Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#751) riki válasza cigam (#748) üzenetére


riki
senior tag

Jó neked. És ez a vásárlás után mennyi idővel történt ? Még számlát sem kértek ? És mely típussal és forgalmazóval volt ilyen jó tapasztalatod. Mert az ilyen korrekt cég megérdemli a nagyobb nyilvánosságot.Mert nekem, eddig nemigazán ezek a tapasztalataim, szavatossági időben. :U

(#752) cigam válasza riki (#751) üzenetére


cigam
félisten

Kb 1-2 hónap telt el. Egy veszprémi szátech. boltban, számlát sem kértek, mivel emlékeztek rám (nem sokan kértek tőlük karabíneres pendrive-ot :Y ), ill. az adata élettartam garit ad hozzá. Ők visszaküldték a nagykerbe? distributorhoz?(nemtudom hova, nem is izgat) Ott elbírálták(?), hogy tényleg rossz, és nem én okoztam (fizikai sérülés) a hibát). Aztán ha volt raktáron küldték a cseredarabot, ha nem volt raktáron, meg kellett várni, míg bejön egy szálítmány. Ragaszkodtam a kivitelhez, és színhez.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#753) riki válasza cigam (#752) üzenetére


riki
senior tag

Remek,minden tiszteletem az ott dolgozóknak. De, igazából majd 3-5 év távlatában lesz érdekes ez dolog amikor már a magyar törvények már nem védik a fogyasztót. Mert,a termék amit cseréltél , még az 1év garanciába tartozott . Amikor nekik kell bizonyítani, hogy te tetted tönkre a terméket, ami nem kis költség + fogyasztó védelemhez mehetsz. 3év után ,már csak a szavatosság él, és itt már neked kell bizonyítani,hogy a termék "gyári hibás". Én erről beszéltem. :R

[ Szerkesztve ]

(#754) SAOneill69


SAOneill69
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 4Gb-os Pendrive-om nem lehet formázni ezt írja ki a windows. Formázási lehetőségek csak FaT vagy ExFat-ra lenn lehetséges de nem formázza. Mivel lehetne megoldani a problémát? Vagy csak linuxal lehet? Live usb-nek használtam Backtrack 4-gyel. Köszi a segítséget! :((

(#755) cigam válasza SAOneill69 (#754) üzenetére


cigam
félisten

A chkflsh-el, vagy más hasonló flash turkáló programmal "inicializáld". Ez létrehozza az új mbrt a partícióstáblával amit valószínű az említett progi "újraértelmezett".

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#756) #93794560 válasza cigam (#755) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ez a chkflsh nekem is jól jött, mert volt egy 16 gigás pendrive-om, ami egy gépfagyás után meghülyült, nem lehetett sem formázni, se olvasni, se írni, semmit. Más ilyen segédprogram sem tudott vele mit kezdeni. Csak hibaüzeneteket hozott, de semmit nem hajtott végre. Már ott tartottam, hogy kivágom a kukába, amikor rátaláltam erre a progira, amivel teljesen újrainicializáltam a drive-ot, partíció nélküli, RAW meghajtóként, majd az Easeus Partition Masterrel hoztam létre rajta újra a partíciót, és így már meg tudtam formázni. Most már teljesen jól működik, írható, olvasható, törölhető.

(#757) SAOneill69 válasza #93794560 (#756) üzenetére


SAOneill69
csendes tag

Már tudok rá másolni de nem lehet ntfs rendszerre formázni, hanem maradt a Fat v ExFat Sajna. De már ez is haladás de jobb lenne ha újra a régi lenne.

(#758) #93794560 válasza SAOneill69 (#757) üzenetére


#93794560
törölt tag

Alaphelyzetben az én Pendrive-omat sem lehetett NTFS fájlrendszerre formázni, csak FAT32 és ExFAT-ra. De az Easeus Partition Master programmal megszüntettem rajta a FAT32-es partíciót, majd létrehoztam rajta egy NTFS-t, és azt is Easeus alól formáztam meg. Így most NTFS van a pendrive-on, de Windows alól továbbra sem lehet NTFS-re formázni, csak Easeus alól. Különös, de így meg lehet oldani.

