási sebességre 14.000KB/s-ra, és a másolás befejeztével hiába mutat a TC folyamatjelzője 100%-ot, a rendszer "kivár" egy darabig,

Mitől lehet ez az anomália? Ha lehet ennek nevezni?

FAT32 esetében, megfelelően működik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz; www.elisa-bella.hu - Alakformálás felsőfokon ; www.nyirfacentrum.hu - Fizioterápia és természetgyógyászat

(#320) Vasinger!

Vasinger!
(nagyúr)

Sziasztok!

Nos, készítettem egy tesztet az ATTO progival, ezt kaptam:
FAT32 gyorsformázva
NTFS formázva

Nagyon nyugtalanít, hogy ilyen lassú. Internet, mindenhol sokkal gyorsabb: link

Mitől van ez? A formázás nem jó? Gyors, vagy rendes formázás kell? Melyik fájlrendszer a leggyorsabb?

Esetleg az számíthat, hogy előre van vezetve az USB port? :F

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#321) david500

david500
(csendes tag)

Hello
Vettem egy Maxell 8 gigás pendrive ot és volt rajt egy alap progi a memory bar és én elbuzeráltam:D csináltam a 8 gigából 70 megát és utána meg jelszót kért hogy visszaálíltsam aztán letöröltem és most nemtudok semmit csinálni
PLS HELP

(#322) syberia

syberia
(veterán)

Kéne egy kis help: [link] :R

(#323) david500 válasza syberia (#322) üzenetére

david500
(csendes tag)

Hello
http://www.team-bhp.com/forum/gadgets-computers-software/40816-512gb-flash-drive.html

(#324) fuzyi63 válasza Bohocz (#297) üzenetére

fuzyi63
(csendes tag)

Kedves Bohocz, megvan a megoldás. A pqi.com.tw oldaláról töltsd le a Dr.UFDv 1.0.2.2 -es javítóprogit. Tedd be a pendrive-ot a gépbe, majd inditsd el a progit.Automatikusan megkeresi a pendrive-ot. Az update gombra kattintva nekem rendbeszedte a kütyümet. Ha nem tudod letőlteni, akkor irj a fuzesyi@yahoo.com-ra, és megpróbálom eljuttatni neked. Sajna ez egy több mint 10 Mb-os file, de valahogy megoldjuk. Minden jót, és Boldog Új Évet mindenkinek:

(#325) fuzyi63 válasza lm8jos (#318) üzenetére

fuzyi63
(csendes tag)

Ajánlom a linux live cd-ről történő formázást.(Mondjuk a damn Small linux, amit egyszerüen letöltesz, kiírod egy újraírható cd.-re, bebootolsz róla, és terminálban leformázhatod a pendrive-ot)A módszer leirását megtalálhatod az interneten. parancssoros módban kell csinálni, de van elég szájbarágos leirás is. Boldog Új Évet mindenkinek

(#326) Prison

Prison
(csendes tag)

Üdv srácok :) akadt egy kis gondom vagyis inkább csak aggasztó... Egy Kingstone DataTraveler 120 8GB -ről lenne szó... Még pedig a problémám az vele hogy minap bedugtam egy 4 gigás SanDisket ami 20mega/sec el müködött a Kingstone pedig csak 5mega/sec el és nem jövök rá h mért ilyen lassú pedig USB 2.0 pls help:) köszi

(#327) insyde01

insyde01
(csendes tag)

ÜDv

Nekem is a KINGSTON datatraveler el lenne gondom , 16GB os a kütyü és nem birom 4 MB/sec tol többel tölteni, a másolás rola 14MB/sec (sztem ez is lassu) :S, de ez csak az egyik gond, a másik hogy másolás után ,rendes "eltávolitás" esetén is gondok akadnak mert más géphez átérve már hiányoznak fájlok :S, és van amikor az egész használhatattlan.

VKI meg tud már valamit ilyen jellegu probléma megoldásárol?

