Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16551) Viszlát


Viszlát
addikt

Szpászibá. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16552) Verus válasza Bubu79 (#16550) üzenetére


Verus
senior tag

Akkor már inkább hahó, nem? :F

Á, mindig csak ezek a fene nagy gondjaim :U

#16554: A hali nem tetszik, héhahó még ok, de a hali az olyan izé érted :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16553) tildy válasza Viszlát (#16551) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nem szpászivá?:F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16554) Bubu79 válasza Verus (#16552) üzenetére


Bubu79
addikt

A hahó sem rossz, hali, héhahó, meg ilyenek :) Sűrűn használom mindegyiket - gondolom már feltűnt :D

tildy: nem, az б-vel van, ami b-nek ejtendő...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16555) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! Szép estét kivánok mindenkinek!

Végre lazíthatok egy kicsit...internet ! :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16556) Bubu79 válasza rarri (#16555) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia Saslány :) Remélem jól telt a napod :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16557) Viszlát válasza tildy (#16553) üzenetére


Viszlát
addikt

Úgy van, ahogy Bubu mondja. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16558) Bubu79 válasza Viszlát (#16557) üzenetére


Bubu79
addikt

Hat év orosz tagozatban általános suliban :D Talán még be tudnék mutatkozni ékes orosz nyelven :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16559) rarri válasza Bubu79 (#16556) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm jól, csak nagyon fárasztó volt. Reggel fél 5-től este fél 7-ig meg sem álltam, csak tettem a dolgom. A " a mai tizenéves csajokat " olvasgatom, a hsz -eket. Nagyon érdekesnek találom.Azt hiszem, van még egy pszihológus a PH-n. :D

És te hogy érzed magad? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16560) Bubu79 válasza rarri (#16559) üzenetére


Bubu79
addikt

Biztosan van mégegy ;)

Köszi, elvagyok, mint a befőtt - készülök mentálisan az éjszakai műszakra - előre fáradtnak érzem magam :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16561) rarri válasza Bubu79 (#16560) üzenetére


rarri
senior tag

Olyan érdekes, hogy amikor megyek éjszakára dolgozni, és felkanyarodik a busz a bejárathoz műszak elején, akkor olyan álmosság fog el mindig, hogy menten el tudnék aludni. :D De éjszakásban legalább lehet zenét hallgatni. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16562) Bubu79 válasza rarri (#16561) üzenetére


Bubu79
addikt

Ismerős - de van mégegy dolog, ami igaz:

"Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre!" :D

Philo: Nézd meg The DJ aláírását és megkapod a választ ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16563) philoxenia válasza rarri (#16561) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szia Rarri ! Hangosan?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16564) rarri válasza Bubu79 (#16562) üzenetére


rarri
senior tag

:DDD

Szia Philo! Nem hangosan, hanem mindenki a saját fülhallgatójából az ízlésének megfelelő zenét, az ízlésének megfelelő hangerővel. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16565) venember83


venember83
nagyúr

Hello belló. Valami érdekes/vidám történt míg nem voltam gépközelben? Ha nem történt, akkor írjatok valami. Vagy ne.

(#16566) tildy válasza Bubu79 (#16562) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínűleg már megint critical exception vagyok, mert nekem akkor dolgozik az agyam, ha a munkahelyemen vagyok:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16567) bnss


bnss
veterán

Sziasztok. Vége lett a grill partynak, most mosogatás, romeltakarítás következik. Nem az én napom, először elég szépen megégettem a kezem, az előbb meg akkorát estem a padláson, hogy öröm volt nézni. Félek nekiállni mosogatni, főleg a kések miatt... :U

(#16568) rarri: szia rarri, már Te is tudod? :DDD De muszáj mosogatni, holnap még rosszabb.