(#759) cigam válasza #93794560 (#758) üzenetére


cigam
félisten

Ti milyen oprendszert/pendrive-ot használtok? Most direkt kipróbáltam sajátgépben jobklikk formázás, és felajánlja az NTFS-t is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#760) #93794560 válasza cigam (#759) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nálam Windows 7 Home Premium van, és egy 16 gigás Maxell pendrive. Ez volt az a pen, amit a korábban említett segédprogrammal kellett javítani, mert teljesen döglött volt. Érdekes jelenség, mert most, hogy rádugtam, felajánlja az NTFS-t is, de amikor helyreraktam a Chkflsh programmal, utána rögtön nem ajánlotta fel, csak a FAT 32-t, és az ExFat-ot. Ezért hoztam létre rajta az Easeus PM-mel NTFS partíciót, és formáztam meg vele. S csak azután jelent meg az NTFS, mint lehetőség a Windows-ban. Azelőtt nem lehetett NTFS-re formázni, még Win7 alól sem, csak azóta, amióta Easeus-szal megrángattam. Ha jól emlékszem, amikor a Pendrive-ot megvettem, újonnan FAT32-re volt formázva.

(#761) toldy


toldy
őstag

Üdv, van egy 4gb adata pendirve-om. A gondom az hogy ntfs-re formázva marad 47,1 mb foglalt területe ( fat32nél nincs). Az hogyan nyerhető vissza ? ( valójában 11,6mb kéne valahonnan lakasztanom a windows telepítőnek még, mert annyi híja van, és most nincs kedvem csak ezért egy új pendriveot venni).

Az élet nem habostorta.

(#762) SAOneill69 válasza cigam (#759) üzenetére


SAOneill69
csendes tag

nekem xp-m van és maxell 4g pendrive. Régen lehetett választani ntfs és fat között csak mióta meghalt maradt a fat de legalább működik igaz még nem próbáltam a fent említeet progival. Megfogom.

(#763) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi All!

Minap vettem egy 8 GB-os A-data pendrive-ot , viszont csopdálkozva figyeltem , hogy az asztali pc-ről egy 4 Gigás ISO filet nem tudtam feltenni rá, mert azt írta nincs elég hely...

Na most a pendrive jó, mert pl avi-ba feltudtam rá pakolni közel 8 Giga adatot...

Miért van ,hogy 4 Gigás ISO filet nem tudtam feltenni rá?

3njoy the Lif3

(#764) #93794560 válasza Sn00k (#763) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha a Pendrive FAT32-re van formázva, az okozza a aproblémát, mert a FAT32 alatt a maximális fájlméret 4GB. Ha NTFS-re formázod, rakhatsz rá 4GB-nál nagyobb fájlokat is.

(#765) Sn00k válasza #93794560 (#764) üzenetére


Sn00k
veterán

köszi, igen fat32 -re van formázva, viszont , mikor meg akarom formázni vin alatt , akkor nem tudok ntfs file rendszert választani, mert csak fat32 van meg valami exFAt-ot tudok választani...

Hogy tudom NTFS-re formázni, spéci progi kell hozzá ?

3njoy the Lif3

(#766) #93794560 válasza Sn00k (#765) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én az ingyenes Easeus Partition Mastert töltöttem le, és azzal formáztam NTFS-re. Amikor indítod a programot, kiválasztod a pendrive-ot, és törlöd a rajta lévő FAT32-es partíciót, majd hozz létre rajta egy NTFS-t, és formázd is meg! Ezt mindet az Easeus PM-mel, mert a Windows nem minden Pendrive-nál csinálja meg, vagy ajánlja fel az NTFS lehetőséget. Nálam egy 16 gigás Maxell Pendrive-ot kellett Easeus-szal NTFS-re formáznom, mert a Win nem ajánlotta fel.

