Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33251) neduddki válasza HuMarc (#33248) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ennnn?? en Hentes&Meszaros vagyok:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33252) HuMarc válasza neduddki (#33251) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor gondolom téged sem akar alkalmazni a Richter :DDD

(#33253) concret_hp válasza neduddki (#33251) üzenetére


concret_hp
addikt

én a baltás kódnévre emlékszem egy másik totyikbó'

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33254) neduddki válasza concret_hp (#33253) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az max Balti en dagadom:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33255) parandroid válasza fokukac (#33249) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hajaj, mint ex-iparági dolgozó, mit küzdöttünk, hogy ezeket eltitkoljuk. Te meg itt csak úgy pikk-pakk megosztod. A webkettő megöli az ipart. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33256) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Reggelt!

szivat ebay. kérnék segítséget.

nem engedi a bid-et mondván h nem lehet UK kívülre shippingelni az eladó beállításai szerint.
megbeszéltem vele és hajlandó ide is postázni x-ért.

azonban gondolom ip címből vagy nem tom, de ebay tudja h én innen akarom megvenni és nem engedi a bid-et.

hogy tudom ezt megkerülni?

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33257) bandus válasza ClayMore (#33256) üzenetére


bandus
veterán

nincs ip-hez köze, be kell állítani uk szállítási címet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33258) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ijab jialo erv ahujjekkezeb fegyvert mellet:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33259) FehérHolló válasza neduddki (#33258) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez piros link, ezt látod.

Valentin nap van, ma ne foglalkozzunk a halállal.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33260) fokukac válasza parandroid (#33255) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyből esett is 2,7%-ot a tündérmese dzsídípí...!
ha ezt tudom...

Fehérholló:

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33261) Joker88


Joker88
őstag

tegnap este,Bakony lábánál...

Képek

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33262) Tothgera30 válasza Tim82 (#33246) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még mindig nem érted. Nem azon kattantam ki hogy olyan "drágán" vett "x" dolgot, hanem hogy utána sír hogy nem tud alapvető dolgokat megvenni. Ha lenne rá, úgy hogy mindent bátran meg tud venni, nem felvágni szeretne vele akkor tegye. De 1. felesleges olyan drága és okos készülék számára. 2. nem hiszem hogy érdemes vele felvágni. A harmadik bekezdésben felsorolt részek közül te is tudod hogy az első csak feltételezés, utóbbi kettő valós esemény. Bár elhinni nem kell, nem is felvágásból írtam (ha esetleg félreértenéd), mert máskor sem írok ilyesmit, most csak megemlítettem. Még jó hogy nem azt írom hogy nap mint nap életeket mentek meg, mert akkor felhoz mennél, pedig igazságalapja bőven van. Visszatérve az előzőhöz, annyiban igazad van hogy az az ő magánügye, nekem nem sok közöm van hozzá. Viszont onnantól engem is érint, hogy ezen sír hogy angol nyelvű a menü... 100k-s telefon, szar, nincs pénz cigire és kávéra. A saját véleményem pedig szerintem (ahogy általában) tükröződött a hsz.-eimből, ami fennakadtál/fennakadtatok. Viszont akkor nem tudhatom le annyival hogy: ..bazdmeg, drágán vettél "y" dolgot, dögölj éhen, ha nincs pénzed stb.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33263) Tim82 válasza Tothgera30 (#33262) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem azon kattantam ki hogy olyan "drágán" vett "x" dolgot, hanem hogy utána sír hogy nem tud alapvető dolgokat megvenni.

Olvasd vissza az első 1-2 hozzászólásod: azokból ugyanis nyomokban sem ez olvasható ki. Innen a félreértés.

Bár elhinni nem kell, nem is felvágásból írtam (ha esetleg félreértenéd), mert máskor sem írok ilyesmit, most csak megemlítettem. Még jó hogy nem azt írom hogy nap mint nap életeket mentek meg, mert akkor felhoz mennél, pedig igazságalapja bőven van.

Ha jól értem, akkor az említett életmentés a foglalkozásod, amiért fizetést kapsz, tehát nem önkéntes szuperhősként dolgozol. Ha ezt elhivatásból csinálod, akkor csak tisztelni tudlak érte, de ez külön téma: még mindig nem látom ezért az összefüggést, amiért kapcsolatba hozható lenne az alaphelyzettel. Őszintén örülnék, ha rávilágítanál erre nekem: hogyan kapcsolódik az, hogy egyszer adtál kölcsön egy osztálytársadnak/átkíséred a nénit az úttesten/mentősként-kórházi alkalmazottként (elnézést, nem tudom a pontos foglalkozásodat) dolgozol, ahhoz, hogy kiakadsz azon, hogy az ismerősöd 100k-s telefont vesz készpénzre, amit nem is használ ki (valamint neked nem kellene a telefonja, mert a te Nokia N8-ad mindenre megfelel, amire te használod - ezt is fontosnak tartottad leszögezni az elején), majd utána alapvető megélhetési gondokra panaszkodik neked (ami téged így együtt nyilvánvalóan irritál, máskülönben nem egy nyilvános fórumban írtad volna le az egészet)?

