Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16401) Tim82 válasza ngabor2 (#16352) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt komolyan nem értem, hogy nem sikerült lelőnöd, ugyanis nagyon könnyű kikapcsolni. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16402) Bubu79 válasza ngabor2 (#16400) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak tudnád mennyire :U

Neduddki: :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16403) neduddki válasza Verus (#16398) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

fillereke megkapod epeszuek siokitva menkulnek belole:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16404) Bubu79


Bubu79
addikt

Ez legalább akkora, mint a "hüje" így, pontos j-vel :DDD Mindezt a lift ajtón :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16405) bnss válasza Verus (#16393) üzenetére


bnss
veterán

Kérlek, én már haza is értem. :)

(#16404) Bubu79: írd alá, hogy helyesírás egyes, leülhetsz. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16406) Bubu79 válasza bnss (#16405) üzenetére


Bubu79
addikt

Megfordult a fejemben, de egyrészt nálam nem képezi részét a zsebemben lévő káosznak az alakoholos filc, másrészt épp eléggé gáz, hogy ez is felkerült, nem kéne még tetézni azzal, hogy mindenki odaveti pár gondolatát az ajtóra... ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16407) NoLF


NoLF
addikt

na indulandusz a nagyfaluba. valahogy nincs kedvem, de jövő héten végre egy kis "nyaralás" kedd estétől vasárnapig :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16408) NoLF válasza venember83 (#16364) üzenetére


NoLF
addikt

hö, a múltkor pont leszóltad a fehérbort. így bízzon az ember egy vénségben... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16409) bnss válasza Bubu79 (#16406) üzenetére


bnss
veterán

Természetesen nem gondoltam komolyan, én sem szeretem, amikor a lépcsőház - társasházban nincs lift, pedig jó lenne - csupa kosz, szerencsére falfirka nincs, csak hanyag postás. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16410) Neró


Neró
őstag

Szép napot/estét mindenkinek.Sziasztok.
Most egy kicsit feltolom a bringát... :-)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#16411) Verus válasza bnss (#16405) üzenetére


Verus
senior tag

Én is hazaértem szóval mi akkor együtt mentünk el? :U :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16412) Bubu79 válasza bnss (#16409) üzenetére


Bubu79
addikt

A falak szerencsére nálunk tiszták - tavaly körbe lett szigetelve az egész ház, rendbe lett téve kívül-belül - de a lift valamiért zavarta valaki szemét, nem maradhatott steril :U

Szia Neró - rég jártál erre :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16413) Neró válasza Bubu79 (#16412) üzenetére


Neró
őstag

Szia.Hát igen.Most csak a játék megy ... :)
Ez már jó? :U

Na megyek is majd holnap leszek többet!!! Sziasztok! ;) :R

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#16414) Bubu79 válasza Neró (#16413) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó bizony - de miért is? Csak azért nem kell alakítani az ízléseden, hogy másoknak megfelelj - felelj meg Önmagadnak ;)

Szia ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16415) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok !

Valaki itt V8-as Audit keresett....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16416) NoLF válasza NoLF (#16407) üzenetére


NoLF
addikt

elég hosszúra sikeredett a túra :)

oppá míg el nem feledem: nem akar valaki inni egy sört? bp-iek előnyben :) egyedül nem jó... :|

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16417) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! Szép estét mindenkinek!

Nem égtem le, csak barnultam!

Nero: Imádom! Az egyik legigényesebb rockzene.. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16418) Neró válasza Bubu79 (#16414) üzenetére


Neró
őstag

LOL nem változtattam meg az ízlésemet...Ennyire azért nem szeretlek :U :DDD :C
Megtetszett és ennyi... :P

Szia Sas-Madár.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#16419) Bubu79 válasza philoxenia (#16415) üzenetére


Bubu79
addikt

V8? Jól hangzik - de hogy neduddkinak is kedvezzek kicsit, itt egy másik darab, ami szintén ilyet tartalmaz.

