Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16151) Mawyx


Mawyx
senior tag

Még csak 8 óra van, de nagyon álmos vagyok és fáradt, a szemem is fáj. Reggel 8kor jön(nek) a festő, még ki kéne pakolnom, de ki van zárva, nem birok, aludnom kell, lefekszek :( Egyik ember az én "ismerősöm", ő csak azért jön, hogy engem "szórakoztasson", reggel elmegyünk anyagot venni, addig a festő előkészül. Mondom segítsenek pakolni, muszáj lesz :U Nehéz egy szoba-konyhát úgy kifesteni, hogy lakva van és semmi lehetőség a máshová pakolásra, takargatni kell, nincs más. Van ahol csak az a rész lesz festve, ami kilátszik, nincs lehetőség a bútorok kipakolására. Szögeket is ki kell szedni a falból, de úgy döntöttem azért kapja a pénzt, ne csak a hengert húzogassa, mert akkor nem is lenne szükségem festőre, a fal előkészítéséhez ez is hozzátartozik, hogy szedje le a tapétát meg a szögeket ki meg rakja fel a takarófóliát.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16152) venember83


venember83
nagyúr

Negyven csatorna és sehol semmi. Oh yeah, fogyasztói társadalom mindenek felett.

(#16153) bnss válasza venember83 (#16152) üzenetére


bnss
veterán

Hogy egy klasszikust idézzek: "ezek ilyenek, hallod!"

---

Holnap állhatok neki életet lehelni az egyik tompított fényszórómba, mókás lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16154) Tothgera30 válasza bnss (#16153) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én is ugyanerre gondoltam, csak így: Eszem, f@szom megáll!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#16155) venember83 válasza bnss (#16153) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy nem sima izzócsere. Vicces is tud lenni az autovillamosság. :)

(#16156) aphra2 válasza bnss (#16153) üzenetére


aphra2
aktív tag

Mi lenne a nehézség a feladatban? :U

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#16157) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

európában (vén:direkt írtam kicsivel, mert miért írnám naggyal) azé' szénné becsülnek minket...konkrétan örüljünk hogy nem szarnak az arcunkba...ja várjá', az már megvolt szűk 100 éve...

mer olyan nincs hogy ennyien szavazzanak mi? ja kérem, az übermensch az übermensch...csinálhattok amit akartok, aztán majd mi megmondjuk hogy mi lesz...

[link]

biztos agresszív állat vagyok, de néha olyan szívesen pofánb@sznék embereket..aztán elmondanám nekik miért...mint B.Willis mondta Az utolsó cserkészben: ..odamegyünk faszikhoz, pofánb.sszuk őket aztán elbeszélgetünk velük......-->na jó, talán így volt:.."Manapság odamegyünk a palikhoz, bebaszunk nekik, de előtte szólunk pár kedves szót.."

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16158) bnss válasza venember83 (#16155) üzenetére


bnss
veterán

Első blikkre csak izzócsere, a helyzetjelző és a távolsági is működik. Ja, és halak sem úszkálnak a lecsapódott párában. ;]

aphra2: ha megúszom izzócserével, akkor semmi. Az utóbbi egy hetet figyelembe véve, semmi sem úgy ment, ahogy kellett volna... Le a pesszimista gondolatokkal! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16159) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#16157) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én várok..

[link]

de amúgy ja.. ez se rossz: [link]

tényleg érdekes helyet foglalunk el a világban...amolyan eltűrt debil kistestvér..de senkinek nem hiányoznák ha eltűnnénk..nem tudnék megesküdni hogy létezik a világon nép, nemzet akik kollektíve kedvelnek minket, európa meg különösen imád...

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16160) Tim82 válasza Lortech (#16133) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma éjjelre nyitva marad.

Sajnos, erre is kell majd még egy réteg, a plafonon alig-alig tapadt meg a festék, a falak viszont tűrhetőek.

