Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33451) parandroid válasza troland26 (#33450) üzenetére


parandroid
nagyúr

Tökmindegy, egyelőre forintban törlesztem az otthoni (deviza - lol) hitelemet. Mondjuk remélhetőleg már nem sokáig. Úgyhogy nekem speciel az a jó, ha az EUR-val szemben gyenge a forint, a CHF/EUR ráta meg az EUR javára javul kicsit. Az más kérdés, hogy az átváltásnál mindenképpen bukok, ezt sajnos nem tudom kiküszöbölni. Sajnos akkor sem fogom tudni, amikor inkább EUR-ban felveszem itt a hátralévő tőketartozást fedező összeget. A különbség csak annyi lesz, hogy amit otthon jelzálogos ingatlanhitelre fizetnék még 13 évig, azt ugyanakkora törlesztőrészlettel itt sima személyi kölcsönként is max 4-5 év alatt kifizetem. Szerencsére az összeg sem nagy, meg a kicsit magasabb törlesztő is beleférhet, úgyhogy valószínűleg még ennyi idő sem kell hozzá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33452) NoLF válasza parandroid (#33447) üzenetére


NoLF
addikt

khm, aki devizában kapja a fizetését és haza akarja utalni, miért akarja átváltani?
nyitni kell egy devizaszámlát, jó napot kívánok. még kamatozik is, persze lófiszt, de a semminél mégis több tán.
ráadásul arról bármikor akkor veszed ki a pénzt, amikor jónak találod az árfolyamot.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33453) Viszlát válasza NoLF (#33452) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha forintban fizeti a törlesztőjét, akkor kénytelen átváltani, vagy lemaradtam valamiről? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33454) Tim82


Tim82
nagyúr

Olvasgatom ezt, és igazából szégyellem, hogy egy szakra, évfolyamra jártam velük. Hiába, az én múltamnak is vannak sötét foltjai...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33455) NoLF válasza Viszlát (#33453) üzenetére


NoLF
addikt

nyilván ez vmi olyasmi amibe nem gondoltam bele :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33456) Dylen válasza tope (#33439) üzenetére


Dylen
aktív tag

ez jó :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33457) troland26 válasza Viszlát (#33453) üzenetére


troland26
őstag

Amikor hetente akár 5-10 forintot is változik az euro akkor ezreket foghat valaki , ha jó időben váltja be a devizáját . Nekem pl a kolléganőm férje dolgozik Németországba és havonta küld 1000-1200 eurót . A kis hölgy aztán egy héten keresztül lesi mikor a legkedvezőbb az árfolyam és csak akkor váltja át forintra .. természetesen ő is forintba fizeti a törlesztőt

(#33458) NoLF válasza troland26 (#33457) üzenetére


NoLF
addikt

nyilván ha nincs ki szaladgáljon váltogatni, akkor ez nem feltétlenül éri meg.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33459) Viszlát válasza troland26 (#33457) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, én is ezt csináltam amikor németben melóztam, de itt most csak törlesztőről volt szó. Ha 1000 eurós törlesztője van, akkor egyrészt megéri mulatozni, másrészt nagyobb szarban van mint én, pedig az sem kicsi. :D

Ha számlák között vált át, akkor azért azt el kell mondani, hogy a középárfolyam nem ugrik akkorákat mint az eladási. Ha meg készpénzt vesz fel, akkor cseszheti az egészet a jutalékok miatt.

Győri K&H ügyfeleknek a legjobb, Audinál van EUR atm...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33460) troland26 válasza Viszlát (#33459) üzenetére


troland26
őstag

Hát a helyzet a következő a pénz ami érkezik az fedez kb 2-3 törlesztőt meg egy kis rezsit . Nem a bankba váltja be az eurót hanem állt a főnökömnek adja el forintért úgy hogy mindketten jól járjanak az üzlettel . Nem tudom mennyit vonhatnak le jutalékként , de szerintem nem lehet olyan vészes ( de holnap megkérdezem .. én is kíváncsi lettem ) Egyébként még úgy is jobban megéri , ha kiveszi az eurót és utazási irodában TUI/Ibusz.. váltja be ( legalább is nekem ezt mondta , hogy többet kap érte mintha a bankban váltaná )

