Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16501) tope válasza tildy (#16486) üzenetére


tope
addikt

Nem arany, sőt bevallom fogalmam sincs miből lesz meg a pénz, elvileg valami reklám

(#16502) bandus válasza pohár (#16499) üzenetére


bandus
veterán

úgy kalklálj, hogy a rezsi durván a lakás bérelti díjával egyezik meg. szal, ha 50k-t kifzetsz bérleti díjnak, akkor még minimum 30-40 lesz a rezsid.

budaörsre egyébként nagyon jó a közlekedés, 6-8 percenknt jár busz, ami alig áll meg néhány helyen, szóval nagyon hamar ottvan. budán meg a móriczra a lehető legkönnyebb eljutni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16503) pohár válasza bandus (#16502) üzenetére


pohár
félisten

hát de úgy hirdették hogy 10-15-20k a rezsi, akkor hogy 30-40? :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16504) venember83 válasza pohár (#16503) üzenetére


venember83
nagyúr

:)

(#16505) bnss válasza pohár (#16503) üzenetére


bnss
veterán

Arra kíváncsi vagyok, hogy egy téli hónapban hogyan jön ki 20k-ból a fűtés, villany, víz... :N

---

Szép estét!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16506) Winner_hun válasza bnss (#16505) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sok paplannal.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16507) pohár válasza bnss (#16505) üzenetére


pohár
félisten

emiatt furcsállottam kicsit az előre megadott rezsi nagyságát, de gondoltam ők csak jobban tudják...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16508) bandus válasza pohár (#16503) üzenetére


bandus
veterán

ez sajnos ilyen, nem kell feltétlenül mindent elhinni.. csak vegyél elő otthon néhány számlát, és rájösz :)

közösköltség mondjuk helytől függően 3-10k
villany 5-k
net, tv 5k

és még nem használtál vizet és nem fűtöttél... ennyire ne legyél naiv :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16509) pohár válasza bandus (#16508) üzenetére


pohár
félisten

olvastam sok helyen hogy a közös költségbe beletartozik a meleg víz is, a fűtés persze sok, az adja ki a nagyját a rezsinek
ha itthon elővennék egyhavi víz-villany-gázszámlát, igencsak nem lenne reális a pesti viszonyokhoz képest, mivel itthon 3 fagyasztó és még egyéb finomságok sorakoznak :N

no mindegy, ígyis úgyis sok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16510) FehérHolló válasza pohár (#16507) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem azért, de nekünk éves átalány van a fűtésre. Így fűtési időszakban nem szokott több lenni a számla.
Havi 20k rezsire viszont kevés szerény véleményem szerint. Nálunk csak a közös költség 12k, amiben nincs benne egyik közmű sem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16511) venember83 válasza FehérHolló (#16510) üzenetére


venember83
nagyúr

Buta kérdés: akkor mi van benne?

(#16512) degu


degu
senior tag

Gondolom a net,meg a kabelTV sem a vizcsapbol jon...
Erdekes modon a rezsibe senki nem szamitja bele a horribilis telefon-koltsegeket. :F
Es nem all az,hogy telefonalni nem muszaly,mert a magyar telefon ellatottsag,es a lakossag letszamahoz viszonyitott bevetel peldaerteku az egesz vilagon a PR-eseknek!
En pl. nagyon odafigyelek ra,es nem elek lelki eletet telefonon,es megis kb. 20eFt a havi telefonszamlam /+ a parome!/ Es csodalom azokat az arcokat,akik szazezres nagysagrendben szavaznak egy TV csinn-bumm cirkuszra,vagy betelefonalgatnak egesz nap,meg ejjel is a kedveltebb kereskedelmi radiokba-csevereszni...
Heven jarok,es nem egy ordito fazon Rackevetol Pesterzsebet-alsoig rendberakja a vilag dolgait a mobiljan! :Y .Akar ceges,akar magan,ezt valaki fizeti!
Es szerintem a rezsibe beletartozik a kozlekedesi kts.is.
Ha szamolgatunk,akkor ra kell jonnunk,hogy aki ugyes-ki tud fizetni tobb rezsit+kajat,mint amennyi a bevetele! Es a ruhat-cipot,rendkivuli kiadasokat a Marshall-tervbol fedezik. :DDD
/Vagy kijelenti,hogy a rezsije 20eFt,a kajat megoldja 30eFt-bol-persze az egesz csaladnak-es igy meg sporolni is tud... :C /
Szerintem ezert nincs tul sok ertelme ezt ragozni.Inkabb beszeljunk a nokrol! :P

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#16513) pohár válasza FehérHolló (#16510) üzenetére


pohár
félisten

12k? és ezért mit adnak? nem magas kicsit ez a ktg? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16514) bnss válasza Winner_hun (#16506) üzenetére


bnss
veterán

Az már biztos...

pohár: igaz nem Budapesten lakom, de az én rezsim nagyjából 40e HUF, és erre jön még a bérleti díj. 2 szobás, felújított panellakásról van szó.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16515) pohár válasza bnss (#16514) üzenetére


pohár
félisten

ejha, akkor kicsit alábecsültem ezt a rezsi dolgot :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16516) fokukac válasza lorcsi (#16500) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Anyu", - kérdi a patkánygyerek - "annyi szép hely van a világon, miért élünk mi ebben a csatornában?"
"Azért kisfiam, mert ez a mi hazánk."

