Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17101) 1010


1010
őstag

na.... :U nincs 2.része az imac es cikknek a logouton?
szegény srác nagyon eltalálták az irgykedők

[ Szerkesztve ]

(#17102) 1010 válasza bolondember (#17100) üzenetére


1010
őstag

valami plakátragasztó cégnél dolgozol? :U

képzeljétek van olyan szám hogy szextrilliárd :))

Bubu79de ki ette meg?

[ Szerkesztve ]

(#17103) Bubu79 válasza 1010 (#17102) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak mert nem rajong egy félig megevett almáért? ;] :DDD

Re: Azt nem tudom, de valaki beleharapott - nézd csak meg a logóját ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17104) bolondember válasza 1010 (#17102) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

naná!

honnan jöttél rá?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17105) Winner_hun válasza Bubu79 (#17099) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tévedsz;)
Rex asztalt látta valaki, tetszett neki, kérdezte ezt meg tudnám-e csinálni, mondtam igen, adta, csináltam, majd viszem neki.
:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17106) Bubu79 válasza Winner_hun (#17105) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát ezt benéztem :)

Viszont az ötlet nem rosz - egészen retrós fílinget ad majd az erőlködőnek - milyen lesz a lakkozás? Natúr, vagy fekete?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17107) venember83


venember83
nagyúr

Hülye zombis film. Közben meg persze teljesen máson jár az agyam... Mocskos testi dolgok, pfúj.

(#17108) bolondember válasza Bubu79 (#17103) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tuti, h Munkák Pista... :DDD

@17109: á, olyan íze van, mint a csirkének...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17109) Bubu79 válasza venember83 (#17107) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugye nem vágysz emberhúsra? :U

Bolond: Érzem én már, hogy nem jó helyen járok... :U

Winner_hun: Akkor tényleg retrós lesz - ha kész lesz azért feldobhatnál róla egy képet kompletten :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17110) Winner_hun válasza Bubu79 (#17106) üzenetére


Winner_hun
félisten

Natúr.
Ok, remélem holnap már kész lesz. Bár kész képet nem tudok mutatni, a tekerős gombokat nem teszem fel, lesznek új potik az erősítőbe, így a gombok lyukait nem fúrom ki.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17111) venember83 válasza Bubu79 (#17109) üzenetére


venember83
nagyúr

Megdöglött a főgonosz. TV2-n kezdődik valami, nézzük... Ez valami Holló, vagy mi...

Director of photography:

Attila Szalay

kieg.: Egye meg a fene, nyomorult sorozat. :W

[ Szerkesztve ]

(#17112) Bubu79 válasza Winner_hun (#17110) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha Piher féle műanyag házas potik ( feketék ) kerülnek az erősítőbe, akkor 6-os furat fog kelleni nekik, frankón recézett körbe a poti tengelye :)

#17113: Időnként meglepem magam is, hogy mikre nem emlékszem a régmúltból, amikor még érdekelt az elektronika :)

Véncsont: Ez a Holló gondolom nem a Brandon Lee féle holló lehet...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17113) Winner_hun válasza Bubu79 (#17112) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most olyan van benne:)
Legalábbis recés és 6-os.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17114) bolondember válasza Winner_hun (#17113) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elnyerted a "hónap topikgyilkosa" megtisztelő címet... ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17115) ngabor2 válasza bolondember (#17114) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és a hónapután topikgyilkosa ki lesz?

(#17116) csapos2


csapos2
addikt

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17117) rarri válasza csapos2 (#17116) üzenetére


rarri
senior tag

Nyuszika, sikerült mosolygósra varázsolnod a reggeli kávézásomat. :D / Te vagy a képen? :D /

Mindenkinek szép napot szeretnék kívánni! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17118) venember83 válasza bolondember (#17114) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább kialudta magát a topik. Én kevésbé, pedig gondoltam alszok reggel 10-ig, de fél 9kor már kidobott az ágy magából. (más időzóna, plusz egy óra.)

(#17119) rarri válasza venember83 (#17118) üzenetére


rarri
senior tag

Én 9 órát aludtam, ami nagyon ritka nálam.Érzem, hogy kipihentem magam. Ma megyünk széket venni a számítógépasztalhoz, mert még mindig Bettike gyerekszéke van itt, és nem valami kényelmes. Tegnap a Tescóba megnéztük a kínálatot, hát azt a széket akkor sem venném meg, ha 10 ft volna. Pedig a szórólapon olyan jól nézett ki.

Szegénykém, majd kialszod magad ma éjjel. Addíg is érezd jól magad, legyél vidám azt kívánom. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17120) Bubu79


Bubu79
addikt

Gyóreggeltet Mindenkinek.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17121) rarri válasza Bubu79 (#17120) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bububaba! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17122) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jó reggel(i)t!

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#17123) ngabor2 válasza rarri (#17117) üzenetére


ngabor2
nagyúr

neked is szép napot, rarri :)

felébredtem, de egy kicsit még visszadőltem. úgy elfeküdtem a karomat, hogy félelmetes. ja, és álmosabb vagyok, mint mikor lefeküdtem. asszem megyek eszek egy kis dinnyét.