Viszont a következő réteg kifestése arrébb lesz, holnap visszapakolunk meg takarítunk. Legfeljebb falipolcokat nem teszek fel, hogy legközelebb könnyen ki tudjunk rámolni a szobából.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16161) tildy


tildy
nagyúr

fórtiszevön tü Shordiccs:D Megédesítette a reggelem:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16162) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na hazatalatunk Tatarol musical estrol, hat felemteshangulatot csiantak az bisztos, amikor JazaKata-NarayErika-VagoBerni elnyomtak a VanNajtOnlit, az vmi brutalis volt
Errol jut eszembe VagoBerni kezd vastagodni, ahogy latom /erdekes 1 honapja a brodvaj nyiton nem tnt fel, pedig ott alltunk egymastol madfel meterre/, DE meg mindig ISTENI A ... /hejjes mekfejtok koztt ertekes andekot tartok meg:- )))/
ha vki esmeri a szervezot: Za-Co kft akkor megemlithetne nekik, hogy a hangositasnak kicsit uanna kene nezni mert kicsit fele volt kalibralva, szerencsere amit a szinpadon muvelek az feljetette , pedig pot ezelnne a lenyheg

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16163) pohár válasza tildy (#16161) üzenetére


pohár
félisten

feka a srác? azok élik így bele magukat, meg a hangja is olyasmi :D
BKV sofőrként lehet nem lenne ilyen jó a kedve már :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16164) kraftxld válasza degu (#16131) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Hasonló már volt az 50-es években, keress rá Ratkó Annára. Jelenleg épp ezért nem dőlt még össze a magyar társadalom mert a Ratkó gyerekek még aktívak
(a hsz írója Ratkó unoka)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16165) venember83 válasza BlacKSouL (#16159) üzenetére


venember83
nagyúr

Te tényleg hiszel a nemzetek közti barátságban, szeretetben? Mint a történelem számtalanszor megmutatta, mindegyik ország/nemzet csak a saját politikai elitjének érdekeit nézi.

MotoGP, WTCC, mennyivel jobb is a felhozatal, mint az este. Plusz csomó reality-marhaság természetesen.

(#16166) tildy válasza kraftxld (#16164) üzenetére


tildy
nagyúr

Az unokák mettől meddig voltak? Csak mert anyum pl. 52-es, én 79, és úgy tudom ő is Ratkó gyerek.
Pohár: igen, fekete volt:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16167) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Fényképezőm ezt írja ki mikor rádugom pc-re hogy lementsem a képeket.Kuka?

(#16168) venember83 válasza ToBeY (#16167) üzenetére


venember83
nagyúr

Szedd ki a memókártyát, azt tedd bele egy memóriaolvasóba, így a képek menthetők, ha a fényképezőgép rendesen írta a kártyára. Ha a fényképezőgép működik, akkor ennyit kell csak tenned pluszban az előző állapothoz képest, és használhatod tovább a gépet.

(#16169) kételkedem válasza venember83 (#16168) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez már csak amiatt is jó megoldás lehet, mert a fényképezőnél a kártyaolvasó sokkal gyorsabb lehet.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16170) ToBeY válasza venember83 (#16168) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most vettem 2hónapja visszaviszem gariba szerintem.Mondjuk az Aldiba vettem kemény 8000 magyar forintért. :DDD Sokat nem vártam tőle kép minőség terén (6éves 4MP-es gépem szebb képet csinál),de hogy 2hónap után beadja a kulcsot arra nem gondoltam...

(#16171) vikvuk válasza ToBeY (#16170) üzenetére


vikvuk
aktív tag

milyen típus, kéne egy gép ócsóé', bár ez most nem a legjobb ref :)

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#16172) kraftxld válasza ToBeY (#16170) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Na, ezért szoktam inkább megfizetni a normális cuccot ami sokáig kitart.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16173) ToBeY válasza vikvuk (#16171) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Traveler DC-120 a csoda masina neve :DDD De én nem ajánlanám senkinek.

(#16174) pohár válasza tildy (#16166) üzenetére


pohár
félisten

de tudtam :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16175) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

mit tudtok a meki mai akciójáról ? állítólagosan, belső info szerint a vecsési meki drive-in jében 500 magyar valuta a big mac menü.

