Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16951) Tothgera30 válasza Mawyx (#16944) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem feltétlenül minden asztali hangos. Pusztán olyan hardvereket és hűtés elemeket kell összeválogatni hogy csöndben legyen.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#16952) Dylen válasza venember83 (#16946) üzenetére


Dylen
aktív tag

a valódi világra kíváncsiak, de nem elég bátrak, hogy ezt élőben tegyék meg :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#16953) FehérHolló válasza Dylen (#16952) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csak 30 lépés a bejárati ajtó.

Skynet is real. It's called Google.

(#16954) Dylen válasza FehérHolló (#16953) üzenetére


Dylen
aktív tag

Kétlem, hogy a bejárati ajtóra kíváncsiak.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#16955) FehérHolló válasza Dylen (#16954) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor 31.

Skynet is real. It's called Google.

(#16956) Dylen válasza FehérHolló (#16955) üzenetére


Dylen
aktív tag

A kertet is látták már eleget :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#16957) Mawyx válasza Tim82 (#16942) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ennyiért jobb választást nemigen találni, ugye?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16958) venember83 válasza Dylen (#16952) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor meg így jártak. Illetve álltak, mert nem jártak.

(#16959) Tim82 válasza Mawyx (#16957) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem nagyon jó választás. Szülőknek amúgyis nagy képernyőméret ajánlott, nem subnoti. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16960) lorcsi


lorcsi
veterán

[link]

szerintem csak nálunk nyalják a seggét ennyire a multinak :W
elképesztő, hogy nem áll ki a hatóság az állampolgárai mellett :(

(#16961) tildy válasza Tim82 (#16959) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerencsere win7ben mar lehet az accessibilityn allitani, nagyobb ikonok, nagyobb szoveg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16962) NoLF


NoLF
addikt

oxford bizony egy nagyon kellemes, jó hangulatú, kedves kis város benyomását keltette, kénytelen leszek visszamenni egyszer, mikor esetleg látok is belőle valamit :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16963) fokukac válasza lorcsi (#16960) üzenetére


fokukac
nagyúr

talán a fővállalkozó előtt kéne blokádozni. ja, hogy az már felszámolás alatt van?
értem, hogy sikk nem szeretni ezeket, de legalább az érvelés legyen jogilag helytálló.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16964) NoLF válasza fokukac (#16963) üzenetére


NoLF
addikt

hülye lennék egyébként oxfordba járni suliba, 150kmre van, s bristolban is van pár suli ;) kezdek is vmit jövőre.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16965) degu válasza Tothgera30 (#16894) üzenetére


degu
senior tag

Nekem egyebkent a muholdassal az a tapasztalatom,hogy egy erosebb szelben,viharban,zaporban-meghal!
Nem tudom,hogy az antennat *nyomja -e* ki a kapcsolatbol,vagy valami mas,muszaki oka van,de eddig akarhany olyan Szolgaltatoval szerzodtem,amelyiknek a vegpontokon RH-u csatlakozas volt a Fogyasztohoz,szinte minden idojarasi anomaliara bedoglott.
/Es nalunk ilyenkor nem szaguld vijjogva a hibaelharito kocsi javitani,hanem a szerelo,plane hetvegen! Otthon szambazik nyugodtan,hiszen ugyeletet tartani egy vilagcegnek is felesleges profitveszteseg./
Eleg sok hetveget szenvedtem at kabel TV,es net nelkul!

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#16966) kételkedem


kételkedem
addikt

Évi 729 Ft-ért sikerült az utánfutóra kgfb-t kötnöm. 2011-ben 4500 volt az éves díj. Az új a réginek mindössze 16.2%-a! Erre nyugodtan rápakolhatják a baleseti adót, a fényszennyezési díjat, a rádió hallgatási jogdíjat, a sampon termékdíjat, a piros szín adót, a vonóhorog illetéket, a sűrített levegő normát vagy ami csak tetszik! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16967) FehérHolló válasza kételkedem (#16966) üzenetére


