Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-05 21:32:12

LOGOUT.hu

Padavan firmware image file-ok, hasznos infók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Intruder2k5 válasza enginev3.0 (#1498) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet akkor ott is van ez a 168 óra, csak mivel vasárnap csatlakoztál, így most mindig vasárnap telik le, de ha mondjuk most újraindítod a routert, akkor mostantól csütörtökön lesz ip váltás.

(#1502) nrg_52 válasza attilav2 (#1494) üzenetére


nrg_52
addikt

En folyamatosan probalom tesztelgetni ezen a teren, de sajnos majd minden nap van pillanatnyi aramszunet. Jelenleg 1 nap meg egy kicsi az uptime.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1503) attilav2


attilav2
őstag

PPPOE uptime hanwckf github, eddig jól bírja:

Viszont bekerült 2 gyanús üzenet a logba:
Jul 9 21:24:47 kernel: Replay Counter Different in group msg 2 of 2-way handshake!
Jul 9 23:51:16 kernel: sta port not secure, os should not send packets!!!

a handshake -re a tippem hogy wifi-vel kapcsolatos probléma, remélem nem megtörni akarnak valami backdoor-on keresztül a kici kínai fejlesztők jóvoltából :)
Egyébként most uborkaszezon van se alexey-re se hanwckf-re nem igazán jönnek a commitok az utóbbi időben.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1504) attilav2


attilav2
őstag

Továbbra sem bontott a PPPOE hanwckf alatt:

Viszont került két újabb gyanús üzenet a logba:
Jul 10 04:02:56 kernel: sta port not secure, os should not send packets!!!
Jul 10 04:02:57 kernel: sta port not secure, os should not send packets!!!
Anyám tabletjén a messenger nem tud lejátszani két neki átküldött videót, az én gépemről az ő fiókjába jelentkezve le lehet játszani, de én kábellel csatlakozom, tehát a hanwckf wifi drivereivel lehet valami gáz. Lehet mégsem annyira jó ez az fw.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1505) ivopapus


ivopapus
tag

Csak 1 kérdés? Miért olyan fontos hogy bont e a pppoe kapcsolat? Úgyis újra csatlakozik 1 percen belül. Nem az a lényeg hogy folyamatos legyen a kapcsolat?

(#1506) golya87 válasza ivopapus (#1505) üzenetére


golya87
őstag

Azt hiszem ott komoly dobálásról volt szó.

(#1507) Intruder2k5 válasza ivopapus (#1505) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk aki VPN kapcsolaton keresztül dolgozik, azoknak egy másodperc szakadás is sok, mert azonnal ledobja a VPN. De szerintem az online játékok se nagyon tolerálják ha szakad a kapcsolat, és úgy általában senkinek sem jó ez. Ha csak nincs valami hiba ami ezt indokolja, akkor a kapcsolatnak illik folyamatosnak lennie, ez ma már nem egy nagy elvárás szerintem.

(#1508) attilav2


attilav2
őstag

PPPOE jól bírja még mindig hanwckf alatt:

Viszont lett újabb két aggasztó üzenet a logban:
Jul 10 13:07:35 kernel: sta port not secure, os should not send packets!!!
Jul 10 13:07:36 kernel: sta port not secure, os should not send packets!!!

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1509) trance89 válasza attilav2 (#1508) üzenetére


trance89
őstag

én inkább hagynám a francba ezt a kínai csodát, túl gyanús dolgok ezek
itt nagy valószínűséggel a rendszer küldözget adatokat vissza a ferdeszeműeknek...
az orosz padavan repókban azért jobban bízok, az utolsó Alexey fw (MOD verzió) nagyon jól teszi a dolgát, SSD-vel, Transmission-el tötögetve...

Csak 1 kérdés? Miért olyan fontos hogy bont e a pppoe kapcsolat? Úgyis újra csatlakozik 1 percen belül. Nem az a lényeg hogy folyamatos legyen a kapcsolat?
itt nem pár sec-es dobálásról volt szó, napi legalább 8-10 alkalommal szakadt a kapcsolat és hosszú percekig nem jött vissza, megnézném ki az akinek ez megfelel...