[ Szerkesztve ]

(#767) Sn00k válasza #93794560 (#766) üzenetére


Sn00k
veterán

közbe megoldottam, és a notimról(WIN 7) sikerült NTFS-re formáznom :)

3njoy the Lif3

(#768) #93794560 válasza Sn00k (#767) üzenetére


#93794560
törölt tag

Igen, Win7 alatt adott ez a lehetőség. Nálam valamiért mégsem jelent meg, csak az Easeus után. Igaz, ez a pendrive, amit én használtam, döglött volt, és csak egy újrainicializálással tudtam ismét használhatóvá tenni.

(#769) Fire/SOUL/CD válasza toldy (#761) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

2 lehetőség, ami megoldja a problémád

1. Windows 7 USB / DVD Download Tool - Direkt erre a célra készült, hogy boot-os pendrive-ot hozzon létre és arról telepíthető legyen a W7. Egy "hátránya" van, hogy csak eredeti MSDN-es ISO-kkal működik.

2. Manuális kivitelezés, segédprogi nélkül - biztos szem és kéz kell hozzá, viszont bármilyen felmountolt ISO, avagy telepítő DVD megfelel.

UI: A 2 második módszer részben tartalmazza azt a módszert, amellyel pendrive-okat lehet rendbe hozni (nyilván nem teljesen agyhalott pendrive-okról van szó), így kvázi újszerű állapotba is hozza a kütyüt...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#770) toldy válasza Fire/SOUL/CD (#769) üzenetére


toldy
őstag

Szia, közben megoldottam, ( 32 bites rendszert raktam fel, win8at)

Nekem a problémám az volt hogy a telepítő 3,72gb míg a pendriveon ntfs-re formázva 3,71gb szabadhely volt és nekem kellett volna 12mb szabadhely még hogy a telepítő felférjen ( miközben a full üres penen van 47mb foglalt, ntfs.re formázva, fat32 alatt nincs :F ).

A telepítésre vissza térve, nem értem miért kell ehhez segédprogi? Én eddig mindig úgy csináltam hogy pent leformázom ntfs-re, megnyitom az isot, mindent kijelölök, jobb klik másolás-beillesztés aztán újra indítom a gépet, f12 és mehet is a telepítés, vistát,win7 és most win8 is így telepítettem, és eddig az összes gépen ( asztali és noti) működött ahol lehet usb-ről bootolni.

egyébként köszi :R

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#771) SAOneill69 válasza #93794560 (#760) üzenetére


SAOneill69
csendes tag

Hi!
Hát ez a Easeus partition nem jött össze, mostmár a pendrivet sem látja a gépem!!! :W

(#772) cigam válasza SAOneill69 (#771) üzenetére


cigam
félisten

Egy formázáshoz minek easeus ... :F

Menj be a lemezkezelőbe (sajátgép, jobklikk, kezelés). A megnyiló ablakban keresd meg a lemezkezelést. Ott látszik a pendrive, a prtíció? Lehet csak betüjelet kellene adni neki.(jobklikk a partíción)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#773) SAOneill69 válasza cigam (#772) üzenetére


SAOneill69
csendes tag

Köszi ez sikerült! :C

(#774) #93794560 válasza SAOneill69 (#771) üzenetére


#93794560
törölt tag

Írtam neked, hogy az Easeus csak akkor kell, ha előtte döglött Pendrive-od volt, mint nekem. Nekem azért kellett az, mert a Windows semmit sem tudott kezdeni vele. Ellenben ha a Windows jól kezeli, akkor az Easeus-ra semmi szükség. De nálam muszály volt, mert másként nem akart menni. Egyébként az Easeus-szal is ugyanúgy meg lehet csinálni, csak aki nem csinálta, az könnyen el tudja rontani a dolgot. Van ugyanis néhány dolog, amit nem szabad rajta csinálni.
Másrészt ha nem értesz hozzá, az nem az Easeus hibája.

