Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32101) fokukac válasza dragonfx (#32097) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kissárkány, gondolkozz!
Ne a Tabánhoz menj, hanem a Normafához, az sokkal magasabban van, ott tuti nem olvad még, ha lent 2 fok van is.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32102) dragonfx válasza fokukac (#32101) üzenetére


dragonfx
veterán

nyárigumival? ;] ...bevállalod? :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32103) dragonfx


dragonfx
veterán

nincs egy r****t live térkép ahol a január 15 10:10 perces állást mutatja a térkép? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32104) FehérHolló válasza dragonfx (#32103) üzenetére


FehérHolló
veterán

biztos van, csak fizetős.

Skynet is real. It's called Google.

(#32105) fokukac válasza dragonfx (#32102) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyárigumival különösen nagy élmény szánkózni.
amúgy jár ám oda busz is, meg fogaskerekű..

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32106) Tim82 válasza fokukac (#32105) üzenetére


Tim82
nagyúr

De ma már nem ingyenes a BKV.

PS.: szarkazmus volt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32107) bandus válasza dragonfx (#32102) üzenetére


bandus
veterán

azjó, hogy nyárigumival akarsz hegyetmászni, meg úgy általában télen közlekedni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32108) FehérHolló válasza bandus (#32107) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem úgy gondolta, hogy ráül a felnire, amin a nyári gumit tárolja ilyenkor, azt azon csúszkál lefelé. :P

Nem mindenkinek futja szánkóra.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32109) fokukac válasza Tim82 (#32106) üzenetére


fokukac
nagyúr

és? hát vesz két buszjegyet, csak van erre finanszírozási képessége :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32110) parandroid válasza bandus (#32107) üzenetére


parandroid
nagyúr

A néhány évvel ezelőtti dolgaihoz képest ez teljesen lájtos. :DDD

De azért szinte örülök, hogy vannak dolgok, amik sosem változnak. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32111) bandus


bandus
veterán

és panaszkodnak az emberek a bkv járműparkjára, minőségére, tisztaságára... [link] az ilyen szarháziak miatt teljesen felesleges is jobbakat vásárolni, úgyis rövid időn belül hazavágják őket. egyszerűen a budapesti ember ezt érdemli, a szar, régi, lelakott járműveket.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32112) ToBeY válasza bandus (#32111) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Be kéne kamerázni az összes BKV járművet,és talán az ilyen önjelölt picasso-k 2x is meggondolják hová firkálnak..

(#32113) pohár válasza bandus (#32107) üzenetére


pohár
félisten

ő pro, meg tudja fogni a kocsit mindenhogy mindenhol :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32114) FehérHolló válasza bandus (#32111) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem 600k pénzből bőven le lehetett volna fóliázni az ablakokat.

Ha nem lennének szándékosan kárt okozó emberek, semmi értelme nem lenne a security iparágnak. Az más kérdés, hogy erre valaki nem áldoz még minimális összeget sem.

u.i.: Nem kedvelem a csak nevüket odafirkantó "graffitiseket" én sem.

Skynet is real. It's called Google.

(#32115) Viszlát


Viszlát
addikt

Kicsit átértékelődött bennem az otthoni háziorvos rendszer, miután ma volt szerencsém megtapasztalni a pakisztánit az angolt... Mondjuk lehet én voltam a barom, hogy nem kamuztam, de őszintén szólva arra nem számítottam, hogy elhajtanak azzal, hogy majd menjek vissza ha már 72 órája tart és nem javul az állapotom. Az nem probléma, hogy lassan másfél napja egy csepp folyadékot sem voltam képes bevinni a szervezetembe...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32116) dragonfx válasza Tim82 (#32106) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi. :C
inkább a bkv mega kocsi mint a lábbusz de ha elolvadt akkor mind1.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32117) FehérHolló válasza Viszlát (#32115) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ne aggódj, a campylot vagy 3-4 nap alatt kihevered, vagy 10 nap múlva belehalsz. A kettő között van időd dokizni. :D