HP Pavilion dv-5 1180eh (Intel Core2Duo 5800 - 3Gb DDR3 - 250Gb HDD - 9600M GT 512MB DDR2 - TV TUNER - LAN/WIFI - MULTIMÉDIA TÁVIR...stb

(#328) insyde01 válasza insyde01 (#327) üzenetére

insyde01
(csendes tag)

HALI

RÁJÖTTEM MI A GOND.

a gond a VISTA!!!... ugyanis kiprobáltam XP röl, és xpnél ha leválasztom a start menunél a világitást is lekapcsolj a Pendrive rol, a VISTA viszont ugyyan ugy tovább ellátja energiával.igy minden egyes leválasztásnál egyszeruen lehuzom az áramrol és ez lehet a gond.XPs leválasztás esetén semmi gond a kütyüvel.

HA MÁSNAK IS GONDJA VAN ILYEN TÉREN ÉS VISTA ALATT, AKKOR TESZTELJE XPVEL, TUTI EZ A GOND

ÜDV

HP Pavilion dv-5 1180eh (Intel Core2Duo 5800 - 3Gb DDR3 - 250Gb HDD - 9600M GT 512MB DDR2 - TV TUNER - LAN/WIFI - MULTIMÉDIA TÁVIR...stb

(#329) lacika35

lacika35
(csendes tag)

Sziasztok,

a következő problémám lenne, amire nem találok magyarázatot:

adott egy 8 GB-s pendrive, amire szeretnék felmásolni egy 4 Gb-os iso filet és mindig azt írja ki a gép hogy a pendrive megtelt, pedig frissen formatált és teljesen üres.
Mi lehet enne az oka illetve hogy tudnám felrakni a filet?

Van valami ötletetek?

Kösz,
L

(#330) randras válasza lacika35 (#329) üzenetére

randras
(veterán)

ha FAT32 fájlrendszeren van, akkor át kéne konvertálni NTFS-é, vagy splitelni a fájlt.

(#331) lacika35 válasza randras (#330) üzenetére

lacika35
(csendes tag)

Köszi.:)

(#332) vadasz70

vadasz70
(aktív tag)

sziasztok! van egy 8gb pendrive az lenne a gondom hogy bizonyos dolgokból nem megy fel rá pl játék 5 gb van a miből meg fel megy 7gb, hogy van ez hogy válogat?

(#333) Mikeee89

Mikeee89
(aktív tag)

Hello nekem egy Kingston Datatraveller 2 GB-os meghajtóm van. Pontos típusát nem tudom de mutatok képet: itt lenne.

Nos ha egy adott nap többször használom, akkor kissé megmelegszik, 20-30 fok kb, nem süt, és lassabban írható. Kipróbáltam, pár percre beraktam a hűtőbe és megjavult. A korábbi kb 400-900 KB/s-ról 5-6 MB/s-re ugrott az írási sebesség.

Ilyen lehetséges, hogy a melegedés miatt lelassul?
Win 7-em van, XP alatt ilyet korábban sose tapasztaltam (már akkor is meg volt).

Ha igen, mit tegyek?

(#334) auga86

auga86
(csendes tag)

Sziasztok!
Van egy új pqi u172p pendrive-om 8GB.
RAW formátum van rajta és a windows kéri , h formázzam meg, de amikor vigigfut 100%-nál kiírja hogy nem tudja.
Már töltöttem le több programot is de egyik sem jó vagy nem is látja, csak a vinyókat. vagy ugyanígy nem fut végig.
Xp, 98, vista telepítő sem tudja particionálni, sem törölni.
Sok fórumot olvastam ebben a témában de mindenki az adatmentés résznél leragadt, engem az nem érdekel.
A kérdésem, hogyan tudom a RAWot FATra vagy valami használható formátumra konvertálni?
A gari nem nagyon jöhet szóba, mert külföldről való.

(#335) randras válasza auga86 (#334) üzenetére

randras
(veterán)

sehogy, mert rossz a pendrive.

(#336) randras válasza vadasz70 (#332) üzenetére

randras
(veterán)

valószínüleg a te hsz-ed előtt 2-vel adott válasz neked is segít! :DD

(#337) vadasz70 válasza randras (#336) üzenetére

vadasz70
(aktív tag)

Igen segített, most fel megy rá csak így meg a műholdas beltéri nem látja. vagy oda vissza convertáljam? köszi a választ.

(#338) karesz1978

karesz1978
(tag)

Sziasztok!