[ Szerkesztve ]

(#775) SAOneill69 válasza #93794560 (#774) üzenetére


SAOneill69
csendes tag

Halott volt, nem tudtam a windowssal formázni. Az easeus előtt chkflas-el csináltam meg csak nem volt rajta ntfs fájl rendszer és ahogy írtad easeussal lehet, meg is csinálta de nem látta a gép, de ahogy jött a segítség adtam neki betűjelet és meg is volt. Köszi mindenkinek! :R

(#776) Kikki90


Kikki90
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy egyszerűen nem ismeri fel a számítógép a pendriveot. Leírom a sztorit. Ismerős megkért, írjak ki neki pendriverol egy progit cd-re, ott voltam amikor ráraktuk a cuccot. Áthoztam a gépemhez és fel is ismerte a pendriveot, viszont az összes fájlnév és már a kötetcimke is elég érdekes karakterekből állt. Nem tudtam mire vélni, leválasztottam és kihúztam. Ezek után egyetlen számítógépben sem ismerte fel többé. Az USB eszközöknél "5"ös nevű ismeretlen eszközként szerepelt, de nem jelent meg meghajtóként.

Aki találkozott hasonlóval, vagy esetleg tudja mi a probléma kérem segítsen. Köszönettel.

(#777) dsandrea


dsandrea
csendes tag

Szia!
Szeretnék érdeklődni, hogy van egy Philips mp3 lejátszóm és nem mindegyik számítógépen (mondhatni egy gépen) lehet használni. Felismerik a gépek, de mikor a meghajtóra rámegyek, akkor kiírja a gép: "Helyezzen be egy lemezt a következőbe: ..."
Egyébként a lejátszó működik, azon az egy gépen olvasható, írható. Mi lehet a probléma???

Köszi

(#778) eXmortis


eXmortis
csendes tag

Szia mindenki!

Nos elég furcsa dolog van az usb pendrive -val...

ebay -en vettem 2 db 256 gigás usb -t, meg is érkezett a postán. Kicsomagoltam, megnéztem a sajátgépnél a tulajdonságoknál, igen tényleg 256 gigás.
Nos elkezdtem másolni fel rá adatokat, mint pl. videók, képek, meg mindent. Ekkor üt be a probléma: hibásan másolja fel a videókat, illetve a képek 60% -át.
Ha kihúzom és visszadugom, akkor meg eltűnnek a mappák amin az USB -n volt...
Ha videót másolok fel, akkor meg nem tudja lejátszani az USB -ről. De a gépemen lévő videót gond nélkül lejátssza. Visszamásoltam a vinnyóra, erre a videó elszaródott, gépem nem tudja lejátszani. Tehát hibás lett a videó.
Próbáltam formázni az usb -t a sajátgépeknél, nem sikerült.

Mi lehet a probléma? hogy lehetne orvosolni?

(#779) #93794560 válasza eXmortis (#778) üzenetére


#93794560
törölt tag

Valószínű, hogy átvertek. A ebay-en árulnak olyan Pendrive-okat, amik egy kicsit meg vannak buherálva. Ha megnézed a tulajdonságainál a kapacitását, akkor úgy mutatja, mintha meglenne a teljes kapacitása, ám amikor adatokat másolsz rá, akkor derül ki, hogy ez csak trükközés a számokkal, valójában nincs benne annyi memória.
Persze az is előfordulhat, hogy megvan a kapacitás, de eladtak neked egy rossz Pendrive-ot.
A Check Flash programmal meg lehet próbálni "újrainincializálni", s ha megvan, utána a kezelésnél betűjelet kell neki adni, és utána formázni. Ha ez a progi sem segít, akkor valószínű, hogy kuka.
CheckFlash: [link]

(#780) cigam válasza eXmortis (#778) üzenetére


cigam
félisten

Hogyér adták?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#781) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv!

Egy PQI pendrive-ot használtam már jó ideje, 8GB változatot. De tegnap feladta a szolgálatot...
Csatlakoztatom, megjelenik sajátgépben és ez minden amire képes. Nem hajlandó semmilyen műveletre és formázni sem lehet. Helyre lehet hozni valahogy...?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#782) dokee78


dokee78
félisten

Van egy PQi 8GB-os pendrivom és eddig nem volt vele gond,de mától nem látja a gépem.
Villog a LED-je,mintha lenne adatmozgás rajta,de a gép meghajtóként nem látja.
A MiniTool Partition Wizard Home Edition-el próbáltam formázni és azt írja,hogy BAD DISC.