(#16176) Winner_hun válasza MmDorian (#16175) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha 1 Ft-ért adnák se kéne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16177) ToBeY válasza MmDorian (#16175) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Úgy több több meki is részt vesz az akcióban,mert valami rekordot akarnak felállítani.(legalábbis a szórólapon ez volt)

[ Szerkesztve ]

(#16178) Mawyx


Mawyx
senior tag

Semmi sem akar úgy menni mint kéne :U
Festő gyorsan végzett, körbeglettelt mindent, szó volt itt a napokban a szárításról, nekem mit javasoltok? Egyetlen darab konvektor van a lakásban, az is a lakás túlsó végén, se a fürdőben, se az előszobában, se a konyhában nincs, tehát sehol se, ahol most száradnia kéne a glettnek. Kérdés, hogy kinyissam-e az ajtót, bár nincs kint meleg sajnos. Vagy csukjam be és menjen fullon a fűtés vagy nyitogassam néha az ajtót? Konyhában meg tudom gyújtani a géztűzhelyet, hogy ott is legyen valami meleg és villanymelegítőm van, amit be tudok rakni a fürdőbe, de szerintem hiába, ha nem a plafont szárítja, hanem lent a padlóra teszem és eszement sokat is fogyaszt a villanyos. Reggel 8-ra jönnek megint, csiszi és festés.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16179) FehérHolló válasza Mawyx (#16178) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minél kisebb a páratartalom, annál gyorsabban szárad a felület.
Leggyorsabb (és egyben viszonylag drága) mód, ha befűtesz, azt ha nagyon párás már a szoba, akkor kiszellőztetsz.
A csak fűtés viszont a legrosszabb, amit tehetsz.

Mellékesen megjegyezném, hogy a gáz vízgőzzé és széndioxiddá ég, az előbbivel növelve a páratartalmat.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16180) neduddki válasza kraftxld (#16164) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor Juli az unokatestvered volt

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16181) FehérHolló válasza FehérHolló (#16179) üzenetére


FehérHolló
veterán

Óh a macska rúgja meg, elfelejtettem off-ba rakni. :O

Skynet is real. It's called Google.

(#16182) Winner_hun válasza FehérHolló (#16181) üzenetére


Winner_hun
félisten

Világvége:Y

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16183) Mawyx válasza FehérHolló (#16181) üzenetére


Mawyx
senior tag

így legalább olvasható volt :D :K
nyitogatom az ajtót

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16184) bandus válasza Mawyx (#16178) üzenetére


bandus
veterán

1, azaz egy!!! darab konvektor? :F ráadásul a fürdőben nincs fűtés? és a szobában? ezt hogy bírod ki télen?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16185) Mawyx válasza bandus (#16184) üzenetére


Mawyx
senior tag

Így legalább talán másképp tekintetek rám kicsit, ha majd nyafizok valami miatt, hajajj a sok megpróbáltatás... :DDD
Hogy birom? Hát fázok :DDD
Van galéria, ott szoktam fent aludni, csak tavaly télen kicsit leszakadt a plafon egy helyen, hozzányúlni nem lehet, mert rámszakad az egész, megcsinálni lakva nem tudjuk, idén szétfagyok lent az tuti, muszáj fent aludnom, ott melegebb van sokkal. Most is maxon megy a fűtés és 2pulcsi van rajtam.
Télre van usb-s fűtős kesztyűm, mert nem birok gépelni a hidegtől.
Az egyetlen konvektor az egyetlen szobában van, szóval a szobában van fűtés, egy minigarzon ez. Hálózsák-paplan és pléd trióban nyomom az alvást már egy ideje és nem várom a telet, nagyon nem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16186) Ramius válasza Mawyx (#16185) üzenetére


Ramius
őstag

Usb-s fűtött kesztyű? Ezt fel kell dolgoznom, kérek pár napot :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#16187) tope válasza Mawyx (#16185) üzenetére


tope
addikt

Másik albi ?