[ Szerkesztve ]

(#1510) attilav2 válasza trance89 (#1509) üzenetére


attilav2
őstag

Megvan az 1 napos PPPOE uptime, a githubról fordított hanwckf-nak ez a része úgy tűnik rendben van:

Én is attól tartok hogy lehet benne hátsó ajtó, úgyhogy hamarosan megy vissza az alexey fw. Egyébként tetszik hogy mennek a wifi ledek és az usb eszköz tulajdonságlap(mennyi szabad hely van a diszken, diszk típusa, leválasztás) AC57U-n, de ennyiben ki is merül a hanwckf előnye.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1511) attilav2 válasza trance89 (#1509) üzenetére


attilav2
őstag

Mások is panaszkodnak a furcsa üzenetekre a logban Asus RT-AC1200GU és Redmi AC2100-on, issue-ként jelentve lettek hanwckf github-ján, de nem úgy tűnik hogy foglalkozna velük:
https://github.com/hanwckf/rt-n56u/issues/401
https://github.com/hanwckf/rt-n56u/issues/400
Szerintem kiindulási alapnak jó a kínaiak kódja, 1200GU/AC57U-n mennek a wifi ledek és működik az usb eszköz tulajdonságlapja, eddig nem szakadt a PPPOE, auditálni kellene a kódot (hogy van e benne backdoor), és javítani a kernel hibákat. Sajnos ez nem kis meló lenne, de utána forkolva tovább lehetne fejleszteni egy európai változatot belőle. Jelenlegi formájában valóban nem ajánlott a hanwckf napi használatra.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1512) attilav2 válasza attilav2 (#1511) üzenetére


attilav2
őstag

Ja és amit még elfelejtettem írni hogy a hanwckf kód a Xiaomi új budget routerét a Redmi AC2100-at is támogatja:
https://github.com/hanwckf/rt-n56u/blob/master/trunk/configs/templates/RM2100.config
https://github.com/hanwckf/rt-n56u/tree/master/trunk/configs/boards/RM2100
Nem kizárt hogy ezt a RM2100-as board configot össze lehetne fésülni az alexey forrással és lehetne RM2100-ra is 101-es alexey fw-t forgatni így.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1513) golya87 válasza attilav2 (#1512) üzenetére


golya87
őstag

Ez a megoldás lenne számomra is nagyon üdvözölt, valamint ha a posta végre ideérne az RM2100-ammal... :W

(#1514) attilav2


attilav2
őstag

Megvan a 2 napos PPPOE uptime a githubról fordított hanwckf fw-vel:

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1515) enginev3.0 válasza attilav2 (#1514) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem 3 napja megy szépen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1516) attilav2


attilav2
őstag

Vissza raktam az Alexey fw-t. Forgattam a napokban egy újat Alexey-ből, amibe szinte mindent beleforgattam, skinek, usb audio, usb kamera modul, stb, hátha valakinek kell, de így is csak 12.2mb lett. AC57U-ra, fenn van a tárhelyemen. A verziószámon meg a plusz beforgatott dolgokon kívül szinte semmiben nem különbözik az előző fordításomtól, így frissíteni csak annak kell aki használni akar pl usb kamerát vagy usb hangkarit a routerre kötve.

enginev3.0:
Nem lenne a hanwckf-el gond ha nem dobálná tele ezzel az üzenettel a logot:
kernel: sta port not secure, os should not send packets!!!
Ez aggasztott, ezért (is) hagytam fel a használatával, nomeg nem bízom a kínaiakban.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1517) enginev3.0 válasza attilav2 (#1516) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt nálam is dobálja

De eddig még nem láttam olyan firm-et ami nem hozna állandóan valami hiba üzit a logba

Session Uptime: 4d 17h 29m
pedig ma vasárnap van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1518) rErEaT válasza attilav2 (#1516) üzenetére


rErEaT
senior tag

miniDLNAból nem tudunk újabb verziót beleforgatni? :F

(#1519) attilav2 válasza rErEaT (#1518) üzenetére


attilav2
őstag

Sajnos annyira nem értek hozzá, hogy új cuccokat tegyek bele. Csak azt forgatom le ami a gitlab repóban van. Talán Intruder2k5 bele tudna reszelni egy újabb minidlna-t.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1520) Gyurka6 válasza attilav2 (#1519) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Mir3g-re is meg tudnád csinálni?