(#783) morbias2


morbias2
aktív tag

Hali!
Nekem van 2 pd amit bedugtam egy másik gépbe és azóta nem látja semmi. :(
Lehet még valamit csinálni velük?
Köszi a segítséget!

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#784) Fire/SOUL/CD válasza dokee78 (#782) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Töröld le róla a partíciót és hozd létre újra. Ha valamiért nem menne azzal a progival, akkor meg próbáld ezt: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#785) dokee78 válasza Fire/SOUL/CD (#784) üzenetére


dokee78
félisten

A diskpart parancs után nem enged karaktereket írni.

(#786) Fire/SOUL/CD válasza dokee78 (#785) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

:F (pár másodpercig eltarthat (akár 10-15 sec is) míg megjelenik a DISKPART parancssora)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#787) dokee78 válasza Fire/SOUL/CD (#786) üzenetére


dokee78
félisten

Meglesem,ha gépnél leszek.

(#788) jeni


jeni
félisten

Szia
Van valami híretek a Kingston Data Traveller DT200 128GB pendriveről?
Kintről Vaterán keresztül licitáltam rá,és már itthon van csak nem annyi postaköltséget számoltak fel amennyi az eladó megjelölt hanem a sunyi Magyar Posta rátett még 2000 Ft amiről azt sem tudom,hogy mi alapján tesz rá még? Ugyanis Spanyolból jött és ott már ki lett fizetve előre a feladási díj.
Az is igaz az Edigital bolt ugyan azt csak ők a net alapján 90000 Ft-t kér.
Megérne 11300 Ft az a Kingston?

(#789) cigam válasza jeni (#788) üzenetére


cigam
félisten

Hány éves vagy hogy még hiszel a mesében?

Sanszos hogy 10k ért egy átírt kapacitású utánzatot kapsz, nem eredeti 128GB-os Kingstont.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#790) jeni válasza cigam (#789) üzenetére


jeni
félisten

Bocses ez nem kor függő nálam,és sosem vettem még Kingston-t főleg,hogy igazán csak a Edigital forgalmazza itthon és a gyártói oldalon is létezik a termék.
Az tuti,hogy itthon minden drágán adnak.
Akkor ez most mese vagy hamisítvány a Vaterán?

(#791) jeni válasza cigam (#789) üzenetére


jeni
félisten

(#792) cigam válasza jeni (#790) üzenetére


cigam
félisten

Az lehet, hogy itthon drágább, de nem ennyivel ;-)

Amúgy meg: [link]

Én nem akarlak se le se rábeszélni, de elgondolkodtató, hogy a gyártó boltjában több mint 300dodo (~67k) egy 128GB-os kivitel
DTR500/128GB 128GB USB 2.0 DataTraveler R500, 30MB/s read, 20MB/s write $362.00 -

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#793) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jó napot!

Van egy PQI i810 pendrive-om 1GB kapacitással.
Az olvasási sebessége megmaradt korrektnek, de az írási sebessége platformtól függetlenül (WinXP, Vista, W7, ilyen-olyan alaplapok, laptopok) 230-780kbps között ingadozik. Gyakorlatilag read only, bár már formáztam is. Egy nyamvadt Word doksit percekig másolok fel.

Ezzel lehet-e kezdeni valamit?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#794) badd


badd
tag

Sziasztok!

Van egy nagy problémám. Véletlenül Xp telepítés közben nem vettem észre, hogy a pendrive-om a gépre volt csatlakoztatva, és véletlenül töröltem a particíót. Most meg nem működik, Win7 kiírja hogy formázni kellene, de nem tudja megcsinálni.

Valami megoldás?

(#795) Encian


Encian
tag

Tisztekt Hozzáértők!

A segítségeteket kérném.

A-Data 16 GB pendrive egy rossz eltávolítás után a számítógép nem látja a rajta lévő fájlokat, a csatlakozást észleli, de betűjelet nem kap, A számítógépkezelő ismeretlennek titulálja, inicializálni akarja, de így is csak 4 GB-ot lát belőle /még nem inicializáltam/.