Adott egy pendrive kingston 8gb, ebből 2gb-ot lát a számítógép-kezelés lemezkezelőjében. Azaz lát 5,48at nem lefoglalt ként de jobb klikkre nem aktív az új partíció létrehozása. Sajnos így csak a 2gb részét tudom használni. Nincs valami ötlet hogy lehetne egybe a 8at? természetesen formázható az egész, jelenleg ez a 2gb fat32.
THX

Üdv: K

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#339) karesz1978 válasza karesz1978 (#338) üzenetére

karesz1978
(tag)

Hopp Viszonylag hamar megtaláltam a választ.
A megoldás egy usb pendrive formázó: SP27213.exe

http://www.felixbruns.de/iPod/iPodLinux/SP27213.exe

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#340) Petro

Petro
(tag)

Hello

Kb. 2 hete vettem egy Xpert Tech nevű 8 GB-os pendrivot.

A problémám az lenne vele, hogyha rámásolok egy filmet és meg akarom nézni róla, akkor a film megakad kb. a 3/4-énél és nem megy tovább. Ez a jelenség amúgy csak 1400 MB körüli filmeknél van, a 700 megásoknál nincs ilyen.

A másik probléma pedig, hogyha rámásolok egy filmet, majd később rá akarok másolni még egyet akkor a másodikat egyáltalán nem játsza le, hibaüzenet ír ki rá a lejátszó program.

Próbáltam NTFS-re is formázni a lentebb említett programmal de nem engedi "Faild to format the device" üzenettel megszakad a folyamat.

Valaki tud ajánlani valami hibakereső programot amivel meg tudnám nézni a pendrivot?

A válaszokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#341) Flomaster88

Flomaster88
(csendes tag)

Sziasztok!

Van egy problémám az USB pendrive-okkal. Szinte bármilyen pendrive-ot bedugok a gépbe, nem akarja beolvasni, akár a ház elejébe akár a hátsó portokba dugom. Azért szinte, mert van olyan pendrive ami müködött de csak 1-2, azt nem tudom hogy. De Pl ha a Nokia telefonomat csatlakoztatom a géphez adatkábellel azt mindig felismeri és gond nélkül tudok másolgatni a memória kártyára. Pendrive-ok esetén pedig nem működik. És bajuk sincs mert más gépben hibátlanul müködnek. Illetve gondolhatok esetleg talán virusra. Pl minden pendrive-ra feltesz egy autorun.inf filet. Hallottam korábban hogy ez valamiféle virus lehet. A víruskereső programok pl Avast viszont nem jelez virust. Korábban jelzett, de mióta ujra lett telepitve a gép formázással azóta nem jelez vírust, de még most se ismeri fel a pendrive-okat, illetve ráteszi ugyanugy az autorun.inf-et, ezt másik gépen szokta kijelezni. Egyébként a használt pendrive-ok kingstonok 2 gb-ossal és 4 gb-ossal is próbáltuk. Viszont egy régebbi típusú 128 mb-os pendrive-ot felismert. Esetleg vmi alaplapi hiba, vagy valami. Egyszer régebben kiírt egy olyat is hogy I/O eszközhiba. Esetleg alaplaphoz kéne usb drivert nézni? vmi MSI féle alaplap azt hiszem. Vmi 2004es féle, az nem olyan régi sztem vagy nem tudom.

A válaszokat előre is köszönöm! Üdv. Flomaster88!!

(#342) Lalle válasza Flomaster88 (#341) üzenetére

Lalle
(csendes tag)

Hello
Szerintem probáld meg a windows keresőjével elöször egy biztosan müködő gépen
fájl vagy mappa
Kereset szövegnek írd be INF
C meghajtó a keresés helye
További beállítások fület nyisd le és pipáld ki a "rejtett fálok és mappák közzött"
a kidobott inf -re kat és a mappában lévő usb névvel kezdődö fájlokat
másold ki pendrive -ra vagy írd ki lemezre ez 400 kb

majd a panaszos gépen is ez a folyamat
fájl vagy mappa
Kereset szövegnek írd be INF
C meghajtó a keresés helye
További beállítások fület nyisd le és pipáld ki a "rejtett fálok és mappák közzött"
a kidobott inf -re kat és a mappában lévő usb névvel kezdődö fájlokat
de itt törölni kell az usb kezdetű fájlokat
majd másold ugyan ebbe a mappába a lementett usb fájlokat

sok sikert

(#343) randras

randras
(veterán)