(#33461) troland26


troland26
őstag

szívszorító [link] :(

(#33462) NoLF válasza troland26 (#33461) üzenetére


NoLF
addikt

Gyönyörű... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33463) neduddki válasza troland26 (#33461) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

ne akrom borozlni a kedejjekt de ez hanrosan itt is bekovetkezik:- (((

udv

neduddki

mod: bangyus: az evekig 50-60k kozotti kozos ktsg tavajj 320k-ra valtozott /na jo ebben az is benn van hogy kiirtottam a szomszedot/, mint ahogy a szembesultam vele, de akor is a fen bele:- (((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33464) concret_hp válasza bandus (#33449) üzenetére


concret_hp
addikt

ez azért elég változó dolog még több havi szinten is, mert ha igazából utána akarsz számolni, akkor ruházat, pc pl is havi pár ezer ft de van, hogy sokáig nem költesz rá, van hogy rövid idő alatt viszonylag sokat. autó meg ugye kész anyagi csőd pl :C

ill. ahogy írták is, nyilván bevétel függő is, hogy egyes dolgokra mennyit költ az ember.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33465) tildy válasza NoLF (#33452) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk vannak otthon fizetnivaloi ? :U
Nekem peldaul meg van egy magyar telszamlam ( szuleimnek fizetem) , illetve nem olyan reg meg diakhitelre is kellett fizetnem, ott is csak forintot fogadtak el, jobban jartam, ha direktbe magyar szamlarol ment.
Van fontszamlam is, arra megy az utalas. Aztan meg varok, amikor at tudom jo arfolyamon valtani.

Meg korabban jobban jott ki arrol fizetni , mint minden ottaniv asarlas utan 1 fonttal az itteni bankom gazdagitani.
( Raiffeisen alapbol, Cibet kb 4 honapja nyitottam, de mint mar korabban irtam,a netbankjukkal nagyon nem vagyok kibekulve. Valtani akartam raiffeisentol, de igy most kerdeses a dolog)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33466) concret_hp válasza tildy (#33465) üzenetére


concret_hp
addikt

hát devizás ügyfélként a cibhez menni azért elég nagy öngól :)
netbankkal mi a bajod?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33467) bobsys


bobsys
addikt

UPS mondjon le. Nezem az online feluleten, azt mondja, hogy 10 perce probaltak kezbesiteni de senki nem volt itthon. 4en vagyunk a lakasban a kutya nem csongetett vagy hivott a mobilomon.
Es nem eloszor csinalja ezt a UPS, rakas fos banda ez is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33468) parandroid válasza tildy (#33465) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kb havi 350 EUR-t fizetek haza autó- meg lakáshitelre, meg némi életbiztosítást fizetek még otthon, de az csak olyan 30 EUR havonta kettőnknek. Kéthavonta szoktam hazautalni EUR számláról Ft-számlára, elvilg sajnos vételi árfolyamon számolják el a pénzt, de akkor sem lennék előbbre, ha otthon devizaszámlám lenne, azt venné ki valamelyik otthon lévő rokon, és úgy fizetné be...

Az igazi megoldás az lenne, ha EUR-ban tudnám fizetni a törlesztőt, de az a banknak hol lenne jó? Így szerencséjükre kétszer nyernek az átváltási árfolyamon, egyszer amikor EUR-HUF váltást csinálok, egyszer amikor HUF-CHF váltást csinálnak. Sajnos a magyar hiteleknek ráadásul megvan az a sajátossága, hogy csak a hitelt folyósító banknál vezetett folyószámláról fogadja el a törlesztőt.

Szóval a legegyszerűbb megoldás az lesz, ha itt felvesszük azt a horribilis tizenpárezer EUR-t személyi kölcsönként, amivel otthon még tartozunk, és végtörlesztek. Akkor legalább nem életem végéig fizetem (legalábbis a lakáshitelt, az autóhitel szerencsére a végét járja már, hanem pár év alatt letudom az egészet. A váltást sajnos így is bukom, ugye, ebben az esetben is HUF-ban kell a végtörlesztést is megcsinálni, amit aztán ők CHF-ben számolnak el. Jól ki van ez találva...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33469) Mawyx


Mawyx
senior tag

Most már azért kezd elegem lenni ebből az időjárásból.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#33470) FehérHolló válasza parandroid (#33447) üzenetére


FehérHolló
veterán

:F

Skynet is real. It's called Google.

(#33471) tbs


tbs
addikt

Olvassatok! Borzasztó, hogy igaza van... :(

[link]

Inkább vidáman:

Dekujvajó!
Megin'esik ahó!
Mennyünkszánkó -
Janem, dolgoznomkell...

