Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33051) lorcsi válasza Winner_hun (#33045) üzenetére


lorcsi
veterán

miylen nyomtatód van ?

(#33052) NoLF válasza Winner_hun (#33045) üzenetére


NoLF
addikt

Volna, volna... :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#33053) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Végre hétvége... hmmm... öröm van bódottá :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33054) Winner_hun válasza lorcsi (#33051) üzenetére


Winner_hun
félisten

Konica Minolta 1600w

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33055) neduddki válasza Winner_hun (#33054) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jokora atbaxas az a konica minolta ocsonyomtato sorozata egyto egyik, beetnek ocso arra utan meg ghyun a toner es egyeb alkatresz arak, ha tinglitanglizn kell akkor oke, de nyomtatnnem valo:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33056) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

meggi leeht hujje gye szervezet, sokaccora csapjak kepen* szenslapattal, es csak pislog meg neha kcis thabaoro, v. csak szinjatek az egesz???

udv

neduddki

p.s. szepn szabtosan: B! pofan

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33057) VoDaFoNe válasza neduddki (#33055) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

az első komoly fényképezőm egy Konica Minolta volt.
azzal semmi baj nem volt. Nagyon jó képeketcsinált és nagyon szerettem. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33058) Tim82


Tim82
nagyúr

Ez úgy egy tegnap okkal bezárt bejegyzés/topik margójára: [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33059) Viszlát válasza Tim82 (#33058) üzenetére


Viszlát
addikt

Telitalálat. Amúgy szerintem kár volt zárni, 2-3 embernek kellett volna csak az orrára koppintani és nyugodtabb mederbe terelődött volna a beszélgetés.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33060) Tim82 válasza Viszlát (#33059) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kár, hogy nem tegnap botlottam bele a videóba, hanem ma, oda kellett volna belinkelni. (Az érdem meg Jakab Andoré.) Amúgy szerintem gyerekként láttam a filmet, de nem igazán fogtam fel/hagyott bennem mély nyomot, itt az ideje (újra) megnézni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33061) Viszlát


Viszlát
addikt

Teljesen elkényelmesedtem már oprendszer ügyileg mióta W7 van és nem kell évente újrahúzni a gépet (az XP azért megkívánta). Már el is felejtettem milyen tiszta, biztonságos érzés a frissen telepített gép. :)

Persze azért csak elbénáztam valamit, pedig még exportáltam is a kedvenceket Firefox-ból, csak elfelejtettem átmenteni pendrive-ra. :W

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33062) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Estétetöt!

Rendelem a pizzát. nézem honlapot: csípős pepperoni. hmmm oks szeretem a kolbit jöhet.

rendeljünk hát jó csípős pizzát.

Kérem a hölgyet:
-csipős pari szósz
-csípős pepperoni
-csípős paprika

Erre a hölgy, de hát a pepperoni az a paprika. akkor dupla paprikát kérek?
kb 3 percet beszélgettünk végül ráhagytam a dolgot. kértem csípős kolbásszal és csípős paprikával. ezt már értette.
ÁM nem nyugodtam meg. világot szagolt ember vagyok nyosza irány google és wiki.
ki is derült h a pePPeroni (KÉT DB P-vel) az biza egy kolbászfajta.
a pePeroni egy P-vel az meg a paprika. AKA macskapöcse.

Ezt kiírtam a facebook oldalukra a wiki linkekkel egyetemben. Csak hogy ne legyen az h vki elolvassa a honlapjukat, majd rendel ÉS nem azt fogja kapni amit kért mert nem jól tudják a vonal másik végén.

TERMÉSZETESEN azonnal törölték a falról a hsz-t :C

nesze neked barátságos és segítőkész, megoldás orientált vevő. :N

Tanulság->óvatosan a jövevény szavakkal ha pizzát rendelsz, mert lehet h nem jól fogják használni őket! :R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33063) Tim82


Tim82
nagyúr

Narancshéjból milyen kaját lehet csinálni/milyen kajához lehet felhasználni?

Nekem csak kandírozott/cukrozott narancshéj rémlik, amit úgy általában süteményekhez, de hátha van más felhasználása is, amiről én nem tudok. (Az érdekelne, hogy van-e itt valaki, aki csinál belőle valamilyen finomat, mert mostanában összegyűjtögetem a gyümölcssaláta melléktermékeként keletkező narancshéjat, "majd csinálok belőle valamit!"-felkiáltással és bedobom egy dobozban a hűtőbe.)