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16517) nike_


nike_
addikt

sikeresen hazaértem...

(#16518) kraftxld válasza nike_ (#16517) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Örömujjongás, trombitaszó, vörös szőnyeg, fehér ruhás szüzek sorfala... stb :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16519) pohár válasza kraftxld (#16518) üzenetére


pohár
félisten

ahogy Magyar Attila mondaná: dobpergés, vörös szőnyeg, szűz lányok :D
na meg egy lovat is megtanítok deriválni... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16520) FehérHolló válasza venember83 (#16511) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ami benne van:
- Közös képviselő bére. (A mostani nő teljesen korrekt, a régi egy hárpia volt.)
- Közös részek villanya.
- Közös részek takarítása. (Heti 2x az emeletek, lépcsőház 1x - beszóltunk, mert a dolgos takarítónő nem csinálta meg szinte soha a lépcsőt, azóta rend van.)
- Szemét.
- Meleg víz melegen tartás. (Ez is horribilis összeg, a közgyűlésen le lettem szavazva, amikor értelmes megoldást javasoltam.)
- Évi 2x garázs felpuceválás, aminél még én is jobban feltakarítottam egy vizes ronggyal a múltkor. (Az eset megfelelő módon dokumentálva képekkel, közös képviselőhöz eljuttatva, hatásra még várunk.)
- Garázs ellenőrzés törvény szerinti frekvenciával. (CO mérő, szellőzés, satöbbi.)

nike_: Lábat mostál-e azóta?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16521) benvolio válasza FehérHolló (#16520) üzenetére


benvolio
őstag

+benne van amiről nem tudsz: a közösképviselő 106cm-es LCD TV-jének a törlesztő részlete, a kocsija havi benzin adagja, a saját lakásának a felújítása, stb., stb.... :DDD

(#16522) FehérHolló válasza benvolio (#16521) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amíg az egy mérnökből, egy jogászból és egy közgazdászból álló számviteli bizottság nem lázad (akik havi bére szintén benne van a közös költségben, csak kifelejtettem az előbb), addig én kevés vagyok. :)
Ebbe 6 év alatt már belenyugodtam. A lényeg, hogy ha ennyit fizetünk, akkor legalább jól működjenek a dolgok házon belül.

A csúnya igazából az, hogy többek között én fizetem annak a 8 szomszédnak a költségét is, akik nem hajlandóak semmit hozzáadni a közöshöz, de nem érhetők utol. Például indiai bejelentett lakcím.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16523) pohár válasza FehérHolló (#16522) üzenetére


pohár
félisten

éjszaka rájuk kell törni az ajtót és vinni ami mozdítható, józsefvároson biztos lenne rá kereslet ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16524) Tim82 válasza fokukac (#16516) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem fogom tudni pontosan felidézni G. K. Chesterton mondását, de valami ilyesmi a lényege, hogy a "mindegy, hogy milyen, de akkor is a hazám" mondat körülbelül annyira védhető, mint a "mindegy, hogy alkoholista, de akkor is az anyám"...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16525) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ezért meg bocs, de muszáj. Azt hiszem, ideje aludni.

Daniel Rosa
was it a symphony in C major?

Replies:
André Hamamoto
C#

Emre Altunocak
C++

André Hamamoto
#include <partiture.h>

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16526) benvolio válasza FehérHolló (#16522) üzenetére


benvolio
őstag

Ne aggódj, teljesen tisztában vagyok a helyzeteddel, mert nálunk ugyanez van vagy szerintem még rosszabb. Én is rendesen fizetek, de vannak akiknek félmisi a tartozásuk és napról napra nő. De azt tudom, hogy a közös képviselő lenyúlja a magáénak valót a számlálóbizottság meg "segédkezik" benne. Bele vagyunk kényszerítve egy olyan közösségbe amit nem mi választunk sajnos. A közösképviselőnk olyan mint a mai politikusaink, szerintem kár részletezni miért.