[ Szerkesztve ]

(#33472) FehérHolló válasza tbs (#33471) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ihaj csuhaj sose halunk meg.

Skynet is real. It's called Google.

(#33473) tbs válasza FehérHolló (#33472) üzenetére


tbs
addikt

Jaja, nincs rá IDŐ..! :DDD

(#33474) bandus válasza tbs (#33471) üzenetére


bandus
veterán

áhh, neemjó, már nem számítóttam rá, hogy ilyen ütemben esik... este lesz még egy 300 km-es tripünk, remélem addigra normalizálódik a helyzet, ilyn időben nincs kedvem ennyit vezetni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33475) Dylen válasza bandus (#33474) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nekem tetszik :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#33476) Tim82 válasza tbs (#33471) üzenetére


Tim82
nagyúr

Két perc után eluntam a linkelt cikket és bezártam a fület a böngészőben az okostelefonomon.

:))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33477) Winner_hun válasza tildy (#33465) üzenetére


Winner_hun
félisten

CIB netbankkal mi a gond? Azon kívül hogy havonta kell már változtatni a jelszót, ez hatalmas negatívum náluk. Pár hónapja jött be, fujj. Amúgy a netbankjuk szvsz kimondottan jó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33478) FehérHolló válasza Winner_hun (#33477) üzenetére


FehérHolló
veterán

Öööö, eddig is havonta kellett váltani. Az újdonság az, hogy az elmúlt 15 jelszavad nem választhatod. Rendkívül idegesítő. (14 hosszú, randomgenerált jelszavakat használok.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33479) Winner_hun válasza FehérHolló (#33478) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tavaly októbertől kell havonta, előtte 3 havonta kellett és akkor még nem volt az utolsó 15-ös limit se. A nyamvadt tokent akarják ráerőltetni az emberre de nálam nem fog összejönni. Legrosszabb esetben otthagyom őket.

Meg is reklamáltam ezt a baromságot nekik, múlt héten kaptam választ miután e-mailben nem tudtak lerázni.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33480) tbs válasza Tim82 (#33476) üzenetére


tbs
addikt

Hálisten, téged már nem érint... ;]

Más: Kálmán Olga csudálatos etikatémájú oktatását sikerült tegnap este megnéznem. :DDD Továbbra is büntet a csaj! Durva nagyon! El is hiszem hogy egy ilyen elvakult liberális szemléletű okoska (= okosan beszél, a többit nem tudom megítélni, de nekem ennyi is elég) sokak szemét csípi.

"Olga Kálmán 4 President!"

(#33481) fokukac válasza Winner_hun (#33477) üzenetére


fokukac
nagyúr

semmi, ez csak a Tildy-faktor :)
ui. a 30 naponta váltás engem is idegesít, de azért nem olyan nagy gond.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33482) parandroid válasza tbs (#33480) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az a "vicces", hogy időnként kitermel magából a magyar társadalom egy-két kiemelkedő személyiséget, de azért általában sikerül őket aztán pár év alatt kicsinálni. Szegény Tétényi évától vártam sokat, dehát benne is éppen az a szimpetikus, hogy nem akar a saját városából elmozdulni, neki annyi volt az ambíciója, hogy ott próbáljon változtatni - nem tudom, meddig bírja még, de sok sikert, kitartást, és minden jót kívánok neki. Kálmán Olga is szokatlanul régóta állja a sarat a viharos ellenszélben, az a baj, hogy ezek az emberek kevesen vannak, magányosak, és éppen abban rejlik az erejük, hogy nem kérték, hogy csinálhassák, amit csinálnak, csak belecsöppentek - nem véletlenül mondják, hogy aki hatalomra vágyik, az alkalmatlan a hatalomgyakorlásra, aki meg jól csinálná, az meg a háta közepére kívánja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33483) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A következők az EURONICS facebook oldalán, valamint a saját oldalamon a következő formában közzétéve:

"Tisztelt Olvasók!
Ahogy látom nem egyedüliként küzdök a problémámmal, de én is közreadom a történetemet. Ismerik már egyébként is elég sokan...:

Euronics saga :