FehérHolló
veterán

Persze csak addig, amíg százalék alapon próbálják mindezt rárakni. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#16968) tbs válasza kételkedem (#16966) üzenetére


tbs
addikt

Piros utánfutód van?!? :O

(#16969) kételkedem válasza tbs (#16968) üzenetére


kételkedem
addikt

Mint ahogyan az utánfutósok minimum 2/3 részének! :K

FH Igen, ha naponta fix összeget kell mindezekért fizetnem, akkor nem biztos, de a biztosítás akkor is nevetségesen olcsó! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16970) Tim82 válasza tildy (#16961) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kár, hogy a hirdetésben említett gépen azért 512 MB-tal nem fog szépen futkosni a Windows 7 és amúgy legálisan csak XP futtatható rajtuk (licensz és serial-os matrica van általában rajtuk).

Amúgy ettől még érezhetik kényelmetlennek és kicsinek a kisebb notik kijelzőjét.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16971) tbs


tbs
addikt

Tegnap nem vettem észre -> [link]. De szívesen nevetnék én is... :B

(#16972) FehérHolló válasza tbs (#16971) üzenetére


FehérHolló
veterán

Így járunk, ha 20 évig túlbuzgó jóakarók ötletei kerülnek legmagasabb prioritási szintre, a szakértők véleménye meg századlagos.

Skynet is real. It's called Google.

(#16973) venember83 válasza FehérHolló (#16972) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért a szakértőket se kell annyira isteníteni, mivel korántsem mindegyik az elvárható érdekek szerint cselekszik.

(#16974) fokukac válasza NoLF (#16964) üzenetére


fokukac
nagyúr

én is csak azért nem jártam oda, mert tőlem meg 1500 km-re van... :P

Azért Oxfordnak egy kicsit más a híre oktatásilag, mind Bristolnak :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16975) FehérHolló válasza venember83 (#16973) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha a szakértői csapat megfelelően sok emberből áll, akkor az egyéni érdekek elmosódnak.

Lehet, hogy nagyon utópisztikus a gondolkodásom, de szerintem sokkal jobb lenne egy olyan államberendezkedés, ahol egy/sok független szakértői gárda felelne a mostani minisztériumi/államtitkári feladatokért, az emberek pedig rövidtávú (4 éves) gazdasági/közéleti/társadalmi célokat tartalmazó csomagokra szavazhatnának (a törvényhozói hatalom megválasztása mellett természetesen).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16976) tildy válasza Tim82 (#16970) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja te mawyxerol beszelsz, amit en linkeltem azon win7 starter kit van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16977) kételkedem válasza FehérHolló (#16975) üzenetére


kételkedem
addikt

Lehet, hogy nagyon utópisztikus a gondolkodásom

Olyannyira, hogy ha a gyerekeim esetleg nem értik majd az utópia szó jelentését, akkor megmutatom nekik a hozzászólásod! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16978) tbs válasza FehérHolló (#16975) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Már próbáltuk, szocializmus volt. De sejtem mire gondolsz. Én is Thürmer Gyula rajongó vagyok. :K

(#16979) FehérHolló válasza tbs (#16978) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ammegki?
A szocializmusról pedig annyit, hogy nem vagyok a híve, ennek ellenére nem csak a negatívumait látom. :P

kételkedem: :)

Skynet is real. It's called Google.

(#16980) tbs válasza FehérHolló (#16979) üzenetére


tbs
addikt

Látod, akkor ezért beszélsz furcsa dolgokról. ;)

(#16981) FehérHolló válasza pohár (#16930) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kuruc ismét nevetségessé tette magát. ([link])

tbs: Beszélni még szabad? Meglepő.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16982) tbs válasza FehérHolló (#16981) üzenetére


tbs
addikt

Igen, de információid hiányossága miatt elbeszélünk egymás mellett, sztem dobjuk a témát. :B