A gép 4 literes, V8-as E30-as és Kerényi Ádám magyar bajnok drifter terelgette tavaly, Sopronban :)

Elfogyasztott néhány garnitúra gumit a nap folyamán és megmutatta mit lehet kihozni ebből a szörnyetegből :)

Neró: Toll a füledbe - csóresz maci kicsit érzékenyebb, minjárt a tyúkszemére lépsz :-]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16420) Tim82 válasza NoLF (#16416) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha előbb szólsz... :(

Most már elkezdtem főzni a holnapi kajámat, nem mozdulok ki. :U

Rakottkrumpli, jessz. :D (Megint. :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16421) rarri válasza Neró (#16418) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Nero! :)

Tim: a rakott krumpli az egyik kedvenc ételem. Valaki azt mondta, hogy szokott közé vöröshagymát is tenni. Én még úgy nem ettem, de egyszer készítek. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16422) NoLF válasza Tim82 (#16420) üzenetére


NoLF
addikt

oh... akkor ökör iszik magában lesz? c-c...

saslány: a rakottkompér közé alap a vöröshajma. legjobbabb!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16423) frame>24 válasza philoxenia (#16415) üzenetére


frame>24
addikt

az ott rohadtul egy Spyker C8 :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16424) Tim82 válasza rarri (#16421) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vöröshagymát kihagyom inkább. :U

NoLF: hát... most igen. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16425) tildy válasza rarri (#16421) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem is az. Viszont kizárólag krumplival, főtt tojással, jó kis parasztkolbival, és sok sok tejföllel (esetleg bacon még rá).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16426) neduddki válasza Bubu79 (#16419) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

AHt annyuira nem kedvezel nekem, ugyasnis oleg sok baromsagban tudok orjngeni, de a drift /amellet hogy zsenialiska es felelmtesen ltavanyos/ nem igazan aszivem csucske, ugyasnis a kornyezeti terheleset szraz aszfalton tulsagosan is sokna tartaom :- ( en javaslatom pl. vizes acel /ugye nem kell elmgyaraznom me???:- )/ tessek ott megmutatni ki mit tudd!

udv

neduddki

p.s. Mas:
hatterben megy a naplo /a gyogyszereszeket sirato riportja ota semmire nem becsulom/ de mindekepp pozitivumkent ertekelem, hogy a szoke lanyt /aki az arpadhidi balesetben elvesztette a labat/ pozitiv peldakent mutatja be nekunk. ill a ornyezetunkbe eleo serult embereknek, DE konyorgom me nem beszel senki arrol hogy mi vezetett a balesrthez???? mert nincs az erohatas ahol egy hejjel kozzel betatott sebesseghatarnal /ha jol tevedek 70 a hidom/ ratekeri a villanyoszlopra az auot /reno clio volt ugye? nicns kedvem rakeresni.../:- ((( /az egyeb es aprobb csusztatasoktol tekincsunk is most el/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16427) Bubu79 válasza neduddki (#16426) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem a driftre céloztam, hanem a kasztnira ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16428) rarri válasza NoLF (#16422) üzenetére


rarri
senior tag

Én is el tudom képzelni, hogy finom lehet a rakott krumpli vöröshagymával, csak a lányaim nem szeretik ha valamiben hagyma van, azért nem készitettem eddig.Mostanában meg még kolbász helyett füstölt virslivel kérik, amióta egyszer azzal készítettem. :)

Tildy: tudsz Te élni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16429) Verus


Verus
senior tag

Volt ma a Fék nélkül ugyebár.....Elgondolkodtam még az elején. Beragad az öv, ahha hát persze. Aztán felrobban az autó, ahha persze. Pillanatok alatt kiég, ahha persze. Az ember aki mellette állt a robbanás nem lökte el, ahha persze. Sőt szinte beleesett az autóba, ahha persze. Meg még előtte a leszorítósdi, ahha persze, egyik rallyversenyen sem divat. :U Na mindegy :U
Ja és az övet nem a csattnál kezdi el oldani, ahha persze, így tuti beragad. :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16430) bnss válasza Verus (#16411) üzenetére


bnss
veterán

Lehetséges! :)