Már csak a banánhéjjal kellene valamit csinálnom, de lakótelepi lakásban nem komposztálunk.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33064) ClayMore válasza Tim82 (#33063) üzenetére


ClayMore
aktív tag

macerás de finom: [link]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33065) Tim82 válasza ClayMore (#33064) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszi! Annyira nem tűnik nehéznek, lehet, hogy jövő hétvégén meg is csinálom. Másik recept, ez még egyszerűbb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33066) concret_hp válasza Tim82 (#33063) üzenetére


concret_hp
addikt

ha vna idegesítő szomszédod, akkor a banánhéjnak is lehetnek jó felhasználási területei ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33067) ClayMore válasza concret_hp (#33066) üzenetére


ClayMore
aktív tag

örök

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33068) Tim82 válasza concret_hp (#33066) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van, de annyira nem idegesít, hogy bármikor is ártsak neki.

Amúgy szurkoljatok, elindult a gyömbérsör-project, nagyjából két nap múlva remélhetőleg iható végeredményt kapok. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33069) Winner_hun válasza neduddki (#33055) üzenetére


Winner_hun
félisten

Erre volt keret, a célra nekem tökéletesen megfelel. Színes vonalrajzokkal meg fekete szöveggel elboldogul, minden rendben is van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33070) gaborbol válasza Viszlát (#33014) üzenetére


gaborbol
őstag

imap-ot allitottal be vagy pop3-mat?

(#33071) bobsys


bobsys
addikt

El kell meselnem.
Elmentunk agy matracot venni, mert miota bekoltoztunk egy felfulhajto matracon alszunk (egyebkent nagyon kenyelmes). Jonnek baratok, megkapnak azt mi meg veszunk egy rendes matracot. Nosza kineztuk $677 az ara. Credit scoreunk good statuszban van igy jott az otlet vegyunk meg hitelre es akkor majd azzal is noveljuk a credit scoret. Jo lesz mindenkinek. Nos a GE nem adott hitelt, mert kb. 3-4 honapja van egyaltalan barmilyen credit reportunk.
Semmi gond mondta az elado majd a bolt jol megfinanszirozza nekunk, uljunk le mindjart hozza az ajanlatott. Par perc mulva jott is es durvabb konstrukciot mutatott mint a Provident.
A $677 matrac a 18 honapos futamido vegen mindosszesen $2500 :Y kerulne. Nagyon komoly. Egy elonye volt az egesznek, hogy barmikor kilehet lepni es kifizetni igy ugye nem jon ossze $2500, de ha mar az elso honapban kifizetjuk akor is $160 tobbet fizetunk mintha ott rogton megvesszuk. 4 honap alatt ami kene, hogy legyen mit elkuldeniuk a credit report cegnek mint jol fizeto ugyfel a $677re $395 kamatot fizetnenk. Felalltunk, megkoszontuk a lehetoseget es eljottunk.
Inkabb kifizetek meg egy secure credit cardot fejenkent $500 kerettel aztan varunk minthogy kifizessem a matrac tobb mint felet kamatban 4 honap alatt.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33072) fokukac válasza bobsys (#33071) üzenetére


fokukac
nagyúr

kelet-európai kérdés következik...
miért nem veszel matracot igazi pénzből?
credit helyett...
de komolyan.
nem értem én ezt a nyugati credit-lufira épülő gazdaságot, hogy ez miért jó.
elvégre az egész kib...tt világválság is ezért van...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33073) bobsys válasza fokukac (#33072) üzenetére


bobsys
addikt

Mert kelleni fog a credit history. Mutatni kell, hogy tudunk rendesen hitelt fizetni ha akarunk venni egy lakast/hazat. Mert nemfogunk tudni lerakni a 50%-60%-70%ot. En megvennem cashre szivesen, de baszakodni kell. Utalom is, de nemtudok mit csinalni.
Nem az a lenyeg mennyi a penzed, hanem, hogy mennyire tudod idoben fizetni a hiteleidet.A credit reportban nincs is benne, hogy mennyi a megtakaritasod. Es olyan szep dolgok vannak benne, hogy ha nem hasznalod a credit kartryadat akkor konkretan romlik a credit score :W, az a jo ha mindig kivan hasznalva 10% a teljes hitelkeretednek.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33074) tildy válasza fokukac (#33072) üzenetére


