Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16301) Bubu79 válasza Tim82 (#16299) üzenetére


Bubu79
addikt

Az a film egy klasszikus :K

RoyalFlush: Bakker - nekem a 37 és a 87 van meg :DDD De ebből még nem lesz M6... :D szépen körbe lőtted az ötöst :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16302) bnss


bnss
veterán

Sziasztok, szép szombat estét! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16303) RoyalFlush válasza Bubu79 (#16301) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Két szelvénnyel játszottam, a másikon természetesen meg van a 87-es .. csak más számokkal :U

5 - 0 db - 0 Ft
4 - 28 db - 1 745 285 Ft
3 - 2 417 db - 21 410 Ft
2 - 75 529 db - 1 330 Ft

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#16304) Bubu79 válasza RoyalFlush (#16303) üzenetére


Bubu79
addikt

Csaltál :(( De azért ha Te lennél akivel feleznem kell az ötöst, nem gyilkolnálak meg azonnal ;)

;]

1330Ft-ot fizet a kettes? Ezen a héten még profitot is hozott, nem lett deficites a biznisz :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16305) Tim82 válasza bnss (#16302) üzenetére


Tim82
nagyúr

Néked is, Exvarnyú! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16306) bnss válasza Tim82 (#16305) üzenetére


bnss
veterán

Már el is felejtettem a varnyút. :)

Hazafelé jövet láttam egy autót az árokban, tisztára rallyen éreztem magam. Gondolom félresikerült az előzés. Bugótaxi már kint volt... :D

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16307) bolondember válasza 1010 (#16289) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak kilyukadt és kényszer leszállt.

igaz még nem tudják (mondják) mitől... kíváncsi vagyok... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16308) Bubu79 válasza bolondember (#16307) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért csak úgy nem keletkezik egy gép törzsén három méteres lyuk - kíváncsi leszek mit hoznak ki a vizsgálat után - meg lennék lepve, ha nem anyagfáradásra kennék a dolgot...

Szia Bon3ss :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16309) Verus válasza bnss (#16306) üzenetére


Verus
senior tag

Szia drága Péterem! ;]
Neked kedvesem ma is félresikerült a fűnyírás ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16310) bnss válasza Bubu79 (#16308) üzenetére


bnss
veterán

Szia Bubu!

Szia drága Verusom! Viszont milyen ebédet csináltam? :) [link]

(Rallye berkekben terjed, hogy az apás szülés olyan, mint amikor előtted rakják össze a sperdifidet, ki kellene próbálnom először inkább utóbbit. :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16311) Tim82


Tim82
nagyúr

Jelentem, életem első Linux-telepítése (Xubuntu) kb. 5 perce áll a boot-képernyőnél ;]

Nem szóltam, megindult ide-oda a csík :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16312) Bubu79 válasza Tim82 (#16311) üzenetére


Bubu79
addikt

:D Ismerős a szitu - nálam a videokártyán bukott meg a mutatvány - nem szerette a Radeonomat az 5.10-es Ubuntu :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16313) Tim82 válasza Bubu79 (#16312) üzenetére


Tim82
nagyúr

Xubuntu 8.04 - legfrissebb, de az X20-am annyira nem csípi, a kiírt hibaüzenetekből ítélve. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16314) 1010 válasza bolondember (#16307) üzenetére


1010
őstag

szerintem valaki rossz helyre pottyantott :U

(#16315) Verus válasza bnss (#16310) üzenetére


Verus
senior tag

Harmadik gyerek már minek? :DDD
Volt is mit mosogatni utánad :D Egyébként ügyes vagy :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16316) bnss válasza Verus (#16315) üzenetére


bnss
veterán

Marad a sperdifi. :) Nem is csináltam nagy rumlit. Köszi. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16317) Bubu79 válasza 1010 (#16314) üzenetére


Bubu79
addikt

Azt mondod elsz@rták a leszállást? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16318) Verus válasza bnss (#16316) üzenetére