Sziasztok!
Most nekem lenne kisebb pendrive problémám! Akkor mi van, ha pendrive-ról bootolható Linux-aim néha el sem jutnak a Kernel betöltésig, néha meg igen, de akkor rögtön ott meg is állnak? A penek jók, bootoltam már ezen a gépen penről és jól műdködött! Ezmiez? :F

(#344) Krystal_s

Krystal_s
(őstag)

üdvi Kingston DataTraveler 4Gb-os pendrive-om mérete lehet ,hogy megváltozott ?
úgy emlékszem Windows xp alatt ha megnéztem intézőben a tulajdonságait ,akkor a Free Space és a Capacity : 3.77 Gb volt...
Most viszont 3.74 Gb
Légyszi ha valakinek ilyen Pendrive-ja van írja le ,hogy neki mekkora méretet ír ki a rendszer.
a neten és általában 3.7-nek írják, van ahol 3.74-et is találtam.
már nem tudom mi a gyári érték...lehet h ez a valós méret és a korábban írta a rendszer "hibásan"? :U

/szerettem volna bootolhatóvá tenni,ismerősöm ajánlotta a FlashBoot-ot, amiben elég sok beállítás van. a lényeg h a végén nem tudott bootolható usb-t csinálni mert vmi linux cd-t hiányolt. ez ok is lenne,de amikor megnéztem a pendrive-ot ,akkor látom h FAT lett. gondoltam semmi gond visszaformáztam FAT32-re, de azóta tűnt fel nekem a 3.74Gb.../ gondoltam vmi rejtett akármit hozott létre az a hülye program, ezért linux alatt is megnéztem , újraparticionáltam, leformáztam fat, fat32 és ntfs-re is. teszteltem h2testw-el, semmi hibát nem talált.

(#345) medium84

medium84
(aktív tag)

Üdv!

Adott egy Flash Voyager 8Gb pendrive. Próbáltam rámásolni egy ~5Gb-os file-t, erre közölte velem hogy megtelt a lemez. (?) Ami peszre tök üres. ehet ehhez annak köze hogy FAT32-re van formázva?
Formázzam NTFS-re? Azzal meg az a bajom, hogy nem ajánlják flashekhez, rövidíti az élettartamát.
Akkor most? Gyors válasz kéne. Köszi.

(#346) medium84

medium84
(aktív tag)

Már meg is válaszoltam magamnak:
The maximum possible size for a file on a FAT32 volume is 4 GB minus 1 byte (232−1 bytes).

(#347) vadasz70 válasza medium84 (#346) üzenetére

vadasz70
(aktív tag)

ez mit jelent? nem értem hogy mitől lett jó?

(#348) sosperecek18 válasza vadasz70 (#347) üzenetére

sosperecek18
(senior tag)

Fat 32-es filerendszer mellettm a másolható file maximális mérete 4gb.

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#349) vadasz70 válasza sosperecek18 (#348) üzenetére

vadasz70
(aktív tag)

mert nekem ugyanez a probléma volt hogy fat 32 volt és nem fért 8gb pendriva-ra 5gb anyag át convertáltam de így meg az a baj hogy nem ismeri fel a műhold vevő viszont ha a műhold vevővel átformázom akkor meg vissza ugrik fat 32 be.

(#350) öreg0503

öreg0503
(csendes tag)

Sziasztok!
Adott egy Kingston 8GB pendrive. A probléma hogy a gépembe bedugva a rajta lévő adatokat törölni tudom, de ha másolni akarok rá vagy nem csinál semmit, vagy rendkívül lassan kb. 20-100kb/min. Minden más gépben jól működik, bármilyen op.rendszer alatt.Nálam a Win7 alatt produkálja ezt. Pedig már vagy fél éve használom seven alatt.Igaz most előtte 2 nappal újra lett telepítve a rendszer bővítés miatt. Az én gépemen is működik a másik 2 pendrive -om is és az USB-s kártya olvasom is. Ugyan abban a foglalatban ahol az említett nem.
Esetleg a hiba forrása lehet az hogy másolás alatt egy kisgyerek kihúzta a gépből?
Bár a látszat szerint csak nálam nem műkszik.
Esetleg egy progi ami teszteli a pendrive működését?
Köszi a segítő válaszokat.

( Gigabyte GA-MA770-DS3,Phenom IIx4 940BE,Geil 2x2GB DDRII 800 DC,Sapphire HD4830,Chiftech 450W )

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.