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#1521) vargalex válasza attilav2 (#1516) üzenetére


vargalex
félisten

De az eszköz most egy wifi kliens is? Vagy legalábbis felhúz egy wifi kliens interface-t is? Mert az sta az nekem azt jelenti...

Alex

(#1522) attilav2 válasza vargalex (#1521) üzenetére


attilav2
őstag

Ezt a hanwckf fw csinálja csak! Olvass vissza. Már visszaraktam az Alexey-t. Amit írsz az megerősíti a gyanúmat a kínai hanwckf padavan fw-vel kapcsolatban hogy esetleg hátsó ajtó lehet benne! Egyébként végig router módban futott a hanwckf fw más módot, pl kliens, nem állítottam be. Itt van ennek a kínai csodának a forrása:
https://github.com/hanwckf/rt-n56u

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1523) vargalex válasza attilav2 (#1522) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, tudom. Olvastam, hogy csak azt érinti. Azért kérdeztem, hogy látszik-e valóban egy kliens módú wifi is. De akkor ez nálad már nem derül ki. Én pedig nem Padavanozom... :)

Alex

(#1524) enginev3.0 válasza attilav2 (#1522) üzenetére


enginev3.0
félisten

Melyiket érdemes felrakni?

pl tőled ezt?
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1525) Intruder2k5 válasza vargalex (#1523) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Talán még nrg_52 tudná megnézni, ha minden igaz nála még az fut.

(#1526) attilav2 válasza enginev3.0 (#1524) üzenetére


attilav2
őstag

Nyugodtan felrakhatod azt tőlem amit linkeltél. Előtte csinálj egy nvram resetet: Administration/Settings/Router Settings (NVRAM) Factory default piros Reset gomb.
Utána ugyanezen a fülön egy storage resetet: Router Internal Storage (/etc/storage)Factory Default: piros Reset gomb.
Az nvram reset után kell pár perc mire magához tér a router és elérhető a webfelület, login: admin/admin, utána a storage reset már pillanatok alatt megvan. Utána mehet fel az én fw-m amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1527) enginev3.0 válasza attilav2 (#1526) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én előbb felraktam a romot, aztán nyomtam resetet, viszont a storage-t visszaraktam a régit, mert nekem kell a network traffic :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1528) nrg_52 válasza Intruder2k5 (#1525) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem megy, mert jelenleg attilav2 legfrissebbjet tesztelem es valoszinuleg maradok is azon, megpedig a kovetkezok miatt:

1; A logban nalam is megvoltak a kernel hibas sorok (bar ez erdekelt legkevesbe).

2; idonkent eszrevettem, hogy bizonyos alkalmazasoknal valami gond van: horizon go nehezen toltott be, vagy be sem toltott. Play aruhazban nehezen indulnak el a letoltesek. Mindkettot masnak tudtam be: horizon go nem a legjobban sikerult app, voltak mar vele gondok, azt hittem most is ez a helyzet. Play aruhaz gondjat pedig betudtam az eu fejlesztoi romnak (mi8). Viszont miota az attilav2 fele cucc van fennt, egyik sem jelentkezett.

3. Egy ideje vlc dlna alatt latja a mappakat, fajlokat, viszont nem indultak el a filmek, csak tekert. Ezt szinten az alkalmazas hibajanak tudtam be, mivel az lg tv-n (szinten wifin) meg mukodott. A fw cserevel ez is megoldodott, ugy viszi vlc a filmeket dlna-n telefonon, mint a huzat.

Ezek fenyeben inkabb lemondok az usb tulajdonsagokrol, meg a wifi ledekrol.😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1529) rErEaT


rErEaT
senior tag

valaki azt esetleg tudja, hogy az SFTPről miért nem tudok vlcvel lejátszani tartalmat? :(

elvileg tudnia kellene, de nem sikerült beállítanom :(

(#1530) attilav2 válasza rErEaT (#1529) üzenetére


attilav2
őstag

Mert az s(ftp) nem erre való! Fájlátvitelhez, le/feltöltéshez találták ki, nem streamelésre.
Játssz le sambán vagy nfs-en keresztül.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1531) rErEaT válasza attilav2 (#1530) üzenetére


rErEaT
senior tag

Nagyobb fáljok sajnos néha akadnak OpenVPN + SMBvel :/

(#1532) nrg_52 válasza rErEaT (#1531) üzenetére


nrg_52
addikt

Mester urak, jol gondolom, hogy a cron scheduler hasznalataval minden nap hajnali 2 orakkor ujra tudom inditani a routert ezzel a paranccsal: 0 2 * * * reboot? A valaszokat elore is koszonom!