Verus
senior tag

Úgy érzem marad ;) Végülis csinálhattál volna nagyobbat is ;]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16319) bnss válasza Verus (#16318) üzenetére


bnss
veterán

Mondjuk így nem lesz teljesen N-es a paripa, de a látványért bármit. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16320) 1010 válasza Bubu79 (#16317) üzenetére


1010
őstag

sztem csak emberi hiba történt
józsi nem húzott meg egy csavart
vagy egy kisded pottyantot egyet aminek párlata kimarta a gép falát :U

(#16321) Bubu79 válasza 1010 (#16320) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem hiszem, hogy ott nagyon karbantartanának valamit - lehet, hogy a lemezborítás szegcselése adta meg magát...

Végülis - a lényeg, hogy lejött egy darabban és senki nem veszett oda ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16322) 1010 válasza Bubu79 (#16321) üzenetére


1010
őstag

hát igen ez a fontos. :K

más:
kezdődik az esti szardobálás a logouton gyeretek ti is :D [link]

(#16323) venember83


venember83
nagyúr

Jó estét!

Na, jelentem még élek, csak nem voltam netközelben. Én is leléptem reggel bringával, eresz-építés célkitűzéssel. Éjszaka 11-re meg is lett, amit kb. 10.00-kor, délelőtt kezdtünk. De jó volt. Közben egy gigászi pizzát is megzabáltunk, vagyis kettőt, négyen. Ha már dolgoztunk, akkor ettünk is. Csak az ivás maradt el... Egy csepp sör sincs itthon, pénz meg hazafele nem volt nálam, így nem tudtam beugrani egy éjjel-nappaliba. Itthonról lemenni meg nem fogok sörért, max ha ingyen osztogatják. :U

(#16324) Bubu79 válasza venember83 (#16323) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is jó estét :)

Ezek szerint nagyon nem kell majd altató éjszakára :D

1010: Összeveszni valamin, amit jóformán alig néhányan ismernek? Én nem vagyok a Mac ellen, bár kicsit furcsállom a hájpot, ami körüllengi - vegyen mindenki azt, amit akar és kész ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16325) venember83 válasza Bubu79 (#16308) üzenetére


venember83
nagyúr

Szvsz anyagfáradás volt, annyira kihasználják ezeket a gépeket, hogy lényegében a belüket is kihajtják, ami nem is csoda, vissza kell hozzák az orbitális vételárukat. Anyagfáradás esetén meg csak egy kis repedés elég, abból percek alatt órisái repedést varázsol a viszonylag magas légnyomáskülönbség.

(#16326) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Ma hihetken katartzisban volt reszem!!!
hunyadi teri piacon akad sargabelu dinnye es setitzodhaju pirosbelu si akadt!!! kerdezem az eladotu hobnan van: aszongya Csany, mondom ne rohogtess szomszid falu az enyiom oszt ma vagy 15 eve nem ettem sargabelut, hazavittem behutottam es ISTENI vot, am megerte lememnni!!!!:- )))
honapra maard a pirpsbelu, rmlem hozzza a mai atlagot!!! / votak szep nagy zud tokkersztek is de hat azok ojjanok is, csereb sokaig lanyak:- (/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16327) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Szamar ha oitt koborosz: a spiderize az jo alvass lett volan ha nem cseszegenek hogy ne alugyak, kb eragon meg meg a cimet nem tom, de ahol a tundervilag /tan/ meg a valso vilag egyutt el van kozte kerites es leesik vmi az ebol tan Michel Pheifer is vna benne meg kecskek meg mittom en meg mi aludni az is egy vot:- (((
a kosras ellenebn pofasnak tunik!!!:- ))) koszi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16328) Tim82 válasza neduddki (#16326) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyű Téged kielégíteni ;]

Proust + Madeleine-süti morzsái = Neduddki + sárgabelű dinnye? :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16329) Tim82 válasza neduddki (#16327) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyébként Stardust. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16330) tildy válasza Tim82 (#16328) üzenetére


tildy
nagyúr

huh sárgabelű görögdinnye! :O nekemis

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16331) Kephamos válasza 1010 (#16322) üzenetére


Kephamos
addikt

Linux vs. Windows témában már vettem részt, de apple vs. pc... hmm... egzotikus.