2013.01.28-án megrendelt termék ma, azaz 2013.02.14-én a következő fázisnál tart:
Az ügyfélszolgálaton 5. alkalommal történt érdeklődésemre a korábbi 4 alkalommal hallott információk, miszerint a központi raktárba nem érkezett meg a termék a beszállítótól, a következő információkkal bővült: Az eredeti beszállítónak kiadott megrendelés leszállítás során sérülten érkezett be a központi raktárba, ezért a terméket újra kellett rendelni a beszállítótól. (Értékelem, hogy nem sózzák rám a sérült terméket, és megértem a problémát, de azt is mondhatnám, hogy nem én a VÁSÁRLÓ törtem össze a szállítmányt...
Az ügyfélszolgálat 17 nappal a megrendeléstől számítva a következő, a várható szállítási határidőre vonatkozó információt közölte: A termék várható beérkezése a központi raktárba előreláthatóan a következő hét vége, azaz nem korábban, mint 2013.02.21. Az ezutáni legközelebbi szállítási időpont a központi raktárból az átvétel helyére az ezt követő hétfő, azaz 2013.02.25.
[folyt. köv. 2013.02.25-én]

[folytatás 2013.02.22]
Az ügyfélszolgálat 2013.02.14-i telefonos tájékoztatása alapján a megrendelt termék központi raktárba érkezése a mai napig, azaz 2013.02.22-ig várható. Mai, 2013.02.22-i telefonos tájékoztatás alapján a termék ESETLEGES várható beérkezése a központi raktárba a mai napon '13.02.22-én várható, de nem 100%. NEM VALÓSZÍNŰSÍTHETŐ, hogy a termék a következő hétfői, azaz 2013.02.25-i üzletbe szállítással megérkezne, valamint az sem 100%-ig biztos, hogy a következő, szerdai, 27-i szállítással egyáltalán megérkezne.
Abban az esetben, ha ez nem történik meg, a következő szállítás az üzletbe 2013.03.04-én várható. Semmi, és senki nem garantálja, hogy 36 nappal a megrendelésem után egyáltalán esélyem lesz hozzájutni ahhoz amit rendeltem.
36 nap alatt Japánból is megérkezik egy egész konténer.

És én naív ügyfél még mindig azt gondolom, hogy az EURONICS helyre tudná állítani az elmúlt 26 nap alatt(és a következő kitudja mennyi alatt) elvesztett hitelét és erősnek képzelt pozícióját azzal, ha felajánlanak egy csökkentett végső vételárat a mai világban erősen szokatlan extra hosszú szállítási idő miatt. Nem gondolom, hogy a cégnek ez óriási veszteséget jelentene, de a sztorit immár elég sokan ismerik és követik nyomon akkor is, ha kompenzálással pozitív, és akkor is, ha anélkül 'kissé' negatív szájízzel végződik az ügy.
(A számomra méltányosságból nyújtott kompenzáció költségét pedig nyugodtan verjék rá arra, aki a szállítmány sérülését okozta...)
"

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33484) ClayMore


ClayMore
aktív tag

KEresek de nem találok olyan statisztikát h különböző szakokról végzettek mennyire kapnak melót és mennyi a szakonkénti átlagfizuk eloszlása.

Google nem volt a barátom. :N

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33485) bobsys válasza tbs (#33471) üzenetére


bobsys
addikt

A TV filmet lattam :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33486) tope válasza BlacKSouL (#33483) üzenetére


tope
addikt

36 nap alatt ?, szerintem oda-vissza megjárja az utat vagy 2x.

Lesz ez még ígyse, de nem tudom mit szólnának, ha a termék megérkezésekor azt közölnéd velük, jaj, bocsi már, de nem is kell ;] .

(#33487) bandus válasza ClayMore (#33484) üzenetére


bandus
veterán

[link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33488) fokukac válasza ClayMore (#33484) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mert erről nincs statisztika, csak felmérések vannak.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33489) Viszlát


Viszlát
addikt

Nekiállt a telóm (One S) egy 630 megás frissítés letöltésének. Mi a fene lehet ami ekkora?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33490) Viszlát válasza Viszlát (#33489) üzenetére


Viszlát
addikt

Már megmutatta, kapok új androidot. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33491) Tim82 válasza Viszlát (#33489) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tippnek Jelly Bean 4.2.2?