(#16527) nike_ válasza FehérHolló (#16520) üzenetére


nike_
addikt

még nem, de ami késik nem múlik

(#16528) bandus válasza pohár (#16515) üzenetére


bandus
veterán

pöppet :)

és az a baj hiába akarsz takarékoskodni, nem igazán tudsz... esetleg olyat érdemes keresned, ahol fix pénzt lehet fizetni. pl én is fixen fizetek 43-at, de nincs saját szobám.

barátnőm (illetve jelen állás szerint cska volt...) 50k-t fizet fixen. kelenföld, 10. emelet, de korrekt lakás, gyors nettel, tv-vel, külön szobával. szóval h emellett még van 70-80k-d, plusz egy kis cafetéria, akkor abból azért ki lehet jönni egy hónapban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16529) tildy válasza pohár (#16509) üzenetére


tildy
nagyúr

PEsti utolsó albinkban 22 K volt a közös költség, erre jött rá 5k villany, 4k gáz, 5 a net, összesen tehát 35. De a 22Kban benne volt a víz meg a fűtés is.

A teljes albérlet 40 ezer forint volt, erre jött rá 35 rezsi. Ez oszlott eleinte kétfele (37 fejenként) aztán 3 fele , 25 fejenként. Fixen. Mondjuk ápolónőcsaj lakott még velünk, ergó akkor jött haza, mikor én dolgozni mentem , és fordítva.

Telefon nem volt, mobil meg céges volt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16530) tildy válasza degu (#16512) üzenetére


tildy
nagyúr

Kulcsszo: csaladi csomag. 990 ft vagy mennyi, négy embert lehet benne. Én is órkáat trécseltem szülőkkel vagy hugommal.
Igen fizetett valaki érte, én a fenti összeget. (amikor épp nem volt céges mobilom)

Boness: hatház utcai albinkban (exszel ) egy konvektor volt, a legnagyobb gázszámla 5 ezres, a villany 5, meg közös költség 7 , a net meg valami 3 ezer? Jahm, 32 nm. Ott kijöttünk ennyiből , legalábbis 2008ban laktam ott utoljára, akkor ennyi volt. Nem fagyoskodtunk:)

Ellenben megjött az itteni villanyszámlánk, kb másfél hónapra 64 font. :F (nincs gáz bekötve) Kevesebbre számítottam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16531) pohár válasza bandus (#16528) üzenetére


pohár
félisten

nincs saját szobád? azt hogy?
ilyen fix albi+rezsi dologgal még nem találkoztam :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16532) bobsys válasza tildy (#16530) üzenetére


bobsys
addikt

Most a teli villanyszamla 3 honapra valami $315 volt, mert ezek itt nem ismerik a lakas szigeteles fogalmat es kis mobil villanyradiatorral tudsz csak futeni, gaz szinte sehol

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#16533) Mawyx


Mawyx
senior tag

nálam így néz ki:
közös költség 2000
víz 2000
képviselő díja 1000
Ez így egybe a közös költség 5k, csak láttam a papíron külön részletezve, ezért gondoltam leírom így. A víz nálam négyzetméterre szól, így keveset fizetek rá. Odahaza mindig teknőben mosogattunk, most élvezem a folyó vizet :K

villany 8500
gáz 10000
internet 5500

de most jött ki egy 40ezres villanyszámla különbözet :U

Úgy látom nem olyan rossz az enyém és a lényeg, hogy tök egyedül lakok benne, pici a lakás, de most ahogy itt volt a festő mesélte vannak gáz helyek, enyémnél kisebben is laknak komplett családok és nem hiperpigmentált importnégerek. Az egyetlen amit sajnálok, hogy nem újépítésű, kevéslakásos társasház, egy olyanba vágyok, viszont ez nagyon jó helyen van, egyetemek mellett. Egész egyetemi éveim alatt soha nem volt bérletem, csak gyalog jártam, messzebbre meg kocsival. Nem csak olcsó volt, hanem most hogy ennyit kell utaznom melóba, most látom milyen sokat jelentett, hogy óraezdés előtt kicsivel felkeltem és áttipegtem órára, mások már rég úton voltak, amikor én még a másik oldalamra fordultam.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16534) zolynet válasza Mawyx (#16533) üzenetére


zolynet
addikt

ilyen helyen sem laktam még, fix rezsim van: 25k, hibátlan :K
erre már csak net számla jön, amit szerencsére cafeteriából letudok

más: tegnap olyan köd volt Csepel után, teljesen kivett, alig látok még most is :)

más2: szmogriadó Bp-en

Life is too short to stay stock!