Elnézést, ha szarkasztikusnak tűnök - most épp nem állt szándékomban, de mivel nyilvánvalóan félreértettelek, tényleg kíváncsi vagyok az összefüggésre, illetve arra, hogy mit akartál valójában mondani. A fenti az, ahogy nekem tűnik, így javíts ki nyugodtan.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33264) Tothgera30 válasza Tim82 (#33263) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen, az. Ha nem elhivatottságból csinálnám, szerintem már régen külföldön dolgoznék. Úgy kapcsolódik össze hogy nem felvágásból írom, hanem eleve próbálok segíteni, csak a rinyálást nem bírom, ha maguknak okozzák. Ez olyan mint mikor befekszik a beteg és elsírja az egész életét, persze szívesen hallgatom, ha van idő, de mindenkinek megvan a maga keresztje. Nekem az E52 elég lett volna, csak öregedett már, az akksi se úgy bírta mint fiatal korában, ezért cseréltem, de ettől nekem jó pár évig nem kell jobb.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33265) Tim82 válasza Tothgera30 (#33264) üzenetére


Tim82
nagyúr

Értem.

Mindenesetre ha sértőbb lettem volna, mint szándékoztam (alapjáraton nem akartam az lenni, de a stílusomból fakad gyakran), elnézésedet kérem. Örülök egyébként, hogy kulturáltan sikerült lefolytatnunk a vitánkat. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33266) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

juuu!

sütöttem egy málnás és egy feketeszedres piskótatekercset! :B

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33267) bandus


bandus
veterán

nektek a megrendelés után, ha választottatok ilyesmit, akkor mennyi időbe telt amíg megérkezett a szép kártyátok?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33268) 7 válasza bandus (#33267) üzenetére


7
addikt

Kb. masfel hete jelzett a munkahelyem, hogy erositsem meg a postazasi cimemet, e het szerdan mar itt is volt a kartya.

@Vodka: Kar, hogy mire odajutnek, elfogyna az egesz. :P
Na majd maskor megvamollak, ha elelmesebb vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#33269) tbs válasza VoDaFoNe (#33266) üzenetére


tbs
addikt

:R

(#33270) tope válasza VoDaFoNe (#33266) üzenetére


tope
addikt

Hol marad a kóstoló ?

UI: Bár lehet én kihagyom, lassan 2 napja vizszintesben vagyok, influenzaszerű baci, a teára már gondolni se akarok, pedig inni, inni, inni.

(#33271) FehérHolló válasza tope (#33270) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az influenza az vírus. :P

Én is kérek sütit.

Skynet is real. It's called Google.

(#33272) parandroid válasza VoDaFoNe (#33266) üzenetére


parandroid
nagyúr

(Mi)Ni, mit találtam neked ma: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33273) fokukac válasza VoDaFoNe (#33266) üzenetére


fokukac
nagyúr

házhozszállítást vállalsz?
szeretnék rendelni két tepsivel! :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33274) Dylen válasza fokukac (#33273) üzenetére


Dylen
aktív tag

megérkezett?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33275) bobsys


bobsys
addikt

Tildyyyyyyyyy. Merre vagy? Nagyon ugy nez ki megyek egy hetre UK-be, valahova Glasgow/Prestwick kornyekere. Ha kell az USAkoktol valami megveszem es elfuvarozom, aztan ott postara tudom adni.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33276) bandus válasza bobsys (#33275) üzenetére


bandus
veterán

ugyan nem nekem szólt, de mikor jössz? és esetlegesen uk-ből ide vállalsz-é postát? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33277) neduddki válasza bobsys (#33275) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ajjjukn akkor ma sorba en enis kernek 2 kilo kenyerte meg 4 loter tejet:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33278) bobsys válasza bandus (#33276) üzenetére


bobsys
addikt

En elkuldom neked onnan postan csak nemtudom hogy van-e vam meg ilyesmik onnan Magyarorszagra.
Menni nemtudom mikor megyek. Lehet 1 het mulva, de lhet csak marcius vegen. Max egy hettel elotte fogom megtudni a pontos datumot

(#33277) neduddki: nincs 4 liter tej csak 1 gallon :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33279) bandus válasza bobsys (#33278) üzenetére


bandus
veterán

Eu-n belulrol nincs vam vagy afa, es ha jol sejtem ahova mesz, az eu hely. Ha megtenned szolnal, ha kiderult? :) bar nem tudom,hogy 1 het alatt megerkezne-e az usa cimedre a nexus 4.. bar ha tuti h josz,akkor vegulis elore is megrendelheto. na atgondolom ezt, a segitseget elore is koszonom!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33280) bobsys válasza bandus (#33279) üzenetére


bobsys
addikt

Glasgow Scotland, UK resze.
Szallitasnal meg szokott 2 day opcio lennie nem extraert