Mindenesetre jobbulást!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32118) fokukac válasza Viszlát (#32115) üzenetére


fokukac
nagyúr

Igen, én is ilyeneket hallottam az ottani rendszerről.
Meg azt, hogy menj egyből egy kórház sürgősségi osztályára, ott el kell, hogy lássanak...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32119) bandus


bandus
veterán

tegnap este egy új céllal bővült az idei lista, eszembe jutott, hogy meg kéne csinálni a régóta áhított cae nyelvvizsgát, szóval szerintem ennek februártól neki is esek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32120) bobsys


bobsys
addikt

Hetvegen akartam venni egy konyvet (Exchange 2013), hogy majd milyen jo lesz olvasni az utazas alatt meg estenkent. Konyvesbolt honlapjan megnezem (Barnes & Noble), van $32. Elautokaztam a fel orara levo konyvesbolthoz ahol a konyv mar $49 lett ezert nem vettem meg hanem hazamentem es megrendeltem Amazonrol ugyanannyiert amennyiert a konyvesbolt oldalan ki volt irva, de nem hagyott nyugodni es felmentem a bolt honlapjara is. Meg mindig $32volt kiirva. Csak elfelejtettek kiirni, hogy akkor ha online rendeled es hazhozszallitast kersz. Ha a konyvesboltban valo felvetelt valasztod hirtelen $49 lesz az ara. Ugyes trukk csak hat kapjak be.
Amazonrol megjon 2 nap alatt es meg AFAt sem kell fizetni nem ugy mint ha a boltban veszem meg.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32121) bobsys


bobsys
addikt

Jelentem Kansasben -6 celsius fok van, a futheto borules az autoban pedig igen nagy talalmany :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32122) FehérHolló válasza bobsys (#32121) üzenetére


FehérHolló
veterán

borülés
pezsgőfürdő

akinek telik rá.

(igen, zászlómra tűztem ki, hogy a végtelenségig fárasztó leszek.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#32123) fokukac válasza FehérHolló (#32122) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem fürödhet mindenki tejben-vajban!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32124) Joker88 válasza Joker88 (#32069) üzenetére


Joker88
őstag

még egy utolsó kérdés :

az első és második kép a "referencia" , digitális fényképezőgéppel készült..
a harmadik és negyedik egy telefonnal készült kép ,
míg az ötödik és hatodik szintén mobillal készített kép.

melyik a jobb szerintetek ?
ugyanazok a beállítások, próbáltam ugyanolyan szögből fotózni.. minden beállítási paraméter automatikus volt (telefon szoftvere határozott ) ,nem lett piszkálva..

képek :

[link]

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32125) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ma is elköltöttem 1400ft-ot kajára, tegnap is, hétvégén is, ez így nem lesz jó, túl sokat költekeztem és még csak a hónap felénél járunk.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#32126) parandroid válasza Joker88 (#32124) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az első kettő sem jó, de elfogadható, a többi pocsék. Nem kicsit. Mondjuk az első két kép is átméretezett, ha jól látom, hogy ettől lettek-e zajosak, vagy alapból a fényképező gagyi, azt így én meg nem mondom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32127) NoLF


NoLF
addikt

Lortechnek és a többi hasonszőrű sorstársnak boldog névnapot, én pattintom az elsőt! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32128) BlacKSouL válasza Joker88 (#32124) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem lett volna baj tisztára törölni a mobilok lencséjét, mert így olyan, mint mikor folyós kötőhártyagyulladással ébredsz ahogy kelt a nővér a kórházban hajnali 5-kor, hogy akkor levenne 3 deci vért, és bevisz a kötözőbe.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32129) fokukac válasza NoLF (#32127) üzenetére


fokukac
nagyúr

boldog névnapot minden Lórinak..! :)
igyál helyettem is!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32130) NoLF válasza fokukac (#32129) üzenetére


NoLF
addikt

hukk, köszönöm! :) nem bírom tovább... minden napra max 3-4 óra alvás jut, utána zaba, nyomulás az uszodába, párezer méter, 1 óra termál, 1,5-2 óra szauna, haza, zaba, és kezdődik minden elölről...