(#17124) rarri válasza RoyalFlush (#17122) üzenetére


rarri
senior tag

Neked is jó reggelt! :) Tényleg, reggelizni kellene. :D

Gábor: Imádom én is a dinnyét, ha megyünk ma uszodába, viszek egy felet az biztos! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17125) bolondember válasza venember83 (#17118) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én még annyira sem - már bulizni se volt erőm elmenni... :O

és most "önkéntes" túlóra... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17126) rarri válasza bolondember (#17125) üzenetére


rarri
senior tag

szegénykém...

Most mennem kell, remélem egy kényelmes székkel térünk haza .. :) Jóklegyetek! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17127) ngabor2 válasza bolondember (#17125) üzenetére


ngabor2
nagyúr

önként lettél kijelölve, vagy mi?

(#17128) bolondember válasza ngabor2 (#17127) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

önként az egész csapat - ha már úgysincs mit csinálnunk a hétvégén, ne unatkozzunk, legyünk a társadalom (munkahely) hasznos tagja... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17129) RoyalFlush válasza bolondember (#17128) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Azt hittem egyedüli mártírként gyúrsz a csapatból a hónap dolgozója címre.

szerk: van egy nyugdíjas unatkozó öregember, hetente nyírja a füvet a portáján :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#17130) Bubu79


Bubu79
addikt

Vidám dolog egy döglődő memóriájú Radeon 9800pro alól fórumozni - időnként kicsit több van a képernyőn, időnként kicsit kevesebb - most éppen az egérmutató játszik kámfort - ez ám a vadászat...

Tesztelésre érkezett a kártya, hátha némi memória órajel downgrade-del még szórabírható, de ez biza menthetetlen, sikerült a power usernek kinyírni a kártyát némi tuninggal :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17131) venember83 válasza Bubu79 (#17130) üzenetére


venember83
nagyúr

9800pro úgyse ér már lényegében semmit, kell venni valami AGP-s vackot s ugyanott vagy. Az én 9500-asom is megdöglött, a memó nem bírta, effektív 200MHz-en sem. :DDD

(#17132) Bubu79 válasza venember83 (#17131) üzenetére


Bubu79
addikt

Az alapom egy agyon feszengetett cirka két, vagy három éves 9550, ami 9600pro-ként üzemel gond nélkül ;] :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17133) bolondember válasza RoyalFlush (#17129) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nálunk a faszi az "udvaron" reggel 7kor kezdte a fűnyírást gányolt "fűnyíró"-jával... :(((

jó, h 7 előtt keltem kicsivel... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17134) ngabor2 válasza Bubu79 (#17132) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg csökkenteni akarom a 7300gs sebességét, hátha kevésbé melegszik, passzív hűtővel, 7/24-ben elég húzós.

(#17135) Tim82 válasza venember83 (#17131) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kukacban most egy világot törtél össze szvsz...

... neki Radeon 9200 SE-je van. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17136) fokukac válasza Tim82 (#17135) üzenetére


fokukac
nagyúr

neszójjábe, nem SE az, hanem síma 9200 :P

bár asszem nekem egy s3 trio is elég lenne :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17137) Bubu79 válasza fokukac (#17136) üzenetére


Bubu79
addikt

Van elfekvőben pár darab a pincében, ha gondolod :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17138) Tim82 válasza fokukac (#17136) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kezdem magamat istencsászárnak érezni a 8600GT-mmel. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17139) bolondember válasza Tim82 (#17138) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, nekem van a legnagyobb - egy gyárilag tyűnyingolt 9600GT - megérinhettek... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17140) Bubu79 válasza bolondember (#17139) üzenetére


Bubu79
addikt

Dzsízusz - nem is gondoltam, hogy ez most egy kinek hosszabb a... verseny

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17141) Tim82 válasza bolondember (#17139) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á, az nem egy 4870... :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17142) bolondember válasza Bubu79 (#17140) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én sem, dehát látod...

@Tim: amikor én azt vettem, a 4870 egy lázálom, egy ábránd volt csak... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17143) Tim82 válasza bolondember (#17142) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről van szó - elavult hardvered van, vén, mint a zországút. ;]

Bubu: jelzem, a vidkarim hosszúságára még senki sem panaszkodott. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17144) Bubu79 válasza Tim82 (#17143) üzenetére


Bubu79
addikt

És a memória sávszélességére? :U ;]

Szerk.: Fákk - a fantomegér mellélőtt a smile-nak :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17145) bolondember válasza Tim82 (#17143) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elavult, mi?

csaka VRAMom tökösebb, mint a Te egész "géped"... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17146) ngabor2 válasza bolondember (#17145) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de mit ér bármilyen vas, ha nincs rajta egy normális oprendszer :U ;]

(#17147) Bubu79 válasza ngabor2 (#17146) üzenetére


Bubu79
addikt

Még mindig nem értem hogyan lett Kékszarvas az avatarod Pingvin helyett :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17148) ngabor2 válasza Bubu79 (#17147) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pingvin már sok volt. amúgy egy lidérc (wraith) helyett lett a kéxarvas az avatarom :D

(#17149) Winner_hun válasza bolondember (#17114) üzenetére


Winner_hun
félisten

És az jó?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17150) Tim82 válasza bolondember (#17145) üzenetére


Tim82
nagyúr

A probléma az, hogy engem ez kicsit sem izgat. :P

Az általam játszott és/vagy a jövőben beszerzendő játékok mindegyike jól fut a gépemen. Diablo III-ig bezárólag így lesz. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.