(#16569) Bubu79: szia, lehet, hogy horror, de lehet hogy más műfajú film lenne belőle... :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16568) rarri válasza tildy (#16566) üzenetére


rarri
senior tag

Biztos azért Tildy, mert neked kell az agyadat használni a munkádhoz. Nekem azt kell a legkevésbé, így merenghetek egész műszak alatt,zenét hallgathatok, vagy beszélgethetek. :)

Bon: Na meg a jobb lábad! :DDD / NE mosogass! /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16569) Bubu79 válasza tildy (#16566) üzenetére


Bubu79
addikt

Mert ugye az idézet véresen komoly módon lett előadva, határozottan leszögezve, hogy márpedig ez akkor is így van, azért vigyorgott Rarri is rajta...

Bon3ss: Mielőtt mosogatni kezdenél kérj meg valakit, hogy filmezzen közben, hadd okkuljunk mit és hogyan nem szabad ;] :DDD Egyébként szia :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16570) Bubu79 válasza bnss (#16567) üzenetére


Bubu79
addikt

Burlesk-re tipelnék műfajilag, ha csak az avatarodat nézem :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16571) venember83


venember83
nagyúr

Csak.

(#16572) bnss válasza Bubu79 (#16570) üzenetére


bnss
veterán

Majdnem sikerült még egyet esni, most a lépcsőn lefelé. :D Pedig ennyit nem ittam.

(#16573) rarri: amire emlékszem (;]): kevés pezsgő, egy jäger, némi vörösbor. Nem érzem, hogy hatása lenne. :D Húst kellett sütnöm, mert éhes volt a csapat.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16573) rarri válasza bnss (#16572) üzenetére


rarri
senior tag

Hát mennyit ittál? :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16574) Bubu79 válasza bnss (#16572) üzenetére


Bubu79
addikt

Fogd a napsütésre, biztosan az bánt el Veled :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16575) tildy


tildy
nagyúr

Dedurva ott ropom a videón:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16576) bnss válasza Bubu79 (#16574) üzenetére


bnss
veterán

Árnyékban grilleztem, szóval erre nem foghatom. :)

(#16578) Bubu79: szerencsére teljesen egészséges vagyok, bár még hátra van a kutyasétáltatás... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16577) rarri válasza tildy (#16575) üzenetére


rarri
senior tag

Lila vagy kék ruhában? :F

Bubu: akkor nekem már párszor volt fülgyulladásom! :DDD / főleg vodkától :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16578) Bubu79 válasza bnss (#16576) üzenetére


Bubu79
addikt

Fülgyulladás :K Egyensúlyzavart az is okozhat :))

Rarri: Megesett velem is, legutóbb talán két napja holmi bortól :DDD

#16580: :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16579) tildy válasza rarri (#16577) üzenetére


tildy
nagyúr

feketében:D hátul.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16580) rarri válasza Bubu79 (#16578) üzenetére


rarri
senior tag

Azt azért ittad csak, hogy jó legyen a vérképed, igaz? :DD

Tildy: megnézem mégegyszer... :) De a kamera és a szinpad között, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16581) parandroid


parandroid
nagyúr

"I’m Dr Horrible. I’ve got a phd in horribleness."

Kicsit megütött a minisorozat. Még emésztem. Ezzel együtt kötelező darab.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16582) tildy válasza rarri (#16580) üzenetére


tildy
nagyúr

Bezonyám :U Valakinek tartani kellett a lelkesedést:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16583) bolondember válasza Bubu79 (#16558) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én simán.

pedig csak egy évet tanultam oroszt.

köbö így:
"magamra mutatás" - név, lassan, hangosan, hangsúlyosan.

:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16584) bolondember válasza bolondember (#16583) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azt hiszem erre az arcra is ráaggathatjuk a "topic-killah" becenevet...

Kukac merre van? Régóta nem láttam... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16585) venember83


venember83
nagyúr

Nem tudnak új dolgokat mutatni a filmekben, szomorú. Pedig azt hittem ez kiváló film lesz, de nem, túl kiszámítható volt. Nem rossz, csak nem kiváló.

