Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33401) bobsys válasza bandus (#33400) üzenetére


bobsys
addikt

a sor is megteszi

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33402) bandus válasza bobsys (#33401) üzenetére


bandus
veterán

természetesen ha jössz vendégem vagy tetszőleges számú korsó hazaira :R

btw ott milyen a sörkínálat? tényleg annyira rémesek az usa-beli sörök?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33403) bobsys válasza bandus (#33402) üzenetére


bobsys
addikt

nemtudom, nem iszom sort :)
Cidert szoktam venni. Egyebkent rengeteg sor van. [link] europai, lager, pilsner mindenfele ale es termeszetesen Budweiser

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33404) fokukac válasza bandus (#33400) üzenetére


fokukac
nagyúr

vagy egyszerűen elkapják csempészetért :DDD

gari hogy van amúgy ezekre a cuccokra? ez worldwide?

Ui. Az a Bud, ami az amcsiknál van (nagyjából az összes többi sörrel együtt) egy ihatatlan édes trutymó. Amerikában egyedül a Corona sör iható, de az meg ugye mexikói...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33405) bobsys válasza fokukac (#33404) üzenetére


bobsys
addikt

The Nexus 10 is manufactured by Samsung. Samsung provides a limited 12 month warranty for the Nexus 10. Please refer to the warranty card in the Nexus 10 packaging for additional details.
•If your Nexus 10 was purchased from Google Play, please contact Google customer support for service on the Samsung limited 12 month warranty.
•If your Nexus 10 wasn't purchased from Google Play or you're looking for out of warranty repair service, please contact Samsung directly.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33406) FehérHolló válasza VoDaFoNe (#33373) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33407) nike_


nike_
addikt

6 éve regeltem.. omg

(#33408) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

aszittem ennyire setit begyepesdett nepseg csak a angyvizentul van, hat nem:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33409) bobsys válasza neduddki (#33408) üzenetére


bobsys
addikt

Apple released iOS 6.1.2 today to iPhones and iPads. This update supposedly fixes the Exchange calendar bug that can result in increased logging in Exchange 2010.

Vagy nem te voltal ezzel a problemaval?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33410) neduddki válasza bobsys (#33409) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem nalam az openvpn baxik rendesen muxenk azota is:- (((

udv

neduddki

mod: amugy visitva rohogos. mert itanatak, hogy off2011vel fognak dogozni, nagy ehezen mexereszte az egutem a licenset es kiderl, hogy hasznalhataan, vmit a off2011 vs. off2010/03 tejjesn inkopatible megjelenitesre:- )))
raadsul egy statisztika progi ami napi szuxeklet az emuator allt is basik mukodni kell egy nativ win32es gep....

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33411) tlac


tlac
nagyúr

csak nálam nem jön be a google és gmail?

[ Szerkesztve ]

(#33412) #24650752 válasza tlac (#33411) üzenetére


#24650752
törölt tag

Nálam mindkettő jó (Invitel).

(#33413) tlac válasza #24650752 (#33412) üzenetére


tlac
nagyúr

kösz, egy újracsatlakozás megoldotta, fura

(#33414) Dylen válasza FehérHolló (#33406) üzenetére


Dylen
aktív tag

Köszi, ezzel kimozdítottál a napi depimből :))

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33415) degu válasza tlac (#33413) üzenetére


degu
senior tag

Sehol sem vagy'!:(
Nekem gondolt egyet az inviteles netem,és csinált egy +Invitel2 csatit,ami nemtom,hogy mi,mert minden bebootoláskor felugrik egy ablak,és automatikusan kapcsolódik a netre,20 perc mulva pedig ...lekapcsolja?'
/WAN miniport PPP ?/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#33416) FehérHolló válasza Dylen (#33414) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha ennyin múlott, akkor szívesen máskor is. :K

Skynet is real. It's called Google.

(#33417) fokukac válasza neduddki (#33408) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!

állítólag Olga megszorongatta élő adásban, majd vissza is vonták a javaslatot...
még nem láttam, de úgy érzem, meg kell néznem ezt az interjút :DDD

első kérdés: nézett már ön szexfilmet? :))

ROTLFMAO

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33418) Tim82 válasza fokukac (#33417) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahelyett, hogy értékelnéd, hogy végre egy ember, aki képes átértékelni a korábbi álláspontját... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33419) bobsys válasza fokukac (#33417) üzenetére


bobsys
addikt

nezhetetlen a video.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33420) fokukac válasza bobsys (#33419) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem tudom, nem láttam a videót.
amúg ylehet, hogy csak a külföldi sávszélje gyenge. Keress rá a jútyúbon, tuti fent van már ott is...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33421) NoLF válasza bobsys (#33419) üzenetére