(#16332) Bubu79 válasza Kephamos (#16331) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne fogd vissza Magad - engedd elszabadulni az állatot :DDD :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16333) Verus


Verus
senior tag

Azt hiszem én kipurcantam. Jó éjt Mindenkinek! :)

Vénember: Túl vidám befejezése volt ahhoz a napomnak hogy a maximumot nyújtsam :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#16334) venember83 válasza Verus (#16333) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejnye, pedig tőled többre számítottam. :U

(#16335) neduddki válasza Tim82 (#16328) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hay egy szip Prost futamgyzoelmt ma tenyelg jo lenne ma latnyui:- )))

udv

neduddki

p.s. csillagpot aha tanyleg mongyuk ennit errol cimet is folleges megjegyeznnui:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16336) Tim82 válasza neduddki (#16335) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem tetszett a film.

És addig néztem Forma-1-et, amíg volt Senna és Prost (az utóbbinak szurkoltam egyébként).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16337) 1010 válasza Bubu79 (#16324) üzenetére


1010
őstag

hát igen
sztem felejtős
ez egy szeparált világ marad

jól van törölték az hsz em de a paraszt bent maradt és tovább ugrál :(

[ Szerkesztve ]

(#16338) Bubu79 válasza 1010 (#16337) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne foglalkozz vele - nem ér annyit, hogy kirakjanak miatta ;)

Jó éjt Verus :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16339) 1010 válasza Bubu79 (#16338) üzenetére


1010
őstag

ez igaz

na jó8

(#16340) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Odaát - ma sikerült végezni az első évad első lemezével (ilyen se volt velem, h úgy vettem sorozatot, h nem is láttam egy részt se belőle... :U )..

nem rossz, Dean karaktere meg csúcs - eddig.. :B

Ma 11-től meg szerepjáték, Alkonypenge karakterem beizzítva... :U :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16341) neduddki válasza bolondember (#16340) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

amikor kapcsolgatas kozben egyszer csak eredeti animalsban a felkelo nap haza... na onnatol kezdve nem kapcsoltam tovabb, eki kene mar esni az bisztos egy darabig nesztem /2-3/ az elsot masj amikro 2-ba akkor kicsit meglepodtem mar egeszen mas atlus /leglabbis nekem/, de hat a felkelo nap haza mindent megbocsattttt:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16342) csapos2 válasza neduddki (#16327) üzenetére


csapos2
addikt

Örülök, hogy tetszett. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16343) Tim82 válasza bolondember (#16340) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dean-nek is megvannak a gyenge pontjai. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16344) venember83


venember83
nagyúr

Hű, ma is sikerült viszonylag korán kinyissam a csipás szemeim. Jó reggelt mindenkinek. Nos, mai levelezés lebonyolítva, remélem kielégítő és pozitív válaszban részesülök az elkövetkezendő napokban a kicsikét illetően, jó lenne még nyáron újítani kicsit és ki is próbálni. :K

(#16345) Tim82 válasza venember83 (#16344) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig már bíztam benne, hogy nőügy. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16346) venember83 válasza Tim82 (#16345) üzenetére


venember83
nagyúr

Nőügy mailben? Nem abszurd ez kicsit? Vagy csak nem vagyok elég kocka, hogy mailben intézzem effajta szükségleteim kielégítését? Lehet.

(#16347) Tim82 válasza venember83 (#16346) üzenetére


Tim82
nagyúr

Netes társkereső? :U Ahhoz biza méjl kell. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16348) venember83 válasza Tim82 (#16347) üzenetére


venember83
nagyúr

Netes társkereső? Kösz, nem.

(#16349) csapos2 válasza venember83 (#16344) üzenetére


csapos2
addikt

50 ropi egy rohadt villáért?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16350) Tim82 válasza venember83 (#16348) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem értem, miért. :U

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.