Bocs, nem valasznak szantam, csak nagyon pentek van...:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1533) Intruder2k5 válasza nrg_52 (#1532) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lényegében igen, de pontosabban így néz ki a parancs:

0 2 * * * /sbin/reboot

(#1534) nrg_52 válasza Intruder2k5 (#1533) üzenetére


nrg_52
addikt

Biztam benned!:R:R:R

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1535) Vigyorka válasza nrg_52 (#1532) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Próbáld ki: [link]

Vigyorka

(#1536) nrg_52 válasza Vigyorka (#1535) üzenetére


nrg_52
addikt

Koszi.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1537) attilav2


attilav2
őstag

Nézegettem az Archer C5 v4-et mint olcsó padavanosítható routert, de sajnos nem lehet rá saját fw-t fordítani, hiába támogatja az alexey branch, a fordítás hibával leáll. Viszont vannak előre fordított fw-k a 4pda-n. A felrakás folyamata viszont nem olyan egyszerű mint az AC57U-nál.
Adok 3 4pda-s linket, ebből a spórolós kísérletező kedvűek kibogarászhatják érdemes e ilyen routert padavanosítás céljára venni (13k körül kapható)
Archer C5 v4 topik 4pda
C5 v4 Padavan fw 1
C5 v4 Padavan fw 2
Ebben a routerben a flashból és a ramból feleannyi van mint az Asusban, minden Mediatek, kivéve a switch-et, az realtek, de hát ez az ára az olcsóságnak. Devwiki link
Mindezektől függetlenül gondolkodom hogy veszek C5 v4-et nem padavanosításra hanem tartalék routernek, mert elég olcsó, ha netán tönkremenne az Asus, bár hogy realtek switch van a C5 v4-ben kicsit aggaszt hogy így eléri e a 900mbit-et :F

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1538) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Archer C5v4 routerre hogy kell felrakni a padavant ? Van valami leírás róla ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#1539) attilav2 válasza rostiron (#1538) üzenetére


attilav2
őstag

Szerintem várd meg woodworm vagy intruder2k5 véleményét a dologról, a linkelt orosz fórumon le van írva a felrakás menete de nem tudtam értelmezni hogyan is kellene. Lehet legjobb az lenne ha woodworm vagy intruder2k5 szerezne ilyen routert és nekiállna kísérletezni, még az is előfordulhat hogy soros kábellel kell majd éleszteni, én várnék a padavanosítással az okosok véleményéig.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1540) Starchm válasza attilav2 (#1539) üzenetére


Starchm
őstag

Gyakorlatilag csak egy tftp kliens letöltesz beállítasz rajta 3-4 adatot és bemásolsz egy fájlt egy mappába és ennyiből áll a flashelés. Nem nehéz, főleg mivel elég sok angol és talán magyar nyelvű leírást is találsz a témával kapcsolatban a googlen.

Ha az a 128kb-s file miatt gondolod, hogy nehéz, szerintem az csak egy kis "eltolást" add, hogy a megfelelő particióra kerüljön minden.

Egyedül amit még leírtak a fórumon amire talán érdemes odafigyelni, hogy 8 eres gigabit képes kábelt használj.

Más:
Valaki kép alapján meg tudna erősíteni, hogy ez egy v1-es ac57u?
Olvastam, hogy elvileg "h/w ver: A" akkor v1, de inkább megkérdezem :D

[ Szerkesztve ]

(#1541) szaboi6512 válasza Starchm (#1540) üzenetére


szaboi6512
őstag

Garantáltan v1 verzió.
A címke alapján biztos lehetsz benne.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1542) Starchm válasza szaboi6512 (#1541) üzenetére


Starchm
őstag

Ty :R

(#1543) attilav2


attilav2
őstag

Na végül sikerült Arch linuxon Debian chroot környezetben Archer C5 v4 fw-t forgatnom. Hozzáteszem alap beállításokkal buildeltem, csak a skineket tiltottam le. Lehet hogy az előző buildelési kísérletemnél -WSL2 alatt- az volt a gond hogy túl sok mindent akartam beleforgatni és nem fért be a 8mb-os méretkorlátba.