NoLF
addikt

Az ATV honlapján levő videót csak a napvirágos Hungáriában lehet zökkenőmentesen megtekinteni, mi ki vagyunk rekesztve! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33422) Tim82 válasza NoLF (#33421) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálatok van Netflix, ami meg nálunk nincs. Például. Szerintem ti jártatok jobban. :)

fő@: na ja. Ne is folytasd, csak elkeseredek... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33423) fokukac válasza NoLF (#33421) üzenetére


fokukac
nagyúr

vígasztald meg magad egy rekesz(t) sörrel... :)

Tim: és gugli play store, meg amazon, meg pandora, meg last.fm és a többi jóság

a munkáról meg ne is beszéljünk :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33424) bobsys válasza fokukac (#33420) üzenetére


bobsys
addikt

ATV felrakta youtubera is. Nem rossz a interju :)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33425) NoLF válasza Tim82 (#33422) üzenetére


NoLF
addikt

van itt bőven minden,

mi szem-szájnak ingere...

(Sürgő csoport, száz szolga hord, Hogy nézni is tereh;.
S mind, amiket e szép sziget. Ételt-italt terem;
S mind, ami bor pezsegve forr. Túl messzi tengeren.)

de engem nem igazán érdekel, csak a gasztronómia :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33426) Tim82 válasza NoLF (#33425) üzenetére


Tim82
nagyúr

És Te mondod, hogy éljen Eduárd?

Jah, hogy félsz felverni. Nyuszi vagy, McFly. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33427) NoLF válasza Tim82 (#33426) üzenetére


NoLF
addikt

Áll néma csend; légy szárnya bent,
Se künn, nem hallatik:
„Fejére szól, ki szót emel!
Király nem alhatik.”

:N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33428) concret_hp válasza fokukac (#33423) üzenetére


concret_hp
addikt

de legalább teszkó webshop lesz nemsokára :)) persze csak bp és környéke

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33429) NoLF válasza concret_hp (#33428) üzenetére


NoLF
addikt

ez csak természetes, hisz' az ország többi részén nem élnek emberek :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33430) neduddki válasza NoLF (#33425) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Aranyra Petofivel illkik valszolni:
Ott vagyok honn ott az en vilagom
Bortonebol szabdult sas lelklem
Ha a ronak vegtelnjet jarom

udv

neduddki

mopd: Olgank mar Odonnel is zsenialasi volt:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33431) fokukac válasza neduddki (#33430) üzenetére


fokukac
nagyúr

Minden szavad arany. De van közte néhány PEtőfi is..! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33432) Dylen válasza fokukac (#33431) üzenetére


Dylen
aktív tag

jajjne :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33433) bandus


bandus
veterán

így az élet kezdetén elég sokat igyekszem számolgatni, mi, merre, mennyi, most épp összesíteni próbálom a havi közös költségeinket a lakbéren, számlákon kívül. reggelizni, ebédel mindketten a munkahelyen szoktunk, így ez sem számít bele. inkább az ilyen vacsora, tisztálkodási szerek, wc papír, csokicukor, üdítő, víz, cukor, liszt, stb. szóval ilyen általános költségek a napi életvitelhez. nálatok ez mennyire szokott kijönni, ha szabad kérdeznem?

persze tudom, hogy nagyon egyén, igény és pénztárca függő, de kiindulásnak talán jó lenne valami adat :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33434) Viszlát válasza bandus (#33433) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem mások költségvetésével nem jutsz semmire. Legalábbis én mindig az aktuális bevételeimhez igazítottam ezeket a kiadásokat, a takaró az ami a leginkább befolyásolja az erre fordított összeget, na meg az egyéni prioritások. Van akinek az a fontos, hogy 100%-s gyümölcslé legyen az asztalon, van akinek meg az, hogy eljusson nyaralni egy évben legalább egyszer, ezért az olcsóbb gyümölcslevet veszi és a különbséget félreteszi.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33435) bandus válasza Viszlát (#33434) üzenetére


bandus
veterán

jogos amit mondasz, folyamatban van az összeírása, cask úgyis van egy csomó minden amire nem gondolok, így ha valaki mond egy számot a havi kiadásaira, azzal legalább valamennyire össze tudom hasonlítani a dolgot :) de ahogy gondolkozom rajta, egyre inkább rájövök, hogy hülyeség amit kérdeztem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33436) Viszlát válasza bandus (#33435) üzenetére


Viszlát
addikt

Nagyon szívesen megmondom én neked, csak nem tudom mire fogsz vele menni. Amikor Pesten éltem albérletben, hasonló életvitelt folytatva (reggeli, ebéd munkahelyen), akkor 45-50ezer forint között költöttem azokra a dolgokra amit felsoroltál. Volt amikor főztem magamnak, volt amikor éttermeztem és otthon mindig volt minden amire szükségem lehetett, rágcsákkal, édességgel megtoldva.