(#16535) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kicseszett bérlet. Kell hozzá bérletigazolvány, nem értem a személyi miért nem jó, meg különben is.
Reggel nyomtattam fényképet, ma mondják nem jó, mert fénymásolópapíros nem lehet.
Volt egy régi képem, az igazolvány 10évre jó, a kép nem 10éves volt, bár tényleg elég régi, erre az se volt jó.
Lehet fényképezkedni, amire egyszerűen nem vagyok hajlandó. Szép képek vannak rólam, magam akarom kiválasztani a belevalót, nyilván nem fürdőruhás, pálmafás, bícselős lesz, nem birom felfogni miért nem nyomtathatok otthon.
Mondom adja ide az igazolványt, majd kreálok képet, addig is ha épp ma ellenőr kéri, megmutatom neki az A4-es lapra nyomtatottat, hogy félkész állapotban van a cucc, a képen én vagyok...ezt nem lehetett. Semmiféle kedvezményről nincs szó, hogy átruházhatnám, teljes árú havi bérlet.

(#16534) zolynet : nekem túl öreg a kocsim, nem megfelelő címke van rajta :(

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16536) tbs válasza Mawyx (#16535) üzenetére


tbs
addikt

A fényképes bérletigazolványom 5 éve lejárt. A fényképemet és az igazolvány számát eltakarja a szép hosszú bérletszelvény, amire nincs ráírva a bérletigazolvány száma. Ja, a szelvény is a páromé... Most épp őszi szünetük van. Átruházta ezen a héten. :DDD

Metróval jövök-megyek haza-meló-haza viszonylatban, nem kötekszenek. Lehet az arcommal van vmi baj..? :F

(#16537) zolynet válasza tbs (#16536) üzenetére


zolynet
addikt

örülj neki, szerencsések vagyunk akkor ... engem is 23-25nek néznek folyamatosan ... its a gift :DDD

Life is too short to stay stock!

(#16538) Mawyx válasza tbs (#16536) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hány kg vagy? :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16539) bandus válasza pohár (#16531) üzenetére


bandus
veterán

úgy, hogy egy haverommal vagyunk egy szobában :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16540) kételkedem


kételkedem
addikt

Az mno.hu rádióreklámjánál létezik idegesítőbb és gagyibb rádióreklám? :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16541) tildy válasza Mawyx (#16535) üzenetére


tildy
nagyúr

Maga az otthoni papíros rendszer is ókori,elvault. Bérletigazolvány bammeg. Nem tök mindegy ki használja? Egyszerre csak egy mehet vele úgy is.
Itt nem névre szól, hála égnek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16542) Mawyx válasza tildy (#16541) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nálatok birtam a csippantós oystert és nem is féltem, hogy vajon épp milyen paraszt ellenőr köt belém.

(#16540) kételkedem: nem rádiós, de a robitusint veri? :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16543) tbs válasza Mawyx (#16538) üzenetére


tbs
addikt

95kg, 2011.09 hó közepén 17% testzsír%, 178cm. Semmi kirívó. :F

(#16544) degu válasza kételkedem (#16540) üzenetére


degu
senior tag

Nincs!
Ezek mind holtversenyben vannak,es...mind...hullajo! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#16545) neduddki


neduddki
nagyúr

hi!

na hazaerunk a szep nyari naprol, akkor a szokaso beszolo, Szulak Andrea egyszeruen fantasztikus olt, Vago Zsusi is nagyszeruen elvitte Juli szerepet, aszem Naray Erikarol es Farago Topi Andrasrol nem kell kulon megmelekezni:- ) Vago Berninek ellenebnlatvanyosan fajt a jobb terde rendesen akadajozta,
De ma mar szoba kerult: Vago Bernine isteni a ....:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16546) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Pipo di símant di szeptiszta ob di ló metriar iz páj viksz bat epta di símant ob bagoda ob kuppartsz di szeptiszta iz pó viksz. Símant delibri namba iz páj pó csiro pó.

Kérdés: a fenti szöveget milyen nemzetiségű monda el szóban, és mi a megfejtése angolul?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16547) Tim82 válasza BlacKSouL (#16546) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az első kérdésre a válasz: japán. Ezzel inkább olyan helyen próbálkozz be, ahol nem ismernek. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16548) BlacKSouL válasza Tim82 (#16547) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az első kérdésre a válasz: helytelen. Éppen azért írtam be, mert gondoltam hogy a japánt már mindenki sejtené. :P

És hol a második kérdésre a válasz? :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16549) kételkedem válasza BlacKSouL (#16546) üzenetére


kételkedem
addikt

Angolra nem tudom lefordítani, de elmondom magyarul, aztán majd dekódolod! :D

Mikor sima és szép tiszta a padló? Ha ki vikszolod a padlót a pagodában, nem marad rajta por. Sokat kuporogsz a padlón, de utána szép tiszta. Simán megéri az a pár óra vagy pár nap. :K

Reggel ahogy jöttem fel a lépcsőn az aluljáróból, ment előttem egy 20+ éves nő, és valamiért a faros csirkecomb kifejezés jutott az eszembe! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16550) zolynet válasza kételkedem (#16549) üzenetére


zolynet
addikt

kép nincs? :DDD

Life is too short to stay stock!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.