tildy
nagyúr

bobsys jól mondja. Kell a credit historyhoz, pl. ha lakast vennel. Ha nincs creditkartyad, nem latjak mennyire vagy megbizhato visszafzetesben pl. Ezert aggodom en is, ezert szenvedek, hogy legyen hitelkartyam, mikozben tudod hogy allok a hitelekhez.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33075) gaborbol válasza bobsys (#33073) üzenetére


gaborbol
őstag

engem is jol felhuzott parszor ez az egrsz bohockodas az 500 dollaros kartyaval majd egyevig.
Aztan a keret most mar 6k es a cash back szepen hozza a penzt, ugy hogy rendben vagyunk :)

(#33076) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Esetleg tudja valaki miért villog Firefox alatt az egérmutató? Egyszer eltűnik, máskor visszajön, és ezt rohadt gyorsan, tehát villog. Rohadt idegesítő.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33077) ClayMore válasza Tothgera30 (#33076) üzenetére


ClayMore
aktív tag

a róka tüzes sebességgel kergeti az egeredet. régóta ismert jelenség. ez abból fakad hogy egy egérnek nem sok esélye lenne a rókával szemben.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33078) Tothgera30 válasza ClayMore (#33077) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A jelenséget régóta ismerem, de az én egerem be van oltva rókatámadás ellen, így még aktív 365 napos tüzes róka elleni védelemben részesül. Egyedüli támadási felület a menstruációs napokban jelentkezhet, akkor nyomot hagyhat maga után az egérmutató. Azért ugrál ki-be a cyber térben, bár arra is gondoltam hogy vissza akar menni a jövőbe, vagy talán, vélhetőleg a Matrixba nem tud csatlakozni, és ezért él kettős életet, bár skizofrén is lehet emitt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33079) neduddki válasza bobsys (#33073) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ertem en ,hogy erre epua gazdasag meg a fejekben is ez van, de hogy 08 mintha nem is lett volna... /egyik tanto bacsinak kedvenc vesszoparipaja/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33080) ClayMore válasza Tothgera30 (#33078) üzenetére


ClayMore
aktív tag

A matrixba nem fog menni akarni az egered. ott a fekete macskák nagyon trükkösen tudnak jönni-menni emiatt esélytelen ott egy egér. :(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#33081) Tothgera30 válasza ClayMore (#33080) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ah... nem mondod... :Y a fenébe, pedig ez egy fehér Intelli :U . Talán átrakom az asztalinál lévő fekete Intellit, úgy hátha jobban el tud rejtőzni ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33082) tiv83us válasza bobsys (#33071) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem az elso harom evben semmilyen credit score-om nem volt, ami apartmanban laktam, azt pl. anyam ferje nevere kellett kivenni anno, mert nekem nem adtak volna ide.
Kell neki jopar ev, meg megut egy szintet a credited es nem 25%-os interest-tel adnak cuccokat.
Es egyebkent valoban ezek a legjobb modszerek felepiteni egy jo credit history-t, kisebb dolgokat kell vasarolni credit-re es MINDIG idoben, vagy inkabb elobb kifizetni a reszletet.
Ha majd egyszer uj kocsit, vagy hazat akartok venni (@fokukac: nincs mindenkinek 250k-1m dolcsija hazra zsebbol, ezert hitel, de inkabb fizetem az ugyanannyi hitelt, mint havi rentet egy olyan helyre, ami sosem lesz az enyem), akkor jol fog jonni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33083) bobsys válasza tildy (#33074) üzenetére


bobsys
addikt

Secure credit card nincs ott?