Aztán szűkös időben meg mindent (az összes ételt, egyéb szükséget) belevéve sem költöttem ennyit. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33437) bandus válasza Viszlát (#33436) üzenetére


bandus
veterán

és ebben benne volt a munkahelyi kaja, vagy az ezen felül értendő? szerk: ok, elolvasva ez azokra, amiket felsoroltam :)

szerencsére elég jó kajálda van az irodaházban, ahol nekem elfogadható az ár, meg az ilyen kafetéria izékből futja is egy hónapra a kaja, így azt azért nem számoltam bele. illetve most azokra a költségekre próbálok szorítkozni, amelyek mindkettőnket érintenek, és ketten, közösen álljuk.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33438) Viszlát válasza bandus (#33437) üzenetére


Viszlát
addikt

Ebben a munkaidőn kívül étkezések, a háztartásban szükséges szerek és dolgok beszerzése, a főzéshez szükséges alapanyagok, üdítő, édesség, rágcsálnivaló, fagyi, alkohol és ehhez hasonlók foglaltatnak. Nincs benne a munkahelyi kajálás, szórakozás alatti költés, mozijegy, meg ilyesmi.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33439) tope válasza fokukac (#33431) üzenetére


tope
addikt

3 cowboy lovagol a prérin.
Joe arany lovon, James ezüstön, Charles Bronson :P

(#33440) neduddki válasza fokukac (#33431) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat hijjab hosszu ilethez kellniha egy kisszerencse:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33441) bobsys válasza bandus (#33433) üzenetére


bobsys
addikt

Rakd el az osszes bizonlatot amit kapsz, ha meg kartyaval fizetgetsz akkor a hovegi kimutatason rajta kell legyen. Igy tenyleg minden kiadasod meglesz a honapra.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33442) Tim82 válasza fokukac (#33417) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megnéztük és sikítva röhögtünk. Ez az ember nem lehet igazi. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33443) troland26 válasza fokukac (#33417) üzenetére


troland26
őstag

Hangosan felröhögtem a riport végén . :DDD Köszi :R

(#33444) NoLF válasza Tim82 (#33442) üzenetére


NoLF
addikt

az azért tényleg nem semmi hogy azzal kezd hogy nem elvált és 3 közös gyerekük van, amiből végül mégiscsak második házasság és 2 gyerek lesz, de aztán mégis három, mert végül is az előzőből is van egy, de erkölcsösen nevelem, jajj jajj még hazudni sem sikerült megtanulni :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33445) Tim82 válasza NoLF (#33444) üzenetére


Tim82
nagyúr

És a végén: "... akkor visszaszívjuk..."

Ez az ember komolyan egy elvileg országos, gyakorlatilag meg érdekképviseleti szerepre törekedő egyesület vezetője?

Ennél még Frank Gallagher is következetesebb, meg hitelesebb szülő.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33446) NoLF válasza Tim82 (#33445) üzenetére


NoLF
addikt

ezek után szívhat bármit, de legfőképp lófalloszt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33447) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kéne hazautalnom pénzmagot, úgyhogy nézegetem az árfolyamot. De most elolvastam az új Matolcsy-nyilatkozatot. Megvárom, amíg mindenki felfogja, mit írt, meg hogy mi is van tényleg abban az MNB-tanulmányban, amit Gyurink már látott, más még nem. Ja, meg vezérünk is hamarosan kénytelen lesz bejelenteni a leendő MNB-bábszakkör főszereplőjét. Érdekes pár napnak nézünk elébe.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33448) Tim82 válasza parandroid (#33447) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kevés abszurdabb helyzet van annál, mint amikor egy ország kormányzata az ország saját jegybankjának üzen hadat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33449) bandus válasza bobsys (#33441) üzenetére


bandus
veterán

nah megtettem ezt a netbankon keresztül, összeírogattam a kártyás fizetéseket és kp felvételeket (jellemzően ez is általános dolgokra megy el), nem számoltam az ebédeket illetve a ruha, könyv, ilyesmik vásárlását.
szeptember - január időszakra ez kerek 40k/hó átlagra jött ki. benne vannak az egyéb kajálások,és amin meglepődtem, hogy ez alatt az öt hónap alatt 23k-t költöttem el gyorséttermekben. azt hittem, hogy ez az összeg jóval magasabb lesz. szóval ez végül is pozitív csalódás.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33450) troland26 válasza parandroid (#33447) üzenetére


troland26
őstag

Az árfolyam ingadozás miatt aggódsz ? Csináltass az itthoniakkal devizaszámlát .

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.