(#16586) NoLF


NoLF
addikt

na ma megint sör került a bélbe, nem is kevés
de legalább megint fórumtárssal sikerült :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16587) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Sato kiutotta Pramukot!!! az a QJAAAAAAAAAAA!!!!!

udv

neduddki

p.s. es akkor most yun DRago-Masato!!!

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16588) NoLF válasza neduddki (#16587) üzenetére


NoLF
addikt

jók az elemek, találtam olyan párost amivel életre kelt a fényképezőm :) holnap töltöm őket és mehet a teszt lassacskán

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16589) neduddki válasza NoLF (#16588) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igy be nyuzd oket raadasul a fles-nek se tesz jit: - (
2 mwrit-tolt es utanna ahvajjjjjjjj:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16590) NoLF válasza neduddki (#16589) üzenetére


NoLF
addikt

kutya legyek ha értem mit gagyogsz :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16591) tiv61us


tiv61us
őstag

fujam ha felvagy kene a tojaqsszeletelo a rakott krumlihoz
mer azt csinalok
mondtam Maryne mennyunk el a 7 vegen valahova ugyis offosok vagyunk
O a 4-ik utcara gondolt en las vegasra vagy floridra
huje amerikaiak
'a tojasizet telleg hozdd le ha megtalalod
kulonden nem kaosz rakottkrumlit

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#16592) Bubu79


Bubu79
addikt

Pálinkás jóreggeltet...

Hatalmas élet volt itt éjjel - mindenki kocsmázni volt?

"A kocsmában ott van a nagy élet
tompulnak az agyak, élesek a kések"

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16593) Vistaboy válasza Bubu79 (#16592) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, kivéve azokat, akik melóztak estig és utána reggelig szundiztak... :DDD

Jó reggelt neked is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16594) Bubu79 válasza Vistaboy (#16593) üzenetére


Bubu79
addikt

A sorrend helytelen - én speciel reggelig melóztam és most jön elvileg a szundi - csak vetek némi abrakot a lovak elé :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16595) Vistaboy válasza Bubu79 (#16594) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát én most nem lennék éjszakás. Voltam már elégszer, és soha nem tudtam kipihenni magam rendesen. Délutánosban jobb, de itt meg a délelőttöd megy el olyan gyorsan, hogy észre sem veszed. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16596) Bubu79 válasza Vistaboy (#16595) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehetne rosszabb is - ha mondjuk monitorok bámulása helyett szenet pakolnék egész éjjel egy kazánba ;)

Nem különösebben rajongok érte én sem, de ez van, a számlákat fizetni kell valamiből :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16597) Vistaboy válasza Bubu79 (#16596) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, az úgy más... :DDD
Ha gépek mellet kellene ülnöm, azt hiszem, engem sem zavarna nagyon - mondjuk úgy egy kicsit jobban elálmosodnék, de inkább, minthogy aktívan melózzak este. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16598) Bubu79 válasza Vistaboy (#16597) üzenetére


Bubu79
addikt

Az intravénás kávénak nagy hasznát venni - anélkül hamar összefolyik a kép az ember szeme előtt :D

Szerencsére a számítógépek jó része egy másik helyiségben dohog, maximum a klíma töri meg időnként az éjszaka csendjét :)

De azért nem mindig ilyen csendes a dolog - például... ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16599) Vistaboy válasza Bubu79 (#16598) üzenetére


Vistaboy
veterán

Fogadjunk, hogy hétfőn írtad... :DDD

Én is utálom a Hétfőt, komolyan mondom, egyszer nyitok egy topikot "Utálom a Hétfőt" címmel, tuti sikere lenne. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16600) Bubu79 válasza Vistaboy (#16599) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogy állsz Garfield-dal? :DDD

Kritikus nap, az biztos :) De ott is van az elején, hogy az biza tényleg egy hétfő volt :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.