(#33075) gaborbol: emlekszem meselted, csak szivas megelni :)

(#33079) neduddki: dehogynem emlekeznek, szoktak mondani, hogy jaj a valsag ota ez nehezebb az nehezebb

(#33082) tiv83us: autobiztositas fel evre horror, mert zero credit historynk volt, apartmanra kifizettunk 2 honap depositot + elso + utolso havi lakbert mikor koltoztunk, mert nincs eleg regota credit historynk, sima credit kartya szoba se johet, maradt a secure creditr card. Amibol most fogok nyitni meg egyet, mert jelenleg nekem $300 felesegnek meg $200 a keret es emelni nem lehet.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33084) bobsys


bobsys
addikt

Meg egy gondolat a $677 matrac hitelehez amibol ugye $2500 lesz a vegen :)
A havi netto bevetelunk termezetesen nagyon sokszorosa a cucc aranak. Kutyat nem erdekelte a payslipem vagy a bankszamlan levo penz.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33085) tiv83us válasza bobsys (#33083) üzenetére


tiv83us
veterán

Az autobiztositas nagyban fugg attol is, melyik allamban/varosban elsz. Mig Kentucky-ban 140 dollart fizettem (csak liability, nem is full coverage), itt North Carolina-ban 35-ot fizetek ugyanarra a kocsira. Havonta persze.
Hat jah, secured credit carddal lehet kezdeni, aztan egyszer majd eljutsz a fekete AMEX-ig :))
Komolyra forditva a szot nem konnyu bevandorlokent egeszseges creditet felepiteni, mert ugye aki itt szuletik, es mar 15 evesen anyutol kap a gyerek egy secure credit kartyat 200 dolcsis limittel, addig egy bevandorlo mikor megkapja a SS kartyajat, onnantol meg 1-2 ev meg egyaltalan bekerul a credit bureau rendszerebe.
Nem tudom tapasztaltad-e, mikor munkat vallaltal, vagy bankszamlat nyitottal az uj SS kartyaddal, sokszor meg sem talaltak a rendszerben. Engem az elso evekben nem egyszer kuldtek el a SS office-ba, hogy hozzak onnan igazolast, hogy a SS kartyam legit es nem valami 50 dollaros mexikoi kiadas.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33086) fokukac válasza tiv83us (#33082) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát, gyerekek, józan ésszel ez a szisztéma agyrém, ez a mikroökonómia halála, ki van találva rendesen, olyan, mint a gyerekek drogra való rászoktatása, de komolyan.

Hogy azt is hitelből vedd meg, ami nyugati fizetésből símán elérhető?

Mert az egy dolog, hogy lakásra, autóra kell hitel. de basszus, egy matracra?
És mindez azért, hogy credit history-d legyen?

Az egész válság ezért alakult ki... lufigazdaság, hitelből finanszírozva, ez a consumer society.

Egy haverom szokta mondani a hatodik viszki után, amikor megváltjuk a világot a kocsmában, hogy igazából lehet, hgoy oszamának igaza volt, ennek a világképnek nincs jövője :D

Amúgy pedig értem, hogy gazdag ország, de nem hiszem, hgoy a svájciak, norvégok, németek nagyon hiteleznének. Az északi protestáns nevelés inkább takarékosságra int, ezeket az országokat pontosan azért nem érintette a válság annyira, mert leszarják a hitelt...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33087) bobsys válasza tiv83us (#33085) üzenetére


bobsys
addikt

Ulsz? Florida, havi $279 a ket autora. Termeszetesen nem vadonat uj autok. Egy 2003 Mustang es egy 2001 Crown Vic. Marciusban lejar es megnezzuk, most, hogy mar van driving recordunk hatha kapunk mashol olcsobbat.
AMEX kartyam van, 5000 dollaros kerettel. AMEX corporate :D
Termeszetesen belefutottunk, hogy nem talatak rolunk semmit. Azert is fizetunk annyit az autokra amennyit. Secure credit cardot sem adtak amig be nem mentunk megegyszer a bankba es elfaxoltak akarkinek a jogsit es az SSNt.
Credit bureau rendszerbe 3 honap utan bekerultunk, zero recordal aztan ra egy honapra meg is jelent mar credit score. Jol allunk mind a kettonknek good a besorolasa, most azzal szivatnak mindenhol, hogy nincs csak 2-3 honap credit historynk.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33088) bobsys válasza fokukac (#33086) üzenetére


bobsys
addikt

Pontosan

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33089) fokukac válasza bobsys (#33087) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez az egész tudod mire hasonlít nekem?
olyan, mint valami idióta szerepjáték, ahol az a cél, hogy negyvenkettedik szintű ork legyél, vagy mittudomén, a foursquare, ahol ugye pontokat gyűjtesz, meg mayorship-et, de persze egyiknek sincs semmi értelme :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33090) tildy válasza fokukac (#33086) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt kevesbe nezik talan ezt, mert credit kartya nelkul is jo a minositesem (igaz nem excellent) , viszont lakashitelnel itt is beszamithat, illetve ha van olyan ceg, ami nem kuldene ki, amit megrendelsz, kreditkartya eseten ugye vedve van a sejhajod.