(#16429) Verus: az ilyen filmbeli baleseteken csak mosolyogni tudok. :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16431) NoLF


NoLF
addikt

micsoda egy undorító szar ez a lidl-ös zonhalsaláta konzerv... :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16432) venember83 válasza NoLF (#16408) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert nem szeretem a fehéret, ha van vörös is s általában van. Most nincs. Vagyis nem volt. Nem is ittam sok bort 3-4 pohár lett elfogyasztva csekély személyem által. Itthon, ismét. Hű de szomjas vagyok...

kieg.: Jó bubukálást Bubu!

[ Szerkesztve ]

(#16433) Bubu79 válasza bnss (#16430) üzenetére


Bubu79
addikt

Én is - de a látvány a lényeg, arra mennek a nézők... A valóság nem ilyen...

Jó éjt Nektek ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16434) philoxenia válasza NoLF (#16431) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez jobban ízlene, mi? ;)

Jó éjt Bubu!

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16435) bnss válasza Bubu79 (#16433) üzenetére


bnss
veterán

Az biztos, a látvány a lényeg. :) Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16436) Neró


Neró
őstag

Jó északát mindenkinek. ;) By

| www.diablohungary.hu

(#16437) Verus válasza bnss (#16430) üzenetére


Verus
senior tag

De ezt valaki el is hiszi, hogy így történik :Y Én csak álltam a tv előtt és bambultam. Ilyen egy szart már bocs :U
Tényleg, le kéne fektetni a gyerekeket is, nem? :F

Jó éjt az alvadni térőknek! :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16438) bnss válasza Verus (#16437) üzenetére


bnss
veterán

Az autókhoz, a vezetéshez pláne nem értők lehet, hogy elhiszik - elnézést, ha valakit ezzel megsértek. :)

Lassan ideje lenne. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16439) frame>24 válasza Verus (#16437) üzenetére


frame>24
addikt

...szar lenne alvás közben egy embóliát kapni...
( ;] )

jah, ma is ilyen napom van :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16440) Verus válasza bnss (#16438) üzenetére


Verus
senior tag

Ne kérj elnézést, ez már nem az a kategória :U

Akkor uccu neki, mert szétszedik a házat :)

frame: Mindig csak a gonoszkodás :P

Mondjuk én se panaszkodhatok :DDD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16441) philoxenia válasza frame>24 (#16439) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mikor cseréltél avatart? Először meg sem ismertelek....De ez a kérdés... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16442) NoLF válasza philoxenia (#16434) üzenetére


NoLF
addikt

inkább ez :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16443) bnss válasza Verus (#16440) üzenetére


bnss
veterán

Egyik az enyém, a másik a Tiéd! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16444) philoxenia válasza NoLF (#16442) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Már csak a kapucni hiányzik és tiszta Kenny leszel... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16445) frame>24 válasza philoxenia (#16441) üzenetére


frame>24
addikt

Pár napja. Én időnként avatart váltok, csak úgy.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16446) Verus válasza bnss (#16443) üzenetére


Verus
senior tag

Jól van aztán bújjunk ágyba mi is ;]

Juteszembe: Engem is lefektethetnél :DDD (ezt nem hagyhattam ki :DD )

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16447) philoxenia válasza frame>24 (#16445) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Javaslatom.... :D

Alváshoz nem kell lefeküdni.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16448) bnss válasza Verus (#16446) üzenetére


bnss
veterán

Nőuralom? :DDD

Hehe, épp ezt akartam javasolni, sőt még mesét is mondok kívánság szerint. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16449) Verus válasza bnss (#16448) üzenetére


Verus
senior tag

Én csak felvetettem az ötletet :D

Mese nem kell, csak ringass el :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16450) philoxenia válasza Verus (#16449) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha mégse tenné ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.