de ma én főztem a családnak és mindenki elégedett volt. s csak két pálinkát ittam. meg sört is. mondom, nem bírom... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32131) ladybug válasza bobsys (#32120) üzenetére


ladybug
őstag

Az Amazon egy tök jó dolog. Most már én is rájöttem, hogy onnan rendelek inkább, minthogy boltban vegyem meg. Több dologról beigazolódott már, hpgy olcsóbb, mintha üzletben vettem volna. Arról nem is beszélve, hogy ki sem kell mozdulnom a lakásból. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#32132) bobsys válasza ladybug (#32131) üzenetére


bobsys
addikt

Komplett szamitogep, 2 konyv es 1 bazinagy szonyeg lett rendelve toluk csak iden es meg a nappaliba szant szonyeg is valoszniuleg toluk jon.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32133) bandus


bandus
veterán

asszem lassan már túl sokat ömlengek, de végre megtanulhatok excel makrókat írni tisztességesen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32134) bobsys válasza bandus (#32133) üzenetére


bobsys
addikt

Kek oltonyben ? :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32135) bandus válasza bobsys (#32134) üzenetére


bandus
veterán

melegítőben is szerintem :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32136) BlacKSouL válasza bobsys (#32134) üzenetére


BlacKSouL
addikt

kockásban

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32137) bnss válasza Dylen (#31995) üzenetére


bnss
veterán

Reménykedtem, hogy nem lesz annyi hó, nem csípem, amikor az ellapátolt helyemre parkol valaki. Olyan szerencsés(?) helyzetben vagyok, hogy muszáj az utakat takarítani, be tudok menni dolgozni még cudar időben is. Pedig jó lenne itthonról, kényelmesen dolgozni. :B

szerk.: boldog Lóránt napot az érintetteknek! :K

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32138) tildy válasza bobsys (#32132) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi szimplan csak nem szamoljuk mar. Bar iden eddig meg csak 1 rendeles volt, de amugy rendszeresen ott vasarlunk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32139) Lortech válasza NoLF (#32127) üzenetére


Lortech
addikt

Boldog névnapot! Én meg felpattintom a gépet, mert még dolgoznom kell ámerikának. Legszarabb napom közel s távol a mai, még focin is lesérültem. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#32140) concret_hp válasza ladybug (#32131) üzenetére


concret_hp
addikt

és idén elvileg lesz MO-n is végre :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#32141) bobsys válasza concret_hp (#32140) üzenetére


bobsys
addikt

valamit olvastam rola, a nagy kerdes gondolom az arak lesznek

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32142) fokukac válasza Lortech (#32139) üzenetére


fokukac
nagyúr

mondd meg nekik, hogy mi nem leszünk gyarmat..! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32143) bobsys válasza Lortech (#32139) üzenetére


bobsys
addikt

Mar ne dolgozzal az amcsiknak, este van, 8 ora central time.
Na nem mintha nekem nem kene

BlackSoul: A szaraz, nem havas, nem esos de hideg ido jobban tetszene?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#32144) 7 válasza bobsys (#32143) üzenetére


7
addikt

En is ilyentajt szoktam neha az amcsiknak dolgozni, nincs azzal semmi baj. :P

(#32145) Viszlát válasza NoLF (#32127) üzenetére


Viszlát
addikt

Na basszus, lemaradtam... Boldog Névnapot így utólag is ! :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#32146) zolynet válasza NoLF (#32130) üzenetére


zolynet
addikt

utólag is boldogat ;)
mireföl ez a nagy szundikálás?! :DDD
mi ez a nagy úszás-zaba kombináció?
én ma megyek egy úszás-szauna-termál-úszás-szauna-termál kombóra :)

Life is too short to stay stock!

(#32147) BlacKSouL válasza bobsys (#32143) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen. Inkább legyen -5 kötőjel -10 fok, szárazon, napsütéssel, mint 1 kötőjel -1 fok, folyamatos esővel, havasesővel, ónosesővel, havazással, ónos szitálással, köddel, hószállingózással, sárral, latyakkal, hókásával, jéggel, hóval. Ahogy az utóbbiak az elmúlt egy hetet jellemzik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#32148) fokukac válasza BlacKSouL (#32147) üzenetére


fokukac
nagyúr

lazuljál már, ilyen nálunk az időjárás.
fogadd el!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#32149) Tim82 válasza fokukac (#32148) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyelőre még a tagadás szakaszban van az időjárás miatti konstans gyászában.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32150) parandroid válasza BlacKSouL (#32136) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ez olyan rejtői kép, ahogy elképzelem Bandust pepita zakóban Excel makrót írni. Még a cvikker is megvan hozzá, most vette nemrég. :DDD

Sötétlelkű, mondanám, hogy tarts jegesmedvét, de melletted depressziós lenne szegény. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.