Nekunk amugy a rendszerben benne van a mobilszoltatos cimvaltozasom, a bankomnal tortent cimvaltoztatas, az osszes electoral registration, stb.

Amugy kicsit tevedsz kukac, nagyon is van ertelme, ugy adnak pl. elofizetesre telefont, vagy olcsobb kamatra lakashitelt, ha latjak jo ados vagy.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33091) tiv83us válasza bobsys (#33087) üzenetére


tiv83us
veterán

A 279 ket kocsira annyira nem veszes, lasd az en 140 dolcsis biztositasom, es en mar akkor 8 eves driving record-del rendelkeztem. Es a kocsi egy 94'es Eclipse volt...
Nektek meg azert olyan draga, mert "friss jogsisosoknak" szamitotok, egy-ket ev es toredekere fog csokkenni. Addig meg szivattyu, le kell nyelni sajna.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33092) concret_hp válasza tildy (#33090) üzenetére


concret_hp
addikt

aha, tehát azért, hogy később 1 kicsit jobb kondíciókkal tudj eladósodni, éveken át el kell adósodni :C
(nyilván egy lakásnál 1% kamatkülönözet elég sokat számít persze)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33093) fokukac válasza tildy (#33090) üzenetére


fokukac
nagyúr

Úgy csinálják, hogy legyen értelme... de ez az egész csak büntetés, egy beetetés, hogy adósodj el mégjobban, és fogyassz még többet.

mi értelme van adósnak lenni piszlicsáré dolgokra, ha amúgy havi sokezer local creditet keresel?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33094) bobsys válasza fokukac (#33089) üzenetére


bobsys
addikt

Az is.
Egyebkent mint irtam inkabb nyitok meg egy secure credit cardot (mert tuti kapunk) mint, mnt hogy fizessem az evi 100% kamatot.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33095) bobsys válasza tildy (#33090) üzenetére


bobsys
addikt

Capital One secure credit card

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33096) bobsys válasza tiv83us (#33091) üzenetére


bobsys
addikt

Hat az, ez van. Majd elmulik :) Kivancsi leszek marcius vegen tudok egy jobb ajanlatot talalni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#33097) neduddki válasza fokukac (#33086) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a lo es az o ulso oldala, vhogy fenn kaell tarrani az ingyenelo bandat es apratust latod
amugy sokat rohogtma alsag utan megjeleno kuombozo tanmeseken, erdes lenne ket osseszedni /habar tudom, hogy azok a tanmesek kozgazdassz processzorok szmelelto dolgai az amerikai kozgazdaasif(rem)aomrol/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33098) VoDaFoNe válasza neduddki (#33097) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ha már lóról van szó...

most jöttem terepről. :)
olyan jóóó volt, azt leszámítva hogyi inkább a szemüvegemet is levettem mert nem láttam semmit. :D így se mondjuk.:D
megsarkaltuk a lovakat, így nem csúszkáltunk.:)
vágtáztunk, ügettünk,sétáltunk.
Láttunk őzet, szarvast és 2 muflont. :)

<3

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33099) tildy válasza fokukac (#33093) üzenetére


tildy
nagyúr

Fene tudja, ez a rendszer a jobb, vagy ami otthon van, hogy funek-fanak, mindenkinek adtak hitelt, anelkul , hogy megneztek volna, jo ados-e.

Amugy itt mar en is mertem aprobb hiteleket ( buy now pay later, no interest ) felcenni, egyszeruen cashflowiag egyszerubb ugyanazat 3-6 reszletben megvenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33100) NoLF válasza VoDaFoNe (#33098) üzenetére


NoLF
addikt

En vagyok a ló.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.