(#16188) Mawyx válasza Ramius (#16186) üzenetére


Mawyx
senior tag

Király cucc pedig :K
Melóhelyen meg nincs fűtés, valahol az épületben van, de a környékemen még fűtőtest sincs, már most kabátban van bent mindenki, mi lesz télen? :( Azt nem értem hogy engednek iyet, nem ennek kéne normálisnak lenni, de lehet túl nagyok az igényeim :U

(#16187) tope: számolgattam, de kizárt sajnos és januártól 10ezerrel csökken a fizum, így még kizártabb lesz :( Szerintem inkább összetehetem a 2 kezem, hogy egyáltalán ez van és még szép is lesz már holnap :) :) megvan minden vackom, amit el lehet képzelni, jól felszerelt :) Van egy nagy előnye is, nyáron nem kell légkondi, 22fok fölé nem megy a levegő nyáron :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16189) tildy válasza bandus (#16184) üzenetére


tildy
nagyúr

Odahaza szentgyörgyön nekünk se volt soha a fürdőben fűtés, a konyha mellett volt, az ajtót nyitvahagytuk, befűtötte.
Sőt a hatház utcában sem volt sem a konyhában, se a fürdőben, az egész lakás volt vagy 30 nm, a szobában konvektor , és ennyi. Hozzáteném, sehol nem volt így sem hideg.

Itt ugyan van radiátor benn, de tuti hogy nem fogom ott járatni , drága a villany..

Azért hozzá kell tenni, mawyx albija nem túl nagy, kb 25 nm.
Ekkora lakásba felesleges is lenen több konvektor , szvsz. Ráadásul ha elég sokat főz vagy süt a konyhában, a kis fürdőt szerintem be tudja melegíteni.

MAwyx: tényleg, esetleg járasd kicsit a sütőt.

konvektor: igen pára meg széndioxid lesz a gázból, csak épp az kifele távozik, szép is lenne, ha a lakásba távozna.....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16190) tope válasza Mawyx (#16188) üzenetére


tope
addikt

A csökkenést ne is mond, szétvett az ideg, a hülye barmok miatt, köszönjük meg nekik.

(#16191) Mawyx


Mawyx
senior tag

Semmit nem száradt a fal, csurom víz. Villanymelegítő meg sütő járni fog 1órát, többet nem tudok tenni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#16192) degu válasza kételkedem (#16132) üzenetére


degu
senior tag

*Lenne bizottság, ami ellenőrzi az aktust?*

Nem!
Szirena lenne szerelve a szervre! :DD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#16193) degu válasza Mawyx (#16191) üzenetére


degu
senior tag

Szerintem nagyon el fognak faradni!
Egyebkent a szobaban fognak jarni,vagy jarnak eggyet kint...? :P

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#16194) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Galaxy Ace teszt..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16195) kételkedem válasza BlacKSouL (#16194) üzenetére


kételkedem
addikt

Van már belőle sok! ;]
Saját vagy céges?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16196) Tim82 válasza Mawyx (#16191) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hősugárzó, padlóventilátor?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16197) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Na, nyertünk :) Rögbi világbajnok az All Blacks :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16198) bandus válasza Mawyx (#16185) üzenetére


bandus
veterán

hát nem irigyellek... lehet azért, mert nálunk oroszlányon távfűtés van, régi, oldschool szabályozhatatlan radiátorokkal (azaz lehet csökkenteni a hőmérsékletet, ha kinyitom az ablakot...), és így télen folyamatosan (ne tessék megkövezni) 28-30 fok van a szobámban...
ez sem jó, valahol a kettő között lenne ideális.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16199) kételkedem


kételkedem
addikt

RIP Marco Simoncelli :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16200) tope válasza bandus (#16198) üzenetére


tope
addikt

A 28-30 fok az irreálisan sok, 22-23 lenne ideális, na de a távfütést jól elbarontották, mert szabályozni nem nagyon lehet, csak utólagos átszereléssel.

Ez az idő, hát nemtom, jó is meg nem is, jó mert nem fagy estére, de nem jó mert süthetne a napocska már.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.