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33281) tildy válasza bobsys (#33275) üzenetére


tildy
nagyúr

Ejha ! Jol hangzik. Elgondoljodunk rajta. Mikor jossz amugy? Csak mert esetleg ha valamelyik jomadarnak ( bandus, kukac, vagy akiben te is megbizol) Magyarorszagon kene valami ,akkor az megoldhato, special deliveryvel/signed deliveryvel tuti megkapjuk ( macbookot mar hozott a posta igy) . En meg marcius 7-12 kozt ugyis Magyarorszagon vagyok.
Meg gondolkodom , kell-e valami.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33282) bobsys válasza tildy (#33281) üzenetére


bobsys
addikt

Hat nemtudom, ugy nez ki marcius kozepen valamikor de az a helyzet, hogy jovo het penteken lesz go/no go dontes az egesz uj infrastrukturaval kapcsolatban

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33283) concret_hp


concret_hp
addikt

lgt koncert kb. 10x olyan jó volt mint omega. ennyit számít 10 év vagy :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33284) bandus válasza tildy (#33281) üzenetére


bandus
veterán

micsoda supply chain alakul itt ki :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33285) bnss válasza concret_hp (#33283) üzenetére


bnss
veterán

Ez jó hír, nekem ma estére van jegyem. Holnap ilyenkor remélem én is ilyen pozitív véleményt vethetek a fórum hasábjaira. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#33286) concret_hp válasza bnss (#33285) üzenetére


concret_hp
addikt

innivalót ne próbáljatok bevinni mert úgysem sikerül :D mire mi mentünk be, kb. 1/3 ház volt kb. de midnen beengedő ember melett rekesznyi palack volt már lepakolva :C + úgy készüljetek, hogy több mint 3 óra :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33287) bnss válasza concret_hp (#33286) üzenetére


bnss
veterán

Nem is terveztünk bevinni semmit, köszi az infót!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#33288) bandus


bandus
veterán

mostanában 1-2 galam mindig itt huhog az erkélyünkön, aminek annyira kora reggel nem örülünk. most vettük észre, hogy az egyik beszállt az erkélyre kirakott mikrós dobozba. amikor kinyitottuk az ajtót akkor kirepült, a dobozba bekukkantva pedig egy csinos kis fészket találtunk egy tojáskával :)

nem tudom jó lesz-e nkünk zaj szempontjából, ha meghagyjuk azt a tojást, de nincs szívem csinálni vele semmit se, remélem lesz belőle kis galamb :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33289) Tim82 válasza bandus (#33288) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyrészt nem lesz jó (zaj), másrészt évekre odaszoknak és oda is fognak üríteni, ami igencsak kellemetlen. (Évek óta rendszeresen vissza akarnak az én erkélyemre is járni, el is szoktam őket kergetni, általában nem jutnak el a fészek befejezéséhez sem, nemhogy a tojásrakáshoz.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33290) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Na, egy egységet öregedtem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33291) VoDaFoNe válasza tope (#33270) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

bátyám rendezett baráti találkozósbulit.
oda lett leszállítva.

Megvámolták.
elfogyott. :)

Jobbulást!

nincs sok hangom... szeksziii

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33292) NoLF válasza FehérHolló (#33290) üzenetére


NoLF
addikt

akkor heppi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33293) tope válasza VoDaFoNe (#33291) üzenetére


tope
addikt

Köszi, alakulok, igaz most meg a keresztfiam küszködik a 39 fokkal, ehh (szerencsére ahogy tudom már jobban néz ki)

Legközelebb én is vámolnék ;) :)

UI: Nincs hangod, akkor most te vagy a férfiak álma ;]

(#33294) nike_ válasza FehérHolló (#33290) üzenetére


nike_
addikt

Nem szégyelled magad? :)

Amúgy boldog szülinapot! :)

[ Szerkesztve ]

(#33295) kraftxld válasza bandus (#33288) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

El kell őket hajtani, lelőni, fészket földdel egyenlővé tenni. Csak a gond van velük meg kb repülő patkány kategória.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#33296) NoLF válasza kraftxld (#33295) üzenetére


NoLF
addikt

Attól, hogy nem feltétlen hasznos állat, még ugyanannyi joga van az élethez mint neked, vagy bárki másnak. ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33297) dragonfx


dragonfx
veterán

ma dilemma szintkérdés:
ma bebaxxunk? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33298) kraftxld válasza NoLF (#33296) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tudják ezt a csótányaid is? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#33299) NoLF válasza kraftxld (#33298) üzenetére


NoLF
addikt

Bizony, azert olyan vidámak es kiegyensúlyozottak ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33300) Dylen válasza NoLF (#33296) üzenetére


Dylen
aktív tag

ugyanannyi joga van...csak azt ne az én ajtóm előtt tegye!!!!!! :(((

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.