Mondom én. :)

Én még nem kaptam. :( Lassúak a CM-es srácok. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33492) Viszlát válasza Tim82 (#33491) üzenetére


Viszlát
addikt

Már van 4.2.2? Ez gyári update ám, én csak a konyhában főzök és ott se ROM-ot. :)

Szerk: húúú de rondán konvertál a ph png-ből...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33493) fokukac válasza Viszlát (#33490) üzenetére


fokukac
nagyúr

630 MB?
csak mondom, hogy az én Nexus-omra valami 120 MB volt a teljes JElly Bean ROM...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33494) ClayMore válasza fokukac (#33488) üzenetére


ClayMore
aktív tag

akkor felmérés. bocsánat a szakmaiatlan megfogalmazásért ;]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33495) tildy válasza concret_hp (#33466) üzenetére


tildy
nagyúr

mondjuk hogy macen szivas, frontendeskent pedig a gui-ja nagyon nem user friendly. le akarod kérdezni a szanlatortenetet, azt írja bankba küld. ne a bankba küld, hanem mutasd meg, te nemnormalis. Lekerdezes, vagy valami. Aztán a kis méretű betűk, nem felhasználóbarat, csak ennyi a gond. a jvm meg 3 browserbol csak egyben megy, vagy annyiban se, ha azapple biztonsagi rés miatt távolról letiltja. eljárt felette az ido.

egyebkent devizát ok meg tőlem nem kaptak, az a tagdíjak van.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33496) Viszlát válasza fokukac (#33493) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem értek a lovakhoz, de úgy tűnik, hogy ebben volt egy rakat más is, nem csak a JB. Mindenesetre sok nem változott, ami eddig zöld volt, most kék lett. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33497) Tim82 válasza Viszlát (#33492) üzenetére


Tim82
nagyúr

Épp arról van szó, nekem mint CyanogenMod-felhasználónak pár hetet várnom kell majd. Amúgy én is csak a konyhában főzőcskézek - a telefonomon csak hálatelt szívvel felhasználom az user support gyümölcseit, ha már a hivatalos támogatás megállt a 2.3.6-nál.

Egyébként úgy rémlik, hogy mintha már kijött volna a 4.2.2, de ahogy nézem a screenshot-ot, a HTC nem sieti el a gyári frissítéseket se nagyon. Még a viszonylag friss modelljeire sem... Bár gondolom, mindig a Sense a ludas ebben.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33498) tildy válasza fokukac (#33481) üzenetére


tildy
nagyúr

bammeg, a user-friendly design és kialakitas nem ki.b. tildy faktor , hanem alapnak kene lenni. Hiába jó valami , ha a hasznalhatosag rovására megy csak mert valaki nem gondolt rá, hogy emberek fogják hasznalni. te odaadnad a 60 éves felmenőd kezebe? én nem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33499) fokukac válasza tildy (#33495) üzenetére


fokukac
nagyúr

1. az apple mindent letilt, amit nem steve jobs talált ki. megoldás: tartsd távol magad az almától.
2. a java alapesetben windózon is csak egy böngészőben megy, kivéve, ha engedélyezed a másikban is, két klikkelés.
3. a betűméretet meglepő módon lehet állítani a beállítások menüpontban, van 11-es, 13-as és 14-es betűméret is.
4. az meg, hogy bankba küld, az legyen a legnagyobb probléma. A bankba küldöd az igényed a lekérdezésre. Gondolom, ha az lenne ott, hogy submit query, sokkal elégedettebb lennél.
5. az meg, hogy nem megy mobilról? van külön mobilos felület kell hozzá, csak engedélyeztetni kell az ügyfélszolgával.

6. a design-nal nekem speciel egy bajom van, hogy nem visz alapból az egyenleg menüpontra, tehát, amikor belépsz, csak a nagy ürességet látod.

dióhéjban ennyi.

Ui. Motkány: ez a jelszóváltoztatósdi nekem is az agyamra megy, egyértelműen, kapják be. A tokenben meg nem hiszek....
Ez még mindig százszor jobb, mint az otp sms-küldős szenvedtetése.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33500) tildy válasza fokukac (#33499) üzenetére


tildy
nagyúr

lekerdez. egyértelmű. De normalisabb bankok alapból mutatják a legutobbiakat, bármilyen kattintas nelkul. Nem egyszerűbb? az hogy a beallitasokban benne van, namost kepzelj el olyat aki eleve rövidlátó, vagy egyszerűen csak látási problemai vannak, nem egyszerűbb jobbra fentre kirakni a betumeret állítást? Egyebkent az otleted elkuldom a wizznek. jogos meglatas volt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.