templates.config
Nem teszem közzé, nem akarom hogy esetleg valaki téglásítsa a C5 v4-ét, még nem tiszta pontosan hogyan kell felrakni, de hozzáértőkkel pl woodworm, intruder2k5 szívesen megosztom.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1544) attilav2


attilav2
őstag

Nos sikerült buildelnem mégegy TL_C5_v4 fw-t, custom beállításokkal. Sambát kiszedtem, helyette NFS-t beraktam, orosz nyelvet kiszedtem, xUPNPd-t kiszedtem, Parted-et és az RP-L2TP-t beraktam.


templates.config
Ez az fw valamivel kisebb lett mint az előző, a C5v4-nek csak 8mb a flash-je így korlátozottak a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1545) attilav2


attilav2
őstag

Skinekkel nem fordul le a TL_C5_v4 fw pedig csak egy skint kapcsoltam be, nagyon ki van centizve a méret. Most NFS helyett SMBD36-al (Samba 2) fordítottam megint skinek nélkül, a többi összetevő ugyanaz mint az előző buildnál.
templates.config

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1546) attilav2 válasza Starchm (#1540) üzenetére


attilav2
őstag

Ha jól látom kétféle padavan fw verziót tettek közzé az oroszok TL_C5_v4-re, az egyik TFTP kompatibilis(benne van a fájlnévben a recovery), azaz TFTP alól fel lehet rakni, a másik meg a padavan webfelületéről rakható csak fel(amit a prometheussal lehet fordítani az is ilyen). A TFTP kompatibilis fw-ben van néhány bájt eltolás, gondolom azért hogy TFTP alól hibátlanul fel lehessen flashelni.
Csak egy gond van hogy a 4pda-ra regisztrálni kell hogy a fájlokat le lehessen tölteni, a TFTP kompatibilis fw valószínűleg kell a padavanosításhoz. Regisztrálni viszont csak némi orosz tudással lehet, ugyanis a CAPTCHA értelmezéséhez legalább alapszinten tudni kell oroszul, nekem meg már nem tanították :(
Elméletileg a Prometheus alól is fel lehet flashelni a lefordított fw-t, de ez kockázatos, mert nem tudni pontosan milyen parancsokkal flasheli fel az fw-t ssh-n keresztül, ezt már régebben woodworm próbálta kideríteni de azt írta annyira összetett a prometheus kódja hogy nehéz megtalálni, ezért az AC57U esetén is a recovery módból való padavanosítást javasolta, asuson annyival könnyebb hogy dedikált program van hozzá és a sima padavan fw-t megeszi, nem kell eltolás. Valószínűeg a C5_v4 esetén is a recovery módszer biztonságosabb, csak ezesetben nincs rá dedikált program, és szükséges néhány bájt eltolás az fw image-ben.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1547) rErEaT válasza attilav2 (#1546) üzenetére


rErEaT
senior tag

nekem van 4pda accountom ha valamit le kell tölteni, feltudom rakni máshova :)

(#1548) szaboi6512 válasza attilav2 (#1546) üzenetére


szaboi6512
őstag

Regisztrálni viszont csak némi orosz tudással lehet, ugyanis a CAPTCHA értelmezéséhez legalább alapszinten tudni kell oroszul, nekem meg már nem tanították
Kérheted e-mailben is.
[kép]

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#1549) Starchm válasza attilav2 (#1546) üzenetére


Starchm
őstag

Korábban is írtam, nem kell nyelvtudás a reghez és a belépéshez is, csak e-mailbe kell kikérni a belépőt.

Ha így se megy elküldöd a file linkjét és letöltöm ha kell.
Tp-link rec fájl

Van prometheus topik is 4pda-n de ott is elsőnek a recovery megoldást írják padavan felrakására és csak utána lehet tovább flashelgetni rendes fájllal.
Szóval elképzelhető, hogy a prom se tudja fel flashelni a fájlt magától.

[ Szerkesztve ]

(#1550) attilav2 válasza Starchm (#1549) üzenetére


attilav2
őstag

Töltsd fel máshová mert a Mega most nem elérhető.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.