(#16983) Tim82 válasza tildy (#16976) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mivel arról kérdezett engem, Te pedig az én válaszomra reagáltál, gondoltam, egyértelmű. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16984) tildy válasza Tim82 (#16983) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem volt egyertelmu, hiszen subnotikrol (is) beszeltel (altalanosan) .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16985) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

irni akartam ide vmit, az indexet latva. de karomkodason es ocsmany beszedenkivul kivul nem volt mas benne, eszmbe jut egy 80as evebeli slager / cpg is eekolte, de nem az ovek/ kicsit atkoltve:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16986) Tim82 válasza neduddki (#16985) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Erdős Péter a k**va anyád"? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16987) neduddki válasza Tim82 (#16986) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az is egy lehetoseg de nem arra gondoltam elso korben, de nem rossz tipp:- (((

udv

neduddki

p.s. nem tok vigyorogi:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16988) fokukac válasza neduddki (#16985) üzenetére


fokukac
nagyúr

Éééééjjjen gyuribááá' sokáig.
Agyrém, szopóálarc

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16989) Lauda


Lauda
félisten

Hello budapestiek!

Tudnatok javasolni nekem valami ingyenes parkolohelyet a kongresszusi kozpontnal?

(#16990) Winner_hun válasza Lauda (#16989) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]
Ha a környéken nincs akkor én nem. Azt se tudom merre van ahova mennél...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16991) Lauda válasza Winner_hun (#16990) üzenetére


Lauda
félisten

A bah-csomopontnal van, ;)

Budapest Congress & World Trade Center – Novotel Budapest Congress
Cím: H-1123 Budapest, Jagelló út 1-3.

(#16992) Mawyx


Mawyx
senior tag

Megvettem a laptopot, most arról írok :K
Jó hogy pár hónapja adtam el barátom web&walk stickjét, most meg vadászhatok apróból :D :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16993) tope válasza Mawyx (#16992) üzenetére


tope
addikt

És milyen az 512 Ram, nem kíván többet ?

(#16994) Mawyx válasza tope (#16993) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem kíván ez semmit, jó lesz így :K

Viszont eszem megáll, most hívott keresztanyám, aki nálunk lakott egy ideig amikor elvált, de anyu kirakta a szűrét, nem beszéltek azóta, de most felhívta anyu, hogy ő tudott-e arról, hogy én külföldre mentem nyaralni, mert szerintük ő tudott róla és milyen gyerek vagyok, hogy csak nekik nem szóltam. Agyam eldobom anyámon, én meg most vettem nekik egy laptopot, normális vagyok-e? :U :F

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16995) bandus válasza Mawyx (#16994) üzenetére


bandus
veterán

szerintem ennyi idősen felesleges ennyit agyalni a szüleid rigolyáin :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16996) Mawyx válasza bandus (#16995) üzenetére


Mawyx
senior tag

De érted, körbehívnak mindenkit telefonon, hogy ki mit tudott, engem meg nem hívnak, én hívtam fel őket valamelyik nap miután exem telefonált, hogy anyu felhívta... Csoda hogy én se vagyok teljesen életrevaló? Nem, nem csoda :W

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16997) bandus válasza Mawyx (#16996) üzenetére


bandus
veterán

ugyanmár, nehogy már megtiltsák neked, hogy külföldre menj :) inkább nem is írok semmit erre, mert nem akarok senkit sem megbántani, de ez nonszensz :) ráadásul még meg is sértődnek rajta, meg a hátad mögött érdeklődnek..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16998) NoLF válasza bandus (#16997) üzenetére


NoLF
addikt

annyi bizonyos hogy én már réges-rég megszakítottam volna mindennemű kapcsolatot bárkivel, aki (elvileg) igen közel áll hozzám, s így viselkedik.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16999) Tim82 válasza Mawyx (#16992) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha Telenor-os USB modem is jó, azt adhatok ingyen, nekem nincs rá szükségem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17000) bandus


bandus
veterán

tegnap itt varsóban meghallgathattam egy előadást Aaron Ciechanover-től..

előtte sosem hallottam még róla, de komolyan mondom, hogy egy meghatározó élmény volt a tanulmányaim során :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.