Device Name: ++USB háttértár(ADATA N005 USB Device)

PnP Device ID: VID = 125F PID = 105A
Serial Number: 0000000000006191
Revision: 0008

Device Type: Standard USB device - USB2.0 Full-Speed (USB1.1)

Chip Vendor: JMicron(??)
Chip Part-Number: JMF601

Product Vendor: ADATA
Product Model: N005

Tools on Web: http://bbs.mydigit.cn/read.php?tid=115265

Ennyi információt tudok kiolvasni róla. Van még remény az adatok visszaszerzésére? A pendrive még garanciális, az adatok a lényeg!

Köszönettel : Encian

(#796) vodika


vodika
tag

Üdv!

Gondoltam megosztom a tapasztalatomat, sajnos visszajelzések nem nagyon jönnek a segítséget kérőktől. :(((
Szóval: kaptam tavalya egy Maxell 8Gb-os sz@rt. Gyári csomag csacsi-ragyi. Amikor kibontottam egy XP-s gépen akartam használni, de már a legelején gondok voltak vele. 1-2 alkalommal tudtam csak rá felmásolni valamit de az sem jött le utána. Írtam is pár hónapja ide, de semmi érdemi válasz nem volt illetve nekem sem volt időm vele foglalkozni. Aztán tegnap elolvastam a hozzászólásokat és volt pár nagyon ígéretes tipp. Gondoltam kipróbálom.Először szétszedtem a a cuccost. Amin meglepődtem az az volt hogy a Sansick 8Gb-os M2-es tokozású memkari van benne. Aztán nézegettem a vezérlőt de nagyon elmosódott a nyomtatás rajta a Genius meg nem dobott ki semmit csak a fake serial numbert valami 2345678901234 vagy ilyesmi és a VID/PID meg nem is ismert a neten. Illetve a VID igen, de a PID az nem. Formázni nem lehet egyáltalán illetve az SDFormatter 3.0-val a gyors format lefut, de úgylátom az sokat nem ér... :)
A falsh törlést nem támogatja az eszköz az Erase overwrite meg változatos helyeken 1-2% körül mindíg kifagy...
Aztán megerőltettem a szemem és kiderült hogy egy SMI-s vezérlő van benne (felirat alapján) de a beforrasztásnál mintha 2-3 lábnak a forrasza összeérne...??? :F
Na leszedtem az összes SM vezérlős progit de vagy nem ismerte fel vagy be sem jön a progi. Aztán az egyik valamit molyolt de érdemi dolog nem történt viszont kidobott némi rész infót: SM331AC. Ami a meglepő: ilyen controller ugyan van (néhol a neten) de amúgy meg nincs. Szóval valszeg kuka lesz a vége. Csak annyit akartam írni, hogy érdemes egyszer nekifutni mert lehet hogy jól sül el a dolog, nekem sajna nem jött be.
Ja és csak a történelmi hűség kedvéért: Auchan-ban vették a pendrive-ot. Na ennyit arról honnan érdemes vásárolni. Noname és ilyen szar Maxell stb. soha többet. Sajnos aki vette nem ért ezekhez, így csak jóhiszeműen járt el.
Ha kérdés észrevétel vagy esetleg ötlet van :DDD ne tartsátok vissza!
Üdv: Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#797) riki válasza Encian (#795) üzenetére


riki
senior tag

Én ezt a programot használom,ha gond van.
[link]

(#798) Encian válasza riki (#797) üzenetére


Encian
tag

Köszi. Sajnos nem jó :( továbbra is csak egy 4 GB-os üres particionálatlan részt látok.

(#799) cigam válasza Encian (#798) üzenetére


cigam
félisten

Nem hamisitvány, gyári adata- vagy vami bizontalan forrásból ered?
Fuss neki a chkflsh-al (linkje pár hozzászólással lejjebb. Ott "inicializáld", ha marad 4gb, akkor gariba küld vissza mert rossz, ha bizonytalan forrásból származik, akkor meg így jártál...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#800) Encian válasza cigam (#799) üzenetére


Encian
tag

Gyári. IPON-os. fél évig teljesen jó volt, 16GB majdnem tele. mivel garis, nem a pendrive a gons, hanem a rajta lévő adatok.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.